«Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 06 Ιούλ 2021, 04:00

gassim έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 03:35
Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 03:19
Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί ο κουλης έχει φαγωθεί να εμβολιαστεί 25χρονους όταν το πρόβλημα είναι οι 60χρονοι και γιατί κάθε φορά που ένας λέει ανοιχτά το αυτονόητο θέλουν να τον κάψουν ζωντανο
Γιατί μεταδίδουν πολύ εύκολα τον ιό, καθώς στριμώχνονται σε πλοια, κλαμπ, καμπινγκ και μετά πάνε τον ιό στους 60χρονους γονείς τους, το 30% των οποίων ειναι ανεμβολίαστοι
Ο μόνος τρόπος για να έχει ισχύ αυτό που γράφεις είναι οι "60χρονοι γονείς" να είναι ανεμβολίαστοι ! Οπότε αν είναι ανεμβολίαστοι και κολλήσουν ε ας ψοφήσουν χεστήκαμε, γιατί θα πρέπει να νοιαστεί γιαυτούς ο 25 άρης και ο έφηβος που έτσι κι αλλιώς ούτε τις ΜΕΘ γεμίζει, ούτε και λοκνταουν προκαλεί ?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nik_killthemall την 06 Ιούλ 2021, 04:04, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41150
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 06 Ιούλ 2021, 04:03

gassim έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 03:35
Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 03:19
Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί ο κουλης έχει φαγωθεί να εμβολιαστεί 25χρονους όταν το πρόβλημα είναι οι 60χρονοι και γιατί κάθε φορά που ένας λέει ανοιχτά το αυτονόητο θέλουν να τον κάψουν ζωντανο
Γιατί μεταδίδουν πολύ εύκολα τον ιό, καθώς στριμώχνονται σε πλοια, κλαμπ, καμπινγκ και μετά πάνε τον ιό στους 60χρονους γονείς τους, το 30% των οποίων ειναι ανεμβολίαστοι
Και ποιος φταίει αν είναι ανεμβολίαστο το 30% των 60χρονων; Είχαν την ευκαιρία να εμβολιαστούν οι 25χρονοι και δεν είχαν οι 60χρονοι;

Έλα Χριστέ και Παναγία!

Πρώτα γαμήσαμε την οικονομία για να μην κλειστούν μέσα μόνο οι ηλικιωμένοι, τώρα θα εμβολιαστεί ο νεαρός πληθυσμός επειδή δεν θέλει να εμβολιαστεί ο ηλικιωμένος;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24996
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Ιούλ 2021, 04:06

Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 03:54
Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 03:19
Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί ο κουλης έχει φαγωθεί να εμβολιαστεί 25χρονους όταν το πρόβλημα είναι οι 60χρονοι και γιατί κάθε φορά που ένας λέει ανοιχτά το αυτονόητο θέλουν να τον κάψουν ζωντανο
Eγω πάλι υποκρίνομαι ότι δεν καταλαβαίνω γιατί κανείς ειδική αναφορά στον Κυριακο Μητσοτακη ενώ το ίδιο κάνουν όλες οι χώρες.
Γιατί ο πραγματικός λόγος που το κανείς είναι η κομματική σπέκουλα.
Και μάθε επιτελους να αναφέρεσαι στον πρωθυπουργό της χώρας σου με τον ανάλογο σεβασμό.
Δεν μπορείς ακόμη να χωνέψεις ότι θα τον βλέπεις πρωθυπουργό για τρεις τετραετίες αλλά δεν πρέπει να ολισθαινεις σε μικρότητες.
είμαι γνωστός ζαίος για αυτό :lol:
Και δεν κάνουν όλες οι χώρες αγώνα να εμβολιάσουν 25 χρονους. Τέτοια καραγκιοζιλίκια εδώ στην Ολλανδία τουλάχιστον δεν έχει

Multitasker
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 03:37

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Multitasker » 06 Ιούλ 2021, 04:12

Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:06
είμαι γνωστός ζαίος για αυτό :lol:
Και δεν κάνουν όλες οι χώρες αγώνα να εμβολιάσουν 25 χρονους. Τέτοια καραγκιοζιλίκια εδώ στην Ολλανδία τουλάχιστον δεν έχει
Netherlands approves Covid vaccines for 12 to 17 year olds
https://nltimes.nl/2021/06/30/netherlan ... es-go-week

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24996
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Ιούλ 2021, 04:16

Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:12
Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:06
είμαι γνωστός ζαίος για αυτό :lol:
Και δεν κάνουν όλες οι χώρες αγώνα να εμβολιάσουν 25 χρονους. Τέτοια καραγκιοζιλίκια εδώ στην Ολλανδία τουλάχιστον δεν έχει
Netherlands approves Covid vaccines for 12 to 17 year olds
https://nltimes.nl/2021/06/30/netherlan ... es-go-week
ναι και;

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 06 Ιούλ 2021, 04:17

Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 03:54
Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 03:19
Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί ο κουλης έχει φαγωθεί να εμβολιαστεί 25χρονους όταν το πρόβλημα είναι οι 60χρονοι και γιατί κάθε φορά που ένας λέει ανοιχτά το αυτονόητο θέλουν να τον κάψουν ζωντανο
Eγω πάλι υποκρίνομαι ότι δεν καταλαβαίνω γιατί κανείς ειδική αναφορά στον Κυριακο Μητσοτακη ενώ το ίδιο κάνουν όλες οι χώρες.
Γιατί ο πραγματικός λόγος που το κανείς είναι η κομματική σπέκουλα.
Και μάθε επιτελους να αναφέρεσαι στον πρωθυπουργό της χώρας σου με τον ανάλογο σεβασμό.
Δεν μπορείς ακόμη να χωνέψεις ότι θα τον βλέπεις πρωθυπουργό για τρεις τετραετίες αλλά δεν πρέπει να ολισθαινεις σε μικρότητες.
Το μπολντ ειναι ψευδές. Ολες οι χώρες παρακινούν τους νέους να εμβολιαστούν αφού πρώτα πέτυχαν το αυτονόητο μέσα σε 2-3 μήνες : το ποσοστό εμβολιασμού των άνω των 60 να γίνει > 90% !

Εδώ αυτό το αυτονόητο σαν κράτος και κυβέρνηση δεν το έχεις πετύχει και βασικά αδιαφορείς αν θα το πετυχείς, γιατί εδώ και καιρό η κυβέρνηση διαχειρίζεται τη πανδημία και τα εμβόλια με βάση το κομματικό της κόστος και όχι με βάση την ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ !
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Multitasker
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 03:37

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Multitasker » 06 Ιούλ 2021, 04:19

Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:16
Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:12
Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:06
είμαι γνωστός ζαίος για αυτό :lol:
Και δεν κάνουν όλες οι χώρες αγώνα να εμβολιάσουν 25 χρονους. Τέτοια καραγκιοζιλίκια εδώ στην Ολλανδία τουλάχιστον δεν έχει
Netherlands approves Covid vaccines for 12 to 17 year olds
https://nltimes.nl/2021/06/30/netherlan ... es-go-week
ναι και;
Διαμαρτύρεσαι για την Ελλάδα που θέλει να εμβολιαστούν οι 25χρονοι και υποστηρίζεις ότι δεν γίνονται τέτοια στην Ολλανδία που έχουν εγκρίνει εμβολιασμούς για τους 12 χρόνους.
Τι δεν κατάλαβες ακριβώς;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24996
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Ιούλ 2021, 04:23

Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:19
Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:16
Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:12


Netherlands approves Covid vaccines for 12 to 17 year olds
https://nltimes.nl/2021/06/30/netherlan ... es-go-week
ναι και;
Διαμαρτύρεσαι για την Ελλάδα που θέλει να εμβολιαστούν οι 25χρονοι και υποστηρίζεις ότι δεν γίνονται τέτοια στην Ολλανδία που έχουν εγκρίνει εμβολιασμούς για τους 12 χρόνους.
Τι δεν κατάλαβες ακριβώς;
Στην Ολλανδία φίλε ψέκα δεν γίνεται θέμα όλη τη μέρα για το αν εμβολίαστηκαν 25χρονοι, δεν μοιράζουν 150ευρα, δεν έχει τέτοιες μαλακίες λέμε. Το καταλαβαίνεις ή όχι;

Multitasker
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 03:37

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Multitasker » 06 Ιούλ 2021, 04:24

nik_killthemall έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:17

Το μπολντ ειναι ψευδές. Ολες οι χώρες παρακινούν τους νέους να εμβολιαστούν αφού πρώτα πέτυχαν το αυτονόητο μέσα σε 2-3 μήνες : το ποσοστό εμβολιασμού των άνω των 60 να γίνει > 90% !

Εδώ αυτό το αυτονόητο σαν κράτος και κυβέρνηση δεν το έχεις πετύχει και βασικά αδιαφορείς αν θα το πετυχείς, γιατί εδώ και καιρό η κυβέρνηση διαχειρίζεται τη πανδημία και τα εμβόλια με βάση το κομματικό της κόστος και όχι με βάση την ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ !

Στις χώρες που έχουν μεγαλύτερα ποσοστά εμβολιασμού σε μεγάλες ηλικίες, δεν το πέτυχαν οι κυβερνήσεις
Απλά ο κόσμος πήγε να κάνει εμβόλια
Το να λέει κάποιος ότι πέτυχε ο Ολλανδός πρωθυπουργός και απέτυχε ο Μητσοτάκης επειδή πχ η Ολλανδία έχει 15% περισσότερους εμβολιασμένους στους άνω των 60 είναι και αυτό κομματική σπέκουλα και τίποτα περισσότερο.

Multitasker
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 03:37

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Multitasker » 06 Ιούλ 2021, 04:26

Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:23
Στην Ολλανδία φίλε ψέκα δεν γίνεται θέμα όλη τη μέρα για το αν εμβολίαστηκαν 25χρονοι, δεν μοιράζουν 150ευρα, δεν έχει τέτοιες μαλακίες λέμε. Το καταλαβαίνεις ή όχι;

Στην Ολλανδία δεν θα γίνει και ιδιαίτερο θέμα αν πιάσουν τον πρωθυπουργό σε σεξουαλικό τρενάκι με 6 τραβελια.
Και;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24996
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Ιούλ 2021, 04:30

Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:26
Δημοκράτης έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:23
Στην Ολλανδία φίλε ψέκα δεν γίνεται θέμα όλη τη μέρα για το αν εμβολίαστηκαν 25χρονοι, δεν μοιράζουν 150ευρα, δεν έχει τέτοιες μαλακίες λέμε. Το καταλαβαίνεις ή όχι;

Στην Ολλανδία δεν θα γίνει και ιδιαίτερο θέμα αν πιάσουν τον πρωθυπουργό σε σεξουαλικό τρενάκι με 6 τραβελια.
Και;
με ρέγουλα ο ψεκασμός, ναι;

Multitasker
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 03:37

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Multitasker » 06 Ιούλ 2021, 04:31

Eνταξει φίλε είναι μάγκες στην Ολλανδία με 5-6. 000 θανάτους περισσότερους απο την Ελλάδα και είναι καραγκιόζης ο Κουλης.
Ευχαριστημένος τώρα;
Άντε πάνε στην τοπική να σου πούνε μπράβο.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 06 Ιούλ 2021, 04:35

Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:24
nik_killthemall έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:17

Το μπολντ ειναι ψευδές. Ολες οι χώρες παρακινούν τους νέους να εμβολιαστούν αφού πρώτα πέτυχαν το αυτονόητο μέσα σε 2-3 μήνες : το ποσοστό εμβολιασμού των άνω των 60 να γίνει > 90% !

Εδώ αυτό το αυτονόητο σαν κράτος και κυβέρνηση δεν το έχεις πετύχει και βασικά αδιαφορείς αν θα το πετυχείς, γιατί εδώ και καιρό η κυβέρνηση διαχειρίζεται τη πανδημία και τα εμβόλια με βάση το κομματικό της κόστος και όχι με βάση την ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ !
Στις χώρες που έχουν μεγαλύτερα ποσοστά εμβολιασμού σε μεγάλες ηλικίες, δεν το πέτυχαν οι κυβερνήσεις
Απλά ο κόσμος πήγε να κάνει εμβόλια
Το να λέει κάποιος ότι πέτυχε ο Ολλανδός πρωθυπουργός και απέτυχε ο Μητσοτάκης επειδή πχ η Ολλανδία έχει 15% περισσότερους εμβολιασμένους στους άνω των 60 είναι και αυτό κομματική σπέκουλα και τίποτα περισσότερο.
Δεν κόπτομαι για τον Κούλη χεσμένο τον έχω. Προφανώς ο λόγος για τον οποίο στην Ελλάδα οι άνω των 60 έχουν εμβολιαστεί σε τόσο μικρό ποσοστό και η κυβέρνηση αδιαφορεί, είναι ίδιος με τον λόγο για τον οποίο η χώρα χρεοκόπησε, ίδιος με τον λόγο για τον οποίο στη χώρα υπάρχει η μεγαλύτερη καθυστέρηση στη Ευρώπη εκδίκασης και απονομής δικαιοσύνης, ίδιος με τον λόγο για τον οποίο είχες 100 νεκρούς στο Μάτι κλπ

Η τακτική κατά την οποία όταν το αποτέλεσμα είναι κακό φταίει ο κόσμος (που προφανώς ζει υπό συνθήκες αναρχίας), ενώ όταν το αποτέλεσμα είναι καλό ευθύνεται η κυβερνητική διαχείριση, είναι ο ορισμός της κομματικής σπέκουλας, που λόγω κομματοσκατίλας δεν αντιλαμβάνεται (επί σκοπού) πως κόσμος = κυβερνητική διαχείριση και αντίστροφα.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24996
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Ιούλ 2021, 04:37

Multitasker έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:31
Eνταξει φίλε είναι μάγκες στην Ολλανδία με 5-6. 000 θανάτους περισσότερους απο την Ελλάδα και είναι καραγκιόζης ο Κουλης.
Ευχαριστημένος τώρα;
Άντε πάνε στην τοπική να σου πούνε μπράβο.
φίλε ψέκα η Ολλανδία ανά 1 εκ κατκοίκους έχει 1008.09 νεκρούς ενώ η Ελλάδα με τα έξυπνα μέτρα κούλη 1186.6

Multitasker
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 03:37

Re: «Οι άνθρωποι κάτω των 40 δεν έχουν λόγο να εμβολιαστούν», λέει ο Δ. Κούβελας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Multitasker » 06 Ιούλ 2021, 04:41

nik_killthemall έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 04:35


Δεν κόπτομαι για τον Κούλη χεσμένο τον έχω. Προφανώς ο λόγος για τον οποίο στην Ελλάδα οι άνω των 60 έχουν εμβολιαστεί σε τόσο μικρό ποσοστό και η κυβέρνηση αδιαφορεί, είναι ίδιος με τον λόγο για τον οποίο η χώρα χρεοκόπησε, ίδιος με τον λόγο για τον οποίο στη χώρα υπάρχει η μεγαλύτερη καθυστέρηση στη Ευρώπη εκδίκασης και απονομής δικαιοσύνης, ίδιος με τον λόγο για τον οποίο είχες 100 νεκρούς στο Μάτι κλπ

Η τακτική κατά την οποία όταν το αποτέλεσμα είναι κακό φταίει ο κόσμος (που προφανώς ζει υπό συνθήκες αναρχίας), ενώ όταν το αποτέλεσμα είναι καλό ευθύνεται η κυβερνητική διαχείριση, είναι ο ορισμός της κομματικής σπέκουλας, που λόγω κομματοσκατίλας δεν αντιλαμβάνεται (επί σκοπού) πως κόσμος = κυβερνητική διαχείριση και αντίστροφα.
Kαταλαβαινω ότι δίνεις μια γενική απάντηση αλλά εγώ προσωπικά δεν έχω χρεώσει ως επιτυχία της κυβέρνησης κάτι σχετικά με τον covid ώστε να δεχτώ και αποτυχίες της.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών