Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 30 Δεκ 2020, 12:59

sys3x έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:44
Paris έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:42
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:39


Ρε συ :003: να εξηγήσω κάτι. Το ν παίρνεις θέση σε πραγματικά γεγονότα το θεωρώ μαλακία. Τι μπορείς να κάνεις; Να πάρεις τελεσίδικες αποφάσεις; Λέει ο άλλος "η είδηση είναι μούφα!". Χεστήκαμε ρε μαλάκα. :102: Αφού εδώ και τόση ώρα ιδεολογικά συζητάμε. Λέμε τι θα πρέπει να ισχύει για την κάθε περίπτωση, τι θεωρούμε σωστό και τέτοια. Ποιος γαμεί τους εμπλεκόμενους μιας είδησης; Δικοί μας άνθρωποι είναι; :102:
Την είδηση την είδα στην τηλεόραση. Από κάνα δυο λέξεις που άκουσ κατάλαβα φάση με βιντεοσκόπηση και το γνωστό θέμα που έχουμε δει δεκάδες φορές και έψαξα στο γκουκλ που είναι για να βάλω το λινκ.

Αν με ρωτάς τι να γίνει για όλους τους εμπλεκόμενους, θα έλεγα καμία τιμωρία για κανέναν παρά μόνο νουθεσίες. Δεν έγινε και κάτι βλαπτικό ου θα μείνει για πάντα ώστε να δικαιώνεται υποτυπωδώς έστω, κάποια εκδίκηση. Εδώ και για κανονικούς εγκληματίες δεν είναι η ποινή αυτό που ζητάω πρώτο πρώτο. :102:
Εχει δημιουργήσει σχολή ο Μπλε Μπουμπης. :003:
Ναι, αλλά ο πούπης είναι αριστερός. :003:
και φτιάχνεται με τις αναθυμίασεις απο κάπνισμα ρεγγας στο ριζοσπάστη.
Ο Χαο όταν κάνει το Σαμάνο όπως χθες βράδυ πολυ θα ηθελα να μάθω τι χρησιμοποιει

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38185
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 30 Δεκ 2020, 13:02

Κ γω έχω περιέργεια αλλά θα προτιμούσα να μην μάθω γιατί παίζει και να ξενερώσω.
Χάο, ακόμα γελάω ρε.
:smt005:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 30 Δεκ 2020, 13:03

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:58
sys3x έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:54
Επίσης,
ΓΚΝΟΥ;; ;;;;;
ΓΚΝΟΥ ΡΕ ΜΛΚ;;;;! 1;;
:smt005::smt005::smt005:

Ευτυχώς δεν ρουφούσα τπτ εκείνη τη στιγμή, είναι ένας μικρός θεούλης ρε.
:smt005::smt005::smt005:
Προσπαθώ να είμαι και χωσιματικός αλλά και να κάνω χαριτωμενιές ρε :smt005: δηλαδή δεν μπορούσα να μην βάλω ένα χαρακτηρισμό. Αλλά δεν ήθελα και να φαίνεται εντελώς επιθετικό γιατί δεν ήμουν και σε επιθετική φάση τόσο.
Εμπνευσμένο . :smt005:
Σκέφτηκα πως παραπέμπει στην κοινη ονομασία του Γκνου που είναι Wild beast και θαύμαξα την καλυμμένη πλαγιοκόπηση.

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 30 Δεκ 2020, 13:04

sys3x έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:02
Κ γω έχω περιέργεια αλλά θα προτιμούσα να μην μάθω γιατί παίζει και να ξενερώσω.
Χάο, ακόμα γελάω ρε.
:smt005:
Μπορει το κλασσικο , αποξηραμένο εσωτερικό απο μπανανόφλουδα :003:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33114
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Δεκ 2020, 13:06

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:39
Ασέβαστος έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:30
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:09


Ε τι έγινε τώρα; :smt017 Όλα μούφα;
Απλά δηλαδή είδε το βίντεο στο κινητό του ζήτησε να το σβήσει κι αυτός έλεγε όχι; Αν είναι έτσι τότε δεν μπορεί να κινηθεί νομικά για κάποιο θέμα. Απλά από την ανησυχία της ίσως να πιέζει με αυτόν τον τρόπο (οι γονείς της δηλαδή). Πράγμα κατανοητό κι αυτό.
Αλλά εγώ δεν σχολιάζω την νομική πλευρά του θέματος. Την ηθική και συνειδησιακή συζητάω.
ρε μουσκαρε, δε διαβασες το λινκ που παρεθεσες στο πρωτο ποστ; :smt005::smt005:

ωραιοςςς... :003:
Ρε συ :003: να εξηγήσω κάτι. Το ν παίρνεις θέση σε πραγματικά γεγονότα το θεωρώ μαλακία. Τι μπορείς να κάνεις; Να πάρεις τελεσίδικες αποφάσεις; Λέει ο άλλος "η είδηση είναι μούφα!". Χεστήκαμε ρε μαλάκα. :102: Αφού εδώ και τόση ώρα ιδεολογικά συζητάμε. Λέμε τι θα πρέπει να ισχύει για την κάθε περίπτωση, τι θεωρούμε σωστό και τέτοια. Ποιος γαμεί τους εμπλεκόμενους μιας είδησης; Δικοί μας άνθρωποι είναι; :102:
Την είδηση την είδα στην τηλεόραση. Από κάνα δυο λέξεις που άκουσ κατάλαβα φάση με βιντεοσκόπηση και το γνωστό θέμα που έχουμε δει δεκάδες φορές και έψαξα στο γκουκλ που είναι για να βάλω το λινκ.

Αν με ρωτάς τι να γίνει για όλους τους εμπλεκόμενους, θα έλεγα καμία τιμωρία για κανέναν παρά μόνο νουθεσίες. Δεν έγινε και κάτι βλαπτικό ου θα μείνει για πάντα ώστε να δικαιώνεται υποτυπωδώς έστω, κάποια εκδίκηση. Εδώ και για κανονικούς εγκληματίες δεν είναι η ποινή αυτό που ζητάω πρώτο πρώτο. :102:
ενταξει, στην πραγματικοτητα κανεις μας δεν ηταν μπροστα, και συζηταμε σε θεωρητικη βαση για το τι μοιαζει να εγινε.

αλλα διαβαζουμε την αρχικη ειδηση, για να συζηταμε ολοι για το ιδιο. αλλιως ενας μπορει να συζητα για ενα κακομοιρο κοριτσι που το βιασαν παρτουζα 2 ματραχαλοι, και ενας αλλος για ενα πουτανακι που ζητησε λεφτα μετα απο το συναινετικο γαμησι για να μην κανει καταγγελια για βιασμο. ε, δε θα συννενοηθουμε ετσι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 30 Δεκ 2020, 13:14

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:27
Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2020, 10:23
Ασέβαστος έγραψε:
30 Δεκ 2020, 08:46


τι θελει η 15 αρα με τον 22 μπορεις να καταλαβεις; ε, το ιδιο κι αυτος...

μην το θεωρουμε δεδομενο οτι την επεσε ο 22 στη μικρη και οχι το αναποδο.
Μια χαρά, ας κάθονται τώρα πρωτοχρονιάτικα να δίνουν εξηγήσεις. Αστυνομικοί, δικηγόροι και οι γονείς που υπερασπίζονται το 15 που έχει το δικαίωμα να κάνει ότι θέλει αλλά δεν έχει τα κότσια να ξεμπλέξει μόνο του. Τι να λέμε τώρα;

Θα τους μπει καλά ο χρόνος και θα κάνουν ωραίες γιορτές.
Αρνητικά το λες; Δεν τα είχε ρε παιδί μου. Τι να κάνουμε τώρα;
Δλδ ρε μλκ μου, όταν εγώ μάθαινα στα 5 και στα 8 και στα 12 και στα 15 πως η μλκιες πληρώνονται ήμουν χαζή;

Εφόσον δεν τα έχει, τα κότσια, να μην μαλακίζεται.

Δεν είναι η άτυχη στιγμή εδώ, είναι προμελετημένο απ' την αρχή μέχρι το τέλος. Φταίει θες δε θες.

Οπότε να πάει να ξαστεί κι αυτή κι ο άλλος ο ΜΑΛΑΚΑΣ που γουστάρει 15χρονες και θέλει κι αποδείξεις πως την πήδηξε. Αϊ σιχτίρ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 13:19

Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:14
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:27
Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2020, 10:23


Μια χαρά, ας κάθονται τώρα πρωτοχρονιάτικα να δίνουν εξηγήσεις. Αστυνομικοί, δικηγόροι και οι γονείς που υπερασπίζονται το 15 που έχει το δικαίωμα να κάνει ότι θέλει αλλά δεν έχει τα κότσια να ξεμπλέξει μόνο του. Τι να λέμε τώρα;

Θα τους μπει καλά ο χρόνος και θα κάνουν ωραίες γιορτές.
Αρνητικά το λες; Δεν τα είχε ρε παιδί μου. Τι να κάνουμε τώρα;
Δλδ ρε μλκ μου, όταν εγώ μάθαινα στα 5 και στα 8 και στα 12 και στα 15 πως η μλκιες πληρώνονται ήμουν χαζή;

Εφόσον δεν τα έχει, τα κότσια, να μην μαλακίζεται.

Δεν είναι η άτυχη στιγμή εδώ, είναι προμελετημένο απ' την αρχή μέχρι το τέλος. Φταίει θες δε θες.

Οπότε να πάει να ξαστεί κι αυτή κι ο άλλος ο ΜΑΛΑΚΑΣ που γουστάρει 15χρονες και θέλει κι αποδείξεις πως την πήδηξε. Αϊ σιχτίρ.
Δηλαδή κάτσε ρε πρέπει όλοι να είναι σαν κι εσένα αλλιώς είναι μαλάκες και να πάνε να γαμηθούν;

Επίσης αυτό το πράγμα να εκφράζουμε με επικεφαλίδες κάτι που μας στράβωσε χωρίς να εξετάζουμε πλαίσια μου φαίνεται είναι επίσης μαλακία.
Λες αυτός ο μαλάκας που γουστάρει 15χρονες. αυτό τι σημαίνει; δεν γουστάρει οτιδήποτε άλλο; Δεν παίζει απλά κάνει μία εξαίρεση γιατί κάποια 15χρονη του έκατσε κάπως διαφορετικά στο μάτι από ότι το γενικό σύνολο κάθεται συνήθως;

Για τις 16χρινες μαμάδες που έθεσα δεν σχολίασε κανένας όμως!
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 30 Δεκ 2020, 13:22

Ένα σοβαρό κράτος θα υποχρέωνε τον 22χρονο να παντρευτεί την 15χρονη να αποκαταστήσει την τιμή της κ όλα καλά :102:

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20357
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Δεκ 2020, 13:28

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:19
Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:14
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 12:27


Αρνητικά το λες; Δεν τα είχε ρε παιδί μου. Τι να κάνουμε τώρα;
Δλδ ρε μλκ μου, όταν εγώ μάθαινα στα 5 και στα 8 και στα 12 και στα 15 πως η μλκιες πληρώνονται ήμουν χαζή;

Εφόσον δεν τα έχει, τα κότσια, να μην μαλακίζεται.

Δεν είναι η άτυχη στιγμή εδώ, είναι προμελετημένο απ' την αρχή μέχρι το τέλος. Φταίει θες δε θες.

Οπότε να πάει να ξαστεί κι αυτή κι ο άλλος ο ΜΑΛΑΚΑΣ που γουστάρει 15χρονες και θέλει κι αποδείξεις πως την πήδηξε. Αϊ σιχτίρ.
Δηλαδή κάτσε ρε πρέπει όλοι να είναι σαν κι εσένα αλλιώς είναι μαλάκες και να πάνε να γαμηθούν;

Επίσης αυτό το πράγμα να εκφράζουμε με επικεφαλίδες κάτι που μας στράβωσε χωρίς να εξετάζουμε πλαίσια μου φαίνεται είναι επίσης μαλακία.
Λες αυτός ο μαλάκας που γουστάρει 15χρονες. αυτό τι σημαίνει; δεν γουστάρει οτιδήποτε άλλο; Δεν παίζει απλά κάνει μία εξαίρεση γιατί κάποια 15χρονη του έκατσε κάπως διαφορετικά στο μάτι από ότι το γενικό σύνολο κάθεται συνήθως;

Για τις 16χρινες μαμάδες που έθεσα δεν σχολίασε κανένας όμως!
Ρε μαλάκα σύνελθε, θα μας φέρουν τη ΔΗΕ.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 13:31

Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:28
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:19
Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:14


Δλδ ρε μλκ μου, όταν εγώ μάθαινα στα 5 και στα 8 και στα 12 και στα 15 πως η μλκιες πληρώνονται ήμουν χαζή;

Εφόσον δεν τα έχει, τα κότσια, να μην μαλακίζεται.

Δεν είναι η άτυχη στιγμή εδώ, είναι προμελετημένο απ' την αρχή μέχρι το τέλος. Φταίει θες δε θες.

Οπότε να πάει να ξαστεί κι αυτή κι ο άλλος ο ΜΑΛΑΚΑΣ που γουστάρει 15χρονες και θέλει κι αποδείξεις πως την πήδηξε. Αϊ σιχτίρ.
Δηλαδή κάτσε ρε πρέπει όλοι να είναι σαν κι εσένα αλλιώς είναι μαλάκες και να πάνε να γαμηθούν;

Επίσης αυτό το πράγμα να εκφράζουμε με επικεφαλίδες κάτι που μας στράβωσε χωρίς να εξετάζουμε πλαίσια μου φαίνεται είναι επίσης μαλακία.
Λες αυτός ο μαλάκας που γουστάρει 15χρονες. αυτό τι σημαίνει; δεν γουστάρει οτιδήποτε άλλο; Δεν παίζει απλά κάνει μία εξαίρεση γιατί κάποια 15χρονη του έκατσε κάπως διαφορετικά στο μάτι από ότι το γενικό σύνολο κάθεται συνήθως;

Για τις 16χρινες μαμάδες που έθεσα δεν σχολίασε κανένας όμως!
Ρε μαλάκα σύνελθε, θα μας φέρουν τη ΔΗΕ.

Για ποιο πράγμα; Προωθούμε παιδική πορνογραφία; Τι δεν καταλαβαίνετε ρε και οι τρεις σας (φορουμίτισσες) και το ρίχνετε στην προσωπική κατηγορία ότι στηρίζω την παιδεραστία;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20357
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Δεκ 2020, 13:34

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:31
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:28
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:19


Δηλαδή κάτσε ρε πρέπει όλοι να είναι σαν κι εσένα αλλιώς είναι μαλάκες και να πάνε να γαμηθούν;

Επίσης αυτό το πράγμα να εκφράζουμε με επικεφαλίδες κάτι που μας στράβωσε χωρίς να εξετάζουμε πλαίσια μου φαίνεται είναι επίσης μαλακία.
Λες αυτός ο μαλάκας που γουστάρει 15χρονες. αυτό τι σημαίνει; δεν γουστάρει οτιδήποτε άλλο; Δεν παίζει απλά κάνει μία εξαίρεση γιατί κάποια 15χρονη του έκατσε κάπως διαφορετικά στο μάτι από ότι το γενικό σύνολο κάθεται συνήθως;

Για τις 16χρινες μαμάδες που έθεσα δεν σχολίασε κανένας όμως!
Ρε μαλάκα σύνελθε, θα μας φέρουν τη ΔΗΕ.

Για ποιο πράγμα; Προωθούμε παιδική πορνογραφία; Τι δεν καταλαβαίνετε ρε και οι τρεις σας (φορουμίτισσες) και το ρίχνετε στην προσωπική κατηγορία ότι στηρίζω την παιδεραστία;
Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για ενήλικο που έχει ερωτική επαφή με ανήλικη, πράγμα που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ και πάει για αποπλάνηση ανηλίκου; Νιώθεις; Τί δεν καταλαβαίνεις;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 13:37

Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:34
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:31
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:28


Ρε μαλάκα σύνελθε, θα μας φέρουν τη ΔΗΕ.

Για ποιο πράγμα; Προωθούμε παιδική πορνογραφία; Τι δεν καταλαβαίνετε ρε και οι τρεις σας (φορουμίτισσες) και το ρίχνετε στην προσωπική κατηγορία ότι στηρίζω την παιδεραστία;
Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για ενήλικο που έχει ερωτική επαφή με ανήλικη, πράγμα που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ και πάει για αποπλάνηση ανηλίκου; Νιώθεις; Τί δεν καταλαβαίνεις;
Ότι ο νόμος προβλέπει τα 15 ως όριο και έχει χιλιοαναφερθεί το κατανοείς;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 30 Δεκ 2020, 13:38

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:31
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:28
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:19


Δηλαδή κάτσε ρε πρέπει όλοι να είναι σαν κι εσένα αλλιώς είναι μαλάκες και να πάνε να γαμηθούν;

Επίσης αυτό το πράγμα να εκφράζουμε με επικεφαλίδες κάτι που μας στράβωσε χωρίς να εξετάζουμε πλαίσια μου φαίνεται είναι επίσης μαλακία.
Λες αυτός ο μαλάκας που γουστάρει 15χρονες. αυτό τι σημαίνει; δεν γουστάρει οτιδήποτε άλλο; Δεν παίζει απλά κάνει μία εξαίρεση γιατί κάποια 15χρονη του έκατσε κάπως διαφορετικά στο μάτι από ότι το γενικό σύνολο κάθεται συνήθως;

Για τις 16χρινες μαμάδες που έθεσα δεν σχολίασε κανένας όμως!
Ρε μαλάκα σύνελθε, θα μας φέρουν τη ΔΗΕ.

Για ποιο πράγμα; Προωθούμε παιδική πορνογραφία; Τι δεν καταλαβαίνετε ρε και οι τρεις σας (φορουμίτισσες) και το ρίχνετε στην προσωπική κατηγορία ότι στηρίζω την παιδεραστία;
Αναφέρεσαι και σ' εμένα;

Σ' έχω κατηγορήσει πουθενά και δεν το ξέρω;;

Είμαστε καλά εδώ μέσα;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20357
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Δεκ 2020, 13:39

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:37
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:34
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:31



Για ποιο πράγμα; Προωθούμε παιδική πορνογραφία; Τι δεν καταλαβαίνετε ρε και οι τρεις σας (φορουμίτισσες) και το ρίχνετε στην προσωπική κατηγορία ότι στηρίζω την παιδεραστία;
Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για ενήλικο που έχει ερωτική επαφή με ανήλικη, πράγμα που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ και πάει για αποπλάνηση ανηλίκου; Νιώθεις; Τί δεν καταλαβαίνεις;
Ότι ο νόμος προβλέπει τα 15 ως όριο και έχει χιλιοαναφερθεί το κατανοείς;
Τι θα πεί όριο; Θεωρείται 15 χρονών από την νομοθεσία ως ανήλικη και πάει για αποπλάνηση, ΝΑΙ ή ΟΧΙ;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 30 Δεκ 2020, 13:43

Να υπενθυμίσω ( ξανά) ότι κλήθηκα ως μάρτυρας κατηγορίας ( κι εγώ και άλλοι συνάδελφοι) πριν αρκετά χρόνια σε υπόθεση σεξουαλικής κακοποίησης 15χρονης μαθήτριας από τον πατέρα της.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών