Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Ανέστης_35
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: 13 Οκτ 2022, 21:41
Phorum.gr user: Ανέστης_35

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανέστης_35 » 21 Νοέμ 2022, 12:02

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 11:57

γνώρισέ του τη Naida που επειδή είναι δυναμική γυναίκα, πληρώνει εκείνη τον λογαριασμό
:giggle:

του χωνευτικού εσπρέσσο μετά την μασαμπούκα :giggle:
☆★ (πού θα βρω το άλλο μου μισό;)

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41095
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Νοέμ 2022, 12:12

foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 09:48
"Μη χρησιμοποιεις τη λεξη τρολαρω γιατι ειναι πολυ κριντζ να την ακουω απο εσενα"
"Γιατι;;;;"
"Γιατι αποκλειεται ανθρωποι της ηλικιας σου να ξερουν τι σημαινει"
Σε ρούμπωσε κανονικά, παππούλη.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41095
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Νοέμ 2022, 12:15

foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 10:25
Προσέξτε όμως, μετά πήγαμε Λονδίνο και είχε μια έκθεση κ-ποπ που ακούει σαν τρελή. Εγώ ήξερα πολύ λίγο αλλά όσο ήσουν μέσα έπαιζε ένα σωρό χιτς και ακούω ένα πραγματικά γαμάτο, βγάζω σαζάμ το καταγράφω, νομίζω το έβαλα και στο φόρουμ. 3 μέρες αργότερα το βάζω στο στερεοφωνικό του σπιτιού και γουστάραμε οι άλλοι 3, ξαφνικά βγαίνει το τέρας από το δωμάτιο και μας το κλέινει "????" "Πρώτα απ' όλα πού το ανακάλυψες εσύ αυτό" "Στην Αγγλία το έπαιζε και το τσίμπησα" "Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι είναι τελείως κριντζ να ακούει την αγαπημένη σου μουσική ένας γέρος;" "Αφού κι εμένα μου αρέσει, να μην το ακούω" "Να το ακούς όσο θες μόλις βρω κάποιο άλλο είδος μουσικής για μένα".

Εκείνη τη στιγμή συνειδηποίησα ότι έχω λύσει το πρόβλημα του να είσαι γονέας μιας έφηβης. Δεν έχω παρά να κάνω όλων των ειδών τα ναρκωτικά μπροστά της καθώς και να μου τρέχουν απροκάλυπτα τα σάλια όταν βλέπουμε οποιοδήποτε αγόρι για το οποίο εκδηλώνει το παραμικρό ενδιαφέρον.
Ρε μαλάκα, σε λέει γέρο η κόρη σου; :lol:
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24044
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Νοέμ 2022, 14:55

hellegennes έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 12:15
Ρε μαλάκα, σε λέει γέρο η κόρη σου; :lol:
στο "Ανθρωπέ μου" τον εβριζε, γιατί δεν το καταλαβαίνεις, γέρος εισαι;

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16435
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 21 Νοέμ 2022, 14:58

Dwarven Blacksmith έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 12:00
Καλά της ξηγήθηκες.
Εικόνα
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7967
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 21 Νοέμ 2022, 15:01

Η αλήθεια είναι ότι αποφεύγω αυτή την λέξη παρουσία εφήβων (ανιψιών). Όπως και οποιαδήποτε άλλη δεν θα ταίριαζε στην ηλικία μου.
Η μικρή μου ανιψούλα πάντως που είναι στο δημοτικό, μας λέει ότι είναι Ελληνίδα και θα μιλάει πάντα ελληνικά. Μας διορθώνει αυτή. :D

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71060
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Νοέμ 2022, 15:02

foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 09:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 09:52
Κριντζάρισες; :lol:
Ναι, για την ακρίβεια αυτό της απάντησα "αυτό που λες εσύ είναι κριντζ όχι όταν εγώ λέω τρολάρω", μου λέει "ούτε κριντζάρω ξέρεις τι σημαίνει" και αρχίζω "χαααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχααχαχαχα"αυτή τα πήρε στο κρανίο, "σταμάτα" "ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ" πάει κλειδώνεται στο δωμάτιό της, εγώ γέλαγα γύρω στα 5 λεπτά, από μέσα να ακούγονται γαβγίσματα, στο τέλος ηρεμώ και της λέω "να 'σαι καλά αγαπούλα μου, κριντζάρισα στο γέλιο" ...

Μου ξαναμίλησε το επόμενο μεσημέρι.
Σωστός. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15502
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 21 Νοέμ 2022, 15:02

foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 09:48
"Μη χρησιμοποιεις τη λεξη τρολαρω γιατι ειναι πολυ κριντζ να την ακουω απο εσενα"
"Γιατι;;;;"
"Γιατι αποκλειεται ανθρωποι της ηλικιας σου να ξερουν τι σημαινει"
να της πεις να γράφει στο φορουμ
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16435
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 21 Νοέμ 2022, 15:03

Εικόνα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24044
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Νοέμ 2022, 15:07

ελπίδα δεν εχουμε, θα ξεκινήσουμε με ΑΧΑΧΑΧΑ και καταλύξουμε με λυγμούς να παρακαλάμε τον γενιά να μας δώσει λιγο σημασία στα νηματα της θεολογίας.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24726
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 21 Νοέμ 2022, 15:09

hellegennes έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 12:15
foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 10:25
Προσέξτε όμως, μετά πήγαμε Λονδίνο και είχε μια έκθεση κ-ποπ που ακούει σαν τρελή. Εγώ ήξερα πολύ λίγο αλλά όσο ήσουν μέσα έπαιζε ένα σωρό χιτς και ακούω ένα πραγματικά γαμάτο, βγάζω σαζάμ το καταγράφω, νομίζω το έβαλα και στο φόρουμ. 3 μέρες αργότερα το βάζω στο στερεοφωνικό του σπιτιού και γουστάραμε οι άλλοι 3, ξαφνικά βγαίνει το τέρας από το δωμάτιο και μας το κλέινει "????" "Πρώτα απ' όλα πού το ανακάλυψες εσύ αυτό" "Στην Αγγλία το έπαιζε και το τσίμπησα" "Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι είναι τελείως κριντζ να ακούει την αγαπημένη σου μουσική ένας γέρος;" "Αφού κι εμένα μου αρέσει, να μην το ακούω" "Να το ακούς όσο θες μόλις βρω κάποιο άλλο είδος μουσικής για μένα".

Εκείνη τη στιγμή συνειδηποίησα ότι έχω λύσει το πρόβλημα του να είσαι γονέας μιας έφηβης. Δεν έχω παρά να κάνω όλων των ειδών τα ναρκωτικά μπροστά της καθώς και να μου τρέχουν απροκάλυπτα τα σάλια όταν βλέπουμε οποιοδήποτε αγόρι για το οποίο εκδηλώνει το παραμικρό ενδιαφέρον.
Ρε μαλάκα, σε λέει γέρο η κόρη σου; :lol:
Αφού την περνάω 30 χρόνια. Εσύ πώς λες δηλαδή έναν 70χρονο.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24044
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 21 Νοέμ 2022, 15:11

και εμείς "Ανθρωπέ μου" τον λέμε :003:

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12150
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 21 Νοέμ 2022, 15:51

foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 15:09
hellegennes έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 12:15
foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 10:25
Προσέξτε όμως, μετά πήγαμε Λονδίνο και είχε μια έκθεση κ-ποπ που ακούει σαν τρελή. Εγώ ήξερα πολύ λίγο αλλά όσο ήσουν μέσα έπαιζε ένα σωρό χιτς και ακούω ένα πραγματικά γαμάτο, βγάζω σαζάμ το καταγράφω, νομίζω το έβαλα και στο φόρουμ. 3 μέρες αργότερα το βάζω στο στερεοφωνικό του σπιτιού και γουστάραμε οι άλλοι 3, ξαφνικά βγαίνει το τέρας από το δωμάτιο και μας το κλέινει "????" "Πρώτα απ' όλα πού το ανακάλυψες εσύ αυτό" "Στην Αγγλία το έπαιζε και το τσίμπησα" "Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι είναι τελείως κριντζ να ακούει την αγαπημένη σου μουσική ένας γέρος;" "Αφού κι εμένα μου αρέσει, να μην το ακούω" "Να το ακούς όσο θες μόλις βρω κάποιο άλλο είδος μουσικής για μένα".

Εκείνη τη στιγμή συνειδηποίησα ότι έχω λύσει το πρόβλημα του να είσαι γονέας μιας έφηβης. Δεν έχω παρά να κάνω όλων των ειδών τα ναρκωτικά μπροστά της καθώς και να μου τρέχουν απροκάλυπτα τα σάλια όταν βλέπουμε οποιοδήποτε αγόρι για το οποίο εκδηλώνει το παραμικρό ενδιαφέρον.
Ρε μαλάκα, σε λέει γέρο η κόρη σου; :lol:
Αφού την περνάω 30 χρόνια. Εσύ πώς λες δηλαδή έναν 70χρονο.
Bro?
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 21 Νοέμ 2022, 17:14

foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 15:09

Αφού την περνάω 30 χρόνια. Εσύ πώς λες δηλαδή έναν 70χρονο.
Εντάξει ρε μαλακα, μην το γαμαμε. Εγώ είμαι ακόμα (οχι για πολυ ακόμα, αλλα κ παλι) in my 30s, αν με πει γερο το μυξιαρικο θα πάει Μενίδι για το εφάπαξ μου, if you know what I mean. :smt047

Εκεί να δεις κριντζ :c040:

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12595
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Τι μου ειπε ρε μλκ η κορη μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 21 Νοέμ 2022, 17:16

foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 15:09
hellegennes έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 12:15
foscilis έγραψε:
21 Νοέμ 2022, 10:25
Προσέξτε όμως, μετά πήγαμε Λονδίνο και είχε μια έκθεση κ-ποπ που ακούει σαν τρελή. Εγώ ήξερα πολύ λίγο αλλά όσο ήσουν μέσα έπαιζε ένα σωρό χιτς και ακούω ένα πραγματικά γαμάτο, βγάζω σαζάμ το καταγράφω, νομίζω το έβαλα και στο φόρουμ. 3 μέρες αργότερα το βάζω στο στερεοφωνικό του σπιτιού και γουστάραμε οι άλλοι 3, ξαφνικά βγαίνει το τέρας από το δωμάτιο και μας το κλέινει "????" "Πρώτα απ' όλα πού το ανακάλυψες εσύ αυτό" "Στην Αγγλία το έπαιζε και το τσίμπησα" "Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι είναι τελείως κριντζ να ακούει την αγαπημένη σου μουσική ένας γέρος;" "Αφού κι εμένα μου αρέσει, να μην το ακούω" "Να το ακούς όσο θες μόλις βρω κάποιο άλλο είδος μουσικής για μένα".

Εκείνη τη στιγμή συνειδηποίησα ότι έχω λύσει το πρόβλημα του να είσαι γονέας μιας έφηβης. Δεν έχω παρά να κάνω όλων των ειδών τα ναρκωτικά μπροστά της καθώς και να μου τρέχουν απροκάλυπτα τα σάλια όταν βλέπουμε οποιοδήποτε αγόρι για το οποίο εκδηλώνει το παραμικρό ενδιαφέρον.
Ρε μαλάκα, σε λέει γέρο η κόρη σου; :lol:
Αφού την περνάω 30 χρόνια. Εσύ πώς λες δηλαδή έναν 70χρονο.
Πασόκο; :lol:
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών