Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71096
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Νοέμ 2021, 20:16

Cavaliere έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:09
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:05
Cavaliere έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 19:45
ΓΩ είμαι εμβολιασμένος και αναρρωμένος και κάνω τρεις φορές τεστ τη βδομάδα. Ο γιος μου δύο, και η σύζυγος τρία γρήγορα και ένα μοριακό τη βδομάδα.
Αναφερόμουν στα στοιχεία που υπάρχουν στα ράπιντ όσων δεν είναι εμβολιασμένοι. :wink

Σ´ αυτά δεν χρησιμοποιούν ταυτότητα;
Nαι, μωρέ, δεν βγάζεις άκρη. Μη συζητάς σοβαρά. Άκου τώρα, τα ωραία. Έκανα πατινάζ πάγου με τον γιο μου.
:lol:

Του έμαθες ή σου έμαθε;

Ρωτάω γιατί δεν έχω κάνει ποτέ πατινάζ. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14827
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 25 Νοέμ 2021, 20:25

Sid Vicious έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 15:40
Παω στο ταχυδρομειο με την ακριβη δερματινη μου καμπαρντινα και το ακριβο stetson μου καπελο, κουβαλω μαζι μου και ενα 12αρι lagavulin που πηρα περνώντας απο την καβα εκει κοντα.
Εχω να παραλαβω ενα δεμα ομως ο τυπος πισω απο το γκισε μου ζηταει ταυτοτητα αλλιως δεν το παραδιδει. Σκεφτομαι οτι υπαρχουν πολλες πιθανοτητες ο ξαδελφος του τυπου να ειναι διαρηκτης και αρνουμαι, για λογους ασφαλειας, να του δωσω την ταυτοτητα. Του κανω μια αναλυση για την προστασια των προσωπικων μου δεδομενων και για τους κινδυνους που μπορει να δημιουργηθουν αν του δειξω την ταυτοτητα. Δεν δειχνει να κατανοει και αρνειται να παραδωσει το δεμα. Εφυγα φωναζοντας για χουντα και οτι θα κανω μηνυση.
Πραγματικα αναρωτιεμαι που παει αυτος ο κοσμος.
Ελπιζω αυριο τουλαχιστον που θα παω στη τραπεζα για μια αναληψη μην εχω τα ιδιους παραλογισμους με τον ταμια εκει που σιγουρα θα εχει κανα συγγενη διαρηκτη.
Τύπε, πηγαίνεις στον γκισέ για ανάληψη και θεωρείσαι σπουδαίος;

Μήπως κατεβαίνεις και με το λεωφορείο ως το κέντρο, για να πάρεις ψωμί και να κάνεις την βόλτα σου;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49315
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Νοέμ 2021, 20:32

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 18:48
vagabondo έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 15:54
killzone έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 15:52
καλη ιδεα οποιος κανει log in να ζηταει ΑΔΤ κ πιστοποιητικο εμβολιασμου
Έτσι.
Και με τα ράπιντ τι ακριβώς κάνετε παίδες;
Τα ράπιντ δεν τα ζητούσαν για να μπείς σε καφετέρια/εστιατόριο κλπ αν ήσουν σ' εξωτερικό χώρο.
Από 'κει και πέρα, στη δουλειά σου, έχουν έτσι κι αλλιώς τα στοιχεία σου.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28766
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Νοέμ 2021, 20:33

Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:13
GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:03
Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:01
Περιμένω να ακούσω το αντιεμβολιαστικό σχέδιο για να πάρουμε πίσω την ελευθερία μας.
Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος για το παρσιμο και θα σου απαντησω αναλυτικα στο ημιχρονο.
Βάλε ένα δικό σου ορισμό και θα δούμε αν μας κάνει, μη σε περιορίσω από τώρα.
Δεν μπορω να λειτουργησω στο 100% ετσι,θελω να με περιορισεις.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43797
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 25 Νοέμ 2021, 20:38

GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:33
Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:13
GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:03


Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος για το παρσιμο και θα σου απαντησω αναλυτικα στο ημιχρονο.
Βάλε ένα δικό σου ορισμό και θα δούμε αν μας κάνει, μη σε περιορίσω από τώρα.
Δεν μπορω να λειτουργησω στο 100% ετσι,θελω να με περιορισεις.
Ας πούμε να είναι ανοιχτά τα σχολεία, να πηγαίνουμε θέατρο, σινεμά, γυμναστήριο χωρίς τεστ και μάσκες και να μην είναι γεμάτες οι ΜΕΘ.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28766
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Νοέμ 2021, 20:46

Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:38
GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:33
Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:13

Βάλε ένα δικό σου ορισμό και θα δούμε αν μας κάνει, μη σε περιορίσω από τώρα.
Δεν μπορω να λειτουργησω στο 100% ετσι,θελω να με περιορισεις.
Ας πούμε να είναι ανοιχτά τα σχολεία, να πηγαίνουμε θέατρο, σινεμά, γυμναστήριο χωρίς τεστ και μάσκες και να μην είναι γεμάτες οι ΜΕΘ.
Υποθετω θες λυση για 8 μηνες,γιατι απο Μαιο μεχρι Σεπτεμβριο αυτα γινονται απο μονα τους.

1)Bmi/health police :bored:
2)Περισσοτερες μεθ :c020:
3)Κινεζικο λοκνταουν για 1 μηνα καθε Νοεμβρη :102:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.


Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28766
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Νοέμ 2021, 20:56

nyxtovios έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:51
Εμβολιαστηκα σώστε με δεν το ήθελα
Δυστυχως πλεον εισαι αιχμαλωτος του κτηνιατρου,δεν υπαρχει σωτηρια πρεπει να συνεχισεις τις δοσεις σου.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71096
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Νοέμ 2021, 21:00

Kauldron έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:32
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 18:48
vagabondo έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 15:54

Έτσι.
Και με τα ράπιντ τι ακριβώς κάνετε παίδες;
Τα ράπιντ δεν τα ζητούσαν για να μπείς σε καφετέρια/εστιατόριο κλπ αν ήσουν σ' εξωτερικό χώρο.
Από 'κει και πέρα, στη δουλειά σου, έχουν έτσι κι αλλιώς τα στοιχεία σου.
Ναι, αναφέρομαι σε ό,τι ζητείται σήμερα ή πιθανον να ζητηθεί αύριο για δραστηριότητες εκτός εργασίας. Με λίγα λόγια, όποιος χρησιμοποιεί ράπιντ αντί πιστοποιητικού εμβολιασμού εκτός εργασίας, υπόκειται ακριβώς στην ίδια έκθεση στοιχείων.

Το κατά πόσον αυτή η έκθεση είναι σημαντικός κίνδυνος για τα προσωπικά δεδομένα των μεν και των, είναι άλλο θέμα.

Κατά τη γνώμη μου, είναι αφελής ισχυρισμός και όλως τυχαίως χρησιμοποιείται το ίδιο ακριβώς επιχείρημα και για την απογραφή. Και κάπου έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι αρνητές της απογραφής είναι αντιεμβολιαστές.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13306
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 25 Νοέμ 2021, 21:01

GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:56
nyxtovios έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:51
Εμβολιαστηκα σώστε με δεν το ήθελα
Δυστυχως πλεον εισαι αιχμαλωτος του κτηνιατρου,δεν υπαρχει σωτηρια πρεπει να συνεχισεις τις δοσεις σου.
Σκέφτομαι να μη το πω στους ψεκασμένους φίλους μου. Κάνω πιο καλή παρέα με αυτούς.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28766
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Νοέμ 2021, 21:02

nyxtovios έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 21:01
GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:56
nyxtovios έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:51
Εμβολιαστηκα σώστε με δεν το ήθελα
Δυστυχως πλεον εισαι αιχμαλωτος του κτηνιατρου,δεν υπαρχει σωτηρια πρεπει να συνεχισεις τις δοσεις σου.
Σκέφτομαι να μη το πω στους ψεκασμένους φίλους μου. Κάνω πιο καλή παρέα με αυτούς.
Σε καταλαβαινω.Και εγω θα ντρεπομουν.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 25 Νοέμ 2021, 21:42

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:16
Cavaliere έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:09
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:05


Αναφερόμουν στα στοιχεία που υπάρχουν στα ράπιντ όσων δεν είναι εμβολιασμένοι. :wink

Σ´ αυτά δεν χρησιμοποιούν ταυτότητα;
Nαι, μωρέ, δεν βγάζεις άκρη. Μη συζητάς σοβαρά. Άκου τώρα, τα ωραία. Έκανα πατινάζ πάγου με τον γιο μου.
:lol:

Του έμαθες ή σου έμαθε;

Ρωτάω γιατί δεν έχω κάνει ποτέ πατινάζ. :lol:
Παλιά πήγα να κάνω, τα παράτησα, βαρέθηκα να μάθω, αλλά για τον μικρό, μπήκα στον χορό και χόρεψα.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6512
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 25 Νοέμ 2021, 21:47

GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:46
3)Κινεζικο λοκνταουν για 1 μηνα καθε Νοεμβρη :102:
Αυτό είναι καλή ιδέα άσχετα από τον ιο. Lockdown σαν το πρώτο, το ορθόδοξο.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43797
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 25 Νοέμ 2021, 21:52

GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:46
Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:38
GoBack έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:33


Δεν μπορω να λειτουργησω στο 100% ετσι,θελω να με περιορισεις.
Ας πούμε να είναι ανοιχτά τα σχολεία, να πηγαίνουμε θέατρο, σινεμά, γυμναστήριο χωρίς τεστ και μάσκες και να μην είναι γεμάτες οι ΜΕΘ.
Υποθετω θες λυση για 8 μηνες,γιατι απο Μαιο μεχρι Σεπτεμβριο αυτα γινονται απο μονα τους.

1)Bmi/health police :bored:
2)Περισσοτερες μεθ :c020:
3)Κινεζικο λοκνταουν για 1 μηνα καθε Νοεμβρη :102:
Μόνο στους έξω χώρους γίνονται απο μόνα τους νομίζω.

Αλλά σα τρολάρεις λίγο, εδώ θεωρούν πολύ το να τους ελέγξεις για ένα τσικ ανα 6 μήνες, θα τους ελέγχεις κάθε μέρα τι θα τρώνε;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49315
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Νοέμ 2021, 21:55

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 21:00
Kauldron έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 20:32
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 18:48


Και με τα ράπιντ τι ακριβώς κάνετε παίδες;
Τα ράπιντ δεν τα ζητούσαν για να μπείς σε καφετέρια/εστιατόριο κλπ αν ήσουν σ' εξωτερικό χώρο.
Από 'κει και πέρα, στη δουλειά σου, έχουν έτσι κι αλλιώς τα στοιχεία σου.
Ναι, αναφέρομαι σε ό,τι ζητείται σήμερα ή πιθανον να ζητηθεί αύριο για δραστηριότητες εκτός εργασίας. Με λίγα λόγια, όποιος χρησιμοποιεί ράπιντ αντί πιστοποιητικού εμβολιασμού εκτός εργασίας, υπόκειται ακριβώς στην ίδια έκθεση στοιχείων.

Το κατά πόσον αυτή η έκθεση είναι σημαντικός κίνδυνος για τα προσωπικά δεδομένα των μεν και των, είναι άλλο θέμα.

Κατά τη γνώμη μου, είναι αφελής ισχυρισμός και όλως τυχαίως χρησιμοποιείται το ίδιο ακριβώς επιχείρημα και για την απογραφή. Και κάπου έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι αρνητές της απογραφής είναι αντιεμβολιαστές.
Ναι, αναφέρομαι σε ό,τι ζητείται σήμερα ή πιθανον να ζητηθεί αύριο για δραστηριότητες εκτός εργασίας. Με λίγα λόγια, όποιος χρησιμοποιεί ράπιντ αντί πιστοποιητικού εμβολιασμού εκτός εργασίας, υπόκειται ακριβώς στην ίδια έκθεση στοιχείων.
Πολύ ωραία.
Γι' αυτόν τον λόγο, λοιπόν, και δεν καθόμαστε σε καφετέρια/εστιατόριο, αλλά παίρνουμε και είτε καθόμαστε κάπου έξω, είτε τα καταναλώνουμε στο σπίτι.
Και κάπου έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι αρνητές της απογραφής είναι αντιεμβολιαστές.
Αντιεμβολιαστές δεν υπάρχουν. Οι περισσότεροι απ' αυτούς που δεν το κάνουν, έχουν κάνει ένα σωρό άλλα εμβόλια. Από 'κει και πέρα, προσωπικά απογράφηκα, συνεπώς μάλλον δεν πολυισχύει. Σε κάθε περίπτωση, μετά απ' τους τσαμπουκάδες και τους εκβιασμούς της κυβέρνησης, δε θα μ' εξέπληττε αν πολύς κόσμος, εμβολιασμένοι ή μη δεν απογραφόταν από αντίδραση, ή έκανε ο,τι περνάει απ' το χέρι του, προκειμένου ν' αντιδράσει σ' ένα κράτος-παπαροπρήχτη.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών