Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23123
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Αύγ 2022, 12:28

George_V έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:20
Υδράργυρος έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:16
Αυτο αφορα αυτους που δεν τα εχουν χασει ακομα. Οι ηδη καραφλοι δεν εχουν καμια ελπιδα ( μονο περουκινι)
Μπορουν ακομα να βαλουν μαλλια.

Ο Πανταζης πως εβαλε δλδ?
Ναι έτσι εύκολο είναι. Συζητάμε σε ένα νήμα του φόρουμ και βρήκαμε λύση. Ρε, εδώ υπάρχει ολόκληρο ειδικό φόρουμ ελληνικό. Hairlossgr. Είχα μπει κι εγώ κάπου αρχές 10ς, οταν είχα αρχίσει να τα χάνω, και νόμιζα πως θα καραφλιαζω από τα 30, είχα φάει φρίκη. Δεν πολύεκατσα, όλο έπιαναν καραφλοσυζητησεις. Σε κάποιο σημείο ένιωθες πως συμμετείχες σε κάποια σέχτα.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27645
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 02 Αύγ 2022, 12:29

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:28
George_V έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:20
Υδράργυρος έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:16
Αυτο αφορα αυτους που δεν τα εχουν χασει ακομα. Οι ηδη καραφλοι δεν εχουν καμια ελπιδα ( μονο περουκινι)
Μπορουν ακομα να βαλουν μαλλια.

Ο Πανταζης πως εβαλε δλδ?
Ναι έτσι εύκολο είναι. Συζητάμε σε ένα νήμα του φόρουμ και βρήκαμε λύση. Ρε, εδώ υπάρχει ολόκληρο ειδικό φόρουμ ελληνικό. Hairlossgr. Είχα μπει κι εγώ κάπου αρχές 10ς, οταν είχα αρχίσει να τα χάνω, και νόμιζα πως θα καραφλιαζω από τα 30, είχα φάει φρίκη. Δεν πολύεκατσα, όλο έπιαναν καραφλοσυζητησεις. Σε κάποιο σημείο ένιωθες πως συμμετείχες σε κάποια σέχτα.
Προφανως δε θα βαλεις μαλλια συζητωντας σε ενα φορουμ.

Υπαρχουν εξειδικευμενοι ανθρωποι για αυτο που μπορει να αποτανθει κανεις.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23123
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Αύγ 2022, 12:30

AlienWay έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:26
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:24
AlienWay έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:15


Στις ΗΠΑ έγινε λογικά.

Πάω και στοίχημα.

Χωρίς καν να το έχω ψάξει.
Ειδικά αν δεν έχεις κάνα καλόσχημάτισμενο κεφάλι και είσαι λίγο μαυριδερος, αλά βαρουφακης πχ, μπορείς να πέσεις σε βαθιά κατάθλιψη αν είσαι νέος. Όταν μεγαλώνει το μέτωπο σου, βλέπεις να αλλάζουν τα χαρακτηριστικά του προσώπου σου. Δεν είναι αστείο. Μπορείς να νιώσεις σα να είσαι παραμορφωμενος. Άσε το μπουλινγκ που τρως από τους άλλους άνδρες σε επίπεδο "χαβαλε", και θυμάσαι τις μαλακιες που έλεγες κι εσύ όταν είχε μαλλιά για τους καραφλες.
Και τώρα έχω μαλλιά. Δεν με λες καραφλό ακόμη.

Ε, σιγά το μπούλινγκ. Το να λες τον καραφλο καραφλό και τον χοντρό χοντρό, δεν είναι μπούλινγκ.
Εμ. Αν ο άλλος σου δειξει πως ενοχλείται, είναι. Δηλαδή θα λέμε τον κοντό κοντό, τον κουτσό κουτσό, οποίο έχει μεγάλο μέτωπο κεφάλα, δηλαδή αν ο άλλος έχει πρόβλημα στύσης η την έχει μικρή, θα τον λέμε, έλα ρε μικροψωλη; δε αναφέρουμε τέτοια θέματα, εκτός αν ο ίδιος τα λέει για χαβαλέ.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23817
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 02 Αύγ 2022, 12:32

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:30
AlienWay έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:26
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:24

Ειδικά αν δεν έχεις κάνα καλόσχημάτισμενο κεφάλι και είσαι λίγο μαυριδερος, αλά βαρουφακης πχ, μπορείς να πέσεις σε βαθιά κατάθλιψη αν είσαι νέος. Όταν μεγαλώνει το μέτωπο σου, βλέπεις να αλλάζουν τα χαρακτηριστικά του προσώπου σου. Δεν είναι αστείο. Μπορείς να νιώσεις σα να είσαι παραμορφωμενος. Άσε το μπουλινγκ που τρως από τους άλλους άνδρες σε επίπεδο "χαβαλε", και θυμάσαι τις μαλακιες που έλεγες κι εσύ όταν είχε μαλλιά για τους καραφλες.
Και τώρα έχω μαλλιά. Δεν με λες καραφλό ακόμη.

Ε, σιγά το μπούλινγκ. Το να λες τον καραφλο καραφλό και τον χοντρό χοντρό, δεν είναι μπούλινγκ.
Εμ. Αν ο άλλος σου δειξει πως ενοχλείται, είναι. Δηλαδή θα λέμε τον κοντό κοντό, τον κουτσό κουτσό, οποίο έχει μεγάλο μέτωπο κεφάλα, δηλαδή αν ο άλλος έχει πρόβλημα στύσης η την έχει μικρή, θα τον λέμε, έλα ρε μικροψωλη; δε αναφέρουμε τέτοια θέματα, εκτός αν ο ίδιος τα λέει για χαβαλέ.
Παν μέτρο άριστο.

Αυτό πρέπει να ισχύει τόσο στον χαβαλέ, όσο και στην ευθιξία.

Βασικά μερικές φορές σκέφτομαι ότι το red pill σώζει ζωές. Τουλάχιστον αποθαρρύνει τους άντρες να δώσουν τέλος στη ζωή τους γιατί χάσανε κάποιες... τρίχες.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 02 Αύγ 2022, 12:33

Όλα αυτά είναι πσέματα πάπστε πχιά οι πρωτοπόρες
κεραλοιφές του Βελόπουλου λύνουν μια και καλή το
πρόβλημα της φαλακρας και φυσικά οι συγκεκριμένοι
είναι απατεώνες. :lol::lol:

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23123
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Αύγ 2022, 12:33

George_V έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:29
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:28
George_V έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:20


Μπορουν ακομα να βαλουν μαλλια.

Ο Πανταζης πως εβαλε δλδ?
Ναι έτσι εύκολο είναι. Συζητάμε σε ένα νήμα του φόρουμ και βρήκαμε λύση. Ρε, εδώ υπάρχει ολόκληρο ειδικό φόρουμ ελληνικό. Hairlossgr. Είχα μπει κι εγώ κάπου αρχές 10ς, οταν είχα αρχίσει να τα χάνω, και νόμιζα πως θα καραφλιαζω από τα 30, είχα φάει φρίκη. Δεν πολύεκατσα, όλο έπιαναν καραφλοσυζητησεις. Σε κάποιο σημείο ένιωθες πως συμμετείχες σε κάποια σέχτα.
Προφανως δε θα βαλεις μαλλια συζητωντας σε ενα φορουμ.

Υπαρχουν εξειδικευμενοι ανθρωποι για αυτο που μπορει να αποτανθει κανεις.
Η εποχή των "ειδικών" ήταν προ ίντερνετ, και πολλοί απατεώνες πλούτισαν έτσι, η πούλησαν μούρη. Το ίντερνετ ανέδειξε τη σοφία του πλήθους. Και για να δεις μια ταινία αν αξίζει, στο imdb μπαίνεις πρώτα, η βιβλία στο goodreads, ένα εστιατόριο από τις κριτικές του, το ίδιο για κάποιο προϊόν, μαγαζί, κλπ. Έτσι για ένα τόσο σημαντικό θέμα που θα σκάσεις πολλά λεφτά, πρέπει να έχεις ολοκληρωμένη άποψη, και από τους ίδιους τους παθοντες, με την εμπειρία τους.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25563
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 02 Αύγ 2022, 12:34

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:22
Υδράργυρος έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:16
Αυτο αφορα αυτους που δεν τα εχουν χασει ακομα. Οι ηδη καραφλοι δεν εχουν καμια ελπιδα ( μονο περουκινι)
Ή ΟΛΟΙ Ή ΚΑΝΕΙΣ :smt068
Ο σοσιαλισμος απεθανε αγαπητε. Οποιος εχει -εχει.
Η ισοτητα ειναι βια

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20357
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 02 Αύγ 2022, 12:35

vantono έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:22
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Αύγ 2022, 11:57
Οργισμένος έγραψε:
02 Αύγ 2022, 11:55


Χριστιαμομαρξισμος και μοιρολατρία v 3839557556
Ναι καλά. Εδώ καραφλιαζουν από τα 25. Που ειναι η επιστήμη; παλιά καραφλιαζαν τουλάχιστον από τα 40+. Τώρα γίνεται χαμός, η ξουρα πάει σύννεφο. Η δύση καταρρέει.
Ο αδερφός μου απο τα 20 σχεδόν. Αλλά επειδή έχει συνδυασμό προσωπάρας με σωματάρα και χαρακτήρα τελείως ζμπούτσαμ (με αποτέλεσμα να μην πτοηθεί ψυχολογικά) την πέρασε πολύ λάιτ την όλη φάση.
Ίσως και να φταίει για αυτό το γεγονός ότι αφού έχασε και τα μαλλιά του, παρέμεινε εξίσου αρεστός στις γυναίκες όπως και πριν. Αν εχανε το σουξέ του στο αντιθετο φύλο, πιθανόν και να επηρεαζονταν αρκετά ψυχολογικά και μέχρι σημερα να το ειχε παρει πολυ βαριά, μια και ειναι γυναικάς.
Εμένα δεν μ'αρέσουν, για να είμαι ειλικρινής, αλλά ξέρεις πόσες έχουν κρυφό πόθο τον καράφλα; Έχω ακούσει τα άπειρα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23817
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 02 Αύγ 2022, 12:35

Ξέρω έναν φαλακρό που τον καιρό του γάμου του, ο πεθερός του του είπε:

Τι δώρο θες να σου κάνω: Μαλλιά (εμφύτευση) ή καινούργιο αυτοκίνητο;

Φυσικά διάλεξε το καινούργιο αυτοκίνητο. Δεν ήταν κουτός.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20357
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 02 Αύγ 2022, 12:41

AlienWay έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:35
Ξέρω έναν φαλακρό που τον καιρό του γάμου του, ο πεθερός του του είπε:

Τι δώρο θες να σου κάνω: Μαλλιά (εμφύτευση) ή καινούργιο αυτοκίνητο;

Φυσικά διάλεξε το καινούργιο αυτοκίνητο. Δεν ήταν κουτός.
Να σου κάνω δώρο λέει μαλλιά. :smt005: Τι'ναι τούτος ρε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10114
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 02 Αύγ 2022, 12:50

AlienWay έγραψε:
02 Αύγ 2022, 12:35
Ξέρω έναν φαλακρό που τον καιρό του γάμου του, ο πεθερός του του είπε:

Τι δώρο θες να σου κάνω: Μαλλιά (εμφύτευση) ή καινούργιο αυτοκίνητο;

Φυσικά διάλεξε το καινούργιο αυτοκίνητο. Δεν ήταν κουτός.
Τεστ ήτανε.
Αν επέλεγε τα μαλλιά, θα αποκληρωνε την κόρη του. :003:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23123
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Αύγ 2022, 13:00

Και εμφύτευση να κάνεις, πιθανότατα να πέσουν. Οι διάσημοι που έχουν λεφτά μπορουν να κάνουν και κάθε χρόνο, χεστηκανε. Και όταν σου έχουν μείνει λίγα από εμφύτευση φαίνεται, η hairline παραείναι ίσια και οι τρίχες χοντρες.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33114
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 02 Αύγ 2022, 13:02

και πως θα ξεχωριζουμε οσοι εχουμε παραπανω τεστοστερονη απο τους φλουφληδες;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24043
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 02 Αύγ 2022, 13:06

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Αύγ 2022, 13:00
Και εμφύτευση να κάνεις, πιθανότατα να πέσουν. Οι διάσημοι που έχουν λεφτά μπορουν να κάνουν και κάθε χρόνο, χεστηκανε. Και όταν σου έχουν μείνει λίγα από εμφύτευση φαίνεται, η hairline παραείναι ίσια και οι τρίχες χοντρες.
Η πιο πετυχημένη εμφύτευση που ειδα ποτέ μου σε άνθρωπο, παίζει να ειναι στον Κανάκη. Το καταλαβαίνεις απο τα πρωτα επεισοδια των αρβύλων που ηταν σχεδόν δέρμα το κρανίο του, μεχρι τα τελευταια που ειχε κατι μαλλιά καρφάκια, σαν γυμνασιοπαιδο :lol:
Αλλά αυτος εχει οντως λεφτά, και παίζει να εκανε εμφύτευση τακτικά.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23123
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Το τέλος της Φαλάκρας; Ταυτοποιήθηκε χημικός έλεγχος ζωής και θανάτου στους θύλακες των μαλλιών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Αύγ 2022, 13:10

vantono έγραψε:
02 Αύγ 2022, 13:06
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Αύγ 2022, 13:00
Και εμφύτευση να κάνεις, πιθανότατα να πέσουν. Οι διάσημοι που έχουν λεφτά μπορουν να κάνουν και κάθε χρόνο, χεστηκανε. Και όταν σου έχουν μείνει λίγα από εμφύτευση φαίνεται, η hairline παραείναι ίσια και οι τρίχες χοντρες.
Η πιο πετυχημένη εμφύτευση που ειδα ποτέ μου σε άνθρωπο, παίζει να ειναι στον Κανάκη. Το καταλαβαίνεις απο τα πρωτα επεισοδια των αρβύλων που ηταν σχεδόν δέρμα το κρανίο του, μεχρι τα τελευταια που ειχε κατι μαλλιά καρφάκια, σαν γυμνασιοπαιδο :lol:
Αλλά αυτος εχει οντως λεφτά, και παίζει να εκανε εμφύτευση τακτικά.
Εννοείται κάνει συνέχεια. Είναι εμφανές. Αν και καραφλός, μια χαρά θα ήταν. Αλλά όταν έχεις λεφτά, γιατί όχι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών