BEST SEX EVER

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 18:20

Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:12
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:00
Ρε χαμένα έλεος!!

Best sex ever λέει το νήμα. Για βιασμούς λέτε εσείς.
Σοβαρά τώρα, όσο και είναι τιμητικό για το αντρικό φύλο που γίνεται εδώ μάθημα για το τι είναι το σωστό και το χμ... φυσιολογικό; Αυτό θα μείνει από τόπικ με τέτοιο τίτλο; :102::roll: Απογοητευτικό...

Εγω Ντρεπουμαι να τα λεω δημοσίως αυτα τα πραματα, να στειλω πμ; :102:
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 04 Ιουν 2019, 18:22

:p2:

Ας είναι.

Ας μας πουν οι άντρες, κατά πόσον παίζει ρόλο το θέμα ηλικία και εμπΥριες. Κάτι φίλες μου λένε ότι πάνω από 40 δεν αντέχουν και πολύ οι άντρες... :roll::-?

Εγώ παράπονο δεν έχω τέτοιο προς το παρόν. Αλλά το καλύτερο σεξ γινόταν στα 20, κακά τα ψέματα. Ή μπορεί να έτυχε έτσι, δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.

Ενωση τι να πω; :p2:

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 18:22

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:15
Τέσπα, στο καλό νεαρέ.
Νεαρό να πεις το πρωτο σου ανίψι και να ναι και νεοδημοκράτης, τύπε
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 18:32

Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:22
Κάτι φίλες μου λένε ότι πάνω από 40 δεν αντέχουν και πολύ οι άντρες...
Τύπισσα, αυτα τα λενε θεωρητικως/επιπολαια/ναϊδίστικα ή μιλάνε εγκυρα εχοντας εφαρμόσει πληθώρα συγκριτικων τεστ????


Αγις
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 18:34

Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:22
:p2:

Ας είναι.

Ας μας πουν οι άντρες, κατά πόσον παίζει ρόλο το θέμα ηλικία και εμπΥριες. Κάτι φίλες μου λένε ότι πάνω από 40 δεν αντέχουν και πολύ οι άντρες... :roll::-?

Εγώ παράπονο δεν έχω τέτοιο προς το παρόν. Αλλά το καλύτερο σεξ γινόταν στα 20, κακά τα ψέματα. Ή μπορεί να έτυχε έτσι, δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.

Ενωση τι να πω; :p2:
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι όσο μεγαλώνουμε έχουμε περισσότερες ορμές και το ευχαριστιόμαστε και περισσότερο; :p2:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ορέστης 35

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 04 Ιουν 2019, 18:35

Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:22
:p2:

Ας είναι.

Ας μας πουν οι άντρες, κατά πόσον παίζει ρόλο το θέμα ηλικία και εμπΥριες. Κάτι φίλες μου λένε ότι πάνω από 40 δεν αντέχουν και πολύ οι άντρες... :roll::-?

Εγώ παράπονο δεν έχω τέτοιο προς το παρόν. Αλλά το καλύτερο σεξ γινόταν στα 20, κακά τα ψέματα. Ή μπορεί να έτυχε έτσι, δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.

Ενωση τι να πω; :p2:
Στις νεαρες ηλικιες ο εγκεφαλος δουλευει καλυτερα και ειναι ικανος να νιωσει πιο εντονες αισθησεις και συναισθηματα. Ισως και τα αισθητηρια νευρα να δουλευουν καλυτερα. Επισης τα οργανα δουλευουν καλυτερα, ειναι πιο ελαστικα, δεν εχει διογκωθει ο προστατης, παραγεται περισσοτερο σπερμα κλπ. Δεν θα ξαναζησουμε ποτε τους οργασμους που ζησαμε μικροι.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 18:37

Ορέστης 35 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:35

Στις νεαρες ηλικιες ο εγκεφαλος δουλευει καλυτερα και ειναι ικανος να νιωσει πιο εντονες αισθησεις και συναισθηματα. Ισως και τα αισθητηρια νευρα να δουλευουν καλυτερα. Επισης τα οργανα δουλευουν καλυτερα, ειναι πιο ελαστικα, δεν εχει διογκωθει ο προστατης, παραγεται περισσοτερο σπερμα κλπ. Δεν θα ξαναζησουμε ποτε τους οργασμους που ζησαμε μικροι.
Αυτό ισχύει για τους άνδρες;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 18:39

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:37
Ορέστης 35 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:35

Στις νεαρες ηλικιες ο εγκεφαλος δουλευει καλυτερα και ειναι ικανος να νιωσει πιο εντονες αισθησεις και συναισθηματα. Ισως και τα αισθητηρια νευρα να δουλευουν καλυτερα. Επισης τα οργανα δουλευουν καλυτερα, ειναι πιο ελαστικα, δεν εχει διογκωθει ο προστατης, παραγεται περισσοτερο σπερμα κλπ. Δεν θα ξαναζησουμε ποτε τους οργασμους που ζησαμε μικροι.
Αυτό ισχύει για τους άνδρες;
ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Ορέστης 35

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 04 Ιουν 2019, 18:40

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:37
Ορέστης 35 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:35

Στις νεαρες ηλικιες ο εγκεφαλος δουλευει καλυτερα και ειναι ικανος να νιωσει πιο εντονες αισθησεις και συναισθηματα. Ισως και τα αισθητηρια νευρα να δουλευουν καλυτερα. Επισης τα οργανα δουλευουν καλυτερα, ειναι πιο ελαστικα, δεν εχει διογκωθει ο προστατης, παραγεται περισσοτερο σπερμα κλπ. Δεν θα ξαναζησουμε ποτε τους οργασμους που ζησαμε μικροι.
Αυτό ισχύει για τους άνδρες;
Για τους ανθρωπους.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Ιουν 2019, 18:40

Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:12
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:00
Ρε χαμένα έλεος!!

Best sex ever λέει το νήμα. Για βιασμούς λέτε εσείς.
Σοβαρά τώρα, όσο και είναι τιμητικό για το αντρικό φύλο που γίνεται εδώ μάθημα για το τι είναι το σωστό και το χμ... φυσιολογικό; Αυτό θα μείνει από τόπικ με τέτοιο τίτλο; :102::roll: Απογοητευτικό...
Δλδ αν με προκαλέσει ο άλλος και τον σκοτώσω, δεν θα είναι ακριβώς φόνος αλλά σχεδόν φόνος; Όποτε να προσέχουν εκεί έξω όλοι τους γιατί δεν ξέρουν τα όρια μου και θα φταίνε αν τα ξεπεράσω με αυτά που θα κάνουν;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.


Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Ιουν 2019, 18:51

Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:40

Δλδ αν με προκαλέσει ο άλλος και τον σκοτώσω, δεν θα είναι ακριβώς φόνος αλλά σχεδόν φόνος; Όποτε να προσέχουν εκεί έξω όλοι τους γιατί δεν ξέρουν τα όρια μου και θα φταίνε αν τα ξεπεράσω με αυτά που θα κάνουν;
φονος θα ειναι, και θα φταις, αλλα ο αλλος θα ειναι μακαριτης. αν βασικος σκοπος ειναι να σε χωσουμε φυλακη, και δεν πειραζει να παει και καποιος στα θυμαρακια, ολα καλα.

αν σκοπος ειναι να μην παει κανεις στα θυμαρακια, καλο θα ειναι να μην σε προκαλουν. η τουλαχιστον, να μην το κανουν χωρις να εχουν αρκετα σοβαρο λογο που να αξιζει να ρισκαρουν το τομαρι τους.

και φυσικα ο δικαστης δινει διαφορετικη ποινη για απροκλητη επιθεση. η προκληση ειναι ελαφρυντικο, αναλογο του μεγεθους του εγκληματος σε σχεση με το μεγεθος της προκλησης.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Ιουν 2019, 18:55

Και κάπως έτσι σκότωσαν το κορίτσι στη Ρόδο.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 18:56

Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:55
Και κάπως έτσι σκότωσαν το κορίτσι στη Ρόδο.
:g030:

Θέμα νοοτροπίας είναι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 04 Ιουν 2019, 18:58

ενωσηΚ έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:32
Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:22
Κάτι φίλες μου λένε ότι πάνω από 40 δεν αντέχουν και πολύ οι άντρες...
Τύπισσα, αυτα τα λενε θεωρητικως/επιπολαια/ναϊδίστικα ή μιλάνε εγκυρα εχοντας εφαρμόσει πληθώρα συγκριτικων τεστ????


Αγις
Συγκεκριμένη φίλη την ακούω προσεκτικά γιατί έχει σωστή άποψη σε άλλα θέματα, οπότε... Και βρήκε χόμπι να ασχολείται με άντρες. Νέους συγκεκριμένα, αν λέει κάτι αυτό... :102:

Αλλά δεν είναι το παν το κρεβάτι, σε αυτή τη ζωή. Μπορεί να διαχωρίσει το κρεβάτι από τα υπόλοιπα, δεν μπορούν ή δεν θέλουν να το κάνουν όλοι και όλες αυτό. Εμένα τα μωρά με αρέσουν για οφθαλμόλουτρο αυστηρά.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών