Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δράστε

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21417
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 30 Σεπ 2022, 10:51

Ναύτης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:47
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:42
Ναύτης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:38
Εμπεδοκλής btw τύπε μου, δεν σε είδα να βγάζεις τα ίδια αντιρατσιστικά αντανακλαστικά εδώ:



Περίεργο :roll:
Σόρυ ρε τύπε. Δε διαβάζω τα πάντα εδώ μέσα. Αυτό μας έλλειπε. Δεν ξέρω σε τί αναφέρεται η τύπισσα, όπως περιέγραψα ότι εσύ είσαι ένας τύπος που κάνει body shaming έτσι και η τύπισσα είναι μαλάκω. Και δεν είναι υπεκειμενική άποψη. Ισχύει.
Γενικά πάντως, μην κάνεις αυτά τα body shaming προς τα έξω. Ο κόσμος έχει αγριέψει. Θα σε ξαπλώσουν καμία μέρα και θα έχουν και δίκιο έτσι και πάτε στα δικαστήρια...
Θα με "ξαπλώσουν"; Αυτό λέγεται ευθεία απειλή, τύπε.
Κατά τα λοιπά, κανένα body shaming δεν έκανα. Παρέθεσα τη μούρη μιας γνήσιας Ελληνίδος. Τώρα αν εσύ καταλαβαίνεις διαφορετικά, είναι δικό σου πρόβλημα, όπως και η μερική τύφλωση που παθαίνεις με τα ποστ.
Δεν είναι απειλή ρε τύπε. Είναι πρόβλεψη. Και ναι, έκανες body shaming. Απέκτησε λίγο αντίληψη. Μη γράφεις συνεχώς κουτουράδες.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13890
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 30 Σεπ 2022, 10:53

Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:51
Ναύτης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:47
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:42


Σόρυ ρε τύπε. Δε διαβάζω τα πάντα εδώ μέσα. Αυτό μας έλλειπε. Δεν ξέρω σε τί αναφέρεται η τύπισσα, όπως περιέγραψα ότι εσύ είσαι ένας τύπος που κάνει body shaming έτσι και η τύπισσα είναι μαλάκω. Και δεν είναι υπεκειμενική άποψη. Ισχύει.
Γενικά πάντως, μην κάνεις αυτά τα body shaming προς τα έξω. Ο κόσμος έχει αγριέψει. Θα σε ξαπλώσουν καμία μέρα και θα έχουν και δίκιο έτσι και πάτε στα δικαστήρια...
Θα με "ξαπλώσουν"; Αυτό λέγεται ευθεία απειλή, τύπε.
Κατά τα λοιπά, κανένα body shaming δεν έκανα. Παρέθεσα τη μούρη μιας γνήσιας Ελληνίδος. Τώρα αν εσύ καταλαβαίνεις διαφορετικά, είναι δικό σου πρόβλημα, όπως και η μερική τύφλωση που παθαίνεις με τα ποστ.
Δεν είναι απειλή ρε τύπε. Είναι πρόβλεψη. Και ναι, έκανες body shaming. Απέκτησε λίγο αντίληψη. Μη γράφεις συνεχώς κουτουράδες.
Να σού πω, εγώ νομίζω ότι το body shaming το κάνεις εσύ με τους υπαινιγμούς σου. Εγώ παρέθεσα ένα πρόσωπο μιας γνήσιας Ελληνίδας κι εσύ έκανες άλλους συνειρμούς. Πρόσεξέ το κι επίσης βάζε τα γυαλάκια σου για να διαβάζεις και το σχόλιο και την παράθεση σ' ένα ποστ.
Τέλος, δεν είστε οι χρυσαυγίτες τόσο αδύνατοι για να κρυφτείτε πίσω από μια παπαρούνα, τύπε.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21417
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 30 Σεπ 2022, 10:55

Ναύτης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:53
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:51
Ναύτης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:47

Θα με "ξαπλώσουν"; Αυτό λέγεται ευθεία απειλή, τύπε.
Κατά τα λοιπά, κανένα body shaming δεν έκανα. Παρέθεσα τη μούρη μιας γνήσιας Ελληνίδος. Τώρα αν εσύ καταλαβαίνεις διαφορετικά, είναι δικό σου πρόβλημα, όπως και η μερική τύφλωση που παθαίνεις με τα ποστ.
Δεν είναι απειλή ρε τύπε. Είναι πρόβλεψη. Και ναι, έκανες body shaming. Απέκτησε λίγο αντίληψη. Μη γράφεις συνεχώς κουτουράδες.
Να σού πω, εγώ νομίζω ότι το body shaming το κάνεις εσύ με τους υπαινιγμούς σου. Εγώ παρέθεσα ένα πρόσωπο μιας γνήσιας Ελληνίδας κι εσύ έκανες άλλους συνειρμούς. Πρόσεξέ το κι επίσης βάζε τα γυαλάκια σου για να διαβάζεις και το σχόλιο και την παράθεση σ' ένα ποστ.
Τέλος, δεν είστε οι χρυσαυγίτες τόσο αδύνατοι για να κρυφτείτε πίσω από μια παπαρούνα, τύπε.
Καλά, καλά. Μην κάνεις σαν δεκάχρονο. Διάβασε τί γράφτηκε ξανά και ξανά. Δεν μπορώ να παίζω με τύπους που δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13890
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 30 Σεπ 2022, 10:57

Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:55
Ναύτης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:53
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:51


Δεν είναι απειλή ρε τύπε. Είναι πρόβλεψη. Και ναι, έκανες body shaming. Απέκτησε λίγο αντίληψη. Μη γράφεις συνεχώς κουτουράδες.
Να σού πω, εγώ νομίζω ότι το body shaming το κάνεις εσύ με τους υπαινιγμούς σου. Εγώ παρέθεσα ένα πρόσωπο μιας γνήσιας Ελληνίδας κι εσύ έκανες άλλους συνειρμούς. Πρόσεξέ το κι επίσης βάζε τα γυαλάκια σου για να διαβάζεις και το σχόλιο και την παράθεση σ' ένα ποστ.
Τέλος, δεν είστε οι χρυσαυγίτες τόσο αδύνατοι για να κρυφτείτε πίσω από μια παπαρούνα, τύπε.
Καλά, καλά. Μην κάνεις σαν δεκάχρονο. Διάβασε τί γράφτηκε ξανά και ξανά. Δεν μπορώ να παίζω με τύπους που δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται.
Κάνω εγώ σαν δεκάχρονο κι όχι εσύ με τα παβλοφικά αντανακλαστικά σου και τις δηθενιές σου; :lol:
Καλά κάνεις και δεν παίζεις, να κάτσεις να διαβάσεις τα μαθήματά σου.

runner
Δημοσιεύσεις: 2871
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 30 Σεπ 2022, 17:07

Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:14


Fixed.

Όταν βλέπουμε πως η δεύτερη γενιά λαθρομεταναστών βγαίνουν γενίτσαροι, να μην το λέμε για να μην πληγώσουμε την υπεύθυνη ψυχούλα σου, αναρχοάπλυτε;

Με τέτοια μούρη δεν είναι Ελληνίδα. Ιιιιιισως είναι Έλληνας ο ένας γονέας, ο πατέρας όπως λένε. Η μάνα είναι λαθρομετανάστρια.
Κακόμοιρα, δυστυχισμένα πλάσματα.
Όσο περισσότερα γράφετε τόσο πιο αξιολύπητα γίνεστε.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29880
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 30 Σεπ 2022, 17:13

vantono έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:22
Με τις ηθικές αξίες του Ελ πατρός έχει μεγαλώσει ομως, απ'οτι φαίνεται. Η γαλανόλευκη πίσω κυματίζει περήφανη!
Τί να το κάνεις όταν η νεολαία φθείρεται απο το πολυπολιτισμικό μπάχαλο και τις μόδες της τραπ;

Άβαταρ μέλους
La Bourgeoisie
Δημοσιεύσεις: 826
Εγγραφή: 17 Μαρ 2021, 09:43

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από La Bourgeoisie » 30 Σεπ 2022, 20:52

Το πιο αληθοφανές στο περιστατικό της φοιτητικής εστίας είναι πως είναι μπλεγμένη αστυνομικός. Το λιγότερο αληθοφανές πως ήταν δόκιμος κι όχι υψηλόβαθμο στέλεχος.
Καλά να περνάτε...

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29880
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 30 Σεπ 2022, 20:53

La Bourgeoisie έγραψε:
30 Σεπ 2022, 20:52
Το λιγότερο αληθοφανές πως ήταν δόκιμος κι όχι υψηλόβαθμο στέλεχος.
Μας είπαν ψέμματα; :lol:

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17448
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 30 Σεπ 2022, 22:17

Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 13:35
Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 12:04
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:42


Σόρυ ρε τύπε. Δε διαβάζω τα πάντα εδώ μέσα. Αυτό μας έλλειπε. Δεν ξέρω σε τί αναφέρεται η τύπισσα, όπως περιέγραψα ότι εσύ είσαι ένας τύπος που κάνει body shaming έτσι και η τύπισσα μανουλα μου είναι μαλάκω. Και δεν είναι υπεκειμενική άποψη. Ισχύει.
Γενικά πάντως, μην κάνεις αυτά τα body shaming προς τα έξω. Ο κόσμος έχει αγριέψει. Θα σε ξαπλώσουν καμία μέρα και θα έχουν και δίκιο έτσι και πάτε στα δικαστήρια...
Fixed!
Που δεν είναι υποκειμενική άποψη.
Τί να σου πω ρε τύπισσα; Όταν ζούσε δεν έγραφε σε φόρουμς τις υστερίες που γράφεις εσύ οπότε δεν μπορείς να ξέρεις. Ότι εσύ είσαι μαλάκω είναι δεδομένο. Όπως και ότι ο άλλος κάνει bady shaming. Τραβάτε σε κανένα ψυχολόγο. Καλό θα σας κάνει.
Πώς να γράφει στο internet όταν δεν υπηρχε internet, βρε καθυστερημένο; :lol: Τότε ξεμαλλιάζονταν οι γειτόνισσες και αν κρίνω από τον γιο που έβγαλε, ξεμαλλιαζόταν και ξεκατινιαζόταν.

Επίσης μιλάω ψύχραιμα. Αν βλέπεις υστερία, να πας να σε δει ειδικός.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!


Άβαταρ μέλους
Passager
Δημοσιεύσεις: 1204
Εγγραφή: 25 Σεπ 2022, 21:44
Phorum.gr user: Passager

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Passager » 30 Σεπ 2022, 22:52

Αλλα στη ουσια μπουρδα "ειδηση". Οι περιπτωσεις αστυνομικων που μπορει να πεσουν σε περιπτωσεις διαφθορας ειναι απειρες επι της Υφηλειου. Ειναι σαν να εχεις το μελι στα δαχτυλα σου και να μην το γλυφεις. Το πιο αξιοθαυμαστο ειναι οτι η τεραστεια πλειοψηφια δεν το κανει. Ολα τα αλλα ειναι αναρχοαπλυτες alarm-παπαριες για να κανουν μπουγιο για την ατζεντα τους.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21417
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 30 Σεπ 2022, 23:04

Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 22:17
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 13:35
Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 12:04


Fixed!
Που δεν είναι υποκειμενική άποψη.
Τί να σου πω ρε τύπισσα; Όταν ζούσε δεν έγραφε σε φόρουμς τις υστερίες που γράφεις εσύ οπότε δεν μπορείς να ξέρεις. Ότι εσύ είσαι μαλάκω είναι δεδομένο. Όπως και ότι ο άλλος κάνει bady shaming. Τραβάτε σε κανένα ψυχολόγο. Καλό θα σας κάνει.
Πώς να γράφει στο internet όταν δεν υπηρχε internet, βρε καθυστερημένο; :lol: Τότε ξεμαλλιάζονταν οι γειτόνισσες και αν κρίνω από τον γιο που έβγαλε, ξεμαλλιαζόταν και ξεκατινιαζόταν.

Επίσης μιλάω ψύχραιμα. Αν βλέπεις υστερία, να πας να σε δει ειδικός.
Πάλι βλακεία έγραψες ρε τσόκαρο. Δεν είμαι δα και τόσο μεγάλος Σπίτι μου είχαμε internet από το 2001. Την εποχή που εσύ άνοιγες τα μπούτια σου στις πλατείες... :102:

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17448
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 30 Σεπ 2022, 23:17

Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:04
Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 22:17
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 13:35


Τί να σου πω ρε τύπισσα; Όταν ζούσε δεν έγραφε σε φόρουμς τις υστερίες που γράφεις εσύ οπότε δεν μπορείς να ξέρεις. Ότι εσύ είσαι μαλάκω είναι δεδομένο. Όπως και ότι ο άλλος κάνει bady shaming. Τραβάτε σε κανένα ψυχολόγο. Καλό θα σας κάνει.
Πώς να γράφει στο internet όταν δεν υπηρχε internet, βρε καθυστερημένο; :lol: Τότε ξεμαλλιάζονταν οι γειτόνισσες και αν κρίνω από τον γιο που έβγαλε, ξεμαλλιαζόταν και ξεκατινιαζόταν.

Επίσης μιλάω ψύχραιμα. Αν βλέπεις υστερία, να πας να σε δει ειδικός.
Πάλι βλακεία έγραψες ρε τσόκαρο. Δεν είμαι δα και τόσο μεγάλος Σπίτι μου είχαμε internet από το 2001. Την εποχή που εσύ άνοιγες τα μπούτια σου στις πλατείες... :102:
Βασικά στις πλατείες έβλεπα την μανούλα σου να ανοίγει τα μπούτια της και γελούσα. Λυπάμαι που το μαθαίνεις έτσι :c020:

Όλοι είχαμε internet τότε, αλλά δεν ήταν για τους γονείς. Αν μπορούσες να θυμηθείς, ένας ήταν online και οι υπόλοιποι δεν είχαν ούτε τηλέφωνο.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21417
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 30 Σεπ 2022, 23:43

Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:17
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:04
Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 22:17


Πώς να γράφει στο internet όταν δεν υπηρχε internet, βρε καθυστερημένο; :lol: Τότε ξεμαλλιάζονταν οι γειτόνισσες και αν κρίνω από τον γιο που έβγαλε, ξεμαλλιαζόταν και ξεκατινιαζόταν.

Επίσης μιλάω ψύχραιμα. Αν βλέπεις υστερία, να πας να σε δει ειδικός.
Πάλι βλακεία έγραψες ρε τσόκαρο. Δεν είμαι δα και τόσο μεγάλος Σπίτι μου είχαμε internet από το 2001. Την εποχή που εσύ άνοιγες τα μπούτια σου στις πλατείες... :102:
Βασικά στις πλατείες έβλεπα την μανούλα σου να ανοίγει τα μπούτια της και γελούσα. Λυπάμαι που το μαθαίνεις έτσι :c020:

Όλοι είχαμε internet τότε, αλλά δεν ήταν για τους γονείς. Αν μπορούσες να θυμηθείς, ένας ήταν online και οι υπόλοιποι δεν είχαν ούτε τηλέφωνο.
Βρε δε μου πας στο διάολο βραδιάτικα βλαμμένη; Άντε πάρε τα ψυχοφάρμακα σου και πέσε για ύπνο.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21745
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 30 Σεπ 2022, 23:46

Ναύτης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:31

Κάθε άλλο. Απλώς, σύμφωνα με το σκεπτικό της juno, παρέθεσα χαρακτηριστική μούρη Ελληνίδος της οποίας δεν αμφισβητείται ο Ιχώρ.
η συγκεκριμένη έχει αδυνατήσει και έχει αλλάξει προς το πολύ καλύτερο
just saying..
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών