ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10125
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 11 Ιουν 2021, 00:51

Gewponos90 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:46

3ον Δεν έχω πρόβλημα με τις στολές σαν στολές. Αρκεί να παρέχονται όλες από το κράτος. Αλλιώς δεν μιλάμε και επίσημα για δωρεάν παιδεία
Στην ΕΣΣΔ τις στολές, τις αγοράζανε.
Πες αν τολμάς τώρα, ότι δεν ήταν δωρεάν η παιδεία εκεί. :003:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24477
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 11 Ιουν 2021, 00:53

Gewponos90 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:46
Όχι. 1ον θεωρείς δεδομένο ότι αγοράζουν όλοι οι γονείς ένα ζευγάρι επώνυμα μοδάτα παπούτσια.

2ον Το ότι κοστολόγησες και τα έξοδα δεν ξέρω από που προκύπτει. Τα υπολογισες;

3ον Δεν έχω πρόβλημα με τις στολές σαν στολές. Αρκεί να παρέχονται όλες από το κράτος. Αλλιώς δεν μιλάμε και επίσημα για δωρεάν παιδεία
Δηλαδή υπάρχει γονέας που δεν παίρνει καθόλου ρούχα στο παιδί του; Αν είναι άπορος να τα δώσει το κράτος, αλλιώς γιατί; Οικονομία θα έχει με αυτόν τον τρόπο. Αλλά αυτό είναι δευτερότριτο θέμα. Ας τα δώσει το κράτος. Ας κόψει κάτι από τα βιβλία που δίνει και δεν χρησιμοποιούνται ΠΟΤΕ και ας τα δώσει εκεί.

Το ουσιώδες είναι αν αναγνωρίζουμε το μεγάλο πρόβλημα έλλειψης πειθαρχίας, αν υπάρχουν σημαντικές διακρίσεις μεταξύ παιδιών με διαφορετική οικονομική άνεση και αν θέλουμε να κάνουμε κάτι για να φτάσουμε αυτούς που είναι καλύτεροί μας. Και προφανώς η στολή θα ήταν απλά ένα συμβολικό και επικουρικό μέτρο. Πρέπει να γίνουν πολλά άλλα. Αλλά εσείς τι προτείνετε;

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 11 Ιουν 2021, 00:53

vagabondo έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:51
Gewponos90 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:46

3ον Δεν έχω πρόβλημα με τις στολές σαν στολές. Αρκεί να παρέχονται όλες από το κράτος. Αλλιώς δεν μιλάμε και επίσημα για δωρεάν παιδεία
Στην ΕΣΣΔ τις στολές, τις αγοράζανε.
Πες αν τολμάς τώρα, ότι δεν ήταν δωρεάν η παιδεία εκεί. :003:


Και είδαμε πόσο καλά κατέληξε η φαση :003:
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 11 Ιουν 2021, 00:55

ST48410 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:47
John Brown Gun Club έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:44
ST48410 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:20

Δηλαδή τι θα γίνει αύριο αν κάποια εταιρεία που φτιάχνει στολές παραλλαγής για το στρατό θέλει να βάλει ένα σχέδιο σαν το μαγιό του Μπόρατ; Θα το δεχθούμε;
Στο μεταξυ οι τα επαγγελματικα στελεχη, και οχι μονο αυτοι που πανε σε διεθνεις αποστολες κλπ, φορανε οτι τους καβλωσει, αρκει να ειναι στα προβλεπε χρωματα και κανενας δεν τους λεει τιποτα. Μιλαμε κυκλοφορουν πανακριβες μαρκες, με novelty materials και θερμοκολημενες ραφες, ακομα και γνωστες οπως Adidas Nike βγαζουν στρατιωτικα μοντελα αρβυλας, 100 φορες καλυτερες (και ακριβοτερες) απο αυτες που δινει ο στρατος.
Σωστά. Αλλά εγώ δεν είμαι υποστηρικτής τέτοιας πρακτικής. Και νομίζω ότι όλα αυτά είναι εκφάνσεις ενός ξεχαρβαλωμένου κράτους που αρχίζει από το σχολείο και φτάνει σε άλλες μετέπειτα βαθμίδες του κοινωνικού και επαγγελματικού βίου.
Κι ομως, ΟΛΟΙ το κανουν, εννοω ολοι οι στρατιωτικοι ολων των εθνων. Με τους Αμερικανους πρωτους πρωτους. Ολοι φορανε tactical wear και outdoor μαρκες. Υπαρχει τεραστια αγορα για καθε ειδους εξαρτημα και γκατζετακι στολης, και οι διοικησεις το ανεχονται.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24477
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 11 Ιουν 2021, 00:57

John Brown Gun Club έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:50
Πλανασαι εαν νομιζεις πως θα θα εξαλειψεις το ταξικο ρηγμα και θα ωφελησεις την εργατικη ταξη με το να πειθαρχησεις τη νεολαια της.
Δεν θα λύσεις όλα τα προβλήματα. Ωστόσο στον κόσμο που θα εργαστούν οι σημερινοί μαθητές θα αναγκαστούν να ανταγωνιστούν τον Ινδό προγραμματιστή, τον Κινέζο μαθηματικό, τον Κορεάτη μηχανικό κλπ κλπ. Με yolo αυτό δεν γίνεται. Εγώ σου προτείνω κάτι που θα αυξήσει τις πιθανότητες της νεολαίας της εργατικής τάξης να βρει μια καλύτερη εργασία. Κάπως. Δεν πρόκειται να λυθούν όλα τα προβλήματα.

Λυπάμαι αλλά δεν θεωρώ ως πιθανή την επικράτηση του παγκόσμιου σοσιαλισμού που περιμένουν να λύσει το πρόβλημα κάποιοι άλλοι συμφορουμίτες.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 11 Ιουν 2021, 00:58

ST48410 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:53
Gewponos90 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:46
Όχι. 1ον θεωρείς δεδομένο ότι αγοράζουν όλοι οι γονείς ένα ζευγάρι επώνυμα μοδάτα παπούτσια.

2ον Το ότι κοστολόγησες και τα έξοδα δεν ξέρω από που προκύπτει. Τα υπολογισες;

3ον Δεν έχω πρόβλημα με τις στολές σαν στολές. Αρκεί να παρέχονται όλες από το κράτος. Αλλιώς δεν μιλάμε και επίσημα για δωρεάν παιδεία
Δηλαδή υπάρχει γονέας που δεν παίρνει καθόλου ρούχα στο παιδί του; Αν είναι άπορος να τα δώσει το κράτος, αλλιώς γιατί; Οικονομία θα έχει με αυτόν τον τρόπο. Αλλά αυτό είναι δευτερότριτο θέμα. Ας τα δώσει το κράτος. Ας κόψει κάτι από τα βιβλία που δίνει και δεν χρησιμοποιούνται ΠΟΤΕ και ας τα δώσει εκεί.

Το ουσιώδες είναι αν αναγνωρίζουμε το μεγάλο πρόβλημα έλλειψης πειθαρχίας, αν υπάρχουν σημαντικές διακρίσεις μεταξύ παιδιών με διαφορετική οικονομική άνεση και αν θέλουμε να κάνουμε κάτι για να φτάσουμε αυτούς που είναι καλύτεροί μας. Και προφανώς η στολή θα ήταν απλά ένα συμβολικό και επικουρικό μέτρο. Πρέπει να γίνουν πολλά άλλα. Αλλά εσείς τι προτείνετε;

Εγώ προτείνω αντί να κόψουν από τα βιβλία που δεν χρησιμοποιούνται, να σταματήσουν να τα παρέχει το κράτος γιατί τα κωλοπαιδα στο τέλος τα πετάνε. Μια άλλη καλή ιδέα θα ήταν το κράτος να μην πληρώνει τον δάσκαλο, αλλά να τον πληρώνουν απευθείας οι γονείς που στέλνουν τα παιδιά τους στο συγκεκριμένο σχολείο. Έτσι τα παιδιά θα σταματήσουν να χαζευουν στην ταξη
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24477
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 11 Ιουν 2021, 01:00

John Brown Gun Club έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:55
Κι ομως, ΟΛΟΙ το κανουν, εννοω ολοι οι στρατιωτικοι ολων των εθνων. Με τους Αμερικανους πρωτους πρωτους. Ολοι φορανε tactical wear και outdoor μαρκες. Υπαρχει τεραστια αγορα για καθε ειδους εξαρτημα και γκατζετακι στολης, και οι διοικησεις το ανεχονται.
Μπορεί να έχουν τους λόγους τους. Δεν γνωρίζω. Πιθανόν το κράτος αναγνωρίζει ότι δεν μπορεί να προσφέρει πχ άρβυλα ικανοποιητικής ποιότητας και τους αφήνει να πάρουν κάτι καλύτερο να μην σακατεύουν τα πόδια τους.

Ωστόσο υπάρχουν όρια σε αυτό. Με το μαγιό στην αναφορά δεν σε αφήνουν να πας σε κανένα σοβαρό στρατό του κόσμου. Γιατί;

αληθεια
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 17 Απρ 2019, 23:10

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αληθεια » 11 Ιουν 2021, 01:09

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
10 Ιουν 2021, 22:08
Διαβάζω ότι απαγορεύτηκαν σε σχολείο της Θεσσαλονίκης τα σορτς και οι φούστες που δεν φτάνουν στον αστράγαλο για τα κορίτσια! Ρε μαλάκες χριστιανοταλιμπαν δεξιοι σε ποιον αιώνα ζειτε τελικά;

Θεσσαλονίκη: Σχολείο απαγορεύει τα σορτς και τις κοντές φούστες σε μαθήτριες, καταγγέλλει μητέρα μαθητή
Πόσο γελοίος είσαι ρε; Που ειπώθηκε ότι οι φούστες πρέπει να φτάνουν στον αστράγαλο. Μια ζωή σκατάδες, μια ζωή άεργοι μια ζωή υπάνθρωποι.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 11 Ιουν 2021, 01:24

Το ζήτημα των στολών ξεφεύγει αρκετά από το θέμα. Να βρίσουμε τον οπισθοδρομικο γυμνασιαρχη αλλά ταυτόχρονα να τραβήξουμε τις δικές μας γραμμές στην εμφάνιση που επιτρέπεται ή δεν επιτρέπεται, στο πλαίσιο της ελευθερίας της έκφρασης των μαθητών και μαθητριών, αν θεωρούμε ότι υπάρχουν.

Θέτω λοιπόν τα εξής ερωτήματα:

αν δεν επιβάλλεται κανένα επιτρεπόμενο όριο μήκους φουστας/σορτς, θα θεωρουσατε οκ τα κολλητα σορτσακια που ο μισός κωλος είναι εξω; :o

Αν είναι καλοκαίρι, όπως τώρα καλή ώρα, επιτρέπεται ο μαθητής/η μαθήτρια να έρθει στο σχολείο με το μαγιό, ώστε να πάει κατευθείαν για βουτιά μετά; Θα βάζατε κάποιες προδιαγραφές στα μαγιό, ή είναι οκ να φοράει η 14χρονη και τανγκα άμα λάχει, για να εκφράσει τη διαφορετικοτητα της, να κοινωνικοποιηθει νεανικά, κοκ; Στην τελική το σερφ σταιλ είναι πολύ της μόδας και πολύ νεανικό. Προτείνω συνδυασμό με αποκαλυπτικό τοπ για εξαιρετικά αποτελέσματα :smt023

Στη γυμναστική επιβάλλεται να φοράνε οι μαθητές ρούχα κατάλληλα για τους σκοπούς του μαθήματος; Γιατί ορισμενες φουστες δε βοηθανε κ πολύ στο άνοιγμα των ποδιωνε.. οκ το όλο προκλητικό του πράγματος δεν το σχολιάζω γιατί είμαι μοντέρνος αθρωπας αλλά κάτι μου λέει ότι αν ήμουν 14 και είχα μπροστά τη μουναρα της τάξης να κάνει ανοίγματα με το μισό κωλο κ τα βυζομπαλα έξω θα εβρεχα το βρακακι μου κ όχι από τσισακια :oops: . Την ίδια ώρα βέβαια θα ήταν η πουτανα του σχολείου για τους μίσους μαθητες, αλλά αδιάφορο μωρέ. Άμα είναι για την ελευθερία της έκφρασης χαλάλι η ψυχολογία της μαθήτριας που από νεανικη ανοησία θα γίνει θύμα.

Αν λοιπόν πιστεύετε ότι δεν πρεπει να επιβάλλεται κανενός είδους περιορισμός, συγχαρητήρια, παραδέχομαι ότι έχετε τουλάχιστον consistent απόψεις. Αν από την άλλη διαφωνείτε κ δε θεωρείτε οκ να σκάει η 12χρονη με τον μισό κωλο έξω κ το στρινγκ να φαίνεται, τότε πάλι συγχαρητήρια: δεν απεχετε κ πολύ από τον συγκεκριμένο γυμνασιαρχη, γιατί κ αυτός λίγο πολύ το ίδιο πράγμα λέει.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41193
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 11 Ιουν 2021, 01:45

ST48410 έγραψε:
11 Ιουν 2021, 00:31
Στα υπόλοιπα που γράφεις μπορείς να ρίξεις μια ματιά κατά Ασία μεριά και να αναρωτηθείς μετά γιατί χρόνο με το χρόνο τρώμε τη σκόνη τους.
Σε ποιο πράγμα τρώμε την σκόνη τους; Σε αυτοκτονίες; Όντως. Οι Ιάπωνες έχουν 3,5 φορές περισσότερες αυτοκτονίες και οι Νοτιοκορεάτες 6 φορές περισσότερες.

Φταίνε οι στολές; Όχι από μόνες τους, βέβαια. Κανείς δεν αυτοκτονεί γιατί φοράει στολή. Αλλά το περιβάλλον στο οποίο ζούνε παίζει ρόλο και η έμφαση στην ανταγωνιστικότητα των εκπαιδευτικών τους συστημάτων έχει επισημανθεί από παλιά ότι παίζει σημαντικό ρόλο, όπως και όλες αυτές οι ξεπερασμένες αρχές περί πειθαρχίας και μπαρμπούτσαλα.

Υπάρχει διαφορά ανάμεσα στην τάξη και οργάνωση και την πειθαρχία και επιβολή. Τα πρώτα είναι επιθυμητά, τα δεύτερα είναι καρκίνος.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 11 Ιουν 2021, 01:47

Να παρουμε το παραδειγμα της Αυστραλιας. Καθε μαθητης/μαθητριας φορανε τη προβλεπομενη στολη του σχολειου τους. Καθε σχολειο εχει διαφορετικη στολη.

Σοβαροτης απο μικρη ηλικια. Για αυτο ειναι σοβαρο κρατος και η Ελλας αποτελειται απο αμορφωτους υποκατσιβελους που σκεφτονται πως θα πηδηξουν.
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3787
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 11 Ιουν 2021, 01:51

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
10 Ιουν 2021, 22:11
EKPLIKTIKOS έγραψε:
10 Ιουν 2021, 22:10
Άρα ας πηγαίνουν κ με το σωβρακο;
:fp:
Σωστό το emoticon.
Δε πρέπει ούτε σώβρακο να φοράνε.
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Ιουν 2021, 11:51

μια καλη ιδεα θα ηταν να διδασκουμε τα παιδια μας να μην κοιτανε τι μαρκα ειναι το ρουχο του διπλανου τους, και να μην κοιτανε να δειχνουν τη μαρκα του δικου τους.

λεω εγω τωρα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Γιάννης

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 11 Ιουν 2021, 11:55

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
10 Ιουν 2021, 22:08
Διαβάζω ότι απαγορεύτηκαν σε σχολείο της Θεσσαλονίκης τα σορτς και οι φούστες που δεν φτάνουν στον αστράγαλο για τα κορίτσια! Ρε μαλάκες χριστιανοταλιμπαν δεξιοι σε ποιον αιώνα ζειτε τελικά;

Θεσσαλονίκη: Σχολείο απαγορεύει τα σορτς και τις κοντές φούστες σε μαθήτριες, καταγγέλλει μητέρα μαθητή
Σωστότατο το μέτρο, στηρίζω. Όπως επίσης και μακριά παντελόνια και πουκάμισο για τα αγόρια.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71314
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σορτς και οι κοντές φούστες σε μαθήτριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιουν 2021, 11:55

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι η καταγγελία έγινε από μητέρα μαθητή.

Διαβάζοντας την επιχειρηματολογία της, κατέληξα στο ότι μάλλον πρόκειται για μία από τις μουρλές με τα νταούλια.
Gavalas for President! :grfl:

ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ (όχι το χριστιανικό, το άλλο)

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών