phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Ψηφίστε

ΝΔ
26
21%
Συριζα
27
22%
Πασοκ
3
2%
κκε
18
15%
ελληνική λύση
3
2%
μερα25
7
6%
λοιπά
30
25%
λευκό/άκυρο
8
7%
 
Σύνολο ψήφων: 122

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33057
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 29 Μαρ 2023, 14:37

sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:31


Όχι φίλε μου, δεν μπορώ γιατί δεν μπορώ.
Αν ήσουνα τυφλός και ζητούσες βοήθεια θα μπορούσα ίσως να βοηθήσω, τώρα ούτε μπορώ ούτε θέλω.
α, δηλαδη ντρεπεσαι.

οκ. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13648
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 29 Μαρ 2023, 14:40

Πασιφάη έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:24
sys3x λεβεντάκο μου, εσύ πού θα το ρίξεις; Δεν μας έχεις πει εν τω μεταξύ. Διότι αποχή, αποκλείεται.
sys3x ; Εγώ σου είπα. Εσύ δεν θα μου πεις;
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Μαρ 2023, 14:40

Πασιφάη έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:24
sys3x λεβεντάκο μου, εσύ πού θα το ρίξεις; Δεν μας έχεις πει εν τω μεταξύ. Διότι αποχή, αποκλείεται.
Το σκέφτομαι ακόμη και θα το σκέφτομαι μέχρι να πάω στην κάλπη, μπορώ να σου πω σίγουρα όμως ότι ούτε αποχή θα κάνω ούτε πρόκειται να ψηφίσω τους αποδεδειγμένα απατεώνες - κλέφτες των τριών "μεγάλων" κομμάτων.
Επίσης δεν θα έλεγα ποτέ σε κανέναν τι να ψηφίσει ή να ψηφίσει ότι ψηφίζω εγώ για οποιονδήποτε λόγο. Αυτό δεν μου αφαιρεί το δικαίωμά να κρίνω, όπως πρέπει, όσους "συμπολίτες" μου ψηφίζουν αυτά τα τρία κόμματα καθώς και αυτά τα ίδια τα κόμματα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sys3x την 29 Μαρ 2023, 14:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Μαρ 2023, 14:41

Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:37
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:31


Όχι φίλε μου, δεν μπορώ γιατί δεν μπορώ.
Αν ήσουνα τυφλός και ζητούσες βοήθεια θα μπορούσα ίσως να βοηθήσω, τώρα ούτε μπορώ ούτε θέλω.
α, δηλαδη ντρεπεσαι.

οκ. :102:
Αυτό κατάλαβες;
Ότι ντρέπομαι;
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13648
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 29 Μαρ 2023, 14:42

sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:40
Πασιφάη έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:24
sys3x λεβεντάκο μου, εσύ πού θα το ρίξεις; Δεν μας έχεις πει εν τω μεταξύ. Διότι αποχή, αποκλείεται.
Το σκέφτομαι ακόμη και θα το σκέφτομαι μέχρι να πάω στην κάλπη, μπορώ να σου πω σίγουρα όμως ότι ούτε αποχή θα κάνω ούτε πρόκειται να ψηφίσω αποδεδειγμένα τους απατεώνες - κλέφτες των τριών "μεγάλων" κομμάτων.
Επίσης δεν θα έλεγα ποτέ σε κανέναν τι να ψηφίσει ή να ψηφίσει ότι ψηφίζω εγώ για οποιονδήποτε λόγο. Αυτό δεν μου αφαιρεί το δικαίωμά να κρίνω, όπως πρέπει, όσους "συμπολίτες" μου ψηφίζουν αυτά τα τρία κόμματα καθώς και αυτά τα ίδια τα κόμματα.
Καμία αντίρρηση και σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Τίμιο ποστάρισμα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 29 Μαρ 2023, 14:44

sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:40
Πασιφάη έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:24
sys3x λεβεντάκο μου, εσύ πού θα το ρίξεις; Δεν μας έχεις πει εν τω μεταξύ. Διότι αποχή, αποκλείεται.
Το σκέφτομαι ακόμη και θα το σκέφτομαι μέχρι να πάω στην κάλπη, μπορώ να σου πω σίγουρα όμως ότι ούτε αποχή θα κάνω ούτε πρόκειται να ψηφίσω τους αποδεδειγμένα απατεώνες - κλέφτες των τριών "μεγάλων" κομμάτων.
Επίσης δεν θα έλεγα ποτέ σε κανέναν τι να ψηφίσει ή να ψηφίσει ότι ψηφίζω εγώ για οποιονδήποτε λόγο. Αυτό δεν μου αφαιρεί το δικαίωμά να κρίνω, όπως πρέπει, όσους "συμπολίτες" μου ψηφίζουν αυτά τα τρία κόμματα καθώς και αυτά τα ίδια τα κόμματα.
Ε, καλά, κόψε κάτι τώρα συς. :lol:

Κατά τ' άλλα, επιτέλους απάντησες.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12607
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 29 Μαρ 2023, 14:45

sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:24
Libre arbitre έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:10
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:09


Για να ρωτάνε οι γαλάζιες ακρίδες και τα κομματόσκυλα της νουδού.
Εσύ τι είδους ακρίδα είσαι;
Σε εμένα απευθύνεσαι κομματόσκυλο νουδομπότ;
Α ρε...
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Μαρ 2023, 14:48

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:31
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:28
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:20


Με γκαιη σεξ δηλαδή.
Μην κρίνεις, δεν σου πέφτει λόγος αν την βρίσκουν έτσι μεταξύ τους οι ναύτες φιλαράκι.
Μα πού είδες την κρίση; :smt017

Ας κάνουν ο,τι θέλουν τα ναυτακια και οι γερομούτσοι, αρκεί να είναι χαρούμενοι.
Δεν είδα πουθενά κρίση, απλά προγκάω.
🤗
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Μαρ 2023, 14:49

Libre arbitre έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:45
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:24
Libre arbitre έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:10


Εσύ τι είδους ακρίδα είσαι;
Σε εμένα απευθύνεσαι κομματόσκυλο νουδομπότ;
Α ρε...
Τι έγινε παιδί μου, γιατί στράβωσες; μίλα μου. Μίλα στον πατέρα σου.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12607
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 29 Μαρ 2023, 14:50

sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:49
Libre arbitre έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:45
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:24

Σε εμένα απευθύνεσαι κομματόσκυλο νουδομπότ;
Α ρε...
Τι έγινε παιδί μου, γιατί στράβωσες; μίλα μου. Μίλα στον πατέρα σου.
:retarded:
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Μαρ 2023, 14:56

Bic έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:44
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:40
Πασιφάη έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:24
sys3x λεβεντάκο μου, εσύ πού θα το ρίξεις; Δεν μας έχεις πει εν τω μεταξύ. Διότι αποχή, αποκλείεται.
Το σκέφτομαι ακόμη και θα το σκέφτομαι μέχρι να πάω στην κάλπη, μπορώ να σου πω σίγουρα όμως ότι ούτε αποχή θα κάνω ούτε πρόκειται να ψηφίσω τους αποδεδειγμένα απατεώνες - κλέφτες των τριών "μεγάλων" κομμάτων.
Επίσης δεν θα έλεγα ποτέ σε κανέναν τι να ψηφίσει ή να ψηφίσει ότι ψηφίζω εγώ για οποιονδήποτε λόγο. Αυτό δεν μου αφαιρεί το δικαίωμά να κρίνω, όπως πρέπει, όσους "συμπολίτες" μου ψηφίζουν αυτά τα τρία κόμματα καθώς και αυτά τα ίδια τα κόμματα.
Ε, καλά, κόψε κάτι τώρα συς.** :lol:

Κατά τ' άλλα, επιτέλους απάντησες.*
*έτσι νομίζεις, ότι επιτέλους απάντησα, αυτή είναι καταγεγραμμένη θέση μου εδώ και πολλά πολλά χρόνια, θα μπορούσα να δεχθώ ότι δεν την γνώριζες εάν **δεν σου είχα μεταφέρει την επίσης πάγια θέση μου, όταν και εφόσον μόνον όταν μου ζητηθεί η γνώμη μου πάνω στο θέμα της ψήφου, ότι είναι ο ορισμός της ηλιθιότητας, για εμένα προσωπικά, να ψηφίζεις τους ολόιδιους αποδεδειγμένα κλέφτες - ψεύτες κάθε φορά και κάθε φορά να περιμένεις διαφορετικά αποτελέσματα. Αν μου πεις ότι δεν το θυμάσαι τότε μόνον θα το δεχθώ, το δεν θυμάμαι, όχι το "δεν ήξερα την θέση σου" ή το "δεν πήρες θέση ποτέ", γιατί και θέση έχω πάρει και την έχω εκφράσει τόσο δημόσια όσο και κατ' ιδίαν.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Μαρ 2023, 14:58

Libre arbitre έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:50
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:49
Libre arbitre έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:45


Α ρε...
Τι έγινε παιδί μου, γιατί στράβωσες; μίλα μου. Μίλα στον πατέρα σου.
:retarded:
Είσαι και καθυστερημένο;
Οκ, θα σε φερθούμε λίγο πιο προσεκτικά εσένα, μη φοβάσαι.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 29 Μαρ 2023, 15:03

sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:56
Bic έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:44
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:40


Το σκέφτομαι ακόμη και θα το σκέφτομαι μέχρι να πάω στην κάλπη, μπορώ να σου πω σίγουρα όμως ότι ούτε αποχή θα κάνω ούτε πρόκειται να ψηφίσω τους αποδεδειγμένα απατεώνες - κλέφτες των τριών "μεγάλων" κομμάτων.
Επίσης δεν θα έλεγα ποτέ σε κανέναν τι να ψηφίσει ή να ψηφίσει ότι ψηφίζω εγώ για οποιονδήποτε λόγο. Αυτό δεν μου αφαιρεί το δικαίωμά να κρίνω, όπως πρέπει, όσους "συμπολίτες" μου ψηφίζουν αυτά τα τρία κόμματα καθώς και αυτά τα ίδια τα κόμματα.
Ε, καλά, κόψε κάτι τώρα συς.** :lol:

Κατά τ' άλλα, επιτέλους απάντησες.*
*έτσι νομίζεις, ότι επιτέλους απάντησα, αυτή είναι καταγεγραμμένη θέση μου εδώ και πολλά πολλά χρόνια, θα μπορούσα να δεχθώ ότι δεν την γνώριζες εάν **δεν σου είχα μεταφέρει την επίσης πάγια θέση μου, όταν και εφόσον μόνον όταν μου ζητηθεί η γνώμη μου πάνω στο θέμα της ψήφου, ότι είναι ο ορισμός της ηλιθιότητας, για εμένα προσωπικά, να ψηφίζεις τους ολόιδιους αποδεδειγμένα κλέφτες - ψεύτες κάθε φορά και κάθε φορά να περιμένεις διαφορετικά αποτελέσματα. Αν μου πεις ότι δεν το θυμάσαι τότε μόνον θα το δεχθώ, το δεν θυμάμαι, όχι το "δεν ήξερα την θέση σου" ή το "δεν πήρες θέση ποτέ", γιατί και θέση έχω πάρει και την έχω εκφράσει τόσο δημόσια όσο και κατ' ιδίαν.
Θέση σου "θετική" όντως δεν θυμάμαι ποτέ. Σε θυμάμαι πάντοτε να είσαι "απέναντι σε όλους αυτούς", αλλά συγκεκριμένη θέση δεν θυμάμαι να σε έχω δει να παίρνεις. Εκτός από μια φορά πριν κάποια χρόνια, που σε είχα δει στο πχόρουμ να εκθιάζεις μια πρόταση του Κασιδιάρη για ένα εθνικό θέμα και μ' έπιασε τρέμουλο μήπως και στήριζες τα αυγά. Κατά τ' άλλα, ποτέ δεν κατάλαβα ακριβώς που πατάς πολιτικά. Πολλά απ' αυτά που γράφεις θα μπορούσαν να είναι βέλη και δεξιότερα των δεξιών (της Βουλής), αλλά και αριστερότερα των αριστερών (της Βουλής).
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12607
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 29 Μαρ 2023, 15:10

sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:58
Libre arbitre έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:50
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:49


Τι έγινε παιδί μου, γιατί στράβωσες; μίλα μου. Μίλα στον πατέρα σου.
:retarded:
Είσαι και καθυστερημένο;
Οκ, θα σε φερθούμε λίγο πιο προσεκτικά εσένα, μη φοβάσαι.
:c020:
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38136
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: phorum polls 1 μήνα πριν τις εκλογές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Μαρ 2023, 15:50

Bic έγραψε:
29 Μαρ 2023, 15:03
sys3x έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:56
Bic έγραψε:
29 Μαρ 2023, 14:44

Ε, καλά, κόψε κάτι τώρα συς.** :lol:

Κατά τ' άλλα, επιτέλους απάντησες.*
*έτσι νομίζεις, ότι επιτέλους απάντησα, αυτή είναι καταγεγραμμένη θέση μου εδώ και πολλά πολλά χρόνια, θα μπορούσα να δεχθώ ότι δεν την γνώριζες εάν **δεν σου είχα μεταφέρει την επίσης πάγια θέση μου, όταν και εφόσον μόνον όταν μου ζητηθεί η γνώμη μου πάνω στο θέμα της ψήφου, ότι είναι ο ορισμός της ηλιθιότητας, για εμένα προσωπικά, να ψηφίζεις τους ολόιδιους αποδεδειγμένα κλέφτες - ψεύτες κάθε φορά και κάθε φορά να περιμένεις διαφορετικά αποτελέσματα. Αν μου πεις ότι δεν το θυμάσαι τότε μόνον θα το δεχθώ, το δεν θυμάμαι, όχι το "δεν ήξερα την θέση σου" ή το "δεν πήρες θέση ποτέ", γιατί και θέση έχω πάρει και την έχω εκφράσει τόσο δημόσια όσο και κατ' ιδίαν.
Θέση σου "θετική" όντως δεν θυμάμαι ποτέ. Σε θυμάμαι πάντοτε να είσαι "απέναντι σε όλους αυτούς", αλλά συγκεκριμένη θέση δεν θυμάμαι να σε έχω δει να παίρνεις. Εκτός από μια φορά πριν κάποια χρόνια, που σε είχα δει στο πχόρουμ να εκθιάζεις μια πρόταση του Κασιδιάρη για ένα εθνικό θέμα και μ' έπιασε τρέμουλο μήπως και στήριζες τα αυγά. Κατά τ' άλλα, ποτέ δεν κατάλαβα ακριβώς που πατάς πολιτικά. Πολλά απ' αυτά που γράφεις θα μπορούσαν να είναι βέλη και δεξιότερα των δεξιών (της Βουλής), αλλά και αριστερότερα των αριστερών (της Βουλής).
Για εμένα προσωπικά το σχήμα "αριστερά - δεξιά" είναι φουλ παρωχημένο, δεινοσαυρέξ ρε παιδί μου, εντελώς άκυρο πλέον. Δεν πατάω πουθενά πάνω σε "αριστερά" ή "δεξιά" σχήματα. Με ενδιαφέρει όμως πολύ η ισονομία, η ίση πρόσβαση σε υπηρεσίες παιδείας - υγείας και πρόσβαση σε στέγη και καθαρό φαγητό - νερό για όλους ανεξαιρέτως (με αυτήν την σειρά), εδώ μπορείς να πεις ότι βγαίνω από τα αριστερά στους αριστερούς (δεν το κάνω όμως επίτηδες, απλά έτσι βγαίνει προς τα έξω) αλλά επίσης δεν κολλάω να παραδεχθώ ότι λέει κάτι σωστό κάποιος ακροδεξιός (ή και ακροαριστερός ή ακόμη και ο Σπυρ@δωνις εάν έλεγε ή έκανε κάτι σωστό, δεν θα κολλούσα) στα εθνικά θέματα (τα οποία με ενδιαφέρουν εξίσου) όπως πχ το θέμα με τις αοζ που έθιξε ο Κας σε δημόσια τοποθέτηση του με την οποία συμφώνησα.
Επίσης ακόμη και όταν εκλέχθηκε ο Κυριάκος ο Μητσοτακης δεν ευχόμουν να αποτύχει το σκατόσογο αλλά ήλπιζα να πετύχει
και αυτό ακριβώς ευχήθηκα για το καλό όλων μας, έτσι ακριβώς σκέπτομαι παρότι γνωρίζω πολύ καλά από πριν τι πάει να πει σκατόσογο και ακριβώς γι' αυτό δεν το ψηφίζω αλλά και τι άλλο να κάνω καθώς το ψηφίζουν άλλοι συμπολίτες μου τους οποίους θα κρίνω όμως ακριβώς όπως μπορούν να κρίνουν και αυτοί εμένα αλλά με κάποιο επίπεδο, όχι κομματοσκυλέξ, αυτά δεν τα γουστάρω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών