Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Ιούλ 2022, 21:55

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 21:41
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 17:02
Αν 17χρονος προτείνει ευγενικά σεξ σε μια 15χρονη δεν βλέπω κάτι το μεμπτό.
το θες να σε πάω βόλτα με την πουτσικλέτα περνάει για ευγενικό τύπε;
Τα 17χρονα με τα 15χρονα να κάνουνε ότι θέλουν. Εκτός από εγκυμοσύνες , ναρκωτικά και κοντρες με αυτοκίνητα, μηχανάκια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13731
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 30 Ιούλ 2022, 22:45

Αγις έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 17:15
Naida έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 16:34
Πιθανόν να την προσέγγισε ερωτικά με μνμ κτλ και το παιδί να ανταπέδωσε στην προσέγγιση. Και με την 1η ευκαιρία να την βίασε.
53 χρόνων να έλκεται από 14 χρόνων παιδί. Και στα 15 έχουμε και το οκ από τον νόμο με την ανάλογη συναίνεση. Εξάλλου έχουμε και φορουμιτες που τους φαίνονται δελεαστικά 15χρονα παιδιά για σεξουαλική συνεύρεση και φορουμιτισσες που τους επικροτουν. Ε Αγις;
με καλυψε ο Οργισμενος
Εμένα πάλι, με κάλυψε η Ναϊδα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13731
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 30 Ιούλ 2022, 22:49

ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:55
George_V έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:52
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:27


Είσαι σε σύγχυση. Όπως πάντα. Επαναλαμβάνω ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα και την ελευθερία να έλκεται και να γουστάρει ότι του καβλωσει. Δεν θα του το πεις ειδικά εσύ.Μάθε να κατανοείς το τι διαβάζεις.
Άλλο το τι αρέσει στον καθένα και άλλο τι επιτρέπεται να κάνει. Τούρμπο.
Aν θεωρησουμε οτι ο καθενας εχει την ελευθερία να ελκεται απο οτι γουστάρει πιστευεις οτι μπορει οποιοσδηποτε να βγει και να πει "θελω 12χρονη για σεξ" και δεν θα παρέμβει εισαγγελεας?

Γιατι με αυτη τη λογικη δεν του επιτρεπεται αρα δεν ειναι ελευθερος να ελκεται απο οτι θελει αυτος.
Την έλξη δεν μπορείς να την κοντρολάρεις ούτε να την βάλεις σε καλούπια. Την ελευθερία στην πρακτική έκφραση της, σαφέστατα ναι.
Αν δεν μπορείς να κοντρολάρεις την έλξη σου για το ανήλικο, χρειάζεσαι άμεσα ψυχιατρική βοήθεια. Κοινώς να σε μαζέψουν και να σε αλυσοδέσουν. Διότι εκτός της ηθικής υπόστασης επί του θέματος, υπάρχει και η πιθανότητα, αυτή η ''επί του πρακτέου έκφραση'' κάποια στιγμή να διανθιστεί ''υπέροχα''. Καλή ώρα με τον τύπο.
Τί όχι;
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3184
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 30 Ιούλ 2022, 22:59

Naida έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:40
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:27


Είσαι σε σύγχυση. Όπως πάντα. Επαναλαμβάνω ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα και την ελευθερία να έλκεται και να γουστάρει ότι του καβλωσει. Δεν θα του το πεις ειδικά εσύ.Μάθε να κατανοείς το τι διαβάζεις.
Άλλο το τι αρέσει στον καθένα και άλλο τι επιτρέπεται να κάνει. Τούρμπο.
Βρε ηλίθιε, όταν κανονοκοποιείς το θέλω του ανωμάλου που έλκεται από ένα παιδικό ή εφηβικό σώμα είναι σαν να του λες "περάστε κύριε στο παιδικό δωμάτιο σας περιμέναμε". Αλλά ως ηλίθιος που είσαι που να αντιληφθείς.
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:30

Αυτή είσαι πέρα από χαζογελακια και τα χαζοποσταρισματα .
Τι έπαθες βρε ηλίθιε; δεν σε καταλαβαίνω ηλίθιε. Πρώτος ξεκίνησες τους χαρακτηρισμούς ηλίθιε.
Ορμώμενος απο την μετουσίωση της Δημοκρατικής οντότητας ,φτάσαμε στο σημείο να λέμε Δημοκρατία την ορμώμενη απο ψυχικά νοσήματα φιλαρέσκεια στην μπριζόλα ή στο ψάρι του καθενός κρεμανταλά :fp:
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15991
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 30 Ιούλ 2022, 23:09

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 21:41
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 17:02
Αν 17χρονος προτείνει ευγενικά σεξ σε μια 15χρονη δεν βλέπω κάτι το μεμπτό.
το θες να σε πάω βόλτα με την πουτσικλέτα περνάει για ευγενικό τύπε;
Να υφίσταται απουσία λεκτικής βίας
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3184
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 30 Ιούλ 2022, 23:09

Και σύν τοις άλλοις είναικαι αστυνομικός πανάθεμά τον.Εχω βέβαια κι άλλη περίπτωση ,ενός πρώην αστυνομικού που τον έπιασα σε Πάρκινγκ αυτοκινήτων,όπου το είχα πάει για να παρκάρω και άνοιξε το ντουλαπάκι μου την στιγμή που ήμουν πλάτη στο αυτοκίνητο και ετοιμαζόμουν να φύγω με τα πόδια.Τυχαία γύρισα και τον είδα να αρπάζει το κασετόφωνο του αυτοκινήτου μου και τον τσάκωσα.Αμα έχουμε τέτοιους αστυνομικούς καληνύχτα σας κυρίες και κύριοι.
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15991
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 30 Ιούλ 2022, 23:11

ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:50
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:23
ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 17:22


Οκ, αν αναφερόσουν στη λεκτική επίθεση από τον οποιονδήποτε άσχετο, αλλάζει το πράγμα.
Νόμιζα ότι αναφερόσουν στη συγκεκριμένη φάση.

Κατά τα άλλα, η αυτοδικία μπορεί να έχει πολλές εκφράσεις. Μπορεί να είναι λεκτική τρομοκρατία, μπορεί να είναι βρωμόξυλο από τον "κανένα" και μπορεί επίσης να έχει βελούδινες :) και αναίμακτες εφαρμογές που θα πονέσουν πολύ περισσότερο.

Το ότι την απορρίπτεις εσύ, δεν λέει κάτι.
Δεν μπορείτε να καταλάβετε ότι σχεδόν κάθε μορφή εγκλήματος είναι μια υποκειμενική μορφή αυτόδικιας από τους δράστες.
Σου διαφεύγει ότι δεν παίζουν σε όλες τις φάσεις διαχρονικές βεντέτες που η αρχή τους χάνεται στα βάθη του χρόνου.

Οπότε, κάπου τα έχεις μπλέξει αναφορικά με την αυτοδικία, που αφορά ανταπόδοση στην χ ή ψ έκφραση απρόκλητης βίας.

Καταλαβαίνεις τη διαφορά ή να τη ζωγραφίσω; :)
Δεν είμαι σε θέση να ξεμπουρδουκλωσω τα μυαλά σας.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3184
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 30 Ιούλ 2022, 23:13

Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:11
ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:50
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:23


Δεν μπορείτε να καταλάβετε ότι σχεδόν κάθε μορφή εγκλήματος είναι μια υποκειμενική μορφή αυτόδικιας από τους δράστες.
Σου διαφεύγει ότι δεν παίζουν σε όλες τις φάσεις διαχρονικές βεντέτες που η αρχή τους χάνεται στα βάθη του χρόνου.

Οπότε, κάπου τα έχεις μπλέξει αναφορικά με την αυτοδικία, που αφορά ανταπόδοση στην χ ή ψ έκφραση απρόκλητης βίας.

Καταλαβαίνεις τη διαφορά ή να τη ζωγραφίσω; :)
Δεν είμαι σε θέση να ξεμπουρδουκλωσω τα μυαλά σας.
Οσο πάει γίνεται και καλύτερο........ :p2:
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15991
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 30 Ιούλ 2022, 23:14

Πασιφάη έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 22:45
Αγις έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 17:15
Naida έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 16:34
Πιθανόν να την προσέγγισε ερωτικά με μνμ κτλ και το παιδί να ανταπέδωσε στην προσέγγιση. Και με την 1η ευκαιρία να την βίασε.
53 χρόνων να έλκεται από 14 χρόνων παιδί. Και στα 15 έχουμε και το οκ από τον νόμο με την ανάλογη συναίνεση. Εξάλλου έχουμε και φορουμιτες που τους φαίνονται δελεαστικά 15χρονα παιδιά για σεξουαλική συνεύρεση και φορουμιτισσες που τους επικροτουν. Ε Αγις;
με καλυψε ο Οργισμενος
Εμένα πάλι, με κάλυψε η Ναϊδα.
Ναι , οι άνθρωποι οφείλουν να ρωτήσουν τρίτους (Χριστό, παπάδες, ινστρουχτορες , κόμμα, κτλ) τι θα τους αρέσει και τι όχι. Χριστιανομαρξισμος
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3184
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 30 Ιούλ 2022, 23:18

Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:14
Πασιφάη έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 22:45
Αγις έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 17:15


με καλυψε ο Οργισμενος
Εμένα πάλι, με κάλυψε η Ναϊδα.
Ναι , οι άνθρωποι οφείλουν να ρωτήσουν τρίτους (Χριστό, παπάδες, ινστρουχτορες , κόμμα, κτλ) τι θα τους αρέσει και τι όχι. Χριστιανομαρξισμος
Οι περισσότεροι άνθρωποι και δή αμόρφωτοι ή μη προικισμένοι με εγκέφαλο κανονικό έχουν την ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να ρωτήσουν κάποιον τουλάχιστον φίλο όπως κάναμε μικροι με φίλους και συμμαθητές για κάτι το οποίο δεν είναι ηθικά σωστό.Αυτό γινόταν πάντοτε στις κοινωνίες αλλά τώρα τα μάθαμε όλα και αποφαίζουμε μόνοι μας για τις ατασθαλίες μας.
Εμένα όμως ,μου κάνει εντύπωση το εξής: o αστυνομικός που δεν γνώριζε ότι αυτό που πάει να κάνει στο δεκατετράχρονο ,πήρε την απόφαση μόνος του να της την πέσει ή μήπως άδεια ,και γιατί δεν μίλησε με έναν φίλο του για το αν αυτό που κάνει ειναι σωστό?
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15991
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 30 Ιούλ 2022, 23:19

George_V έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 21:26
ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:55
George_V έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 20:52


Aν θεωρησουμε οτι ο καθενας εχει την ελευθερία να ελκεται απο οτι γουστάρει πιστευεις οτι μπορει οποιοσδηποτε να βγει και να πει "θελω 12χρονη για σεξ" και δεν θα παρέμβει εισαγγελεας?

Γιατι με αυτη τη λογικη δεν του επιτρεπεται αρα δεν ειναι ελευθερος να ελκεται απο οτι θελει αυτος.
Την έλξη δεν μπορείς να την κοντρολάρεις ούτε να την βάλεις σε καλούπια. Την ελευθερία στην πρακτική έκφραση της, σαφέστατα ναι.
Δε θα διαφωνησω αλλα νομικα δε σου επιτρεπεται.
Λάθος κάνεις. Μπορείς να γουστάρεις οτιδήποτε νομίζεις. Μιλάμε πάντα για άποψη και γούστο. Μπορείς να καβλωνεις με Χίτλερ. Άλλο αυτό κι άλλο να προσπαθήσεις με έργα να εγκαθιδρυσεις ναζισμο. Μπορεί κάποιος να γουστάρει σεξουαλικα σκύλο κουταβάκια , είναι ΑΝΑΦΑΊΡΕΤΟ δικαιωμα του , ΟΜΩΣ απαγορεύεται και σωστά νανσυνεβρεθει σεξουαλικως με αυτά.
Απλά πραματακια.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 30 Ιούλ 2022, 23:22

Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:14
Πασιφάη έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 22:45
Αγις έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 17:15


με καλυψε ο Οργισμενος
Εμένα πάλι, με κάλυψε η Ναϊδα.
Ναι , οι άνθρωποι οφείλουν να ρωτήσουν τρίτους (Χριστό, παπάδες, ινστρουχτορες , κόμμα, κτλ) τι θα τους αρέσει και τι όχι. Χριστιανομαρξισμος
Αμα είναι ανώμαλος, αρκεί ο ψυχίατρος. Να τον χαπακωσει να έρθει στα ίσια του.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15991
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 30 Ιούλ 2022, 23:22

vag_el έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:18
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:14
Πασιφάη έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 22:45


Εμένα πάλι, με κάλυψε η Ναϊδα.
Ναι , οι άνθρωποι οφείλουν να ρωτήσουν τρίτους (Χριστό, παπάδες, ινστρουχτορες , κόμμα, κτλ) τι θα τους αρέσει και τι όχι. Χριστιανομαρξισμος
Οι περισσότεροι άνθρωποι και δή αμόρφωτοι ή μη προικισμένοι με εγκέφαλο κανονικό έχουν την ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να ρωτήσουν κάποιον τουλάχιστον φίλο όπως κάναμε μικροι με φίλους και συμμαθητές για κάτι το οποίο δεν είναι ηθικά σωστό.Αυτό γινόταν πάντοτε στις κοινωνίες αλλά τώρα τα μάθαμε όλα και αποφαίζουμε μόνοι μας για τις ατασθαλίες μας.
Εμένα όμως ,μου κάνει εντύπωση το εξής: o αστυνομικός που δεν γνώριζε ότι αυτό που πάει να κάνει στο δεκατετράχρονο ,πήρε την απόφαση μόνος του να της την πέσει ή μήπως άδεια ,και γιατί δεν μίλησε με έναν φίλο του για το αν αυτό που κάνει ειναι σωστό?
Ολοι αμορφωτοι και ξεαμορφωτοι οφείλουν να τηρούν το νόμο δλδ τους κανόνες εσωτερικής ασφαλείας ενός έθνους ή κράτους δλδ μιας οντότητας συλλογικού συμφέροντος.
Ο αστυνομικός.πρέπει να απολυθεί, συλληφθεί δικαστεί φυλακίστει άμεσα εφόσον είναι ένοχος.
Δλδ που διαφωνείς με όλα αυτά;
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13731
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 30 Ιούλ 2022, 23:23

Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:14
Πασιφάη έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 22:45
Αγις έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 17:15


με καλυψε ο Οργισμενος
Εμένα πάλι, με κάλυψε η Ναϊδα.
Ναι , οι άνθρωποι οφείλουν να ρωτήσουν τρίτους (Χριστό, παπάδες, ινστρουχτορες , κόμμα, κτλ) τι θα τους αρέσει και τι όχι. Χριστιανομαρξισμος
Ρε Όργι, σοβαρά τώρα. Σε μένα μιλάς για χριστό, θεούς και παπάδες; :smt005:
Επί του θέματος, ναι, θεωρώ ανήθικο ένας μεγάλος άνθρωπος ηλικιακά να προσεγγίζει ένα παιδί. Και ναι, είναι άρρωστος και ναι, προσωπικά θα του γάμαγα τα πρέκια αν έπεφτε στην αντίληψή μου, για οποιοδήποτε παιδί.
ΔΕΝ μιλάμε για μια σχέση δυο παιδιών 15χρονων ή 17 χρονων, που είναι και το φυσιολογικό.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Πασιφάη την 30 Ιούλ 2022, 23:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3184
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 30 Ιούλ 2022, 23:24

Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:22
vag_el έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:18
Οργισμένος έγραψε:
30 Ιούλ 2022, 23:14


Ναι , οι άνθρωποι οφείλουν να ρωτήσουν τρίτους (Χριστό, παπάδες, ινστρουχτορες , κόμμα, κτλ) τι θα τους αρέσει και τι όχι. Χριστιανομαρξισμος
Οι περισσότεροι άνθρωποι και δή αμόρφωτοι ή μη προικισμένοι με εγκέφαλο κανονικό έχουν την ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να ρωτήσουν κάποιον τουλάχιστον φίλο όπως κάναμε μικροι με φίλους και συμμαθητές για κάτι το οποίο δεν είναι ηθικά σωστό.Αυτό γινόταν πάντοτε στις κοινωνίες αλλά τώρα τα μάθαμε όλα και αποφαίζουμε μόνοι μας για τις ατασθαλίες μας.
Εμένα όμως ,μου κάνει εντύπωση το εξής: o αστυνομικός που δεν γνώριζε ότι αυτό που πάει να κάνει στο δεκατετράχρονο ,πήρε την απόφαση μόνος του να της την πέσει ή μήπως άδεια ,και γιατί δεν μίλησε με έναν φίλο του για το αν αυτό που κάνει ειναι σωστό?
Ολοι αμορφωτοι και ξεαμορφωτοι οφείλουν να τηρούν το νόμο δλδ τους κανόνες εσωτερικής ασφαλείας ενός έθνους ή κράτους δλδ μιας οντότητας συλλογικού συμφέροντος.
Ο αστυνομικός.πρέπει να απολυθεί, συλληφθεί δικαστεί φυλακίστει άμεσα εφόσον είναι ένοχος.
Δλδ που διαφωνείς με όλα αυτά;
Πάς αλλού το νόημα των όσων εγραψα.
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών