Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71166
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Ιουν 2020, 14:41

Cecily Anne έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:11
Όλες οι σχέσεις είναι αμφίδρομες. Κανένας δεν κάθεται σε κάποια "σχέση", αν το άλλο μέρος τον απομυζάει. Δεν δέχομαι το "γυναίκα θύμα εκμετάλλευσης" το έτος 2020.
Αυτό.
Το μόνον που μπορεί να παίξει είναι περίοδοι "χάριτος" αλλά για απολύτως συνειδητούς και όχι φαντασιακούς λόγους.
Όποιοι και όποιες δεν μπορούν να διαχωρίσουν τη συνειδητή υποχωρητικότητα από τις ιδεοληψίες, ανεξαρτήτως του τρόπου που τα εκφράζουν, κάτι δεν έχουν καταλάβει και προφανώς δεν θα το καταλάβουν ποτέ. Ε, σ' αυτές τις περιπτώσεις, ο μόνος από μηχανής θεός που μπορεί να παίξει είναι η απόδοση ευθύνης στους άλλους. Διαφορετικά δεν.

Ισχύει και για το κλισέ "άνδρας θύμα εκμετάλλευσης" το έτος 2020.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 16 Ιουν 2020, 14:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2020, 14:43

Ασέβαστος έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:40
Naranjita έγραψε:
16 Ιουν 2020, 13:49
Cecily Anne έγραψε:
16 Ιουν 2020, 13:45


Ναι, απλά από όσα λες, το μόνο πρόβλημα που θα μπορούσα να δω είναι η συμμαθήτρια που σαφέστατα ήξερε τα κερατιάτικά της και καθόταν, ενώ ήθελε ένα άλλο είδος σχέσης. Αυτός είναι πολύ ξεκάθαρος από όσα λες. Δεν τον ενδιαφέρει η μονογαμία και δεν έδειξε καμία διάθεση να την αλλάξει. Δικαίωμά του δεν είναι; Η συμμαθήτρια, αν ήθελε κάτι άλλο, θα έψαχνε κάτι άλλο. Εφόσον θέλει αυτό, καλή της ώρα και μην ασχολείσαι.

Α, και μην μου πεις κάνα "δεν ήξερε", θα γελάσω.

οχι ήξερε, αλλα ειναι απο αυτες τις σχεσεις που ειναι μοιραιες ξερω γω ποτε δεν τις καταλαβα. να αγαπας να βασανιζεις και να βασανιζεσαι.
σαδομαζοχισμος ένα πραγμα.

η ζωη μας θα ηταν πιο ευκολη αν ημασταν ειλικρινείς. ο κυριουλης της βιτριολους, ήθελε και να ξενοπηδαει και να χρησιμοποιει την βιτριολου για οσο ήθελε, λες και ηταν αντικειμενο. και αντι να την πληρωσει αυτος, την πληρωσε ενα φλερτ.
η βιτριολου, οπως και η συμμαθητρια, ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ. ετσι πορευονταν στη ζωη τους, και προφανως τους αρεσε, αλλιως ο δρομος ηταν ανοιχτος.

και στις 2 περιπτωσεις, το σφαλμα ειναι 100% δικο τους. ο αντρας δεν φταιει καθολου, σε καμμια περιπτωση.

γιατι ντε και καλα θελετα να φταιει αυτος; ασε, ξερω, αντρες πεταμενα λεφτα, παντα αυτοι φταινε κλπ....
Αφού ήταν τόσο σωστός και δεν έφταιγε ο μαγκας γιατί δεν της εξηγήθηκε ότι είχε και την άλλη την μέλλουσα αρραβωνιαρα;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24739
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 16 Ιουν 2020, 14:44

Cecily Anne έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:37
foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:33
Antares έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:28
Σε εμένα κολλάνε και μου αποδίδουν διάφορα, οι παντρεμένες πρωτίστως, (γιατί δεν έχω παντρευτεί), ενώ τις έχω γραμμένες εκεί που δεν πιάνει μελάνι (αλλά έχω ανάγκη την δουλειά). Ανωμαλίες.
κάτσε. τι ακριβώς εννοείς;
Δεν εννοεί κάτι, ξεκάθαρα το λέει. Κι εγώ ακούω διάφορα. Δεν έχει σημασία που είμαι σε 200 χρόνια σχέση, εφόσον δεν φοράω δαχτυλίδι είμαι ταμπελιασμένη.
ότι προσφέρεσαι για λεσβιακά;

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7975
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 16 Ιουν 2020, 14:49

foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:33
Antares έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:28
Σε εμένα κολλάνε και μου αποδίδουν διάφορα, οι παντρεμένες πρωτίστως, (γιατί δεν έχω παντρευτεί), ενώ τις έχω γραμμένες εκεί που δεν πιάνει μελάνι (αλλά έχω ανάγκη την δουλειά). Ανωμαλίες.
κάτσε. τι ακριβώς εννοείς;
Αποδίδουν διάφορα επίθετα στις ανύπανδρες. Μια μερίδα γυναικών παντρεμένων, όχι όλες. Συνήθως έχουν διορισθεί (μιλάω για δημόσιο) πελατειακά. Δεν είναι εύκολα περιγράψιμο. Σκυλοκατάσταση. Ανταγωνισμός για άνδρες υπήρχε όταν διορίσθηκα. Έβαζαν στόχο π.χ. τον μηχανικό, όχι τον τεχνίτη.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71166
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Ιουν 2020, 14:50

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:43

Αφού ήταν τόσο σωστός και δεν έφταιγε ο μαγκας γιατί δεν της εξηγήθηκε ότι είχε και την άλλη την μέλλουσα αρραβωνιαρα;
Έλεος ρε Νάιδα.

Ξέρεις έστω έναν ή μία, που το πρώτιστο κίνητρο του στις ερωτικές σχέσεις είναι η ερωτική ορθότης;

Και στην τελική τι θα πει "σωστός"; Γιατί αν εννοείς την ειλικρίνεια, δεν είμαι καθόλου σίγουρη ότι τα πράγματα θα πήγαιναν καλύτερα αν τόσο οι άντρες όσο και οι γυναίκες, εξέφραζαν με πραγματική ειλικρίνεια αυτά που σκέφτονται ή δεν σκέφτονται καν για τον άλλον.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20361
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 16 Ιουν 2020, 14:51

foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:44

ότι προσφέρεσαι για λεσβιακά;
Μπα, δεν μπορούν να με πουν λεσβία, λόγω εμφάνισης. Συνήθως ακούω την κασέτα της γεροντοκόρης εγώ. Αν ήμουν ελεύθερη, θα άκουγα την κασέτα της πουτάνας (την παίζουν για άλλη κοπέλα τη συγκεκριμένη κασέτα). Την κασέτα της λεσβίας την ακούει μια τρίτη που η δύστυχη, λόγω αθλητισμού είναι αρκετά μυώδης (λέσβία δεν είναι σε καμία περίπτωση).
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71166
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Ιουν 2020, 14:53

foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:44
Cecily Anne έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:37
foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:33


κάτσε. τι ακριβώς εννοείς;
Δεν εννοεί κάτι, ξεκάθαρα το λέει. Κι εγώ ακούω διάφορα. Δεν έχει σημασία που είμαι σε 200 χρόνια σχέση, εφόσον δεν φοράω δαχτυλίδι είμαι ταμπελιασμένη.
ότι προσφέρεσαι για λεσβιακά;
Ότι είναι αστεφάνωτη.

Ντροπής πράματα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2020, 14:57

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:50
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:43

Αφού ήταν τόσο σωστός και δεν έφταιγε ο μαγκας γιατί δεν της εξηγήθηκε ότι είχε και την άλλη την μέλλουσα αρραβωνιαρα;
Έλεος ρε Νάιδα.

Ξέρεις έστω έναν ή μία, που το πρώτιστο κίνητρο του στις ερωτικές σχέσεις είναι η ερωτική ορθότης;

Και στην τελική τι θα πει "σωστός"; Γιατί αν εννοείς την ειλικρίνεια, δεν είμαι καθόλου σίγουρη ότι τα πράγματα θα πήγαιναν καλύτερα αν τόσο οι άντρες όσο και οι γυναίκες, εξέφραζαν με πραγματική ειλικρίνεια αυτά που σκέφτονται ή δεν σκέφτονται καν για τον άλλον.
Απάντηση στον Ασέβαστο ήταν ΓΑΛΗ μου, που ανέφερε ότι δεν είχε καθόλου ευθύνη ο τύπος. Δεν είμαι παράλογη να πιστεύω στην τελειότητα και στην πάντα σωστή συμπεριφορά. Έλεος άνθρωποι είσαστε. Λάθη θα κάνετε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7975
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 16 Ιουν 2020, 14:57

foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:44
Cecily Anne έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:37
foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:33


κάτσε. τι ακριβώς εννοείς;
Δεν εννοεί κάτι, ξεκάθαρα το λέει. Κι εγώ ακούω διάφορα. Δεν έχει σημασία που είμαι σε 200 χρόνια σχέση, εφόσον δεν φοράω δαχτυλίδι είμαι ταμπελιασμένη.
ότι προσφέρεσαι για λεσβιακά;
Όχι, δεν είμαι ο μυώδης τύπος όπως ανέφερε η Cecile. Μου έχουν την κασέτα της αμόρφωτης και ψυχασθενούς. Έβγαλε μόνο το γυμνάσιο, μας ζηλεύει, έγινε ψυχασθενής από όλα αυτά κλπ. Φυσικά δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Έχω ειδικότητα πανεπιστημιακή και δεν ζηλεύω.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25565
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 16 Ιουν 2020, 14:58

Antares έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:12
Καμία αναφορά σε μονόπετρα,
Ποιός μιλαει για μονόπετρα στην εποχή μας; :P

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7975
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 16 Ιουν 2020, 15:01

Υδράργυρος έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:58
Antares έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:12
Καμία αναφορά σε μονόπετρα,
Ποιός μιλαει για μονόπετρα στην εποχή μας; :P
Στην εποχή μας όχι. Είπαμε σκούρυναν τα πράγματα. Αλλά το μονόπετρο ήταν καταξίωση το 2000 και για λίγα χρόνια μετά.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20361
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 16 Ιουν 2020, 15:01

Antares έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:57
foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:44
Cecily Anne έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:37


Δεν εννοεί κάτι, ξεκάθαρα το λέει. Κι εγώ ακούω διάφορα. Δεν έχει σημασία που είμαι σε 200 χρόνια σχέση, εφόσον δεν φοράω δαχτυλίδι είμαι ταμπελιασμένη.
ότι προσφέρεσαι για λεσβιακά;
Όχι, δεν είμαι ο μυώδης τύπος όπως ανέφερε η Cecile. Μου έχουν την κασέτα της αμόρφωτης και ψυχασθενούς. Έβγαλε μόνο το γυμνάσιο, μας ζηλεύει, έγινε ψυχασθενής από όλα αυτά κλπ. Φυσικά δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Έχω ειδικότητα πανεπιστημιακή και δεν ζηλεύω.
ΑΑΑ ναι, έχουμε και μια ψυχασθενή. Την είχα ξεχάσει αυτήνα. Καλά μλκ μου να τη δεις αυτήν να σου φύγει η μαγκιά. 1.75 θεογκόμενα. :smt005: Αλλά είναι 36 ανύπαντρη=κάτι δεν πάει καλά=ψυχασθενής. :smt005:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71166
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Ιουν 2020, 15:02

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:57
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:50
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:43

Αφού ήταν τόσο σωστός και δεν έφταιγε ο μαγκας γιατί δεν της εξηγήθηκε ότι είχε και την άλλη την μέλλουσα αρραβωνιαρα;
Έλεος ρε Νάιδα.

Ξέρεις έστω έναν ή μία, που το πρώτιστο κίνητρο του στις ερωτικές σχέσεις είναι η ερωτική ορθότης;

Και στην τελική τι θα πει "σωστός"; Γιατί αν εννοείς την ειλικρίνεια, δεν είμαι καθόλου σίγουρη ότι τα πράγματα θα πήγαιναν καλύτερα αν τόσο οι άντρες όσο και οι γυναίκες, εξέφραζαν με πραγματική ειλικρίνεια αυτά που σκέφτονται ή δεν σκέφτονται καν για τον άλλον.
Απάντηση στον Ασέβαστο ήταν ΓΑΛΗ μου, που ανέφερε ότι δεν είχε καθόλου ευθύνη ο τύπος. Δεν είμαι παράλογη να πιστεύω στην τελειότητα και στην πάντα σωστή συμπεριφορά. Έλεος άνθρωποι είσαστε. Λάθη θα κάνετε.
Α ρε ζουζούνι. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2020, 15:05

Cecily Anne έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:51
foscilis έγραψε:
16 Ιουν 2020, 14:44

ότι προσφέρεσαι για λεσβιακά;
Μπα, δεν μπορούν να με πουν λεσβία, λόγω εμφάνισης. Συνήθως ακούω την κασέτα της γεροντοκόρης εγώ. Αν ήμουν ελεύθερη, θα άκουγα την κασέτα της πουτάνας (την παίζουν για άλλη κοπέλα τη συγκεκριμένη κασέτα). Την κασέτα της λεσβίας την ακούει μια τρίτη που η δύστυχη, λόγω αθλητισμού είναι αρκετά μυώδης (λέσβία δεν είναι σε καμία περίπτωση).
Ενώ είσαι σε σχέση και σχετικά πιτσιρικακι. Έχω μια γνωστή που είναι παντα στη τσίτα και ουρλιαζει, τσακώνεται με ολον τον κόσμο.
Με περνάει καμιά 20ρια χρόνια, σε γάμο τα τελευταία 30 χρόνια. Αν πει πάμε εκεί και της πω " δεν παμε εκεί μωρέ" εγώ πάντα ζεν, χαλαρή, χιουμορακι.
Κι αρχίζει αμαν μωρη γέροντοκόρη, αγαμητη κτλ :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25565
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 16 Ιουν 2020, 15:08

Έπεσε και η λέξη κλειδί στο νήμα: Μονόπετρο... αχχχχ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών