Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 13 Αύγ 2022, 17:03

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:55
stavmanr έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:52
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:50


Ή ας μας φέρνει νεράκια στην τελική να ξεδιψάμε.
Είναι πατριαρχικός τύπος. Η γυναίκα στο πηγάδι με τη στάμνα στο κεφάλι. Ο Αγάς, τα πόδια στην καρέκλα και τον καφέ ψημένο όπως πρέπει.
Εντάξει ας μας το φέρει πατριαρχικα το νερό, εκεί θα κολλήσουμε τώρα; εγώ για να μην βαριέται το λέω, να κάνει καμιά δουλειά.
Είσαι βέβαιη ότι θέλεις έναν τέτοιο τύπο να κάνει οποιαδήποτε δουλειά; :102:

Ίσως σε κάποιο αντρικό μοναστήρι, να καθαρίζει τίποτα κοπριές... :p2:
Αρκεί να μην έρχεται σε έμμεση ή άμεση επαφή με γυναίκες.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 17:13

George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:02
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:45
George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:41


Aρα είσαι πάντα σωστή στις κρίσεις σου δλδ?
Αυτό προκύπτει από;
Αν το δικαστήριο βγάζει λάθος αποφάσεις για τον οποιοδήποτε λόγο τότε εσύ κάνεις καλύτερα τη δουλειά του δικαστη. Αυτό μας λες τόση ώρα.
Στην προσπάθεια σου να διαφύγεις από τα ίδια σου τα λεγόμενα τα έχεις κάνει μούτι. Εγώ δεν δικάζω George_V. Εδώ εμείς απλά συζητάμε τα όσα στοιχεία μαθαίνουμε από τα μμε και ο καθένας μας καταλήγει κάπου. Μετά έρχεται το δικαστήριο και βγάζει μια απόφαση. Εσύ και ο Ασέβαστος την υιοθετείτε τυφλά μόνο και μόνο επειδή είναι απόφαση δικαστηρίου. Εγώ από την άλλη όχι. Και ο λόγος όπως έχω αναφέρει αρκετές φορές είναι ότι δεν εμπιστεύομαι την ελληνική δικαιοσύνη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 13 Αύγ 2022, 17:16

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:13
George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:02
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:45


Αυτό προκύπτει από;
Αν το δικαστήριο βγάζει λάθος αποφάσεις για τον οποιοδήποτε λόγο τότε εσύ κάνεις καλύτερα τη δουλειά του δικαστη. Αυτό μας λες τόση ώρα.
(...) Εσύ και ο Ασέβαστος την υιοθετείτε τυφλά μόνο και μόνο επειδή είναι απόφαση δικαστηρίου και βολεύει την ιδεοληψία σας. (...)
Fixed
Δεν έχουν κανένα πρόβλημα να αμφισβητήσουν τη δικαιοσύνη σε οποιαδήποτε απόφαση δεν ταιριάζει στα ιδεοληπτικά τους πιστεύω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 17:19

stavmanr έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:16
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:13
George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:02


Αν το δικαστήριο βγάζει λάθος αποφάσεις για τον οποιοδήποτε λόγο τότε εσύ κάνεις καλύτερα τη δουλειά του δικαστη. Αυτό μας λες τόση ώρα.
(...) Εσύ και ο Ασέβαστος την υιοθετείτε τυφλά μόνο και μόνο επειδή είναι απόφαση δικαστηρίου και βολεύει την ιδεοληψία σας. (...)
Fixed
Δεν έχουν κανένα πρόβλημα να αμφισβητήσουν τη δικαιοσύνη σε οποιαδήποτε απόφαση δεν ταιριάζει στα ιδεοληπτικά τους πιστεύω.
Το ξέρω βρε σταβ μου. Τυφλή υποταγή στην δικαιοσύνη δήλωσαν στην υπόθεση μπικα γιατί βόλευε τα ιδεολογικά τους.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27623
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Αύγ 2022, 17:22

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:13
George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:02
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:45


Αυτό προκύπτει από;
Αν το δικαστήριο βγάζει λάθος αποφάσεις για τον οποιοδήποτε λόγο τότε εσύ κάνεις καλύτερα τη δουλειά του δικαστη. Αυτό μας λες τόση ώρα.
Στην προσπάθεια σου να διαφύγεις από τα ίδια σου τα λεγόμενα τα έχεις κάνει μούτι. Εγώ δεν δικάζω George_V. Εδώ εμείς απλά συζητάμε τα όσα στοιχεία μαθαίνουμε από τα μμε και ο καθένας μας καταλήγει κάπου. Μετά έρχεται το δικαστήριο και βγάζει μια απόφαση. Εσύ και ο Ασέβαστος την υιοθετείτε τυφλά μόνο και μόνο επειδή είναι απόφαση δικαστηρίου. Εγώ από την άλλη όχι. Και ο λόγος όπως έχω αναφέρει αρκετές φορές είναι ότι δεν εμπιστεύομαι την ελληνική δικαιοσύνη.

Εγώ να διαφυγω?

Εσύ μόνη σου το λες πως κρινεις με όσα στοιχεία έχεις. Ακόμα και αν δεν τα έχεις όλα.

Και όταν το δικαστήριο αποφασίσει με το 100% των στοιχείων ακόμα και αυτών που αγνοείς αμφισβητείς το αποτέλεσμα εάν δεν ταιριάζει με το δικό σου που έβγαλες με τα μισά στοιχεια.

Και χρησιμοποιείς τη διαφθορά του δικαστικού κλάδου ως μανδύα για την ιδεοληψία σου και κατηγορείς εμένα για προσπάθεια διαφυγής?

Εγώ προσωπικά ακούω αυτόν που έχει 100% εικόνα των στοιχείων είτε λέγεται δικαστήριο είτε αστυνομία είτε ιδιωτικός ντετέκτιβ είτε πες τον όπως θες.

Δε κάθομαι να εκφέρω κρίση με όσα στοιχεία θέλουν να με ταΐζουν οι δημοσιογράφοι.

Αυτό δε λέγεται κριτικο πνεύμα αλλά αφεση της διαμόρφωσης γνώμης στην τέταρτη εξουσία.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27623
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Αύγ 2022, 17:25

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:19
stavmanr έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:16
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:13


(...) Εσύ και ο Ασέβαστος την υιοθετείτε τυφλά μόνο και μόνο επειδή είναι απόφαση δικαστηρίου και βολεύει την ιδεοληψία σας. (...)
Fixed
Δεν έχουν κανένα πρόβλημα να αμφισβητήσουν τη δικαιοσύνη σε οποιαδήποτε απόφαση δεν ταιριάζει στα ιδεοληπτικά τους πιστεύω.
Το ξέρω βρε σταβ μου. Τυφλή υποταγή στην δικαιοσύνη δήλωσαν στην υπόθεση μπικα γιατί βόλευε τα ιδεολογικά τους.
Όχι...

Προτιμάμε να ακούμε όποιον έχει 100% εικόνα των στοιχείων πάρα να ρίχνουμε το βάρος στη μία πλευρά γιατί "εγώ αδελφή μου σε πιστευω" έτσι αφοριστικά.

Είτε αυτός λέγεται δικαστήριο είτε αστυνομία είτε ντετέκτιβ.

Και θα κατηγορήσεις εμένα για ιδεοληψίες όταν σε περιπτώσεις αποδεδειγμένα, ομολογημενου η αυτοφώρου βιασμού έχω σηκώσει πρώτος τον λιθο?

Δε θα το κάνω όμως όσο υπάρχει το τεκμήριο αθωότητας και δεν θα το κάνω μέχρι να τελεσιδικησει μια υπόθεση.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 17:28

George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:22
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:13
George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:02


Αν το δικαστήριο βγάζει λάθος αποφάσεις για τον οποιοδήποτε λόγο τότε εσύ κάνεις καλύτερα τη δουλειά του δικαστη. Αυτό μας λες τόση ώρα.
Στην προσπάθεια σου να διαφύγεις από τα ίδια σου τα λεγόμενα τα έχεις κάνει μούτι. Εγώ δεν δικάζω George_V. Εδώ εμείς απλά συζητάμε τα όσα στοιχεία μαθαίνουμε από τα μμε και ο καθένας μας καταλήγει κάπου. Μετά έρχεται το δικαστήριο και βγάζει μια απόφαση. Εσύ και ο Ασέβαστος την υιοθετείτε τυφλά μόνο και μόνο επειδή είναι απόφαση δικαστηρίου. Εγώ από την άλλη όχι. Και ο λόγος όπως έχω αναφέρει αρκετές φορές είναι ότι δεν εμπιστεύομαι την ελληνική δικαιοσύνη.

Εγώ να διαφυγω?

Εσύ μόνη σου το λες πως κρινεις με όσα στοιχεία έχεις. Ακόμα και αν δεν τα έχεις όλα.

Και όταν το δικαστήριο αποφασίσει με το 100% των στοιχείων ακόμα και αυτών που αγνοείς αμφισβητείς το αποτέλεσμα εάν δεν ταιριάζει με το δικό σου που έβγαλες με τα μισά στοιχεια.

Και χρησιμοποιείς τη διαφθορά του δικαστικού κλάδου ως μανδύα για την ιδεοληψία σου και κατηγορείς εμένα για προσπάθεια διαφυγής?

Εγώ προσωπικά ακούω αυτόν που έχει 100% εικόνα των στοιχείων είτε λέγεται δικαστήριο είτε αστυνομία είτε ιδιωτικός ντετέκτιβ είτε πες τον όπως θες.

Δε κάθομαι να εκφέρω κρίση με όσα στοιχεία θέλουν να με ταΐζουν οι δημοσιογράφοι.

Αυτό δε λέγεται κριτικο πνεύμα αλλά αφεση της διαμόρφωσης γνώμης στην τέταρτη εξουσία.
Ε τι σου λέω και εγώ; ότι εμπιστεύεσαι την δικαιοσύνη εκατό τα εκατό και εγώ δεν την εμπιστεύομαι όταν υπάρχουν κενά από όσα γνωρίζουμε από τα μμε. Γιατί και εσύ από εκεί τα μαθαίνεις.
Ποιο είναι το πρόβλημα δεν έχω καταλάβει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Αύγ 2022, 17:28

ειλικρινα απορω που κανετε διαλογο με ντουβαρια
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 17:31

Αγις έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:28
ειλικρινα απορω που κανετε διαλογο με ντουβαρια
Τα νεράκια να μην ξεχάσεις. Γκανιαξαμε τόση ώρα μπουρ μπουρ να εξηγούμε τα αυτονόητα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27623
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Αύγ 2022, 17:32

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:28
George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:22
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:13


Στην προσπάθεια σου να διαφύγεις από τα ίδια σου τα λεγόμενα τα έχεις κάνει μούτι. Εγώ δεν δικάζω George_V. Εδώ εμείς απλά συζητάμε τα όσα στοιχεία μαθαίνουμε από τα μμε και ο καθένας μας καταλήγει κάπου. Μετά έρχεται το δικαστήριο και βγάζει μια απόφαση. Εσύ και ο Ασέβαστος την υιοθετείτε τυφλά μόνο και μόνο επειδή είναι απόφαση δικαστηρίου. Εγώ από την άλλη όχι. Και ο λόγος όπως έχω αναφέρει αρκετές φορές είναι ότι δεν εμπιστεύομαι την ελληνική δικαιοσύνη.

Εγώ να διαφυγω?

Εσύ μόνη σου το λες πως κρινεις με όσα στοιχεία έχεις. Ακόμα και αν δεν τα έχεις όλα.

Και όταν το δικαστήριο αποφασίσει με το 100% των στοιχείων ακόμα και αυτών που αγνοείς αμφισβητείς το αποτέλεσμα εάν δεν ταιριάζει με το δικό σου που έβγαλες με τα μισά στοιχεια.

Και χρησιμοποιείς τη διαφθορά του δικαστικού κλάδου ως μανδύα για την ιδεοληψία σου και κατηγορείς εμένα για προσπάθεια διαφυγής?

Εγώ προσωπικά ακούω αυτόν που έχει 100% εικόνα των στοιχείων είτε λέγεται δικαστήριο είτε αστυνομία είτε ιδιωτικός ντετέκτιβ είτε πες τον όπως θες.

Δε κάθομαι να εκφέρω κρίση με όσα στοιχεία θέλουν να με ταΐζουν οι δημοσιογράφοι.

Αυτό δε λέγεται κριτικο πνεύμα αλλά αφεση της διαμόρφωσης γνώμης στην τέταρτη εξουσία.
Ε τι σου λέω και εγώ; ότι εμπιστεύεσαι την δικαιοσύνη εκατό τα εκατό και εγώ δεν την εμπιστεύομαι όταν υπάρχουν κενά από όσα γνωρίζουμε από τα μμε. Γιατί και εσύ από εκεί τα μαθαίνεις.
Ποιο είναι το πρόβλημα δεν έχω καταλάβει.
Το πρόβλημα είναι ότι τα ΜΜΕ σε ταΐζουν τα μισά από ολόκληρη την πληροφορία και μάλιστα με πολλές σάλτσες γιατί είναι παράνομο να διαρρέει δικογραφία πριν τη δική οπότε ανώνυμα γράφει κανείς ότι του καβλωσει και εσύ μέσα από όλο αυτό τον κυκεώνα θες να εκφέρει κρίση.

Και κατα δεύτερον για να παίξω και εγώ το παιχνίδι της διαφθοράς πόσο σίγουρη είσαι ότι τα ΜΜΕ σου διαρρέουν τη σωστή πληροφορία και όχι αυτά που θέλουν αυτοί να ακούσεις για να δημιουργηθεί κλίμα στην κοινωνία?

Αν η Δικαιοσύνη είναι διεφθαρμένη γιατί να μην είναι και οι δημοσιογράφοι και να σε ταΐζουν ότι θέλουν αυτοί για να σου φτιάξουν τη γνώμη σου όπως θέλουν αυτοί να είναι?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 17:45

George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:32
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:28
George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:22



Εγώ να διαφυγω?

Εσύ μόνη σου το λες πως κρινεις με όσα στοιχεία έχεις. Ακόμα και αν δεν τα έχεις όλα.

Και όταν το δικαστήριο αποφασίσει με το 100% των στοιχείων ακόμα και αυτών που αγνοείς αμφισβητείς το αποτέλεσμα εάν δεν ταιριάζει με το δικό σου που έβγαλες με τα μισά στοιχεια.

Και χρησιμοποιείς τη διαφθορά του δικαστικού κλάδου ως μανδύα για την ιδεοληψία σου και κατηγορείς εμένα για προσπάθεια διαφυγής?

Εγώ προσωπικά ακούω αυτόν που έχει 100% εικόνα των στοιχείων είτε λέγεται δικαστήριο είτε αστυνομία είτε ιδιωτικός ντετέκτιβ είτε πες τον όπως θες.

Δε κάθομαι να εκφέρω κρίση με όσα στοιχεία θέλουν να με ταΐζουν οι δημοσιογράφοι.

Αυτό δε λέγεται κριτικο πνεύμα αλλά αφεση της διαμόρφωσης γνώμης στην τέταρτη εξουσία.
Ε τι σου λέω και εγώ; ότι εμπιστεύεσαι την δικαιοσύνη εκατό τα εκατό και εγώ δεν την εμπιστεύομαι όταν υπάρχουν κενά από όσα γνωρίζουμε από τα μμε. Γιατί και εσύ από εκεί τα μαθαίνεις.
Ποιο είναι το πρόβλημα δεν έχω καταλάβει.
Το πρόβλημα είναι ότι τα ΜΜΕ σε ταΐζουν τα μισά από ολόκληρη την πληροφορία και μάλιστα με πολλές σάλτσες γιατί είναι παράνομο να διαρρέει δικογραφία πριν τη δική οπότε ανώνυμα γράφει κανείς ότι του καβλωσει και εσύ μέσα από όλο αυτό τον κυκεώνα θες να εκφέρει κρίση.

Και κατα δεύτερον για να παίξω και εγώ το παιχνίδι της διαφθοράς πόσο σίγουρη είσαι ότι τα ΜΜΕ σου διαρρέουν τη σωστή πληροφορία και όχι αυτά που θέλουν αυτοί να ακούσεις για να δημιουργηθεί κλίμα στην κοινωνία?

Αν η Δικαιοσύνη είναι διεφθαρμένη γιατί να μην είναι και οι δημοσιογράφοι και να σε ταΐζουν ότι θέλουν αυτοί για να σου φτιάξουν τη γνώμη σου όπως θέλουν αυτοί να είναι?
Συγνώμη που θα προσπαθήσω να σε ξυπνήσω αλλά η ίδια σέχτα είναι δικαστικοί, μμε. Εκτός κι αν εννοείς ότι τα μμε ήθελαν να στηρίξουν την Μπίκα ενάντια στους άρχοντες του τόπου, θα ήταν λίγο αστείο να το ισχυριστείς. Αλλά τα μόνα στοιχεία που διαρρέουν είναι μέσα από τα μμε. Δηλαδή υπάρχει ντοκουμέντο με το στόρι του τύπου που παραδέχεται τον βιασμό και μετά ανασκεύαζει, υπάρχει το ντοκουμέντο με το βίντεο της κοπέλας να τρικλιζει άσχημα από το ποτό και το δικαστήριο να λέει ότι ήταν χαμηλό το ποσοστό αλκοόλ , η απόδειξη του φαρμακείου μετά από πόσες ώρες ενώ η αστυνομία υποστήριζε ότι της έδωσε ουροσυλλεκτη, υπάρχει το ντοκουμέντο από την απάντηση του εργαστηρίου της Ελβετίας ότι το δείγμα λήφθηκε 16 ώρες μετά, υπάρχει η παραδοχή της αστυνομίας ότι ιατροδικαστική εξέταση έγινε μετά απο νομίζω μια μέρα; και έπρεπε να μείνει άπλυτη , υπάρχει η αναφορά για κενό στις κάμερες μπροστά στο ασανσέρ τις κρίσιμες ώρες το οποίο το έδειξαν και σε εκπομπή το υλικό αλλά αυτό δεν γνωρίζω αν ισχύει και αν έχει απαντηθεί. Γενικά πολλά κενά και η υπόθεση απλά θάφτηκε. Εσύ Εσύ εμπιστεύεσαι την δικαιοσύνη για το πόρισμα της, εγώ όχι.
Στην υπόθεση του συγκεκριμένου νήματος από την στιγμή που αναφέρεται ότι η παιδοψυχολογος που έδωσε γνωματεύσεις έχει 11 κατηγορίες πάνω της και το δικαστήριο βγάζει ψευδής τις καταγγελίες σαφώς και θα συμφωνήσω με το δικαστήριο.
Νομίζω είναι απλά τα πράγματα. Δεν εμπιστεύομαι την δικαιοσύνη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27623
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Αύγ 2022, 17:49

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:45
George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:32
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:28


Ε τι σου λέω και εγώ; ότι εμπιστεύεσαι την δικαιοσύνη εκατό τα εκατό και εγώ δεν την εμπιστεύομαι όταν υπάρχουν κενά από όσα γνωρίζουμε από τα μμε. Γιατί και εσύ από εκεί τα μαθαίνεις.
Ποιο είναι το πρόβλημα δεν έχω καταλάβει.
Το πρόβλημα είναι ότι τα ΜΜΕ σε ταΐζουν τα μισά από ολόκληρη την πληροφορία και μάλιστα με πολλές σάλτσες γιατί είναι παράνομο να διαρρέει δικογραφία πριν τη δική οπότε ανώνυμα γράφει κανείς ότι του καβλωσει και εσύ μέσα από όλο αυτό τον κυκεώνα θες να εκφέρει κρίση.

Και κατα δεύτερον για να παίξω και εγώ το παιχνίδι της διαφθοράς πόσο σίγουρη είσαι ότι τα ΜΜΕ σου διαρρέουν τη σωστή πληροφορία και όχι αυτά που θέλουν αυτοί να ακούσεις για να δημιουργηθεί κλίμα στην κοινωνία?

Αν η Δικαιοσύνη είναι διεφθαρμένη γιατί να μην είναι και οι δημοσιογράφοι και να σε ταΐζουν ότι θέλουν αυτοί για να σου φτιάξουν τη γνώμη σου όπως θέλουν αυτοί να είναι?
Συγνώμη που θα προσπαθήσω να σε ξυπνήσω αλλά η ίδια σέχτα είναι δικαστικοί, μμε. Εκτός κι αν εννοείς ότι τα μμε ήθελαν να στηρίξουν την Μπίκα ενάντια στους άρχοντες του τόπου, θα ήταν λίγο αστείο να το ισχυριστείς. Αλλά τα μόνα στοιχεία που διαρρέουν είναι μέσα από τα μμε. Δηλαδή υπάρχει ντοκουμέντο με το στόρι του τύπου που παραδέχεται τον βιασμό και μετά ανασκεύαζει, υπάρχει το ντοκουμέντο με το βίντεο της κοπέλας να τρικλιζει άσχημα από το ποτό και το δικαστήριο να λέει ότι ήταν χαμηλό το ποσοστό αλκοόλ , η απόδειξη του φαρμακείου μετά από πόσες ώρες ενώ η αστυνομία υποστήριζε ότι της έδωσε ουροσυλλεκτη, υπάρχει το ντοκουμέντο από την απάντηση του εργαστηρίου της Ελβετίας ότι το δείγμα λήφθηκε 16 ώρες μετά, υπάρχει η παραδοχή της αστυνομίας ότι ιατροδικαστική εξέταση έγινε μετά απο νομίζω μια μέρα; και έπρεπε να μείνει άπλυτη , υπάρχει η αναφορά για κενό στις κάμερες μπροστά στο ασανσέρ τις κρίσιμες ώρες το οποίο το έδειξαν και σε εκπομπή το υλικό αλλά αυτό δεν γνωρίζω αν ισχύει και αν έχει απαντηθεί. Γενικά πολλά κενά και η υπόθεση απλά θάφτηκε. Εσύ Εσύ εμπιστεύεσαι την δικαιοσύνη για το πόρισμα της, εγώ όχι.
Στην υπόθεση του συγκεκριμένου νήματος από την στιγμή που αναφέρεται ότι η παιδοψυχολογος που έδωσε γνωματεύσεις έχει 11 κατηγορίες πάνω της και το δικαστήριο βγάζει ψευδής τις καταγγελίες σαφώς και θα συμφωνήσω με το δικαστήριο.
Νομίζω είναι απλά τα πράγματα. Δεν εμπιστεύομαι την δικαιοσύνη.
Και εγώ δεν εμπιστεύομαι τους δημοσιογράφους. Απλά τα πράγματα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 17:51

Αγις έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:35
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:31
Αγις έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:28
ειλικρινα απορω που κανετε διαλογο με ντουβαρια
Τα νεράκια να μην ξεχάσεις. Γκανιαξαμε τόση ώρα μπουρ μπουρ να εξηγούμε τα αυτονόητα.
παρε τα τρια μου κ συνεχισε να πρηζεις οσους κ οσες κανουν το λαθος να ''συζητανε'' μαζι σου
σουργελο
Τι να τα κάνω τα 3 σου; άμα θέλω να δω τίποτα μαραμένα θα σε φωνάξω.
Κατά τ άλλα απαπα χάλια τα νεύρα σου, χάλια. Πάρε καμιά βαλεριάνα, πιες ένα κοκτέιλ. Χαλάρωσε βρε παιδί μου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 17:52

George_V έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:49

Και εγώ δεν εμπιστεύομαι τους δημοσιογράφους. Απλά τα πράγματα.
Εντάξει :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26156
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ψεύτικη κατηγορία για ασέλγεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Αύγ 2022, 17:59

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:51
Αγις έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:35
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:31


Τα νεράκια να μην ξεχάσεις. Γκανιαξαμε τόση ώρα μπουρ μπουρ να εξηγούμε τα αυτονόητα.
παρε τα τρια μου κ συνεχισε να πρηζεις οσους κ οσες κανουν το λαθος να ''συζητανε'' μαζι σου
σουργελο
Τι να τα κάνω τα 3 σου; άμα θέλω να δω τίποτα μαραμένα θα σε φωνάξω.
Κατά τ άλλα απαπα χάλια τα νεύρα σου, χάλια. Πάρε καμιά βαλεριάνα, πιες ένα κοκτέιλ. Χαλάρωσε βρε παιδί μου.
γνωριζεις τι εισαι - θα σε λυπομουν αν ειχες την παραμικρη ελπιδα να γινεις ανθρωπος
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών