Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Συζητήσεις για τα εθνικά θέματα της Ελλάδας, τα στρατιωτικά ζητήματα και τις ένοπλες δυνάμεις.

Πιθανότητα επίθεσης

100%
10
11%
50%
15
16%
0% δε θα γίνει τίποτα
67
73%
 
Σύνολο ψήφων: 92

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13387
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 17 Ιουν 2022, 00:47

Golden Age έγραψε:
16 Ιουν 2022, 23:22
Στρακαστρουκας έγραψε:
16 Ιουν 2022, 14:02
Εικόνα

Ο υπουργος Αμυνης μας σφιγγει χαμογελαστα το χερι του Τουρκου υπουργου συμμαχου μας
Απο όλα όσα έγιναν εσύ κράτησες τη φωτογραφία

Παναγιωτόπουλος σε Ακάρ στις Βρυξέλλες: Δεν μπορούμε να κάνουμε βήματα μπροστά αν συνεχίσει η Τουρκία την ίδια πολιτική

Εν τω μεταξπύ τις προηγούμενες ημέρες ο Ακάρ είχε επεισόδια με Έλληνες βουλευτές



:smt005:
Με μέτρο το σανό

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29880
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 17 Ιουν 2022, 00:53

nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 00:47
Golden Age έγραψε:
16 Ιουν 2022, 23:22
Στρακαστρουκας έγραψε:
16 Ιουν 2022, 14:02
Εικόνα

Ο υπουργος Αμυνης μας σφιγγει χαμογελαστα το χερι του Τουρκου υπουργου συμμαχου μας
Απο όλα όσα έγιναν εσύ κράτησες τη φωτογραφία

Παναγιωτόπουλος σε Ακάρ στις Βρυξέλλες: Δεν μπορούμε να κάνουμε βήματα μπροστά αν συνεχίσει η Τουρκία την ίδια πολιτική

Εν τω μεταξπύ τις προηγούμενες ημέρες ο Ακάρ είχε επεισόδια με Έλληνες βουλευτές



:smt005:
Με μέτρο το σανό
Αν αμφισβητείς και τα βίντεο, τότε προφανώς δεν είναι βουλευτές και ο Ακάρ, ηθοποιοί είναι.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13387
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 17 Ιουν 2022, 00:56

Golden Age έγραψε:
17 Ιουν 2022, 00:53
nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 00:47
Golden Age έγραψε:
16 Ιουν 2022, 23:22


Απο όλα όσα έγιναν εσύ κράτησες τη φωτογραφία

Παναγιωτόπουλος σε Ακάρ στις Βρυξέλλες: Δεν μπορούμε να κάνουμε βήματα μπροστά αν συνεχίσει η Τουρκία την ίδια πολιτική

Εν τω μεταξπύ τις προηγούμενες ημέρες ο Ακάρ είχε επεισόδια με Έλληνες βουλευτές



:smt005:
Με μέτρο το σανό
Αν αμφισβητείς και τα βίντεο, τότε προφανώς δεν είναι βουλευτές και ο Ακάρ, ηθοποιοί είναι.
Δηλαδή εσύ νομίζεις ότι π.χ. ο παναγιωτόπουλος επειδή δεν παίζει σε σειρά του μέγκα δεν είναι ηθοποιος αλλά εκφράζει και κάποια εθνική ατζέντα. :lol:

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29880
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 17 Ιουν 2022, 01:00

nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 00:56

Δηλαδή εσύ νομίζεις ότι π.χ. ο παναγιωτόπουλος επειδή δεν παίζει σε σειρά του μέγκα δεν είναι ηθοποιος αλλά εκφράζει και κάποια εθνική ατζέντα. :lol:
Εσύ πιστεύεις ότι οι ΝΑΤΟϊκές συνεδριάσεις προσφέρονται για σώου εσωτερικής κατανάλωσης με αντιπαρατιθέμενες χώρες - μέλη;

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13387
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 17 Ιουν 2022, 01:04

Golden Age έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:00
nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 00:56

Δηλαδή εσύ νομίζεις ότι π.χ. ο παναγιωτόπουλος επειδή δεν παίζει σε σειρά του μέγκα δεν είναι ηθοποιος αλλά εκφράζει και κάποια εθνική ατζέντα. :lol:
Εσύ πιστεύεις ότι οι ΝΑΤΟϊκές συνεδριάσεις προσφέρονται για σώου εσωτερικής κατανάλωσης με αντιπαρατιθέμενες χώρες - μέλη;
Δεν ξέρω για τι προσφέρονται οι νατοικές συνεδριάσεις, ξέρω ότι όπου δεις ελληνιαρη πολιτκό, σίγουρα του έχουν υπαγορεύσει από πριν να κάνει ότι θέλει εκτός από κινήσεις ουσίας. Πάρε ένα ακόμα πρόσφατο
https://www.protothema.gr/politics/arti ... in-ohrida/
Εικόνα

Τι πίνεις; Εσπρέσο: Ο διάλογος Δένδια - Τσαβούσογλου στην Οχρίδα :smt005:

Άμα πιστεύεις ότι αυτοί εκφράζουν εθνικές θέσεις και μάλιστα απέναντι στον μεγαλύτερο εχθρό μας πάω πάσο. :lol:

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29880
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 17 Ιουν 2022, 01:06

nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:04
Golden Age έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:00
nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 00:56

Δηλαδή εσύ νομίζεις ότι π.χ. ο παναγιωτόπουλος επειδή δεν παίζει σε σειρά του μέγκα δεν είναι ηθοποιος αλλά εκφράζει και κάποια εθνική ατζέντα. :lol:
Εσύ πιστεύεις ότι οι ΝΑΤΟϊκές συνεδριάσεις προσφέρονται για σώου εσωτερικής κατανάλωσης με αντιπαρατιθέμενες χώρες - μέλη;
Δεν ξέρω για τι προσφέρονται οι νατοικές συνεδριάσεις, ξέρω ότι όπου δεις ελληνιαρη πολιτκό, σίγουρα του έχουν υπαγορεύσει από πριν να κάνει ότι θέλει εκτός από κινήσεις ουσίας. Πάρε ένα ακόμα πρόσφατο
https://www.protothema.gr/politics/arti ... in-ohrida/
Εικόνα

Τι πίνεις; Εσπρέσο: Ο διάλογος Δένδια - Τσαβούσογλου στην Οχρίδα :smt005:

Άμα πιστεύεις ότι αυτοί εκφράζουν εθνικές θέσεις και μάλιστα απέναντι στον μεγαλύτερο εχθρό μας πάω πάσο. :lol:
Επειδή είχαν μια χαλαρή συζήτηση σε μια διεθνή συνδιάσκεψη σημαίνει ότι δεν υπάρχουν προβλήματα με την Τουρκία; Έχεις ιδέα απο διπλωμματία;

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13387
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 17 Ιουν 2022, 01:08

Golden Age έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:06
nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:04
Golden Age έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:00


Εσύ πιστεύεις ότι οι ΝΑΤΟϊκές συνεδριάσεις προσφέρονται για σώου εσωτερικής κατανάλωσης με αντιπαρατιθέμενες χώρες - μέλη;
Δεν ξέρω για τι προσφέρονται οι νατοικές συνεδριάσεις, ξέρω ότι όπου δεις ελληνιαρη πολιτκό, σίγουρα του έχουν υπαγορεύσει από πριν να κάνει ότι θέλει εκτός από κινήσεις ουσίας. Πάρε ένα ακόμα πρόσφατο
https://www.protothema.gr/politics/arti ... in-ohrida/
Εικόνα

Τι πίνεις; Εσπρέσο: Ο διάλογος Δένδια - Τσαβούσογλου στην Οχρίδα :smt005:

Άμα πιστεύεις ότι αυτοί εκφράζουν εθνικές θέσεις και μάλιστα απέναντι στον μεγαλύτερο εχθρό μας πάω πάσο. :lol:
Επειδή είχαν μια χαλαρή συζήτηση σε μια διεθνή συνδιάσκεψη σημαίνει ότι δεν υπάρχουν προβλήματα με την Τουρκία; Έχεις ιδέα απο διπλωμματία;
Άρα όντως το νομίζεις ότι χανανούληδες και καραγκιόζηδες εκφράζουν εθνική πολιτική και ατζέντα. :lol:
Να ταν και η πρώτη φορά κιόλας.
Ωραία μπράβο

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24491
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 17 Ιουν 2022, 01:10

nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:08
Άρα όντως το νομίζεις ότι χανανούληδες και καραγκιόζηδες εκφράζουν εθνική πολιτική και ατζέντα. :lol:
Να ταν και η πρώτη φορά κιόλας.
Ωραία μπράβο
Αν είσαι κάποιας ηλικίας θα θυμάσαι το "Κώστα μου - Αντρέα μου".

Εμένα αυτό μου ήρθε πρώτο στο μυαλό. Αυτές οι αβρότητες δεν λένε και πολλά.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29880
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 17 Ιουν 2022, 01:10

nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:08
Golden Age έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:06
nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:04

Δεν ξέρω για τι προσφέρονται οι νατοικές συνεδριάσεις, ξέρω ότι όπου δεις ελληνιαρη πολιτκό, σίγουρα του έχουν υπαγορεύσει από πριν να κάνει ότι θέλει εκτός από κινήσεις ουσίας. Πάρε ένα ακόμα πρόσφατο
https://www.protothema.gr/politics/arti ... in-ohrida/
Εικόνα

Τι πίνεις; Εσπρέσο: Ο διάλογος Δένδια - Τσαβούσογλου στην Οχρίδα :smt005:

Άμα πιστεύεις ότι αυτοί εκφράζουν εθνικές θέσεις και μάλιστα απέναντι στον μεγαλύτερο εχθρό μας πάω πάσο. :lol:
Επειδή είχαν μια χαλαρή συζήτηση σε μια διεθνή συνδιάσκεψη σημαίνει ότι δεν υπάρχουν προβλήματα με την Τουρκία; Έχεις ιδέα απο διπλωμματία;
Άρα όντως το νομίζεις ότι χανανούληδες και καραγκιόζηδες εκφράζουν εθνική πολιτική και ατζέντα. :lol:
Να ταν και η πρώτη φορά κιόλας.
Ωραία μπράβο
Ρε άνθρωπε, υπουργοί εξωτερικών είναι. Τί θα 'πρεπε να κάνουν; Να παίξουν ξύλο;

Το ότι δηλαδή ο Τσαβούσογλου είχε αυτή τη χαλαρή συζήτηση με το Δένδια, σημαίνει ότι η Τουρκία δεν έχει διεκδικήσεις; Κάθε τρεις και λίγο αναφέρονται στις διεκδικήσεις τους.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13387
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 17 Ιουν 2022, 01:33

ST48410 έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:10
nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:08
Άρα όντως το νομίζεις ότι χανανούληδες και καραγκιόζηδες εκφράζουν εθνική πολιτική και ατζέντα. :lol:
Να ταν και η πρώτη φορά κιόλας.
Ωραία μπράβο
Αν είσαι κάποιας ηλικίας θα θυμάσαι το "Κώστα μου - Αντρέα μου".

Εμένα αυτό μου ήρθε πρώτο στο μυαλό. Αυτές οι αβρότητες δεν λένε και πολλά.
Δεν ξέρω τι εννοείς. Σε δρακουμέλ και γαμίκουλα αναφέρεσαι;
Εκ του αποτελέσματος πάντως, παρατηρώντας τους πολιτικούς να αλλάζουν δε βλεπουμε καμιά πολιτική να αλλάζει.
Αυτό λέει πολλά. Μαζεύονται σε κάθε εκλογές ένα μάτσο αγράμματοι και βύσματα για να τους κάνουν υπουργούς και βολευτές, πιθανώς με την υπόσχεση να κάνουν απλά τις γλάστρες.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24491
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 17 Ιουν 2022, 01:55

nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:33
Δεν ξέρω τι εννοείς. Σε δρακουμέλ και γαμίκουλα αναφέρεσαι;
Εκ του αποτελέσματος πάντως, παρατηρώντας τους πολιτικούς να αλλάζουν δε βλεπουμε καμιά πολιτική να αλλάζει.
Αυτό λέει πολλά. Μαζεύονται σε κάθε εκλογές ένα μάτσο αγράμματοι και βύσματα για να τους κάνουν υπουργούς και βολευτές, πιθανώς με την υπόσχεση να κάνουν απλά τις γλάστρες.
Σωστά μάντεψες. Εμφυλιοπολεμικό κλίμα είχαμε με τα ειδικά δικαστήρια και όταν μετά τις εκλογές έπρεπε να καθίσουν στο ίδιο τραπέζι άρχισαν τις αβρότητες.

Αυτά δεν λένε τίποτα κατά τη γνώμη μου ούτε μπορείς να κάνεις μούτρα όταν είναι μπροστά και τρίτοι γιατί θα σου καταλογίσουν αδιαλλαξία και συντήρηση της έντασης.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13387
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 17 Ιουν 2022, 11:21

ST48410 έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:55
nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:33
Δεν ξέρω τι εννοείς. Σε δρακουμέλ και γαμίκουλα αναφέρεσαι;
Εκ του αποτελέσματος πάντως, παρατηρώντας τους πολιτικούς να αλλάζουν δε βλεπουμε καμιά πολιτική να αλλάζει.
Αυτό λέει πολλά. Μαζεύονται σε κάθε εκλογές ένα μάτσο αγράμματοι και βύσματα για να τους κάνουν υπουργούς και βολευτές, πιθανώς με την υπόσχεση να κάνουν απλά τις γλάστρες.
Σωστά μάντεψες. Εμφυλιοπολεμικό κλίμα είχαμε με τα ειδικά δικαστήρια και όταν μετά τις εκλογές έπρεπε να καθίσουν στο ίδιο τραπέζι άρχισαν τις αβρότητες.

Αυτά δεν λένε τίποτα κατά τη γνώμη μου ούτε μπορείς να κάνεις μούτρα όταν είναι μπροστά και τρίτοι γιατί θα σου καταλογίσουν αδιαλλαξία και συντήρηση της έντασης.
Δεν είπαμε να πλακωθουν στο ξύλο, αλλά ας μαζευτούν λίγο.
Εκτός και αν τον ενεργό ρόλο στην παραπληροφόρηση και στην προπαγάνδα τον έχουν δώσει στα ΜΜΕ. Τη μια μας γράφουν για ένταση και πως στρίμωξαν τον Τούρκο που κοκκινίζει από το ζόρι του και μετά πως αγκαλιάζονται.
Να πάνε στο σερβαιβορ.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 17 Ιουν 2022, 12:46

Türk Hava Kuvvetleri..... μιλάμε για αναγέρωση :lol:


Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29880
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 17 Ιουν 2022, 12:52

nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 11:21
ST48410 έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:55
nyxtovios έγραψε:
17 Ιουν 2022, 01:33
Δεν ξέρω τι εννοείς. Σε δρακουμέλ και γαμίκουλα αναφέρεσαι;
Εκ του αποτελέσματος πάντως, παρατηρώντας τους πολιτικούς να αλλάζουν δε βλεπουμε καμιά πολιτική να αλλάζει.
Αυτό λέει πολλά. Μαζεύονται σε κάθε εκλογές ένα μάτσο αγράμματοι και βύσματα για να τους κάνουν υπουργούς και βολευτές, πιθανώς με την υπόσχεση να κάνουν απλά τις γλάστρες.
Σωστά μάντεψες. Εμφυλιοπολεμικό κλίμα είχαμε με τα ειδικά δικαστήρια και όταν μετά τις εκλογές έπρεπε να καθίσουν στο ίδιο τραπέζι άρχισαν τις αβρότητες.

Αυτά δεν λένε τίποτα κατά τη γνώμη μου ούτε μπορείς να κάνεις μούτρα όταν είναι μπροστά και τρίτοι γιατί θα σου καταλογίσουν αδιαλλαξία και συντήρηση της έντασης.
Δεν είπαμε να πλακωθουν στο ξύλο, αλλά ας μαζευτούν λίγο.
Εκτός και αν τον ενεργό ρόλο στην παραπληροφόρηση και στην προπαγάνδα τον έχουν δώσει στα ΜΜΕ. Τη μια μας γράφουν για ένταση και πως στρίμωξαν τον Τούρκο που κοκκινίζει από το ζόρι του και μετά πως αγκαλιάζονται.
Μα υπάρχει ένταση. Η Τουρκία θέτει επισήμως ζήτημα για τα νησιά. Με δημόσιες δηλώσεις του Ερντογάν και αξιωματούχων. Η Τουρκία επιδιώκει την προσάρτηση γειτονικών της περιοχών. Έχει βγάλει ήδη στρατό κι έχει καταλάβει περιοχές σε Ιράκ και Συρία.

Αν όλα αυτά τα θεωρείς "στημένα", απλά δεν έχεις επαφή με την πραγματικόοτητα.

Άφαντος
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: 06 Οκτ 2020, 01:23

Re: Τουρκική επίθεση μέσα στον επόμενο μήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Άφαντος » 17 Ιουν 2022, 15:05

Όσοι ισχυρίζονται πως όλα αυτά, η τουρκική επιθετικότητα και οι κουβεντες στο διπλωματικό πεδίο, είναι στημένα και θεατρινίστικα επειδή στο επίπεδο τής διπλωματίας μεταξύ υπουργών δίνονται χειραψίες και υπάρχει μια χαλαρότητα μερικές φορές στις συναντήσεις τους...ζουν στον δικό τους φαντασιακό και χαζοχαρούμενο κόσμο τους.
"Έλα μωρέ, δεν γίνεται τίποτα...εμείς θα το ρισκάρουμε με την Τουρκία, δεν χρειάζονται εξοπλισμοί, θα δώσουμε τα λεφτά σε άλλες ανάγκες ..ε, και να πάρουν και μερικά νησιά δεν έγινε και τίποτα..", Έτσι δεν έλεγαν και λένε κάποιοι έξυπνοι;;
Έχουμε γείτονα που διαχρονικά έχει κυβερνήσεις με ξεκάθαρη επεκτατική πολιτική κατά της χώρας μας και που ετοιμάζεται χρόνια τώρα προκειμένου να βρει την κατάλληλη χρονική συγκυρία για στρατιωτική επέμβαση στην Ελλάδα....Πόσω μάλλον τώρα που ίσως με μια τέτοια επέμβαση θα πιστέψει πως θα παραπλανήσει τον Τουρκικό λαό απ' τα μεγάλα οικονομικά προβλήματα που έχει.
Και μη μου πείτε πως και την δική μας την κυβέρνηση την εξυπηρετεί να μεγιστοποιεί αυτόν τον κινδυνο για τον ίδιο ακριβώς λόγο.
Θα πω ναι. Μπορεί να ισχύει και αυτό και να κοιτάξει να το εκμεταλευθεί για δικό της κομματικό όφελος.
Άλλο αυτό ομως.
Είναι ανοησία για να μη πω ηλιθιότητα να πιστεύεις πως όλο αυτό είναι παραμύθι για τον λαουτζίκο.
Δεν είμαστε εμείς οι επιτιθέμενοι. Αμυνόμενοι είμαστε απέναντι σε μια στρατιά στα μικρασιατικά παράλια 100.000 ανδρών με τεράστιο εξοπλισμό.
Αυτοί καθε μέρα ισχυρίζονται πως τα νησιά δεν ειναι δικά μας.
Όλα τα υπόλοιπα που λενε κάποιοι είναι σωστά μεν σ ενα ιδανικό ειρηνικό και αδελφοποιημένο περιβάλλον, αλλιώς είναι μαλακίες του τύπου " όλοι αδέλφια είμαστε ρε παιδιά, προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός. Όλοι εξαρτήματα τού συμπαντος είμαστε..και κοινή μοίρα ο θάνατος".
:a108: Τελικά το φόρουμ θα έπρεπε να λέγεται Ε.Α.Α.
(Ένωση άθεων αντιολυμπιακών)
:roll::lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εθνικά Θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών