Η Γεωργία

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Απρ 2022, 08:47

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:31

Θα δώσω απόλυτο δίκιο στον υιο της οικογένειας Λεβέντη να την συντρίψει δικαστικά και αυτή και όσους την υποστήριξαν
μαλλον δε θα ειναι τοσο ευκολο. νομιζω δεν ειπε πουθενα ξεκαθαρα "με βιασε ο λεβεντης". αυτο που ελεγε, ειναι οτι ηταν μεθυσμενη και δεν ξερει τι εγινε, και ζητησε απο τη δικαιοσυνη να το ερευνησει.

εδω που τα λεμε, ενω η ιδια δεν ξερει τι εγινε, η ναιδα ξερει. :smt005:

ακομη και αν η ιδια δεχτει την αποφαση της δικαιοσυνης, η ναιδα αποκλειεται. παντα θα ξερει καλυτερα, οτι ολες οι υποθεσεις ειναι βιασμοι, και ολοι οι αντρες βιαστες. και ολες οι γυναικες λενε παντα την αληθεια, εκτος αν καποτε πουν οτι δεν εγινε βιασμος.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Απρ 2022, 08:53

Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:46


Δεν ευθύνομαι εγώ αν δεν κατανοείς αυτά που ο ίδιος γράφεις. Και να που στην υπόθεση αυτή πασχίζεις να αθωώσεις τον φερόμενο ως βιαστή, πριν ακόμα η δικαιοσύνη αποφανθεί.
Βλέπεις που τελικά είχα δίκιο όταν σου έλεγα ότι όταν λες πως έχει ευθύνη το θύμα βιασμού που δεν προσεξε και βιάστηκε, αφαιρείς ευθύνη από τον βιαστή; εδώ το πήγες πήγες ένα βήμα πιο πέρα. Τον αθωώνεις όντως.
ειναι ολοφανερο οτι δεν κανω τιποτα απο αυτα. μαλιστα με τα πρωτα στοιχεια τον θεωρουσα ενοχο.

αλλα και τωρα, δεν αθωωνω κανεναν, η δικαιοσυνη το εκανε. εγω ειμαι ετοιμος να δεχθω τα οποια νεα στοιχεια, αν ξανανοιξει η υποθεση, και την οποια νεα ετυμηγορια.

εσυ οχι. εχεις βγαλει την αποφαση σου, απο τη στιγμη που εγινε το ποστ στο ινστα. απο οτι βγηκε μετα, διαλεγεις μονο οτι μοιαζει να ταιριαζει με την αποφαση που εχεις ηδη παρει.


ο ορισμος του φανατισμου.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Απρ 2022, 08:56

Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:53
Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:46


Δεν ευθύνομαι εγώ αν δεν κατανοείς αυτά που ο ίδιος γράφεις. Και να που στην υπόθεση αυτή πασχίζεις να αθωώσεις τον φερόμενο ως βιαστή, πριν ακόμα η δικαιοσύνη αποφανθεί.
Βλέπεις που τελικά είχα δίκιο όταν σου έλεγα ότι όταν λες πως έχει ευθύνη το θύμα βιασμού που δεν προσεξε και βιάστηκε, αφαιρείς ευθύνη από τον βιαστή; εδώ το πήγες πήγες ένα βήμα πιο πέρα. Τον αθωώνεις όντως.
ειναι ολοφανερο οτι δεν κανω τιποτα απο αυτα. μαλιστα με τα πρωτα στοιχεια τον θεωρουσα ενοχο.

αλλα και τωρα, δεν αθωωνω κανεναν, η δικαιοσυνη το εκανε. εγω ειμαι ετοιμος να δεχθω τα οποια νεα στοιχεια, αν ξανανοιξει η υποθεση, και την οποια νεα ετυμηγορια.

εσυ οχι. εχεις βγαλει την αποφαση σου, απο τη στιγμη που εγινε το ποστ στο ινστα. απο οτι βγηκε μετα, διαλεγεις μονο οτι μοιαζει να ταιριαζει με την αποφαση που εχεις ηδη παρει.


ο ορισμος του φανατισμου.
Μα η δικαιοσύνη δεν έχει ακόμα βγάλει απόφαση. Αντιλαμβάνεσαι την βιασύνη σου να τον αθωώσεις έτσι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Απρ 2022, 08:58

Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:47
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:31

Θα δώσω απόλυτο δίκιο στον υιο της οικογένειας Λεβέντη να την συντρίψει δικαστικά και αυτή και όσους την υποστήριξαν
μαλλον δε θα ειναι τοσο ευκολο. νομιζω δεν ειπε πουθενα ξεκαθαρα "με βιασε ο λεβεντης". αυτο που ελεγε, ειναι οτι ηταν μεθυσμενη και δεν ξερει τι εγινε, και ζητησε απο τη δικαιοσυνη να το ερευνησει.

εδω που τα λεμε, ενω η ιδια δεν ξερει τι εγινε, η ναιδα ξερει. :smt005:

ακομη και αν η ιδια δεχτει την αποφαση της δικαιοσυνης, η ναιδα αποκλειεται. παντα θα ξερει καλυτερα, οτι ολες οι υποθεσεις ειναι βιασμοι, και ολοι οι αντρες βιαστες. και ολες οι γυναικες λενε παντα την αληθεια, εκτος αν καποτε πουν οτι δεν εγινε βιασμος.
Ε όχι φιλαράκι, θα πρέπει να την κυνηγήσει εφόσον αθωωθεί. Ακόμα δεν έχει αποφασιστεί αν είναι αθώος ή όχι. Όσο δηλαδή και να πετάει η καρδούλα σου από χαρά και να τον αθωώνεις, ακόμα δεν έχει αποφασιστεί.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Απρ 2022, 09:00

Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:56

Μα η δικαιοσύνη δεν έχει ακόμα βγάλει απόφαση. Αντιλαμβάνεσαι την βιασύνη σου να τον αθωώσεις έτσι;
εχει βγαλει. "υποθεση στο αρχειο". δεν υπαρχει εγκλημα.

τη στιγμη που μιλαμε, δεν υπαρχει καμμια διαδικασια, κανενας υποδικος, καμμια ενεργη δικη.

αν δεν αλλαξει κατι, αν δε γινει νεα καταγγελια, μυνηση, εφεση η δενξερωτι, για την ελληνικη δικαιοσυνη το θεμα ειναι ληξαν.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Απρ 2022, 09:01

Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:58


Ε όχι φιλαράκι, θα πρέπει να την κυνηγήσει εφόσον αθωωθεί. Ακόμα δεν έχει αποφασιστεί αν είναι αθώος ή όχι. Όσο δηλαδή και να πετάει η καρδούλα σου από χαρά και να τον αθωώνεις, ακόμα δεν έχει αποφασιστεί.
εχει αποφασιστει, δεν πεταει η καρδουλα μου.

λαθος σε ολα. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Απρ 2022, 09:06

Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:00
Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:56

Μα η δικαιοσύνη δεν έχει ακόμα βγάλει απόφαση. Αντιλαμβάνεσαι την βιασύνη σου να τον αθωώσεις έτσι;
εχει βγαλει. "υποθεση στο αρχειο". δεν υπαρχει εγκλημα.

τη στιγμη που μιλαμε, δεν υπαρχει καμμια διαδικασια, κανενας υποδικος, καμμια ενεργη δικη.

αν δεν αλλαξει κατι, αν δε γινει νεα καταγγελια, μυνηση, εφεση η δενξερωτι, για την ελληνικη δικαιοσυνη το θεμα ειναι ληξαν.
Υπόθεση στο αρχείο; για φέρε λινκ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Απρ 2022, 09:19

Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:06
Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:00
Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 08:56

Μα η δικαιοσύνη δεν έχει ακόμα βγάλει απόφαση. Αντιλαμβάνεσαι την βιασύνη σου να τον αθωώσεις έτσι;
εχει βγαλει. "υποθεση στο αρχειο". δεν υπαρχει εγκλημα.

τη στιγμη που μιλαμε, δεν υπαρχει καμμια διαδικασια, κανενας υποδικος, καμμια ενεργη δικη.

αν δεν αλλαξει κατι, αν δε γινει νεα καταγγελια, μυνηση, εφεση η δενξερωτι, για την ελληνικη δικαιοσυνη το θεμα ειναι ληξαν.
Υπόθεση στο αρχείο; για φέρε λινκ.
https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ ... i-ypothesi
my bad.

ξεγελαστηκα απο κλικμπειτ τιτλο, "δεν προκυπτει βιασμος, στο αρχειο"

μενει να δουμε αν θα υπαρξει συνεχεια.

αν υπαρξει, οποια κι αν ειναι αυτη, εγω θα την δεχθω.

εσυ;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Απρ 2022, 09:22

Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:19
Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:06
Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:00


εχει βγαλει. "υποθεση στο αρχειο". δεν υπαρχει εγκλημα.

τη στιγμη που μιλαμε, δεν υπαρχει καμμια διαδικασια, κανενας υποδικος, καμμια ενεργη δικη.

αν δεν αλλαξει κατι, αν δε γινει νεα καταγγελια, μυνηση, εφεση η δενξερωτι, για την ελληνικη δικαιοσυνη το θεμα ειναι ληξαν.
Υπόθεση στο αρχείο; για φέρε λινκ.
https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ ... i-ypothesi
my bad.

ξεγελαστηκα απο κλικμπειτ τιτλο, "δεν προκυπτει βιασμος, στο αρχειο"

μενει να δουμε αν θα υπαρξει συνεχεια.

αν υπαρξει, οποια κι αν ειναι αυτη, εγω θα την δεχθω.

εσυ;
Έμεινες με την λαχτάρα ε; το χω πάθει και εγώ με παγωτό χωνάκι που πήγα να δαγκώσω και μου πέσε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Απρ 2022, 09:27

Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:22

Έμεινες με την λαχτάρα ε; το χω πάθει και εγώ με παγωτό χωνάκι που πήγα να δαγκώσω και μου πέσε.
δεν εχω καμμια λαχταρα, για οποιοδηποτε αποτελεσμα. μονο να βγει η αληθεια, οποια κι αν ειναι αυτη.

δεν απαντας ομως. θα δεχτεις την αποφαση της δικαιοσυνης, οποια κι αν ειναι αυτη;

η εχεις βγαλει την (φανατικη) δικια σου, τελεσιδικα;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Απρ 2022, 09:30

Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:27
Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:22

Έμεινες με την λαχτάρα ε; το χω πάθει και εγώ με παγωτό χωνάκι που πήγα να δαγκώσω και μου πέσε.
δεν εχω καμμια λαχταρα, για οποιοδηποτε αποτελεσμα. μονο να βγει η αληθεια, οποια κι αν ειναι αυτη.

δεν απαντας ομως. θα δεχτεις την αποφαση της δικαιοσυνης, οποια κι αν ειναι αυτη;

η εχεις βγαλει την (φανατικη) δικια σου, τελεσιδικα;
Αν έχεις λαχτάρα ή όχι φάνηκε :102: επίσης αν βγει η απόφαση και τον αθωώνει και πάλι εγώ διατηρώ τις αμφιβολίες μου οι οποίες είναι ισχυρές.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Απρ 2022, 09:34

Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:30

Αν έχεις λαχτάρα ή όχι φάνηκε :102: επίσης αν βγει η απόφαση και τον αθωώνει και πάλι εγώ διατηρώ τις αμφιβολίες μου οι οποίες είναι ισχυρές.
η λαχταρα δεν φανηκε.δεν υπαρχει. τη βλεπεις εσυ επειδη εισαι φανατικη.

οπως φαινεται και απο τις ισχυρες αμφιβολιες. δε θες την αληθεια, θες να ισχυει αυτο που ταιριαζει με την αποψη σου.δεν θα δεχθεις την αληθεια. αυτος ειναι ο ορισμος του φανατικου.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Απρ 2022, 09:35

Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:34
Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:30

Αν έχεις λαχτάρα ή όχι φάνηκε :102: επίσης αν βγει η απόφαση και τον αθωώνει και πάλι εγώ διατηρώ τις αμφιβολίες μου οι οποίες είναι ισχυρές.
η λαχταρα δεν φανηκε.δεν υπαρχει. τη βλεπεις εσυ επειδη εισαι φανατικη.

οπως φαινεται και απο τις ισχυρες αμφιβολιες. δε θες την αληθεια, θες να ισχυει αυτο που ταιριαζει με την αποψη σου.δεν θα δεχθεις την αληθεια. αυτος ειναι ο ορισμος του φανατικου.
Όχι, απλά δεν έχω τυφλή εμπιστοσύνη στην δικαιοσύνη. Εσύ έχεις;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Απρ 2022, 09:47

Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:35
Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:34
Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:30

Αν έχεις λαχτάρα ή όχι φάνηκε :102: επίσης αν βγει η απόφαση και τον αθωώνει και πάλι εγώ διατηρώ τις αμφιβολίες μου οι οποίες είναι ισχυρές.
η λαχταρα δεν φανηκε.δεν υπαρχει. τη βλεπεις εσυ επειδη εισαι φανατικη.

οπως φαινεται και απο τις ισχυρες αμφιβολιες. δε θες την αληθεια, θες να ισχυει αυτο που ταιριαζει με την αποψη σου.δεν θα δεχθεις την αληθεια. αυτος ειναι ο ορισμος του φανατικου.
Όχι, απλά δεν έχω τυφλή εμπιστοσύνη στην δικαιοσύνη. Εσύ έχεις;
για θεματα που δεν εχω αμεση προσωπικη γνωση, απολυτως. δεν μπορω να βαλω τη δικη μου αποψη που σχηματισα απο μακρια, πανω απο την αποψη των επαγγελματιων του χωρου που ειδαν τα στοιχεια απο κοντα. για να αμφισβητησω, πρεπει να ξερω κατι που δεν ξερει η δικαιοσυνη.

αλλα εσυ δεν εχεις καθολου εμπιστοσυνη στην δικαιοσυνη. δεν εισαι ετοιμη να δεχθεις κατι που δεν ταιριαζει με την (τυφλη) προσηλωση στην ιδεοληψια σου. ακομη και η ιδια να βγει και να πει δεν εγινε τιποτα, εσυ θα λες ¨τα πηρε να το βουλωσει". οπως παραδεχεσαι, δεν υπαρχει κανενας τροπος, κανενα στοιχειο, που να σε κανει να ξεκουνησεις απο την αρχικη εντυπωση σου. και βιντεο της πραξης να βρουμε, εσυ θα μεινεις στο ποστ στο ινστα, γιατι αυτο ταιζει τον φανατισμο σου.

δεν θες την αληθεια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Απρ 2022, 09:55

Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:47
Naida έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:35
Ασέβαστος έγραψε:
23 Απρ 2022, 09:34


η λαχταρα δεν φανηκε.δεν υπαρχει. τη βλεπεις εσυ επειδη εισαι φανατικη.

οπως φαινεται και απο τις ισχυρες αμφιβολιες. δε θες την αληθεια, θες να ισχυει αυτο που ταιριαζει με την αποψη σου.δεν θα δεχθεις την αληθεια. αυτος ειναι ο ορισμος του φανατικου.
Όχι, απλά δεν έχω τυφλή εμπιστοσύνη στην δικαιοσύνη. Εσύ έχεις;
για θεματα που δεν εχω αμεση προσωπικη γνωση, απολυτως. δεν μπορω να βαλω τη δικη μου αποψη που σχηματισα απο μακρια, πανω απο την αποψη των επαγγελματιων του χωρου που ειδαν τα στοιχεια απο κοντα. για να αμφισβητησω, πρεπει να ξερω κατι που δεν ξερει η δικαιοσυνη.

αλλα εσυ δεν εχεις καθολου εμπιστοσυνη στην δικαιοσυνη. δεν εισαι ετοιμη να δεχθεις κατι που δεν ταιριαζει με την (τυφλη) προσηλωση στην ιδεοληψια σου. ακομη και η ιδια να βγει και να πει δεν εγινε τιποτα, εσυ θα λες ¨τα πηρε να το βουλωσει". οπως παραδεχεσαι, δεν υπαρχει κανενας τροπος, κανενα στοιχειο, που να σε κανει να ξεκουνησεις απο την αρχικη εντυπωση σου. και βιντεο της πραξης να βρουμε, εσυ θα μεινεις στο ποστ στο ινστα, γιατι αυτο ταιζει τον φανατισμο σου.

δεν θες την αληθεια.
Οπότε εσύ εμπιστεύεσαι τυφλά την δικαιοσύνη. Η μόνη περίπτωση να μην αποφασίσει σωστά είναι να είσαι εσύ ο ίδιος αθώος και να σε κρίνει ένοχο γιατί μόνο σε αυτή την περίπτωση γνωρίζεις ότι πράγματι είσαι αθώος.
Το κρατάμε αυτό και μένει εκεί.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών