Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21634
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 10 Ιούλ 2022, 21:19

Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:11
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:02
του κρατάς το χέρι και ταυτόχρονα πατάς κουτουλίδι με το μέτωπο στη μύτη/στόμα του
Όχι κουτουλια. Μια διαφορά ύψους την αχρηστευει. Απότομες κινήσεις κεφαλιού του αλλου μπορεί να δώσουν αντίθετο αποτέλεσμα, όπως το να σκάσει η μύτη σου στο κούτελο του. Να μην τον πετύχεις και να τρανταχτεί ο αυχένας σου. Κλπ κλπ.

Η κουτουλια είναι μόνο για ευθυβολο χτύπημα ή ενώ του κρατάς ακίνητο το κεφάλι. Και φυσικά να ξέρεις την ρίχνεις σωστά.

Είτε με το ελευθερο χέρι, είτε με τα γόνατα χτυπάς. Σε μεγάλη ανάγκη, δάγκωσε τον στο λαιμό μέχρι να κλείσει η μασέλα σου.
η κουτουλιά αν ξέρεις να τη δώσεις είναι η μόνη κίνηση που δεν περιμένει και δεν μπορεί να αποφύγει και το πιο πιθανό να τον ακινητοποιήσει αμέσως
αλλά προφανώς θα πρέπει να έχεις ζυγίσει επί τόπου τη κατάσταση και να τη δώσεις ακαριαία χωρίς να το σκεφτείς πολύ
εμένα θα μου έβγαινε αυθόρμητα, έχοντας απασχολημένα και τα δύο μου χέρια κρατώντας τον, γόνατα δε ξέρω αν θα χρησιμοποιούσα στη προκειμένη
έτσι το βλέπω εγώ αλλά προφανώς δεν αμφισβητώ την γνώση σου στο συγκεκριμένο ζήτημα
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25580
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 10 Ιούλ 2022, 21:21

Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:15
Parrot έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:13
Φεύγοντας λένε κιόλας ότι θα καλέσουν την αστυνομία ή δεν άκουσα καλά..; :o
Ναι, αυτή η μαλάκω το έλεγε. Ήθελε ένα μπουνίδι μέσα στα μούτρα να μείνει αναίσθητη μεχρι μα έρθει όντως η αστυνομία.
Μετα θα έμπλεκε ο άνθρωπος, διαδηλώσεις εξω απο το μαγαζί θα είχαμε

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30069
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 10 Ιούλ 2022, 21:25

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:19
Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:11
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:02
του κρατάς το χέρι και ταυτόχρονα πατάς κουτουλίδι με το μέτωπο στη μύτη/στόμα του
Όχι κουτουλια. Μια διαφορά ύψους την αχρηστευει. Απότομες κινήσεις κεφαλιού του αλλου μπορεί να δώσουν αντίθετο αποτέλεσμα, όπως το να σκάσει η μύτη σου στο κούτελο του. Να μην τον πετύχεις και να τρανταχτεί ο αυχένας σου. Κλπ κλπ.

Η κουτουλια είναι μόνο για ευθυβολο χτύπημα ή ενώ του κρατάς ακίνητο το κεφάλι. Και φυσικά να ξέρεις την ρίχνεις σωστά.

Είτε με το ελευθερο χέρι, είτε με τα γόνατα χτυπάς. Σε μεγάλη ανάγκη, δάγκωσε τον στο λαιμό μέχρι να κλείσει η μασέλα σου.
η κουτουλιά αν ξέρεις να τη δώσεις είναι η μόνη κίνηση που δεν περιμένει και δεν μπορεί να αποφύγει και το πιο πιθανό να τον ακινητοποιήσει αμέσως
αλλά προφανώς θα πρέπει να έχεις ζυγίσει επί τόπου τη κατάσταση και να τη δώσεις ακαριαία χωρίς να το σκεφτείς πολύ
εμένα θα μου έβγαινε αυθόρμητα, έχοντας απασχολημένα και τα δύο μου χέρια κρατώντας τον, γόνατα δε ξέρω αν θα χρησιμοποιούσα στη προκειμένη
έτσι το βλέπω εγώ αλλά προφανώς δεν αμφισβητώ την γνώση σου στο συγκεκριμένο ζήτημα
Πρόσεξε: δεν αμφισβητώ το αποτέλεσμα μιας καλής κουτουλιας. Ίσα ίσα, που μπορεί και να τελείωνε την φάση αμέσως με αυτόν στον πάτωμα. Απλά σου επισημαίνω μερικούς κινδύνους για να τους έχεις στο μυαλό σου. Αχρείαστες να είναι τέτοιες συμβουλές, αλλά καλό είναι να τα έχεις υπόψιν σου.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30069
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 10 Ιούλ 2022, 21:25

talaipwros έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:21
Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:15
Parrot έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:13
Φεύγοντας λένε κιόλας ότι θα καλέσουν την αστυνομία ή δεν άκουσα καλά..; :o
Ναι, αυτή η μαλάκω το έλεγε. Ήθελε ένα μπουνίδι μέσα στα μούτρα να μείνει αναίσθητη μεχρι μα έρθει όντως η αστυνομία.
Μετα θα έμπλεκε ο άνθρωπος, διαδηλώσεις εξω απο το μαγαζί θα είχαμε
Καλά ναι, εννοείται αυτό.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21634
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 10 Ιούλ 2022, 21:38

Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:25
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:19
Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:11


Όχι κουτουλια. Μια διαφορά ύψους την αχρηστευει. Απότομες κινήσεις κεφαλιού του αλλου μπορεί να δώσουν αντίθετο αποτέλεσμα, όπως το να σκάσει η μύτη σου στο κούτελο του. Να μην τον πετύχεις και να τρανταχτεί ο αυχένας σου. Κλπ κλπ.

Η κουτουλια είναι μόνο για ευθυβολο χτύπημα ή ενώ του κρατάς ακίνητο το κεφάλι. Και φυσικά να ξέρεις την ρίχνεις σωστά.

Είτε με το ελευθερο χέρι, είτε με τα γόνατα χτυπάς. Σε μεγάλη ανάγκη, δάγκωσε τον στο λαιμό μέχρι να κλείσει η μασέλα σου.
η κουτουλιά αν ξέρεις να τη δώσεις είναι η μόνη κίνηση που δεν περιμένει και δεν μπορεί να αποφύγει και το πιο πιθανό να τον ακινητοποιήσει αμέσως
αλλά προφανώς θα πρέπει να έχεις ζυγίσει επί τόπου τη κατάσταση και να τη δώσεις ακαριαία χωρίς να το σκεφτείς πολύ
εμένα θα μου έβγαινε αυθόρμητα, έχοντας απασχολημένα και τα δύο μου χέρια κρατώντας τον, γόνατα δε ξέρω αν θα χρησιμοποιούσα στη προκειμένη
έτσι το βλέπω εγώ αλλά προφανώς δεν αμφισβητώ την γνώση σου στο συγκεκριμένο ζήτημα
Πρόσεξε: δεν αμφισβητώ το αποτέλεσμα μιας καλής κουτουλιας. Ίσα ίσα, που μπορεί και να τελείωνε την φάση αμέσως με αυτόν στον πάτωμα. Απλά σου επισημαίνω μερικούς κινδύνους για να τους έχεις στο μυαλό σου. Αχρείαστες να είναι τέτοιες συμβουλές, αλλά καλό είναι να τα έχεις υπόψιν σου.
:smt023:wave:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 11000
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 10 Ιούλ 2022, 21:41

talaipwros έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:17
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:06
Η μλκία είναι ότι αν του το έχωνε στογκώλο, θα έμπλεκε. Ωραίος πάντως ο μπακάλης
Ειπαμε, οτι και ο μεροκαματιαρης συνταξιουχος που αντισταθηκε στο ζακ
Παλι τα ιδια αρχισαμε? Τα εχουμε συζητησει 100 φορες. Πως ακριβως αντισταθηκε? Δεχτηκε επιθεση? Ηταν σε αμυνα? Ελεος ολο τα ιδια και τα ιδια. Που να μην υπηρχε και το βιντεο...

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23921
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 10 Ιούλ 2022, 21:47

τεραστια μαλακια του εργαζομενου ... αν στραβωνε η φαση και τραυματιζοταν ο κλεφτης ο εργαζομενος τωρα θα ηταν στη φυλακη ... σε αντιδιαστολη και να συληφθει ο κλεφτης και η αλλη η κυρακαριολα ειναι ζητημα να κατσει μεσα 2μηνο κανεις τους
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23921
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 10 Ιούλ 2022, 21:48

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:41
talaipwros έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:17
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:06
Η μλκία είναι ότι αν του το έχωνε στογκώλο, θα έμπλεκε. Ωραίος πάντως ο μπακάλης
Ειπαμε, οτι και ο μεροκαματιαρης συνταξιουχος που αντισταθηκε στο ζακ
Παλι τα ιδια αρχισαμε? Τα εχουμε συζητησει 100 φορες. Πως ακριβως αντισταθηκε? Δεχτηκε επιθεση? Ηταν σε αμυνα? Ελεος ολο τα ιδια και τα ιδια. Που να μην υπηρχε και το βιντεο...
ελα ντε ...? καταρχας τι δουλεια ειχε στο μαγαζι του κοσμηματοπωλη ...? τον Ζακ τον ρωτησε ...?
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30069
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 10 Ιούλ 2022, 21:49

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:41
talaipwros έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:17
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:06
Η μλκία είναι ότι αν του το έχωνε στογκώλο, θα έμπλεκε. Ωραίος πάντως ο μπακάλης
Ειπαμε, οτι και ο μεροκαματιαρης συνταξιουχος που αντισταθηκε στο ζακ
Παλι τα ιδια αρχισαμε? Τα εχουμε συζητησει 100 φορες. Πως ακριβως αντισταθηκε? Δεχτηκε επιθεση? Ηταν σε αμυνα? Ελεος ολο τα ιδια και τα ιδια. Που να μην υπηρχε και το βιντεο...
Αυτό λέμε και εμείς. Που να μην υπήρχε βίντεο. Εδώ με το βιβτεο και ζητάνε οι αριστερατζες την καταδίκη των αστυνομικών λέγοντας ότι τον σκότωσαν.
Φαντάσου χωρίς βίντεο.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Ιούλ 2022, 22:03

Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 20:54
Το λάθος του υπαλλήλου είναι ότι ενώ κατάφερε το πιο δύσκολο μέρος (να κρατήσει σταθερό το χέρι που κρατά το μαχαίρι) μετά επί της ουσίας δεν πάλεψε καθόλου. Απλά προσπαθούσε να του αποσπάσει το μαχαίρι σαν να μαλωνε παιδί ξέρω γω.
Ευτυχώς που δεν ξαναπήρε ο ληστής το μαχαίρι ή η άλλη η καργιολίτσα.

Όταν κάποιος (μη επαγγελματίας) κρατάει μαχαίρι, θεωρεί αυτόματα ότι όλη η δύναμη του είναι αυτό. Ακόμα και αν μπορεί να σε τσακίσει με γυμνά χέρια. Που σημαίνει ότι μολις ακινητοποιήσεις το μαχαίρι για τα πρώτα 5 δευτερόλεπτα τουλάχιστον η μόνη του έννοια θα είναι να το αποσπάσει ξανά ή/και να απελευθερώσει το χέρι που το κρατάει.
Σε αυτό το χρόνο τον χτυπάς σαν να μην υπάρχει αύριο. Στα μάτια, στο λαιμό, στη μύτη, στα γόνατα.

Μέχρι να μην μπορεί να κουνηθεί άλλο. Και γρήγορα ώστε να έχεις και ελεγχο του χώρου. Διότι να, μπήκε η άλλη μέσα. Αν ήταν άντρας συνεργάτης ή/και κρατούσε άλλο μαχαίρι θα τελείωνε πολύ άσχημα όλο αυτό.
Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:11
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:02
του κρατάς το χέρι και ταυτόχρονα πατάς κουτουλίδι με το μέτωπο στη μύτη/στόμα του
Όχι κουτουλια. Μια διαφορά ύψους την αχρηστευει. Απότομες κινήσεις κεφαλιού του αλλου μπορεί να δώσουν αντίθετο αποτέλεσμα, όπως το να σκάσει η μύτη σου στο κούτελο του. Να μην τον πετύχεις και να τρανταχτεί ο αυχένας σου. Κλπ κλπ.

Η κουτουλια είναι μόνο για ευθυβολο χτύπημα ή ενώ του κρατάς ακίνητο το κεφάλι. Και φυσικά να ξέρεις την ρίχνεις σωστά.

Είτε με το ελευθερο χέρι, είτε με τα γόνατα χτυπάς. Σε μεγάλη ανάγκη, δάγκωσε τον στο λαιμό μέχρι να κλείσει η μασέλα σου.
Ο Οττο διδάσκει λέμε.
Σωστός. Μεγάλο λάθος που ενώ του κράτησε το μαχαίρι, δεν τον λυσσαξε στο ξύλο μέχρι να βγάλει αίμα από τ'αυτια.
Ο ληστής έχει υπεροπλία λόγω μαχαιριου και από την στιγμή που του την ακυρώνεις έστω και για 3 δευτερόλεπτα είναι χρόνος αρκετός να τον σακατέψεις.
Επισης όχι (ποτέ και για κανένα λόγο) κουτουλιες. Οι κουτουλιες πετυχαίνουν σε ταινίες με φυλακές. Στην πραγματικότητα μπορεί να την πάθεις σαν τον Γιανκοβιτς.
Επίσης η τύπισσα ήθελε πολύ ξύλο. Για παρά πολύ ξύλο. Και είναι ακριβώς ο λόγος που ο υπάλληλος θα μπορούσε να την πατήσει άσχημα. Καθυστέρησε πολύ.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23087
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιούλ 2022, 22:11

nostromos έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:47
τεραστια μαλακια του εργαζομενου ... αν στραβωνε η φαση και τραυματιζοταν ο κλεφτης ο εργαζομενος τωρα θα ηταν στη φυλακη ... σε αντιδιαστολη και να συληφθει ο κλεφτης και η αλλη η κυρακαριολα ειναι ζητημα να κατσει μεσα 2μηνο κανεις τους
Σιγά ρε μην τον έβαζαν φυλακή επειδή σε άμυνα τραυμάτισε έναν ληστή. Λίγο ήμαρτον με τις υπερβολές. Εδώ δεν μπήκε ο άλλος που σκότωσε τον γύφτο πισώπλατα.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23087
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιούλ 2022, 22:16

Κι ο άλλος κουζινομαχαιρο τώρα; ούτε ένα στιλέτο της προκοπής δεν παίζει; πολύ παρακμή.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Ιούλ 2022, 22:20

Τι ανθρωποσκουπιδια υπάρχουν ρε πστ μου. Έχει παραγίνει το κακό με τα σκατοκλεφτρονια.

Να μου εξηγήσει ένας ρε πουστη, έναν λόγο που αυτά τα 2 σκουπίδια δεν είναι κατώτερες οι ζωές τους από αυτή του σκυλακου μου.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23087
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιούλ 2022, 22:23

Πτολεμαίος έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 22:20
Τι ανθρωποσκουπιδια υπάρχουν ρε πστ μου. Έχει παραγίνει το κακό με τα σκατοκλεφτρονια.

Να μου εξηγήσει ένας ρε πουστη, έναν λόγο που αυτά τα 2 σκουπίδια δεν είναι κατώτερες οι ζωές τους από αυτή του σκυλακου μου.
Έχουν μπλέξει στον σκοτεινό κόσμο των ναρκωτικών. Είναι άρρωστοι.

Η αλήθεια είναι αυτό τώρα με το κουζινομαχαιρο, είναι λίγο ότι να ναι. Και ήθελε και τα ψιλά ο μαλακας. :lol:

Τελοσπαντων, αφού δεν έγινε καμία ζημιά.

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1821
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 10 Ιούλ 2022, 22:30

Επειδή διαβάζω χαζομάρες για κουτουλιές, μπουνίδια κλπ. Αυτό που έκανε ο υπάλληλος ήταν ΑΚΡΩΣ επικίνδυνο. Είναι τυχερός που δεν τραυματίστηκε.

Δεν μπλέκεις ΠΟΤΕ σε μάχη με μαχαίρι παρά μόνο αν δεν έχεις άλλη επιλογή. Μια χούφτα ευρώ είχε στο ταμείο, δεν άξιζε να ρισκάρει την ζωή του. Και είναι ξεκάθαρο ότι δεν έχει γνώσεις αυτοάμυνας.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών