Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 21 Ιούλ 2022, 10:05

Крaсная армия έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:01
Γάμος σημαίνει κέρατο.
Εχει και περιπτωσεις που οντως ειναι ολα οκ και ζουν αξιοπρεπως.

Θεωρω ομως οτι οι πιο πολλοι αν δεν το χουν κανει ακομα, ειναι λογω φοβου για τις συνεπειες και τα επακολουθα.

Αν ηταν 100% σιγουροι οτι δεν θα χουν επακολουθα και συνεπειες, τα ημιδιαμονης θα πρεπε να σηκωσουν αλλους 10 οροφους! :lol::lol::lol::lol:
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25564
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 21 Ιούλ 2022, 10:06

Stellanam έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 09:53

Αυτο κατάλαβα κ εγώ. Το θέμα είναι ότι καταντάει βαρετό να συναντιεσαι με τον άλλο μια φορά την εβδομάδα. Κ εγώ να περναω καλα θέλω αλλά έτσι δεν.
Stay away. Κινδυνεύεις να χαντακωθείς οριστικά

Άβαταρ μέλους
Крaсная армия
Δημοσιεύσεις: 4150
Εγγραφή: 17 Ιουν 2021, 21:37
Phorum.gr user: Μαρίνος Αντύπας
Τοποθεσία: Πελασγιώτιδα

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Крaсная армия » 21 Ιούλ 2022, 10:08

Volk έγραψε:Εχει και περιπτωσεις που οντως ειναι ολα οκ και ζουν αξιοπρεπως.

Θεωρω ομως οτι οι πιο πολλοι αν δεν το χουν κανει ακομα, ειναι λογω φοβου για τις συνεπειες και τα επακολουθα.

Αν ηταν 100% σιγουροι οτι δεν θα χουν επακολουθα και συνεπειες, τα ημιδιαμονης θα πρεπε να σηκωσουν αλλους 10 οροφους! :lol::lol::lol::lol:
Με τα δικά μου σημερινά οικονομικά δεδομένα και τον Εργασιακό και Οικονομικό Μεσαίωνα που έφερε ο γαλάζιος θίασος δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω αυτό το λάθος. Μόνο αν έχει προίκα η νύφη.

Εγώ να αναγκαστώ να κάνω δύο δουλειές και η κυρία να κάθεται με το πρόσχημα ότι μεγαλώνει παιδιά, δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω.
Для пользы дела мне необходимы военные полномочия. В таком случае я буду сам, без формальностей свергать тех командармов и комиссаров, которые губят дело. Так мне подсказывают интересы дела, и, конечно, отсутствие бумажки от Троцкого меня не остановит.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 21 Ιούλ 2022, 10:09

Η πλάκα είναι πως όλοι οι άντρες πρέπει να έχουν "πρόσβαση σε ωραίες γυναίκες" για σεξ ανεξάρτητα αν οι ίδιοι είναι Κουασιμόδοι ή ηλίθιοι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 21 Ιούλ 2022, 10:12

Крaсная армия έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:08
Volk έγραψε:Εχει και περιπτωσεις που οντως ειναι ολα οκ και ζουν αξιοπρεπως.

Θεωρω ομως οτι οι πιο πολλοι αν δεν το χουν κανει ακομα, ειναι λογω φοβου για τις συνεπειες και τα επακολουθα.

Αν ηταν 100% σιγουροι οτι δεν θα χουν επακολουθα και συνεπειες, τα ημιδιαμονης θα πρεπε να σηκωσουν αλλους 10 οροφους! :lol::lol::lol::lol:
Με τα δικά μου σημερινά οικονομικά δεδομένα και τον Εργασιακό και Οικονομικό Μεσαίωνα που έφερε ο γαλάζιος θίασος δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω αυτό το λάθος. Μόνο αν έχει προίκα η νύφη.

Εγώ να αναγκαστώ να κάνω δύο δουλειές και η κυρία να κάθεται με το πρόσχημα ότι μεγαλώνει παιδιά, δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω.

Δηλαδη αν βρεις νυφη με προικα, θα μπεις σε γαμο τυπε;
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Ιούλ 2022, 10:15

Gherschaagk έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:09
Η πλάκα είναι πως όλοι οι άντρες πρέπει να έχουν "πρόσβαση σε ωραίες γυναίκες" για σεξ ανεξάρτητα αν οι ίδιοι είναι Κουασιμόδοι ή ηλίθιοι.
Δες ποιοι ειναι ως επι το πλείστον μπακουροι μετά τα 35 - 40 και θα καταλάβεις.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Σιχαμερίων Αθλιοζήλευτος
Δημοσιεύσεις: 1034
Εγγραφή: 04 Φεβ 2022, 18:19

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σιχαμερίων Αθλιοζήλευτος » 21 Ιούλ 2022, 10:17

Stellanam έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 00:26
Χαίρεται! Εχω κανει μια γνωριμία εδώ κ τρεις μήνες. Μιλάγαμε ένα μήνα κ βγήκαμε πρωτο ραντεβου. Πολυ ευγενικός και καμιά κίνηση περα απο μια αγκαλιά όταν καληνυχτιστηκαμε. Δευτερο ραντεβου με φίλησε. Τρίτο ραντεβου στο σπίτι του δεν είχαμε επαφη, μόνο κάτι προκαταρτικα . Στο 4ο ολοκληρώσαμε και από τότε συναντιόμαστε μια φορά την εβδομάδα, σπίτι του για κουβεντουλα, μπυριτσα και σεξ. Μιλάμε καθημερινά με μηνυματα, δουλευει αρκετά αλλά μου φαίνεται κάπως ππυ δεν συναντιόμαστε πιο συχνά, δεν με παιρνει ένα τηλ μόνο μηνυματα (βέβαια αν τον παρω εγω είναι πολυ δεκτικος και παντα το σηκώνει) και δεν μου προτεινει να παμε κ έξω. Ποια είναι η γνώμη σας σε αυτό? Πως το βλέπει?
Για όλους τους άντρες αυτή είναι η ιδανική σχέση. Με ένα τηλέφωνο στο χώρο σου και χωρίς χρέωση. Γιατί να το προχωρήσει κάποιος και να το χαλάσει; Τώρα αν δεν σε καλύπτει, πάμε για άλλα.
Βούτυρα-Έλαια-Λίπη

Άβαταρ μέλους
Крaсная армия
Δημοσιεύσεις: 4150
Εγγραφή: 17 Ιουν 2021, 21:37
Phorum.gr user: Μαρίνος Αντύπας
Τοποθεσία: Πελασγιώτιδα

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Крaсная армия » 21 Ιούλ 2022, 10:19

Ερμής έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:15
Gherschaagk έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:09
Η πλάκα είναι πως όλοι οι άντρες πρέπει να έχουν "πρόσβαση σε ωραίες γυναίκες" για σεξ ανεξάρτητα αν οι ίδιοι είναι Κουασιμόδοι ή ηλίθιοι.
Δες ποιοι ειναι ως επι το πλείστον μπακουροι μετά τα 35 - 40 και θα καταλάβεις.
Χαχα.

Έχω τρεις συμμαθητές, παντρεύτηκαν στα 26 και τώρα είναι χωρισμένοι οι μαλάκες και πληρώνουν και διατροφή.

Πάραυτα είναι καλύτερα ψυχολογικά.
Для пользы дела мне необходимы военные полномочия. В таком случае я буду сам, без формальностей свергать тех командармов и комиссаров, которые губят дело. Так мне подсказывают интересы дела, и, конечно, отсутствие бумажки от Троцкого меня не остановит.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25564
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 21 Ιούλ 2022, 10:22

Gherschaagk έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:09
Η πλάκα είναι πως όλοι οι άντρες πρέπει να έχουν "πρόσβαση σε ωραίες γυναίκες" για σεξ ανεξάρτητα αν οι ίδιοι είναι Κουασιμόδοι ή ηλίθιοι.
Είναι μεγάλο λάθος να μη δοκιμάζεις την τύχη σου με το σκεπτικό "σιγά μην κοιτάξει αυτή εμένα". Δεν ξέρεις ποτέ. Μπορεί να είναι με κάποιον που την πρήζει με ζηλοτυπίες και ψυχολογικο πόλεμο και να πει "τράβα μαζί του να ησυχάσει το κεφάλι σου, ας μην είναι και το μοντέλο". Λίγο γυμναστήριο, λίγο ντύσιμο, και θα σιάξει.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14751
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 21 Ιούλ 2022, 10:24

H φυσικη εξελιξη ενος ανδρα, εν συντομια, ειναι απο τα Μακ Ντοντοναλτς/Γκουντις/Εβερεστ στην ομαδα με τις κριτικες Μασαμπουκας.
Θελετε fast food σεξουαλικη και συναισθηματικη ζωη ή Μασαμπουκες?
Αυτο ειναι το διλημμα.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14751
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 21 Ιούλ 2022, 10:26

Υδράργυρος έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:22
Gherschaagk έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:09
Η πλάκα είναι πως όλοι οι άντρες πρέπει να έχουν "πρόσβαση σε ωραίες γυναίκες" για σεξ ανεξάρτητα αν οι ίδιοι είναι Κουασιμόδοι ή ηλίθιοι.
Είναι μεγάλο λάθος να μη δοκιμάζεις την τύχη σου με το σκεπτικό "σιγά μην κοιτάξει αυτή εμένα". Δεν ξέρεις ποτέ. Μπορεί να είναι με κάποιον που την πρήζει με ζηλοτυπίες και ψυχολογικο πόλεμο και να πει "τράβα μαζί του να ησυχάσει το κεφάλι σου, ας μην είναι και το μοντέλο". Λίγο γυμναστήριο, λίγο ντύσιμο, και θα σιάξει.
Ενας αντρας αν ειναι καθαρος, ντυμενος φυσιολογικα και με νορμαλ μυαλο, απο μια ηλικια και πανω ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να μην βρει γυναικα/ες.
Χανει μονο το ταργκετ γκρουπ εκεινων των γυναικων που γουσταρουν βαρβαριλα και επαναστασεις.
Αυτα ομως ειναι για μικρες ηλικιες. Απο μια ηλικια και πανω, αρχιζουν οι Μασαμπουκες και η διαδικασια του σεξ αλλαζει.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Крaсная армия
Δημοσιεύσεις: 4150
Εγγραφή: 17 Ιουν 2021, 21:37
Phorum.gr user: Μαρίνος Αντύπας
Τοποθεσία: Πελασγιώτιδα

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Крaсная армия » 21 Ιούλ 2022, 10:27

Αν έχεις μπλα μπλα και λίγη τρέλα οι γυναίκες καθηλώνονται.

Έχω κάνει γνωριμίες ειδικά με δεσμευμένες ή παντρεμένες και τις έβαζα να μου στέλνουν πρόστυχες φωτογραφίες με τον άνδρα ή σύντροφο στον ίδιο χώρο. Το έπαιρναν το ρίσκο.
Для пользы дела мне необходимы военные полномочия. В таком случае я буду сам, без формальностей свергать тех командармов и комиссаров, которые губят дело. Так мне подсказывают интересы дела, и, конечно, отсутствие бумажки от Троцкого меня не остановит.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 21 Ιούλ 2022, 10:27

Ερμής έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:15
Gherschaagk έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:09
Η πλάκα είναι πως όλοι οι άντρες πρέπει να έχουν "πρόσβαση σε ωραίες γυναίκες" για σεξ ανεξάρτητα αν οι ίδιοι είναι Κουασιμόδοι ή ηλίθιοι.
Δες ποιοι ειναι ως επι το πλείστον μπακουροι μετά τα 35 - 40 και θα καταλάβεις.
Ε καλά. Λες και μετά τα 40 δεν μεγαλώνουν οι ανύπαντροι άντρες. Θα φτάσουν μέχρι τα βαθιά γεράματα και θα πεθάνουν περιτριγυρισμένοι από όμορφες γυναίκες 20-25 χρονών που θα τους το δίνουν στο πιάτο σε καθημερινή βάση. Σαν εκείνον τον τύπο με τα Richard mille.

Επίσης η γυναίκα πρέπει να είναι ελκυστική, μπορεί να αλληλεπιδρά μαζί σου λιγότερο κι από πολυθρόνα σαλονιού κατά την διάρκεια του σεξ αλλά αυτό λίγη σημασία έχει.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26199
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 21 Ιούλ 2022, 10:37

Крaсная армия έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:27
Αν έχεις μπλα μπλα και λίγη τρέλα οι γυναίκες καθηλώνονται.

Έχω κάνει γνωριμίες ειδικά με δεσμευμένες ή παντρεμένες και τις έβαζα να μου στέλνουν πρόστυχες φωτογραφίες με τον άνδρα ή σύντροφο στον ίδιο χώρο. Το έπαιρναν το ρίσκο.
σωστος
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Απλά σεξ ή ενδιαφέρεται?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 21 Ιούλ 2022, 10:44

Крaсная армия έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 10:27
Αν έχεις μπλα μπλα και λίγη τρέλα οι γυναίκες καθηλώνονται.

Έχω κάνει γνωριμίες ειδικά με δεσμευμένες ή παντρεμένες και τις έβαζα να μου στέλνουν πρόστυχες φωτογραφίες με τον άνδρα ή σύντροφο στον ίδιο χώρο. Το έπαιρναν το ρίσκο.
Ισχυει!

Θα καταλαβουν το τι εγραψες μονο οσοι ζουν αναλογα σκηνικα.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών