Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41261
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Μαρ 2021, 21:17

Cavaliere έγραψε:
20 Μαρ 2021, 17:08
Παιδιά, είναι απλό, το όχι πρέπει να σημαίνει όχι. Ώχου. Αν η κοπέλα δεν θέλει να κάνει τσιμπούκια, δεν πρέπει να κάμει.
Δεν διάβασα να λέει σε κάποιο σημείο ότι της έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό, την εκβίασε ή οτιδήποτε άλλο. Αν δεν θέλει ας μην κάνει. Ενήλικη είναι. Επίσης ας μην κάνει και σεξ αν δεν θέλει, στα 20 της. Για όνομα, δηλαδή.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12279
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 20 Μαρ 2021, 21:17

10 σελίδες πιποσυζητησεις

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24773
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 20 Μαρ 2021, 21:19

Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:14
foscilis έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:13
Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:02


Έχεις δίκιο, αλλά αυτός γιατί έκανε την πρώτη κίνηση; Τι του έφταιγε;
Τίποτα, ήθελα να εκδικηθώ καταστρέφοντας τη φιλία τους και να κάνω και σαφές ότι απλά τη χρησιμοποίησα.

Ασε, ακόμα και τώρα ντρέπομαι.
Να την βρεις να της ζητήσεις συγνώμη. Συνιστώ το πάμε πακέτο.
Ποια, την κολλητή;

Ποιος τη χέζει αυτή παιδί μου. Ίσα ίσα αυτή γεύτηκε το θεϊκό κορμί μου για μια βδομάδα ενώ υπό ΚΣ ούτε με το ραδιοτηλεσκόπιο.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 20 Μαρ 2021, 21:19

Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:52
Prepon έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:43

Ο δικός μου κανόνας ήταν οι δύο φορές.
Κάθε μία είχε δικαίωμα να αρνηθεί δύο φορές.
Τρίτη δεν υπήρχε.

Η δική ιδιοτροπία ήταν πως όταν πρότεινα κάτι, δεν το έκανα και πολύ κομψά. Αντιθέτως.


Και κάπως έτσι γέμισα με γυναίκες γύρω μου για τις οποίες δεν υπήρχαν πλέον διαθέσιμα κανονακια ενώ κατά βάθος υπήρχε πεδίο να παίξω μπάλα.
Δηλαδή;
Ε, τι δλδ;

Ήθελα πίπα, έλεγα ρε Αννούλα θα μου πάρεις μια πίπα;
Ήθελα να γαμησω , έλεγα ρε Μαράκι πάμε κάπου να γαμηθουμε;
Κάθε μία είχε δύο ευκαιρίες, μετά έτρωγαν Χ.

Το αποτέλεσμα ήταν να έχω γύρω μου και μερικές γυναίκες που ενώ ήξερα ότι είχαν και αυτές ενδιαφέρον για εμένα, εντούτοις δεν έγινε ποτέ κάτι μεταξύ μας είτε γιατί ήμουν υπερβολικά ευθύς είτε γιατί όταν με προσέγγισαν εκείνες δεν είχαν άλλο κανονάκι.
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 21:20

Prepon έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:19
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:52
Prepon έγραψε:
20 Μαρ 2021, 20:43

Ο δικός μου κανόνας ήταν οι δύο φορές.
Κάθε μία είχε δικαίωμα να αρνηθεί δύο φορές.
Τρίτη δεν υπήρχε.

Η δική ιδιοτροπία ήταν πως όταν πρότεινα κάτι, δεν το έκανα και πολύ κομψά. Αντιθέτως.


Και κάπως έτσι γέμισα με γυναίκες γύρω μου για τις οποίες δεν υπήρχαν πλέον διαθέσιμα κανονακια ενώ κατά βάθος υπήρχε πεδίο να παίξω μπάλα.
Δηλαδή;
Ε, τι δλδ;

Ήθελα πίπα, έλεγα ρε Αννούλα θα μου πάρεις μια πίπα;
Ήθελα να γαμησω , έλεγα ρε Μαράκι πάμε κάπου να γαμηθουμε;
Κάθε μία είχε δύο ευκαιρίες, μετά έτρωγαν Χ.

Το αποτέλεσμα ήταν να έχω γύρω μου και μερικές γυναίκες που ενώ ήξερα ότι είχαν και αυτές ενδιαφέρον για εμένα, εντούτοις δεν έγινε ποτέ κάτι μεταξύ μας είτε γιατί ήμουν υπερβολικά ευθύς είτε γιατί όταν με προσέγγισαν εκείνες δεν είχαν άλλο κανονάκι.
A ok. Νορμαλ πράγματα τότε γιατί όπως το είπες είχε περιθώρια παρερμηνευσης.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Καλοκαίρι
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 23:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καλοκαίρι » 20 Μαρ 2021, 21:21

taliban έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:17
10 σελίδες πιποσυζητησεις
Η πίπα είναι το λιγότερο. Έχω γνωρίσει μια τέτοια σε κείνη περίπου την ηλικία και λίγο πιο μικρός. Είναι πληγή για την εικόνα της γυναίκας. Και το θέμα ποτέ δεν είναι μόνο αυτό που βλέπουμε ως επκεφαλίδα ή αυτό που βλέπουμε ως γενική περιγραφή.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2021, 21:21

foscilis έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:19
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:14
foscilis έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:13


Τίποτα, ήθελα να εκδικηθώ καταστρέφοντας τη φιλία τους και να κάνω και σαφές ότι απλά τη χρησιμοποίησα.

Ασε, ακόμα και τώρα ντρέπομαι.
Να την βρεις να της ζητήσεις συγνώμη. Συνιστώ το πάμε πακέτο.
Ποια, την κολλητή;

Ποιος τη χέζει αυτή παιδί μου. Ίσα ίσα αυτή γεύτηκε το θεϊκό κορμί μου για μια βδομάδα ενώ υπό ΚΣ ούτε με το ραδιοτηλεσκόπιο.
Ναι αλλά.. Τελοσπαντων συγχωρείσαι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14783
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 20 Μαρ 2021, 21:26

Μια αλλη πιθανη εξηγηση ειναι οτι ο τυπος ειναι πιτσιρικας και δεν εχει καταφερει να ξεκλειδωσει τη σεξουαλικοτητα της κοπελας.
Κατι πολυ φυσιολογικο δηλαδη, δεδομενης της ηλικιας. Γι'αυτο και μεγαλο ποσοστο των γυναικων σε εκεινη την ηλικια προτιμουν μεγαλυτερους. Νοιωθουν μεγαλυτερη σιγουρια και ενδιδουν πιο ευκολα.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 20 Μαρ 2021, 21:27

hellegennes έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:17
Δεν διάβασα να λέει σε κάποιο σημείο ότι της έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό, την εκβίασε ή οτιδήποτε άλλο. Αν δεν θέλει ας μην κάνει. Ενήλικη είναι. Επίσης ας μην κάνει και σεξ αν δεν θέλει, στα 20 της. Για όνομα, δηλαδή.
Γενικά δεν ξέρεις την όλη ιστορία από τις δύο πλευρές. Στο σημείο, όμως, που υπάρχει οποιασδήποτε μορφής εξαναγκασμός, αν υπάρχει, το θύμα είναι ο παθητικός παράγοντας.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 20 Μαρ 2021, 21:30

foscilis έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:13
Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:02
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:01


Έφαγε τον γκομενο της φίλης της.
Έχεις δίκιο, αλλά αυτός γιατί έκανε την πρώτη κίνηση; Τι του έφταιγε;
Τίποτα, ήθελα να εκδικηθώ καταστρέφοντας τη φιλία τους και να κάνω και σαφές ότι απλά τη χρησιμοποίησα.

Ασε, ακόμα και τώρα ντρέπομαι.
Για τη φίλη της θα έπρεπε. Αν και αποδείχθηκε πως ήταν όμοιες, αυτή δεν σου είχε κάνει τίποτα.
Εγώ είμαι πιο εκδικητική, αλλά αυστηρά και μόνον σε όποιον με πειράξει.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Καλοκαίρι
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 23:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καλοκαίρι » 20 Μαρ 2021, 21:31

Cavaliere έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:27
hellegennes έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:17
Δεν διάβασα να λέει σε κάποιο σημείο ότι της έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό, την εκβίασε ή οτιδήποτε άλλο. Αν δεν θέλει ας μην κάνει. Ενήλικη είναι. Επίσης ας μην κάνει και σεξ αν δεν θέλει, στα 20 της. Για όνομα, δηλαδή.
Γενικά δεν ξέρεις την όλη ιστορία από τις δύο πλευρές. Στο σημείο, όμως, που υπάρχει οποιασδήποτε μορφής εξαναγκασμός, αν υπάρχει, το θύμα είναι ο παθητικός παράγοντας.
Νομίζω ότι θα έβγαινε ω πληροφορία πρώτο και θα ξεχώριζε τόσο που εν θα κάναμε λόγο για αμφιβολίες. Δεν είπε ότι βιάστηκε ή εξαναγκάστηκε. Ένα υπαρξιακό βγάζει γιατί δεν είναι ικανοποιημένη από το τι κάνει. Δεν ρίχνω φταίξιμο στον άλλον που πολύ φυσιολογικά το ζητάει στη φάση που βρίσκεται.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 20 Μαρ 2021, 21:32

Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:15
Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:12
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:05


Όταν λες εσύ φυσιολογικό τι μπορεί να εννοείς άραγε;
Αφού είμαι γυναίκα, επιλέγω γυναικείο νικ. :102:


Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:05
Είναι λίγο αστείο, μην κάνεις άλλα μπορεί να τρώει κανείς και να πνιγεί ρε μουστάκια.
Εδώ μιλάς σαν την γενιά της αμαρτίας: κάνεις μία βλακώδη υπόθεση (μουστάκι) και την επαναλαμβάνεις ελπίζοντας να την κάνεις αξίωμα, να μην χρειάζεται να την αποδείξεις.
Το μόνο που αποδεικνύεις είναι η απύθμενη βλακεία σου και το ότι σε πείραξε που σου έκανα come out με το στανιό. :c020: Κανένας από τους κανονικούς άντρες εδώ μέσα δεν θα αντιδρούσε έτσι αν τον έλεγα άφυλο. :wink

Επίσης υπάρχει κόσμος που με έχει δει και μπορεί να σου πιστοποιήσει τι βλακεία είπες, αλλά παρακαλώ να μην εκδηλωθεί.
Ότι έχεις γνωρίσει εσύ κανονικούς άντρες και ξέρεις πως θα αντιδρούσαν. Μια χαρά :D
Στο Δαφνί θα βρεις πολλούς να λένε ότι είναι ο Μέγας Ναπολέων. ΟΚ γυναίκα είσαι.
:zz::zz::zz:
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Καλοκαίρι
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 23:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καλοκαίρι » 20 Μαρ 2021, 21:35

Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:32
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:15
Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:12

Αφού είμαι γυναίκα, επιλέγω γυναικείο νικ. :102:




Εδώ μιλάς σαν την γενιά της αμαρτίας: κάνεις μία βλακώδη υπόθεση (μουστάκι) και την επαναλαμβάνεις ελπίζοντας να την κάνεις αξίωμα, να μην χρειάζεται να την αποδείξεις.
Το μόνο που αποδεικνύεις είναι η απύθμενη βλακεία σου και το ότι σε πείραξε που σου έκανα come out με το στανιό. :c020: Κανένας από τους κανονικούς άντρες εδώ μέσα δεν θα αντιδρούσε έτσι αν τον έλεγα άφυλο. :wink

Επίσης υπάρχει κόσμος που με έχει δει και μπορεί να σου πιστοποιήσει τι βλακεία είπες, αλλά παρακαλώ να μην εκδηλωθεί.
Ότι έχεις γνωρίσει εσύ κανονικούς άντρες και ξέρεις πως θα αντιδρούσαν. Μια χαρά :D
Στο Δαφνί θα βρεις πολλούς να λένε ότι είναι ο Μέγας Ναπολέων. ΟΚ γυναίκα είσαι.
:zz::zz::zz:
Μωρέ δεν θα περάσει κανένας συνειδητοποιημένος δημότης; Θα στο κλείσει το καπάκι και θα ανασάνουμε λίγο. Που σε αφήνουνε όλο με ανοιχτό, τα ζώα.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 20 Μαρ 2021, 21:46

Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:35
Juno έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:32
Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:15


Ότι έχεις γνωρίσει εσύ κανονικούς άντρες και ξέρεις πως θα αντιδρούσαν. Μια χαρά :D
Στο Δαφνί θα βρεις πολλούς να λένε ότι είναι ο Μέγας Ναπολέων. ΟΚ γυναίκα είσαι.
:zz::zz::zz:
Μωρέ δεν θα περάσει κανένας συνειδητοποιημένος δημότης; Θα στο κλείσει το καπάκι και θα ανασάνουμε λίγο. Που σε αφήνουνε όλο με ανοιχτό, τα ζώα.
Και μόνον που αφηνιάζεις με αυτά τα smilies, χωρίς σχόλιο, δείχνει πόσο λυσσαμένη είσαι. Χαλάρωσε.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 20 Μαρ 2021, 21:49

Καλοκαίρι έγραψε:
20 Μαρ 2021, 21:35

Λαθος
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών