proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 15 Δεκ 2020, 10:12

{Παρενθεση}
Γνωριζετε πως στα μελη των Πραουντ Μπουζ απαγορευεται η μαλακια; Εννοω, ο αυνανισμος. Υπο προυποθεσεις, μερικα μελη μπορουν να λαβουν αδεια για μια φορα τον μηνα η το τριμηνο.

ΔΕΝ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ,
ΑΠΛΑ
ΔΕΝ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5672
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 15 Δεκ 2020, 10:33

John Brown Gun Club έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:12
{Παρενθεση}
Γνωριζετε πως στα μελη των Πραουντ Μπουζ απαγορευεται η μαλακια; Εννοω, ο αυνανισμος. Υπο προυποθεσεις, μερικα μελη μπορουν να λαβουν αδεια για μια φορα τον μηνα η το τριμηνο.

ΔΕΝ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ,
ΑΠΛΑ
ΔΕΝ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
Αφού από κει ξεκίνησαν, στην αρχή ήταν γκρουπάκι από άτομα από το /r/nofap που είναι κάτι σαν online σύλλογος ανώνυμων αυνανιστών, κάτι σαν το no nut november στο πιο μόνιμο.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 15 Δεκ 2020, 10:42

Stalker έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:33
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:12
{Παρενθεση}
Γνωριζετε πως στα μελη των Πραουντ Μπουζ απαγορευεται η μαλακια; Εννοω, ο αυνανισμος. Υπο προυποθεσεις, μερικα μελη μπορουν να λαβουν αδεια για μια φορα τον μηνα η το τριμηνο.

ΔΕΝ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ,
ΑΠΛΑ
ΔΕΝ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
Αφού από κει ξεκίνησαν, στην αρχή ήταν γκρουπάκι από άτομα από το /r/nofap που είναι κάτι σαν online σύλλογος ανώνυμων αυνανιστών, κάτι σαν το no nut november στο πιο μόνιμο.
απο σελφ χελπ γκρουπ για σειριακους αυνανιστες δηλαδη μεταλλαχτηκαν σε ταγμα εφοδου φαιοχιτωνων.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25383
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 15 Δεκ 2020, 10:42

plouf έγραψε:
15 Δεκ 2020, 08:45
Σενέκας έγραψε:
14 Δεκ 2020, 23:35
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ, θα έγραφες "fuck antifa" ston κωλάρινο για χάρη του προέδρου; :)
Αρες μαρες κουκουναρες.Δηλαδη οποιος δειχνει την κωλαθρα του σημαινει ντε και καλα οτι ειναι κρυφη αδερφω.

Ε λοιπον σε πληροφορω οτι δεν ειναι ετσι.
Αλίμονο!
Οι alt-right συμφορουμίται ακόμα και αν έβλεπαν τους Αμερικανούς συναγωνιστές τους, μετά την επίδειξη του κώλου τους, να βάζουν 20εκ πλαστικό καβλί στον πάτο τους είναι ικανοί να πουν ότι πρόκειται για ακτιβισμό :003:



υγ. αυτό το οουνάρουν στον τίτλο, δεν θα το σχολιάσει κανείς; Πάλι εμένα αφήνετε να γίνομαι ο γεροπαράξενος;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24685
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Δεκ 2020, 10:49

plouf έγραψε:
15 Δεκ 2020, 08:45

Αρες μαρες κουκουναρες.Δηλαδη οποιος δειχνει την κωλαθρα του σημαινει ντε και καλα οτι ειναι κρυφη αδερφω.

καλέ Θεός φυλάξοι.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35247
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 15 Δεκ 2020, 11:04

Beria έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:42
υγ. αυτό το οουνάρουν στον τίτλο, δεν θα το σχολιάσει κανείς; Πάλι εμένα αφήνετε να γίνομαι ο γεροπαράξενος;
ΟΚ boomer. :smt005: Αφού συμμετείχες στο προοδευτικό κίνημα που αντιμαχόταν την καθαρεύουσα και τα αρχαία τι θέλεις τώρα;

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25383
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 15 Δεκ 2020, 11:12

πατησιωτης έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:04
Beria έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:42
υγ. αυτό το οουνάρουν στον τίτλο, δεν θα το σχολιάσει κανείς; Πάλι εμένα αφήνετε να γίνομαι ο γεροπαράξενος;
ΟΚ boomer. :smt005: Αφού συμμετείχες στο προοδευτικό κίνημα που αντιμαχόταν την καθαρεύουσα και τα αρχαία τι θέλεις τώρα;
Πόσα λάθη σε μια μόλις γραμμή!

Πρώτον δεν είμαι μπούμερ, μπούμερ. Είμαι τυπικός Χ
Δεύτερον δεν συμμετείχα στο 'προοδευτικό κίνημα που αντιμαχόταν την καθαρεύουσα'. Τη διδάχτηκα την καθαρεύουσα, την αντιπάθησα και την εκτίμησα, αλλά με ενοχλεί να την χρησιμοποιούν άνθρωποι που δεν ξέρουν ούτε την κοινή γλώσσα.
Τρίτον διδάχτηκα αρχαία, 6 χρόνια στο Γυμνάσιο και το Λύκειο (αυτό είναι οι 3 τελευταίες τάξεις, μπούμερ) και τα κατανοώ, όπως κατανοώ ότι είναι ξένη γλώσσα για τον νεοέλληνα.
Τεταρτον, όποιον γράφει οουνάρω θέλω να πάρω μια βίτσα και να του κάνω το χέρι κατακόκκινο. (μπούμερ αναφορά για να γίνει πιο ισχυρό το παράδειγμα)


υγ. Ιστορική αναφορά: Τα πρώτα χρόνια ίδρυσης του ΣΕΚΕ (μετέπειτα ΚΚΕ) δεν χρησιμοποιούσε Δημοτική, αλλά Καθαρεύουσα. Δες τα πρώτα κείμενα. Ο λόγος είναι ότι η Δημοτική στις αρχές του 20ου αιώνα ήταν ανακάλυψη και εργαλείο των ακραίων Ρατσιστών και Εθνικιστών. Αργότερα άλλαξε η πολιτική θέση
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15444
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 15 Δεκ 2020, 11:23

έχουν δίκιο τα παιδιά. Επειδή λέγονται proud boys, επειδή φοράγανε κιλτ απο εταιρεία που απευθύνεται σε γκέι κοινό, επειδή γράψανε ο ένας "fuck antifa" στον κώλο του άλλου(δε νομίζω να το κάνανε στον καθρέφτη) :) , επειδή ο πρώην αρχηγός τους έχωσε buttplug στον πισινό του σε live μετάδοση, επειδή ξεκίνησαν ως no fap group....ας μην κάνουμε πονηρούς συνειρμούς. Δεν έχουμε αρκετά δεδομένα :D
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25383
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 15 Δεκ 2020, 11:25

Σενέκας έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:23
έχουν δίκιο τα παιδιά. Επειδή λέγονται proud boys, επειδή φοράγανε κιλτ απο εταιρεία που απευθύνεται σε γκέι κοινό, επειδή γράψανε ο ένας "fuck antifa" στον κώλο του άλλου(δε νομίζω να το κάνανε στον καθρέφτη) :) , επειδή ο πρώην αρχηγός τους έχωσε buttplug στον πισινό του σε live μετάδοση, επειδή ξεκίνησαν ως no fap group....ας μην κάνουμε πονηρούς συνειρμούς. Δεν έχουμε αρκετά δεδομένα :D
Ήμαρτον παναγία μου! Δεν μπορούμε να βάλουμε ένα μπατπλαγκ χτον πάτο μας χωρίς να μας πουν οι αντίφα αδερφές!
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 9122
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 15 Δεκ 2020, 11:27

Αυτή η χειρονομία εμένα μου φαίνεται πιο πολύ σκατολογική παρά σεξουαλική.

Δηλαδή θεωρώ περίεργο που η πλειοψηφία των αντρών εδώ βλέπουν αντρικούς κώλους και ο νους τους πάει πρωτα στο σεξ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Καραμελίτσα την 15 Δεκ 2020, 11:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Z

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15444
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 15 Δεκ 2020, 11:28

Beria έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:12
πατησιωτης έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:04
Beria έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:42
υγ. αυτό το οουνάρουν στον τίτλο, δεν θα το σχολιάσει κανείς; Πάλι εμένα αφήνετε να γίνομαι ο γεροπαράξενος;
ΟΚ boomer. :smt005: Αφού συμμετείχες στο προοδευτικό κίνημα που αντιμαχόταν την καθαρεύουσα και τα αρχαία τι θέλεις τώρα;
Πόσα λάθη σε μια μόλις γραμμή!

Πρώτον δεν είμαι μπούμερ, μπούμερ. Είμαι τυπικός Χ
Δεύτερον δεν συμμετείχα στο 'προοδευτικό κίνημα που αντιμαχόταν την καθαρεύουσα'. Τη διδάχτηκα την καθαρεύουσα, την αντιπάθησα και την εκτίμησα, αλλά με ενοχλεί να την χρησιμοποιούν άνθρωποι που δεν ξέρουν ούτε την κοινή γλώσσα.
Τρίτον διδάχτηκα αρχαία, 6 χρόνια στο Γυμνάσιο και το Λύκειο (αυτό είναι οι 3 τελευταίες τάξεις, μπούμερ) και τα κατανοώ, όπως κατανοώ ότι είναι ξένη γλώσσα για τον νεοέλληνα.
Τεταρτον, όποιον γράφει οουνάρω θέλω να πάρω μια βίτσα και να του κάνω το χέρι κατακόκκινο. (μπούμερ αναφορά για να γίνει πιο ισχυρό το παράδειγμα)


υγ. Ιστορική αναφορά: Τα πρώτα χρόνια ίδρυσης του ΣΕΚΕ (μετέπειτα ΚΚΕ) δεν χρησιμοποιούσε Δημοτική, αλλά Καθαρεύουσα. Δες τα πρώτα κείμενα. Ο λόγος είναι ότι η Δημοτική στις αρχές του 20ου αιώνα ήταν ανακάλυψη και εργαλείο των ακραίων Ρατσιστών και Εθνικιστών. Αργότερα άλλαξε η πολιτική θέση
να μην πάρεις καμιά βίτσα(sorry proud boys :smt018 ). "Owining the libs" είναι τυπική έκφραση καθώς και πολιτική παράδοση . Έχει και δική της σελίδα στη wiki
δεν ξέρω πως θα το έγραφε ο Μπαμπινιώτης, δεν ξέρω καν αν τον έχει πάρει ακόμα μυρουδιά τον όρο. Και μια που είπες σεκε, ο Κορδάτος κύριες πως νομίζεις ότι τους έγραφε τους γερμανικούς νεολογισμούς που έφερε από τους Γερμανούς μαρξιστές; Πως προέκυψε το προτσες και η μπουρζουαζία; :lol:
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35247
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 15 Δεκ 2020, 11:32

Beria έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:12
πατησιωτης έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:04
Beria έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:42
υγ. αυτό το οουνάρουν στον τίτλο, δεν θα το σχολιάσει κανείς; Πάλι εμένα αφήνετε να γίνομαι ο γεροπαράξενος;
ΟΚ boomer. :smt005: Αφού συμμετείχες στο προοδευτικό κίνημα που αντιμαχόταν την καθαρεύουσα και τα αρχαία τι θέλεις τώρα;
Πόσα λάθη σε μια μόλις γραμμή!

Πρώτον δεν είμαι μπούμερ, μπούμερ. Είμαι τυπικός Χ
Δεύτερον δεν συμμετείχα στο 'προοδευτικό κίνημα που αντιμαχόταν την καθαρεύουσα'. Τη διδάχτηκα την καθαρεύουσα, την αντιπάθησα και την εκτίμησα, αλλά με ενοχλεί να την χρησιμοποιούν άνθρωποι που δεν ξέρουν ούτε την κοινή γλώσσα.
Τρίτον διδάχτηκα αρχαία, 6 χρόνια στο Γυμνάσιο και το Λύκειο (αυτό είναι οι 3 τελευταίες τάξεις, μπούμερ) και τα κατανοώ, όπως κατανοώ ότι είναι ξένη γλώσσα για τον νεοέλληνα.
Τεταρτον, όποιον γράφει οουνάρω θέλω να πάρω μια βίτσα και να του κάνω το χέρι κατακόκκινο. (μπούμερ αναφορά για να γίνει πιο ισχυρό το παράδειγμα)


υγ. Ιστορική αναφορά: Τα πρώτα χρόνια ίδρυσης του ΣΕΚΕ (μετέπειτα ΚΚΕ) δεν χρησιμοποιούσε Δημοτική, αλλά Καθαρεύουσα. Δες τα πρώτα κείμενα. Ο λόγος είναι ότι η Δημοτική στις αρχές του 20ου αιώνα ήταν ανακάλυψη και εργαλείο των ακραίων Ρατσιστών και Εθνικιστών. Αργότερα άλλαξε η πολιτική θέση
Σιγά τη γενιά Χ.Η νεολαία της μεταπολίτευσης είναι κλασικοί μπούμερ (γεννηθέντες από το 1945 έως το 1960).Εσύ δεν έχεις γράψει ότι ήσουν στο Ρήγα Φεραίο;
Καμμία σημασία δεν έχει τι διδάχθηκες ή τι πίστευε το ΣΕΚΕ πριν ένα αιώνα.Η καθαρεύουσα και τα αρχαία αποκαθηλώθηκαν τη δεκαετία του 70 και αρχές 80 : ξεκίνησε ο Ράλλης και ολοκλήρωσε ο Βερυβάκης υπό τα ενθουσιώδη χειροκροτήματα της ανανεωτικής αριστεράς για τη γλώσσα του λαού.
Κλαυθμοί μετανοούντων επί των ερειπίων της Βαβυλώνος δεν λαμβάνονται υπ όψιν.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 9122
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 15 Δεκ 2020, 11:35

Σενέκας έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:28
Πως προέκυψε το προτσες και η μπουρζουαζία; :lol:
Αυτήν την απορία την έχω και εγώ. Τόσο δύσκολο ήταν να βρουν ελληνικές λέξεις; Υπήρχε ιδεολογικός λόγος ή ήταν θέμα αγραμματοσύνης;
Z

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5672
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 15 Δεκ 2020, 11:36

John Brown Gun Club έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:42
Stalker έγραψε:
15 Δεκ 2020, 10:33

Αφού από κει ξεκίνησαν, στην αρχή ήταν γκρουπάκι από άτομα από το /r/nofap που είναι κάτι σαν online σύλλογος ανώνυμων αυνανιστών, κάτι σαν το no nut november στο πιο μόνιμο.
απο σελφ χελπ γκρουπ για σειριακους αυνανιστες δηλαδη μεταλλαχτηκαν σε ταγμα εφοδου φαιοχιτωνων.
O Wilhelm Reich τώρα δικαιώνεται :lol:

Αλλά ναι, το να χρήζεις τον κάθε ιντερνετικό επιτήδειο νταβά στη λίμπιντό σου αποδεικνύεται προβληματικό για την πορεία σου ως άνθρωπος, ποιος θα το περίμενε.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15444
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: proud boys δίνουν κώλο για να οουνάρουν τους λιμπς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 15 Δεκ 2020, 11:37

Καραμελίτσα έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:35
Σενέκας έγραψε:
15 Δεκ 2020, 11:28
Πως προέκυψε το προτσες και η μπουρζουαζία; :lol:
Αυτήν την απορία την έχω και εγώ. Τόσο δύσκολο ήταν να βρουν ελληνικές λέξεις; Υπήρχε ιδεολογικός λόγος ή ήταν θέμα αγραμματοσύνης;
Είπαμε, προσωπική επιλογή του Γιάννη του Κορδάτου(ο οποίος ήταν και αυτοδίδακτος είναι η αλήθεια)
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών