Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24032
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Ιουν 2022, 00:28

Feindflug έγραψε:
17 Ιουν 2022, 23:24
vantono έγραψε:
17 Ιουν 2022, 15:58
georgebi έγραψε:
17 Ιουν 2022, 15:06
:o:o:_::roll:
Εικόνα[/url]
Πού ακριβώς είναι το φίλτρο εδώ?
Δεν εχω εμπειρία απο ινστα και δεν ξερω απο φιλτρα, απλά ρωτάω.
Εσύ δεν έγραψες ότι γνώρισες την έτσι σου στο ίνσταγκραμ ρε τύπε, ανταλλάσσοντας κάτι like κι έτσι;
Facebook, οχι ινστα. Fb την περίοδο των σκουντηγμάτων. Τα μόνο γνωστά φίλτρα τότε ήταν το σέπια που σε εκανε σαν σκόνη Αφρικής, το B&W και το negative που σε εβγαζε με μαύρα συριζαίικα δόντια.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24032
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Ιουν 2022, 00:31

Beria έγραψε:
17 Ιουν 2022, 23:32
Cecily Anne έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:47
Naida έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:45


Ποια χρησιμοποιείς; ρε δεν πίνεται η στεβια. Μου θυμίζει πονσταν σε σιρόπι. Ακόμα και η πράσινη, του Γιώτης νομιζω, δεν. Ζαχαρίνη ναι, αλλά είναι ασπαρταμη με.ότι αυτό συνεπάγεται.
Εμένα μ'αρέσει πιο πολύ από ασπαρτάμες κλπ. Ναι, του Γιώτη, είναι η πιο οικονομική στη γειτονιά μου.
Να ρωτήσω κάτι αφελές;
Γιατί δεν κόβετε τη ζάχαρη αντί να βάζετε αυτά τα διάολια στα ροφήματα σας;
Γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΖΑΧΑΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΑΧΑΡΟΠΡΈΖΑΚΕΣ!!!11 Για αυτό και πασχίζουμε να βρούμε υποκατάστατα.
Τυροπιτοειδή, ζυμαρικά, σφολιατοειδη κτλ τα εχω κοψει εδω και χρονια χωρίς να μου λείπουν, αλλά χωρις ζαχαρη δεν αντεχω.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Ιουν 2022, 00:49

vantono έγραψε:
18 Ιουν 2022, 00:31
Beria έγραψε:
17 Ιουν 2022, 23:32
Cecily Anne έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:47

Εμένα μ'αρέσει πιο πολύ από ασπαρτάμες κλπ. Ναι, του Γιώτη, είναι η πιο οικονομική στη γειτονιά μου.
Να ρωτήσω κάτι αφελές;
Γιατί δεν κόβετε τη ζάχαρη αντί να βάζετε αυτά τα διάολια στα ροφήματα σας;
Γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΖΑΧΑΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΑΧΑΡΟΠΡΈΖΑΚΕΣ!!!11 Για αυτό και πασχίζουμε να βρούμε υποκατάστατα.
Τυροπιτοειδή, ζυμαρικά, σφολιατοειδη κτλ τα εχω κοψει εδω και χρονια χωρίς να μου λείπουν, αλλά χωρις ζαχαρη δεν αντεχω.
γνωμουλα για μπαρκα-λατινοπουλου? :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2022, 01:28

vantono έγραψε:
18 Ιουν 2022, 00:31
Beria έγραψε:
17 Ιουν 2022, 23:32
Cecily Anne έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:47

Εμένα μ'αρέσει πιο πολύ από ασπαρτάμες κλπ. Ναι, του Γιώτη, είναι η πιο οικονομική στη γειτονιά μου.
Να ρωτήσω κάτι αφελές;
Γιατί δεν κόβετε τη ζάχαρη αντί να βάζετε αυτά τα διάολια στα ροφήματα σας;
Γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΖΑΧΑΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΑΧΑΡΟΠΡΈΖΑΚΕΣ!!!11 Για αυτό και πασχίζουμε να βρούμε υποκατάστατα.
Τυροπιτοειδή, ζυμαρικά, σφολιατοειδη κτλ τα εχω κοψει εδω και χρονια χωρίς να μου λείπουν, αλλά χωρις ζαχαρη δεν αντεχω.
Εγώ πάλι τα πολύ γλυκά ποτέ δεν τα άντεχα. Υπάρχει όμως ένα όριο, που δεν μπορώ ακόμη να εντοπίσω στο τι αντιλαμβάνομαι ως πολύ γλυκό. Μπορώ να φάω τρία μιλφέιγ στο χαλαρό αλλά μόνον τη μισή μερίδα από μια πάστα ή γλυκό ή παγωτό από το χ μαγαζί. Το ίδιο ισχύει και για τα σοκολατοειδή και τα γλυκά κουταλιού. Ή ποσότητα ή μια κουταλιά και οφ. Αλλά αν μου βγάλεις τυριά, ζυμαρικά, σάλτσες και κρέατα χωρίς το λιπάκι τους (ψητά ή κατσαρόλας) μια χαρά μπορώ να το γυρίσω στο βιγκανισμό γιατί από το να μασάω φιλέτα γαλοκοτόπουλου προτιμώ μια χωριάτικη σαλάτα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24722
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 18 Ιουν 2022, 01:44

vantono έγραψε:
18 Ιουν 2022, 00:31
Beria έγραψε:
17 Ιουν 2022, 23:32
Cecily Anne έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:47

Εμένα μ'αρέσει πιο πολύ από ασπαρτάμες κλπ. Ναι, του Γιώτη, είναι η πιο οικονομική στη γειτονιά μου.
Να ρωτήσω κάτι αφελές;
Γιατί δεν κόβετε τη ζάχαρη αντί να βάζετε αυτά τα διάολια στα ροφήματα σας;
Γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΖΑΧΑΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΑΧΑΡΟΠΡΈΖΑΚΕΣ!!!11 Για αυτό και πασχίζουμε να βρούμε υποκατάστατα.
Έλεος βάλε απλά λιγότερη ζάχαρη.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2022, 02:45

Naida έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:22
Εν τω μεταξύ έχω την αίσθηση ότι η φώτο που της έλεγαν θετικά σχόλια ήταν αυτή

[img]https://i.postimg.cc/tT3BS4Sm/2873 ... .jpg[/img]
Εγώ όταν βλέπω φωτο με τη συγκεκριμένη αυθόρμητη και εκπληκτικά σπάνια πόζα κίνηση δίπλα στο κύμα ενώ όλως τυχαίως υπάρχει κάποιος ιντελεκτουέλ καλλιτέχνης στο σημείο, που δεν αντιστέκεται στον πειρασμό να παραδώσει αυτήν την υπέροχη αυθεντική στιγμή στην αιωνιότητα, σκέφτομαι ότι αν κουβαλάνε τα ίδια κιλά ψωνίσματος οι λουόμενες θεές, προτιμώ αυτήν με τα λιγότερα κιλά λίπους.

Στην τελική ανεξιθρησκεία έχουμε. Ή όχι;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Ιουν 2022, 07:07

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 02:45
Naida έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:22
Εν τω μεταξύ έχω την αίσθηση ότι η φώτο που της έλεγαν θετικά σχόλια ήταν αυτή

[img]https://i.postimg.cc/tT3BS4Sm/2873 ... .jpg[/img]
Εγώ όταν βλέπω φωτο με τη συγκεκριμένη αυθόρμητη και εκπληκτικά σπάνια πόζα κίνηση δίπλα στο κύμα ενώ όλως τυχαίως υπάρχει κάποιος ιντελεκτουέλ καλλιτέχνης στο σημείο, που δεν αντιστέκεται στον πειρασμό να παραδώσει αυτήν την υπέροχη αυθεντική στιγμή στην αιωνιότητα, σκέφτομαι ότι αν κουβαλάνε τα ίδια κιλά ψωνίσματος οι λουόμενες θεές, προτιμώ αυτήν με τα λιγότερα κιλά λίπους.

Στην τελική ανεξιθρησκεία έχουμε. Ή όχι;
Νομίζω περι φωτογράφησης έγραφε γιατί είχε κι άλλες. Ε φυσικά μπορεί να σου αρέσει οποιαδήποτε, είτε με λιγότερα κιλά είτε με περισσότερα, ειτε ξανθιά, είτε μελαχρινή, είτε ψηλή, είτε κονδη κτλ κτλ το γούστο είναι υποκειμενικό. Ευτυχώς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5732
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 18 Ιουν 2022, 13:52

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
16 Ιουν 2022, 09:02
... Εμένα αμά μου δινόταν η ευκαιρία και την πετύχαινα σε κάνα κλαμπ στη Λάρισα θα της την έπεφτα. Κανονικά όμως, με θράσσος.
:smt018

σε προσφατη συνεντευξη ρωτηθηκε:
«τι σου έλειψε περισσότερο στην πανδημία;» η πρώτη φράση που απαντησε είναι «η έλλειψη εκκλησιασμού, η Θεία κοινωνία»

πιθανοτερο λοιπον ειναι να τη συναντησεις στον Κυριακατικο ορθρο και να τη "μαγεψεις" ως ψαλτηρι
βαζω στοιχημα οτι ειναι και αριστη μαγειρισα γυναικα για σπιτι απο αυτες του Νταζε :lol:

ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Ιουν 2022, 12:32
H Mπάρκα είναι μια συμπαθέστατη παρουσιάστρια, που απλώς τάραξε τα νερά του πρότζεκτ "ξανθιά μπίμπο που κάνει κοινωνική κριτική", χωρίς η ίδια να βασίζεται στο πρότζεκτ "το διαφορετικό είναι πάντα ωραίο".

Και το να υπάρχουν τέτοια πρόσωπα στο προσκήνιο, δεν είναι καθόλου κακό.

Από εκεί και πέρα, οι ίδιοι που θα γράψουν "είσαι θεά αγάπη μου" στην Καινούργιου ή τη Φουρέιρα, θα γράψουν το ίδιο και στη Μπάρκα, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι η απορία.
:lol:

αυτο το αυτονοητο που εγραψες παραπανω σε μια εκλαμψη αληθειας προτου γινει ο σαλος με τη γουαναμπι νεαρα πολιτευτρια -που μαλλον δεν το εχει υποψη της- φαινεται οτι το ξεχασες κι εσυ στην πορεια σπευδοντας προς υπερασπιση της

ή μαλλον καλυτερα απο την αρχη υποκρινεται οτι δεν καταλαβαινει τί παιζεται στα σοσιαλ, αλλοτε με τις διθυραμβικες αναρτησεις κι αλλοτε με τους οχετους ωστε να παιρνει το ριμπαουντ εστιαζοντας κατα το δοκουν σε 2-3 απο τα εκατονταδες σχολια αναγαγοντας τα σε μεγα θεμα και μετα να γραφει περι κοινωνικων προτυπων που προβαλλονται δεξια κι αριστερα

απο κει ξεκιναει το παραλογο αλμα της ολης υποθεσης :8)


αν λοιπον πραγματικα νοιαζοταν για την παχυσαρκια στην ελλαδα ως πολιτευτης και ανθρωπος που ασχολειται με τα κοινα θα ανεφερε πρωτα απολα αναλυτικα στατιστικα στοιχεια της παχυσαρκιας στην ελλαδα και τη συμμετοχη της σε μια προσφατη ημεριδα ή καμπανια κινητοποιησης παραθετοντας αρθρα απο εγκριτους κλινικους ψυχολογους-διαιτολογους

αν λοιπον πραγματικα ηθελε να τη παρουμε στα σοβαρα δεν θα ποσταριζε εξαρχης ενα γελοιο κουτσομπολιστικο αρθρο του κιλου απο αυτα που βγαινουν καθε 5 λεπτα για μια ραντομ τηλεπερσονα

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιουν 2022, 14:11

omg kai 3 lol έγραψε:
18 Ιουν 2022, 13:52
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Ιουν 2022, 12:32
H Mπάρκα είναι μια συμπαθέστατη παρουσιάστρια, που απλώς τάραξε τα νερά του πρότζεκτ "ξανθιά μπίμπο που κάνει κοινωνική κριτική", χωρίς η ίδια να βασίζεται στο πρότζεκτ "το διαφορετικό είναι πάντα ωραίο".

Και το να υπάρχουν τέτοια πρόσωπα στο προσκήνιο, δεν είναι καθόλου κακό.

Από εκεί και πέρα, οι ίδιοι που θα γράψουν "είσαι θεά αγάπη μου" στην Καινούργιου ή τη Φουρέιρα, θα γράψουν το ίδιο και στη Μπάρκα, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι η απορία.
:lol:

αυτο το αυτονοητο που εγραψες παραπανω σε μια εκλαμψη αληθειας προτου γινει ο σαλος με τη γουαναμπι νεαρα πολιτευτρια -που μαλλον δεν το εχει υποψη της- και αποτι φαινεται το ξεχασες κι εσυ στην πορεια σπευδοντας προς υπερασπιση της

ή μαλλον καλυτερα απο την αρχη υποκρινεται οτι δεν καταλαβαινει τί παιζει στα σοσιαλ, αλλοτε με τις διθυραμβικες αναρτησεις ή με τους οχετους ωστε να παιρνει το ριμπαουντ εστιαζοντας κατα το δοκουν σε 2-3 απο τα εκατονταδες σχολια αναγαγοντας τα σε μεγα θεμα και μετα να γραφει περι κοινωνικων προτυπων που προβαλλονται δεξια κι αριστερα

απο κει ξεκιναει το παραλογο αλμα της ολης υποθεσης :8)
Δεν υπάρχει πλέον παράλογο στην υπόθεση από τη στιγμή που η Μπάρκα υιοθέτησε πλήρως το πρότζεκτ "το διαφορετικό είναι ωραίο".

Οπότε, ένας ακόμη κακοχυμένος κουβάς, που πούλαγε θεωρία ενώ το πραγματικό του πρόβλημα ήταν να γίνει κι αυτός σεξ σύμπολ είναι.

Και ναι, από τη στιγμή που έπεσαν οι μάσκες σαφώς και θα στηρίξω Λατινοπούλου.

Γιατί ο κουβάς δεν το σώζει ακόμη κι αν την αναλάβει διεθνές επιτελείο πλαστικών παρεμβάσεων.


Αναφορικά δε με τις παροδικές εκλάμψεις αλήθειας, ξεστραβωθείτε πρώτα, τολμήστε μια φορά στη ζωή σας να πείτε την αλήθεια και αφήστε τις χίππικες ρακομελάτες χιπστεροπαπαριές γιατί γνωριζόμαστε πολύ καλά πλέον μερικοί μερικοί εδώ μέσα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11862
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 18 Ιουν 2022, 14:12

Σε τελική ανάλυση, η αλήθεια είναι ότι τζάμπα ασχολούμαστε. Δεν γαμιούνται και οι παχύσαρκοι που θεωρούν ότι #ThisIsHealthy ή οι αλληλέγγυοι; Εμείς θα πεθάνουμε από φραγμένες αρτηρίες ή θα έχουμε διαλυμένα γόνατα στα 45 μας; :102:
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Ιουν 2022, 14:21

Εικόνα


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21323
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Ιουν 2022, 14:25

Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20356
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 18 Ιουν 2022, 14:34

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 14:11
omg kai 3 lol έγραψε:
18 Ιουν 2022, 13:52
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Ιουν 2022, 12:32
H Mπάρκα είναι μια συμπαθέστατη παρουσιάστρια, που απλώς τάραξε τα νερά του πρότζεκτ "ξανθιά μπίμπο που κάνει κοινωνική κριτική", χωρίς η ίδια να βασίζεται στο πρότζεκτ "το διαφορετικό είναι πάντα ωραίο".

Και το να υπάρχουν τέτοια πρόσωπα στο προσκήνιο, δεν είναι καθόλου κακό.

Από εκεί και πέρα, οι ίδιοι που θα γράψουν "είσαι θεά αγάπη μου" στην Καινούργιου ή τη Φουρέιρα, θα γράψουν το ίδιο και στη Μπάρκα, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι η απορία.
:lol:

αυτο το αυτονοητο που εγραψες παραπανω σε μια εκλαμψη αληθειας προτου γινει ο σαλος με τη γουαναμπι νεαρα πολιτευτρια -που μαλλον δεν το εχει υποψη της- και αποτι φαινεται το ξεχασες κι εσυ στην πορεια σπευδοντας προς υπερασπιση της

ή μαλλον καλυτερα απο την αρχη υποκρινεται οτι δεν καταλαβαινει τί παιζει στα σοσιαλ, αλλοτε με τις διθυραμβικες αναρτησεις ή με τους οχετους ωστε να παιρνει το ριμπαουντ εστιαζοντας κατα το δοκουν σε 2-3 απο τα εκατονταδες σχολια αναγαγοντας τα σε μεγα θεμα και μετα να γραφει περι κοινωνικων προτυπων που προβαλλονται δεξια κι αριστερα

απο κει ξεκιναει το παραλογο αλμα της ολης υποθεσης :8)
Δεν υπάρχει πλέον παράλογο στην υπόθεση από τη στιγμή που η Μπάρκα υιοθέτησε πλήρως το πρότζεκτ "το διαφορετικό είναι ωραίο".

Οπότε, ένας ακόμη κακοχυμένος κουβάς, που πούλαγε θεωρία ενώ το πραγματικό του πρόβλημα ήταν να γίνει κι αυτός σεξ σύμπολ είναι.

Και ναι, από τη στιγμή που έπεσαν οι μάσκες σαφώς και θα στηρίξω Λατινοπούλου.

Γιατί ο κουβάς δεν το σώζει ακόμη κι αν την αναλάβει διεθνές επιτελείο πλαστικών παρεμβάσεων.


Αναφορικά δε με τις παροδικές εκλάμψεις αλήθειας, ξεστραβωθείτε πρώτα, τολμήστε μια φορά στη ζωή σας να πείτε την αλήθεια και αφήστε τις χίππικες ρακομελάτες χιπστεροπαπαριές γιατί γνωριζόμαστε πολύ καλά πλέον μερικοί μερικοί εδώ μέσα.
Η αλήθεια είναι ότι η μία θα μπορούσε αν γούσταρε να χάσει κιλά η άλλη ό,τι και να κάνει παραμένει ένα τσόκαρο και μισό.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5732
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 18 Ιουν 2022, 14:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 14:11
omg kai 3 lol έγραψε:
18 Ιουν 2022, 13:52
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Ιουν 2022, 12:32
H Mπάρκα είναι μια συμπαθέστατη παρουσιάστρια, που απλώς τάραξε τα νερά του πρότζεκτ "ξανθιά μπίμπο που κάνει κοινωνική κριτική", χωρίς η ίδια να βασίζεται στο πρότζεκτ "το διαφορετικό είναι πάντα ωραίο".

Και το να υπάρχουν τέτοια πρόσωπα στο προσκήνιο, δεν είναι καθόλου κακό.

Από εκεί και πέρα, οι ίδιοι που θα γράψουν "είσαι θεά αγάπη μου" στην Καινούργιου ή τη Φουρέιρα, θα γράψουν το ίδιο και στη Μπάρκα, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι η απορία.
:lol:

αυτο το αυτονοητο που εγραψες παραπανω σε μια εκλαμψη αληθειας προτου γινει ο σαλος με τη γουαναμπι νεαρα πολιτευτρια -που μαλλον δεν το εχει υποψη της- και αποτι φαινεται το ξεχασες κι εσυ στην πορεια σπευδοντας προς υπερασπιση της

ή μαλλον καλυτερα απο την αρχη υποκρινεται οτι δεν καταλαβαινει τί παιζει στα σοσιαλ, αλλοτε με τις διθυραμβικες αναρτησεις ή με τους οχετους ωστε να παιρνει το ριμπαουντ εστιαζοντας κατα το δοκουν σε 2-3 απο τα εκατονταδες σχολια αναγαγοντας τα σε μεγα θεμα και μετα να γραφει περι κοινωνικων προτυπων που προβαλλονται δεξια κι αριστερα

απο κει ξεκιναει το παραλογο αλμα της ολης υποθεσης :8)
Δεν υπάρχει πλέον παράλογο στην υπόθεση από τη στιγμή που η Μπάρκα υιοθέτησε πλήρως το πρότζεκτ "το διαφορετικό είναι ωραίο".

Οπότε, ένας ακόμη κακοχυμένος κουβάς, που πούλαγε θεωρία ενώ το πραγματικό του πρόβλημα ήταν να γίνει κι αυτός σεξ σύμπολ είναι.

Και ναι, από τη στιγμή που έπεσαν οι μάσκες σαφώς και θα στηρίξω Λατινοπούλου.

Γιατί ο κουβάς δεν το σώζει ακόμη κι αν την αναλάβει διεθνές επιτελείο πλαστικών παρεμβάσεων.


Αναφορικά δε με τις παροδικές εκλάμψεις αλήθειας, ξεστραβωθείτε πρώτα, τολμήστε μια φορά στη ζωή σας να πείτε την αλήθεια και αφήστε τις χίππικες ρακομελάτες χιπστεροπαπαριές γιατί γνωριζόμαστε πολύ καλά πλέον μερικοί μερικοί εδώ μέσα.

το "προβλημα" δεν ειναι η Μπαρκα σημερα ειναι η Μπαρκα χθες ηταν ο Καπουτζιδης μεθαυριο ποιος ξερει...

δηλαδη η Ασι Μπηλιου που βγαινει 30 χρονια στη τηλεοραση ειναι ξαφνικα "κακο" προτυπο κιλων;
σορυ αλλα δε θα μας τρελλανετε με τη διαστρεβλωση της πραγματικοτητας

σε μια κοινωνια που το μπουλινγκ και ο κοινωνικος ρατσισμος θεριζουν απο μικρες ηλικιες το κυριαρχο μηνυμα οφειλει να ειναι η αποδοχη του αλλου οπως ειναι κοντος, χοντρος, λιγνος, ασχημος, και ουτω καθεξης

ανακαλυψαν τα φασισταρια τωρα τη παχυσαρκια για να κραζουν "πως εισαι ετσι;"

υπαρχει κοσμος που ντρεπεται για το σωμα του ασχετως κιλων
υπαρχει κοσμος που αγνοει τι θα πει φυσικη κατασταση ασχετως κιλων
υπαρχει κοσμος που λαχανιαζει και του ερχεται εγκεφαλικο με το που ανεβαινει 20 σκαλια ή 50 μετρα ανηφορα ασχετως κιλων

και φυσικα απο την αλλη τα σοσιαλ μηντια εχουν γεμισει απο γυμνασμενα κορμια που γυμναζονται χωρις να κανουν ουτε ενα αθλημα με μονο κινητρο το φαινεσθαι και δειχνεσθαι, κατα ποσο θα μπορεσει να συντηρηθει αυτο το κινητρο και με τί μεσα σε βαθος χρονου ειναι αλλου παπα κι αυτο...

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιουν 2022, 14:11
Αναφορικά δε με τις παροδικές εκλάμψεις αλήθειας, ξεστραβωθείτε πρώτα, τολμήστε μια φορά στη ζωή σας να πείτε την αλήθεια και αφήστε τις χίππικες ρακομελάτες χιπστεροπαπαριές γιατί γνωριζόμαστε πολύ καλά πλέον μερικοί μερικοί εδώ μέσα.
αν θες αντι για πιο κλισε γινε πιο σαφης
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος omg kai 3 lol την 18 Ιουν 2022, 14:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1781
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: Νέος ρατσιστικός οχετός από την Λατινοπούλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 18 Ιουν 2022, 14:38

Η Λατινοπουλου ειναι πολιτικος αλλά όχι απο τους "εξυπνους". Ασχετα αν διαφωνει ή συμφωνει καποιος με αυτα που λεει σαν πολιτικος θα έπρεπε να ξερει οτι καποιες φορες κραταμε το στομα μας κλειστο αν δεν θελουμε μπελαδες. Πολιτικος θα πει "δημοσιες σχεσεις" πανω απολα και φυσικα "political correct" δηλώσεις οταν ανοιγουμε το στομα. Τί καταφερε? Εκτος ψηφοδελτιων τη βγαλανε. Ο ντορος θα κρατησει λιγο αλλα η ζημια πολύ. Που θα παει τωρα για να βγει βουλευτης? Στο Τζημερο? Αν μπει βουλη σφυρα μου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών