Μια ώρα με κάποιον.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6901
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 01 Δεκ 2022, 14:13

Εντάξει, διασκεδάσαμε και σήμερα με ΤΟ stavmanr...

Όταν με χρειαστείς πάλι αγαπητό προφίλ stavmanr, που δεν ξέρω αν είσαι άντρας, γυναίκα, άτομο ΛΟΑΤΚΙ ή κάτι πιο φανταιζί, φρόντισε να με κατηγορήσεις πάλι στα μουλωχτά.
Θα το μάθω...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Δεκ 2022, 14:15

stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:00
Λοξίας έγραψε:
01 Δεκ 2022, 13:56
Πασιφάη έγραψε:
01 Δεκ 2022, 13:45


Δεν είναι ωραίο αυτό που κάνεις και το γνωρίζεις. Όταν κουνάς το δάκτυλο σε άλλα νήματα περί χαζομάρας κάποιων εμβολιασμένων προς ανεμβολίαστους, ως προς τον τρόπο που συμπεριφέρονται.
Καλό θα είναι να αντιλαμβάνεσαι πως πράττεις το ίδιο αρκετές φορές, υποτιμητικά.
Δεν είναι κακό να βάζεις άρθρα. Άνθρωποι γράφουμε εδώ μέσα. Άντρες, γυναίκες. Μην κάνεις τέτοια ισοπέδωση.
Θα σου πει πως "εννοούσα το προφίλ Νάνδρος, Λοξίας κ.λπ". Φυσικά και λέει ψέματα!
Γνωρίζει πολύ καλά τι κάνει και που αποσκοπεί το ουδέτερο άρθρο που επίτηδες βάζει.
Δεν ξέρω πουλάκι μου αν είσαι άντρας, γυναίκα, ουδέτερο ή τίποτα.
Και δεν με απασχολεί στα πλαίσια του φόρουμ. Ένα άβαταρ με ένα παρωνύμιο έχω μπροστά μου.

Μπορεί να είσαι η Σάντρα Μπούλοκ, μπορεί να είσαι και ο Κουασιμόδος, άσχετα με το τι δηλώνεις στα πλαίσια της συζήτησης.
Αλλά έχω σταματήσει, εδώ και καιρό, να ασχλούμαι με γενικούς ηλιθιολόγους, όπου στις 100 δημοσιεύσεις τους οι 99 είνα απύθμενες ηλιθιότητες και η μία εντελώς βλακεία.
Και καλά κάνεις που δεν ασχολείσαι μαζί τους.
Αλλά γιατί τους μπλέκεις αυτούς; Με εμένα ασχολείσαι τώρα.
Σε δυο, τσέκα πμ.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Δεκ 2022, 14:24

stavmanr

Tο πμ είναι στα εισερχόμενά σου.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 01 Δεκ 2022, 14:31

Πασιφάη έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:24
stavmanr

Tο πμ είναι στα εισερχόμενά σου.
:smt023

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Δεκ 2022, 14:55

stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:31
Πασιφάη έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:24
stavmanr

Tο πμ είναι στα εισερχόμενά σου.
:smt023
Διέγραψέ το. Δεν εκτίμησες την ειλικρίνειά μου. Σ'ευχαριστώ.
Αν δεν το πράξεις θα το ζητήσω απ'τους συντονιστές.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41202
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Δεκ 2022, 15:09

stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 12:01
Μπορείς να ρωτήσεις πχ. το Νάνδρος, το Λοξίας κλπ. Θαυμασταί της επιστήμης που νομίζουν ότι ακόμα έχουμε ως επιστημονική αιχμή τη μηχανική του Νεύτωνα.
Ναι, ακόμα την έχουμε. Οι μόνοι χώροι που δεν χρησιμοποιείται η μηχανική του Νεύτωνα είναι σε πολύ μεγάλες ή πολύ μικρές κλίμακες. Σε οτιδήποτε αφορά εφαρμογές στον μεσόκοσμο, δηλαδή τον κόσμο των δικών μας διαστάσεων, η μηχανική του Νεύτωνα είναι η επιστημονική αιχμή. Φυσικά δεν είναι μόνο η μηχανική του Νεύτωνα, αλλά και του Πασκάλ, του Μπερνούλι, του Όιλερ και άλλων "αρχαίων" που χρησιμοποιείται ακόμη και σήμερα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41202
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Δεκ 2022, 15:11

stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 10:55
Ασέβαστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 10:35
stavmanr έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 08:48
Το θέμα είναι γιατί να χρειάζεται ο κόσμος τέτοια θαύματα για να πιστέψει, όταν ο λόγος του ήταν ισχυρότερος των θαυμάτων.
αν μπορουσε να πεισει με το λογο, δε θα εκανε μαγιολικια.
Αν μπορούσες να πειστείς με το λόγο θα είχες πειστεί για πολύ πιο απλά πράγματα, εδώ στο φόρουμ.
Ότι τώρα αυτό δεν σου φαίνεται αντιφατικό, έτσι; Ξεκινάς λέγοντας ότι ο λόγος του ήταν αρκετός, παίρνεις την απάντηση ότι αν ήταν αρκετός δεν θα έκανε θαύματα και απαντάς ότι έκανε θαύματα γιατί δεν είναι δυνατόν να πειστείς μόνο με τα λόγια.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 02 Δεκ 2022, 09:58

hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 15:11
stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 10:55
Ασέβαστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 10:35

αν μπορουσε να πεισει με το λογο, δε θα εκανε μαγιολικια.
Αν μπορούσες να πειστείς με το λόγο θα είχες πειστεί για πολύ πιο απλά πράγματα, εδώ στο φόρουμ.
Ότι τώρα αυτό δεν σου φαίνεται αντιφατικό, έτσι; Ξεκινάς λέγοντας ότι ο λόγος του ήταν αρκετός, παίρνεις την απάντηση ότι αν ήταν αρκετός δεν θα έκανε θαύματα και απαντάς ότι έκανε θαύματα γιατί δεν είναι δυνατόν να πειστείς μόνο με τα λόγια.
Το τελευταίο είναι δική σου επινόησης, Χελετζένς.
Οι πρώτες δύο προτάσεις που έγραψα είναι γενικευτικές. Η τρίτη εξειδικευμένη στον Ασέβαστος.
Αυτός που δεν θέλει να πειστεί δεν πείθεται ούτε με λόγια, ούτε με έργα. Και είναι πασιφανές ειδικά στη συγκεκριμένη περίπτωση.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 02 Δεκ 2022, 10:00

Πασιφάη έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:55
stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:31
Πασιφάη έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:24
stavmanr

Tο πμ είναι στα εισερχόμενά σου.
:smt023
Διέγραψέ το. Δεν εκτίμησες την ειλικρίνειά μου. Σ'ευχαριστώ.
Αν δεν το πράξεις θα το ζητήσω απ'τους συντονιστές.
:smt023

Δεν ξέρω ποιος/ποια είσαι και δεν έχω λόγο να πιστεύω ότι είσαι ή δεν είσαι ειλικρινής.
Στο φόρουμ δεν με απασχολούν τα προσωπικά δεδομένα οποιουδήποτε. Συμμετέχω για το διάλογο καθαυτό.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 02 Δεκ 2022, 10:03

hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 15:09
stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 12:01
Μπορείς να ρωτήσεις πχ. το Νάνδρος, το Λοξίας κλπ. Θαυμασταί της επιστήμης που νομίζουν ότι ακόμα έχουμε ως επιστημονική αιχμή τη μηχανική του Νεύτωνα.
Ναι, ακόμα την έχουμε. Οι μόνοι χώροι που δεν χρησιμοποιείται η μηχανική του Νεύτωνα είναι σε πολύ μεγάλες ή πολύ μικρές κλίμακες. Σε οτιδήποτε αφορά εφαρμογές στον μεσόκοσμο, δηλαδή τον κόσμο των δικών μας διαστάσεων, η μηχανική του Νεύτωνα είναι η επιστημονική αιχμή. Φυσικά δεν είναι μόνο η μηχανική του Νεύτωνα, αλλά και του Πασκάλ, του Μπερνούλι, του Όιλερ και άλλων "αρχαίων" που χρησιμοποιείται ακόμη και σήμερα.
Δεν σχολίασα αν χρησιμοποιείται η μηχανική του Νεύτωνα, Χελετζένς. Σχολίασα το αν αποτελεί την επιστημονική αιχμή, δηλαδή την τελευταία ισχυρή φυσική θεώρηση του κόσμου. Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.

Τα προφίλς αυτά βρίσκονται ακόμα 2 αιώνες πριν στη φυσική, κι εκείνο στο περίπου ως γενικόλογες αναφορές, αλλά για κάποιο λόγο θεωρούν ότι εκφράζουν/υποστηρίζουν την επιστημονική κοινότητα στο φόρουμ.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 02 Δεκ 2022, 10:08

stavmanr έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:00
Πασιφάη έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:55
stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:31


:smt023
Διέγραψέ το. Δεν εκτίμησες την ειλικρίνειά μου. Σ'ευχαριστώ.
Αν δεν το πράξεις θα το ζητήσω απ'τους συντονιστές.
:smt023

Δεν ξέρω ποιος/ποια είσαι και δεν έχω λόγο να πιστεύω ότι είσαι ή δεν είσαι ειλικρινής.
Στο φόρουμ δεν με απασχολούν τα προσωπικά δεδομένα οποιουδήποτε. Συμμετέχω για το διάλογο καθαυτό.
Μαγκιά σου. Εγώ πάλι βλέπω και τον άνθρωπο ενίοτε, πίσω από μια περσόνα. Δεν είμαι τόσο αποστασιοποιημένη.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 02 Δεκ 2022, 10:10

Πασιφάη έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:08
stavmanr έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:00
Πασιφάη έγραψε:
01 Δεκ 2022, 14:55


Διέγραψέ το. Δεν εκτίμησες την ειλικρίνειά μου. Σ'ευχαριστώ.
Αν δεν το πράξεις θα το ζητήσω απ'τους συντονιστές.
:smt023

Δεν ξέρω ποιος/ποια είσαι και δεν έχω λόγο να πιστεύω ότι είσαι ή δεν είσαι ειλικρινής.
Στο φόρουμ δεν με απασχολούν τα προσωπικά δεδομένα οποιουδήποτε. Συμμετέχω για το διάλογο καθαυτό.
Μαγκιά σου. Εγώ πάλι βλέπω και τον άνθρωπο ενίοτε, πίσω από μια περσόνα. Δεν είμαι τόσο αποστασιοποιημένη.
Δεν βλέπεις κανέναν άνθρωπο, Πασιφάη. Υποθέτεις ότι πίσω από το εκάστοτε προφίλ υπάρχει ένας συγκεκριμένος άνθρωπος, που μάλιστα είναι ειλικρινής a priori.
Τη δήλωση "προσοχή στις δημοσιεύσεις σας καθώς πίσω από τα πληκτρολόγια υπάρχουν ανθρώπινες υπάρξεις" έχω διατυπώσει εδώ και χρόνια, ακόμα κι εδώ, στο φόρουμ. Μη με κατηγορείς για ..."απανθρωπισμό" του διαλόγου.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 02 Δεκ 2022, 10:15

stavmanr έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:10
Πασιφάη έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:08
stavmanr έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:00


:smt023

Δεν ξέρω ποιος/ποια είσαι και δεν έχω λόγο να πιστεύω ότι είσαι ή δεν είσαι ειλικρινής.
Στο φόρουμ δεν με απασχολούν τα προσωπικά δεδομένα οποιουδήποτε. Συμμετέχω για το διάλογο καθαυτό.
Μαγκιά σου. Εγώ πάλι βλέπω και τον άνθρωπο ενίοτε, πίσω από μια περσόνα. Δεν είμαι τόσο αποστασιοποιημένη.
Δεν βλέπεις κανέναν άνθρωπο, Πασιφάη. Υποθέτεις ότι πίσω από το εκάστοτε προφίλ υπάρχει ένας συγκεκριμένος άνθρωπος, που μάλιστα είναι ειλικρινής a priori.
Τη δήλωση "προσοχή στις δημοσιεύσεις σας καθώς πίσω από τα πληκτρολόγια υπάρχουν ανθρώπινες υπάρξεις" έχω διατυπώσει εδώ και χρόνια, ακόμα κι εδώ, στο φόρουμ.
Ρε φίλε, εγώ έχω γνωρίσει ανθρώπους απο δω μέσα. Έχω μιλήσει. Υπάρχουν όντως.
Εννοείται πως προσέχω τα νώτα μου, λογικό είναι. Αλλά δεν το παρατραβάω με τον αφοριστικό τρόπο που το πράττεις εσύ.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 02 Δεκ 2022, 10:23

Πασιφάη έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:15
stavmanr έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:10
Πασιφάη έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:08
Μαγκιά σου. Εγώ πάλι βλέπω και τον άνθρωπο ενίοτε, πίσω από μια περσόνα. Δεν είμαι τόσο αποστασιοποιημένη.
Δεν βλέπεις κανέναν άνθρωπο, Πασιφάη. Υποθέτεις ότι πίσω από το εκάστοτε προφίλ υπάρχει ένας συγκεκριμένος άνθρωπος, που μάλιστα είναι ειλικρινής a priori.
Τη δήλωση "προσοχή στις δημοσιεύσεις σας καθώς πίσω από τα πληκτρολόγια υπάρχουν ανθρώπινες υπάρξεις" έχω διατυπώσει εδώ και χρόνια, ακόμα κι εδώ, στο φόρουμ.
Ρε φίλε, εγώ έχω γνωρίσει ανθρώπους απο δω μέσα. Έχω μιλήσει. Υπάρχουν όντως.
Εννοείται πως προσέχω τα νώτα μου, λογικό είναι. Αλλά δεν το παρατραβάω με τον αφοριστικό τρόπο που το πράττεις εσύ.
Μα δεν έγραψα ποτέ ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι πίσω από τα προφίλς, τουλάχιστον την συντριπτική πλειονότητα αυτών...
Και δεν καταλαβαίνω τη φράση "δεν το παρατραβάω με τον αφοριστικό τρόπο που το πράττεις εσύ".
Προσωπικά δεν βλέπω το φόρουμ ως χώρο εξευρέσεως παρέας. Παρέες έχω υπέροχες εκτός φόρουμ.
Στο φόρουμ μπήκα για το διάλογο, χωρίς να με απασχολεί ποιος κρύβεται πίσω από το εκάστοτε προφίλ.
Αν μου πεις ότι πχ. ο Beria είναι μία φοιτήτρια της φιλοσοφικής που βγαίνει κάθε βράδι και χορεύει K-Pop, δεν θα με απασχολήσει περισσότερο από όσο με απασχολεί τώρα. Αυτά που γράφει ο κάθε Beria (όποιος κι αν είναι) είναι που με απασχολούν, με κρατούν σε εγρήγορση, με εξασκούν στη σκέψη και στο δημόσιο διάλογο.
Και φυσικά θα έχεις προσέξει ότι ναι μεν σε πολλές περιπτώσεις γίνομαι λίγο ερεθιστικός, τσιγκλώντας, αλλά σχεδόν πάντοτε προσπαθώ να συμπεριφέρομαι στα προφίλς ως να είχα τον άνθρωπο απέναντί μου. Τον οποιονδήποτε άνθρωπο. Σε αντίθεση με άλλα προφίλς τα οποία προσπαθούν να "εξοντώσουν" αυτόν που έχουν απέναντί τους.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 02 Δεκ 2022, 10:29

stavmanr έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:23
Πασιφάη έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:15
stavmanr έγραψε:
02 Δεκ 2022, 10:10


Δεν βλέπεις κανέναν άνθρωπο, Πασιφάη. Υποθέτεις ότι πίσω από το εκάστοτε προφίλ υπάρχει ένας συγκεκριμένος άνθρωπος, που μάλιστα είναι ειλικρινής a priori.
Τη δήλωση "προσοχή στις δημοσιεύσεις σας καθώς πίσω από τα πληκτρολόγια υπάρχουν ανθρώπινες υπάρξεις" έχω διατυπώσει εδώ και χρόνια, ακόμα κι εδώ, στο φόρουμ.
Ρε φίλε, εγώ έχω γνωρίσει ανθρώπους απο δω μέσα. Έχω μιλήσει. Υπάρχουν όντως.
Εννοείται πως προσέχω τα νώτα μου, λογικό είναι. Αλλά δεν το παρατραβάω με τον αφοριστικό τρόπο που το πράττεις εσύ.
Μα δεν έγραψα ποτέ ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι πίσω από τα προφίλς, τουλάχιστον την συντριπτική πλειονότητα αυτών...
Και δεν καταλαβαίνω τη φράση "δεν το παρατραβάω με τον αφοριστικό τρόπο που το πράττεις εσύ".
Προσωπικά δεν βλέπω το φόρουμ ως χώρο εξευρέσεως παρέας. Παρέες έχω υπέροχες εκτός φόρουμ.
Στο φόρουμ μπήκα για το διάλογο, χωρίς να με απασχολεί ποιος κρύβεται πίσω από το εκάστοτε προφίλ.
Αν μου πεις ότι πχ. ο Beria είναι μία φοιτήτρια της φιλοσοφικής που βγαίνει κάθε βράδι και χορεύει K-Pop, δεν θα με απασχολήσει περισσότερο από όσο με απασχολεί τώρα. Αυτά που γράφει ο κάθε Beria (όποιος κι αν είναι) είναι που με απασχολούν, με κρατούν σε εγρήγορση, με εξασκούν στη σκέψη και στο δημόσιο διάλογο.
Και φυσικά θα έχεις προσέξει ότι ναι μεν σε πολλές περιπτώσεις γίνομαι λίγο ερεθιστικός, τσιγκλώντας, αλλά σχεδόν πάντοτε προσπαθώ να συμπεριφέρομαι στα προφίλς ως να είχα τον άνθρωπο απέναντί μου. Τον οποιονδήποτε άνθρωπο. Σε αντίθεση με άλλα προφίλς τα οποία προσπαθούν να "εξοντώσουν" αυτόν που έχουν απέναντί τους.
Καλώς πράττεις και έχεις υπέροχες παρέες στην πραγματική σου ζωή. Αυτό είναι εξ'άλλου το ζητούμενο. Όμως επιμένω πως ο τρόπος σου χθες, δεν ήταν και ο καλλίτερος. Στον Λοξία και τον Νάνδρο. Διότι τους αντιμετώπισες ουχί ως ανθρώπους, αλλά σαν μηχανές λογισμικού, (δεν ξέρω πως διάολο λεν αυτές τις αηδίες..).
Δεν σε τιμάει. Και μένω σ'αυτό. Τέρμα η κουβέντα.
Καλή συνέχεια Σταβ. :wave:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών