Τι σκέφτεσαι τώρα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Casp
Δημοσιεύσεις: 3081
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 07 Απρ 2023, 00:42

ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Απρ 2023, 18:23
Ασέβαστος έγραψε:
06 Απρ 2023, 17:44
Casp έγραψε:
06 Απρ 2023, 17:31
Τελικά άρχισε να ανακατεύεται το στομάχι μου. Του είπα να με παρει τηλέφωνο μόλις σχολάσει για να του πω τι έγινε. Τι θα του πω :cry και εγώ πώς μπορώ να αντιμετωπίσω τον μπαμπά μου; Παίζει να με χτυπήσει μόλις με δει. :cry
θα σου κατι εντελως σοβαρα και δεν θα σου αρεσει.

αν καποιος σηκωσει χερι πανω σου, το πρωτο που κανεις, αμεσα, ειναι να πας στην αστυνομια. πολυ περισσοτερο αν ειναι ο πατερας σου.

και μετα δεν θα μπορει να πλησιασει καν στο σπιτι που θα μεινεις.
Το δικό μου στομάχι ανακατεύτηκε μόνον και μόνον με τον χαρακτηρισμό ότι η Casp... έχει ξεφύγει.

Γιατί ειλικρινά δεν κατάλαβα ποιο ακριβώς είναι το σημείο που ξέφυγε.
Που τόλμησα να πάω να μείνω σε ξενοδοχείο με κάποιον που δεν γνωρίζω καλά καλά. Αυτό είπε της μάνας μου. Εμένα μου είπε θυμωμένος απλά ότι ξέφυγα και ότι θα τα πούμε σπίτι.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 07 Απρ 2023, 02:17

Πασιφάη έγραψε:
06 Απρ 2023, 18:37
Casp έγραψε:
06 Απρ 2023, 17:13
Μόλις με πήρε τηλέφωνο ο μπαμπάς μου και μου είπε πολύ θυμωμένος να πάω από το σπίτι να τα πούμε γιατί ξέφυγα. Δεν μου έλεγε από το τηλ αλλά εγώ υποψιάστηκα αμέσως πως θα είναι για αυτόν και ότι κάποιος συγγενής του θα μας είδε στον Πρωταρά (δουλεύουν πολλοί σε διάφορα ξενοδοχεία εκεί) και θα του το είπαν. Παίρνω τηλ την μάνα μου και την ρωτάω αν ξέρει κάτι και τελικά είχα δίκαιο. Της ούρλιαζε και εκείνης, και της είπε ουσιαστικά να με «πετάξουν» και ότι δεν πρόκειται ποτέ να τον δεχτεί, και αν τον δει να μπαίνει σπίτι μου θα τον πετάξει έξω. Και ότι είμαι αλήτισσα (με έκραζε και η μάνα μου) και άλλα ωραία κοσμητικά επίθετα. Και ότι ούτε αυτόν τον νοιάζει τίποτα, ότι δεν τους υπολογίζουμε, ότι ξεφύγαμε, ότι δεν τον ξέρω και από χθες για να πηγαίνουμε σε ξενοδοχεία κτλ. Η μάνα μου πριν μέρες πήγε ακόμα και σε ψυχίατρο για συνεδρία για να με κράζουν μαζί, και της έλεγε η ψυχίατρος και καλά ότι είναι θέμα αισθητικής, ότι πρέπει να χωρίσω και τα γνωστά.

Ειλικρινά ΦΟΒΑΜΑΙ να ξαναπατήσω το πόδι μου στο σπίτι. Τι θα πω στον μπαμπά μου; Τι θα πω σε αυτόν; Μια σχέση πήγα να κάνω γαμω την τρέλα μου, δεν προχωρήσαμε ΚΑΝ και η κατάσταση έχει καταντήσει σήριαλ. :cry:cry
Ρε φίλε, ειλικρινά τώρα. Πόσο εξαρτημένη είσαι απ'τους γονείς σου; Γιατί δεν δίνεις '' μια κλωτσιά'' στην τοξικότητα και να ζήσεις τη ζωή σου;
Έχεις μισθό; Τον έχεις. Σου φαίνεται λιγοστός; Ναι. Τί προτιμάς ρε κοπέλα μου; Να ζεις με λιγότερα και να είσαι ήρεμη ή να σου ζαλίζουν τ'αρχίδια οι γονείς σου, 30 χρονών γυναίκα;
Εκτός κι αν το διαμέρισμα που θα μπεις οσονούπω, είναι επένδυση γονέων. Και πάλι όμως, το ξεσταύρι μου μέσα, πώς τα επιτρέπεις όλα αυτά και δεν αποφασίζεις να σταθείς στα πόδια σου;.
Ξύπνα το κέρατό μου, ΞΥΠΝΑ.
Δεν είναι το γαμήσι με τον μάπα, αλλά η ζωή σου, που τη γαμάς ηθελημένα. ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ.
ΦΟΒΑΣΑΙ;;;; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ. Πάνε πάρε τα πράγματά σου απ'το σπίτι και βρες λύση μόνη σου. Αν έχεις τα κότσια, που δεν το βλέπω δυστυχώς.

Θυμώνω με τέτοια υποτακτική στάση. Πολύ. :011:

:+1::+1::goodpost:

Κάνε αυτό και όλα τα υπόλοιπα τα συζητάμε/συζητάτε μετά

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 07 Απρ 2023, 11:12

Casp έγραψε:
07 Απρ 2023, 00:39
Gherschaagk έγραψε:
06 Απρ 2023, 22:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Απρ 2023, 22:34


Έλα ρε Γκερ τώρα. Σε σχέση με τί; Με τη χαρά του ψυχοθεραπευτή που παίζει στην Ελλάδα; :lol:
Είναι 30 χρονών και έκανε σχέση. Ούτε έγκλημα, ούτε ονλιφανς, ούτε πήρε κόσμο στον λαιμό της. Μπορούν να την εμπιστευτούν πιστεύω και να την αφήσουν να κάνει τις επιλογές της. Έτσι όπως το αντιμετωπίζουν έχουμε να κάνουμε με βαριά ψυχοπάθεια. Δε νομίζω να σου είπε ποτέ ο πατέρας σου πως ξεπέρασες τα όρια στα συναισθηματικά. Και έχεις περίπου τη διπλάσια ηλικία από την Κασπ. Καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Ξέρεις τι; Πραγματικά, προσπαθώ να καταλάβω. Ειλικρινά προσπαθώ. Ήμουνα με την κολλητή μου και πραγματικά αναρωτιόμουν και την ρωτούσα «ΤΙ ΕΚΑΝΑ;! Πες μου, ΤΙΙΙΙ;». Είμαι 30 χρονών ΓΑΜΩΤΟ. Δεν γίνεται να θεωρούν ότι η συμπεριφορά τους και αυτά που λένε είναι φυσιολογικά και λογικά, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.
Θα μπορούσα να πω κάποια πράγματα πάνω σ'αυτό αλλά ας το αφήσουμε καλύτερα γιατί δεν είναι σωστό να λέμε τέτοια πράγματα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71013
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Απρ 2023, 12:55

Casp έγραψε:
07 Απρ 2023, 00:42
ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Απρ 2023, 18:23
Ασέβαστος έγραψε:
06 Απρ 2023, 17:44


θα σου κατι εντελως σοβαρα και δεν θα σου αρεσει.

αν καποιος σηκωσει χερι πανω σου, το πρωτο που κανεις, αμεσα, ειναι να πας στην αστυνομια. πολυ περισσοτερο αν ειναι ο πατερας σου.

και μετα δεν θα μπορει να πλησιασει καν στο σπιτι που θα μεινεις.
Το δικό μου στομάχι ανακατεύτηκε μόνον και μόνον με τον χαρακτηρισμό ότι η Casp... έχει ξεφύγει.

Γιατί ειλικρινά δεν κατάλαβα ποιο ακριβώς είναι το σημείο που ξέφυγε.
Που τόλμησα να πάω να μείνω σε ξενοδοχείο με κάποιον που δεν γνωρίζω καλά καλά. Αυτό είπε της μάνας μου. Εμένα μου είπε θυμωμένος απλά ότι ξέφυγα και ότι θα τα πούμε σπίτι.
Εννοείς ότι αν μάθαινε ότι πήγες σε ξενοδοχείο με κάποιον που γνωρίζεις καλά, όλα θα ήταν καλά;

Έτσι, για να ξεκαθαρίζονται τα πράγματα στεπ μπάι στεπ.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Απρ 2023, 18:00

ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Απρ 2023, 02:07
Naida έγραψε:
05 Απρ 2023, 21:49
aLiCat έγραψε:
05 Απρ 2023, 21:41


Και μπορεί τώρα ο δικός σου να γελάει (αληθινά, ή απλώς είναι ο δικός του τρόπος να αντιμετωπίζει την πραγματικότητα), όμως καθώς θα εξελίσσεται η νόσος, θα είναι όλο και πιο ζόρικα. Τόσο για τον ασθενή, όσο και για τους οικείους του.
Εγώ το ξέρω. Αυτός δεν το κατανοεί. Λέει ότι είναι στον δικό της κόσμο και είναι καλά. Όταν αρχίσουν όμως οι λειτουργιες του σώματος σιγά σιγά να χάνονται θα είναι τεράστιο ζόρι. Θα μου πεις έχει άτομο όλο το 24ωρο και βάζει και 2ο άτομο αλλά και πάλι μεγάλο θέμα. Αυτό που λες όμως πιστεύω και εγώ ότι είναι η άμυνα του. Επειδή την αγαπάει πολύ και νομίζω έχει ενοχες απέναντι της γιατί έλειπε και δεν την φρόντισε. Από την άλλη όταν του το λέω εάν αισθάνεται τύψεις και τέτοια μου λέει όχι είμαι πολύ συνειδητοποιημένος με την ζωή, το σωστό αυτό ήταν να γίνει, δεν μπορούσα να είμαι δέσμιος στην ζωή της μάνας μου λόγω της οποίας αδυναμίας της. Έπρεπε να βγάζω λεφτά για να έχει φροντίδα και εγώ να κάνω την ζωή μου.
Νάιδα, είναι μεγάλο ζόρι τέτοιες φάσεις και καλό είναι να το πάρεις στα σοβαρά. Μπράβο στον τύπο, που μπήκε στη διαδικασία να πληρώνει μεγάλα ποσά για τη φροντίδα της μητέρας του αλλά σε κάθε περίπτωση ένας άνθρωπος με άνοια (που είναι κάτι που χειροτερεύει σταδιακά) όσο γλυκός άνθρωπος και να είναι, είναι μεγάλο πρόβλημα για ζευγάρι που ξεκινάει συγκατοίκηση. Και είναι άλλο το να αποφασίζει κάποιος συγκατοίκηση σε άσχετη φάση και άλλο να μπαίνει όλως τυχαίως στη διαδικασία όταν η μάνα ή ο πατέρας χειροτερεύει. Σ' αυτές τις φάσεις, η ζωή του ζευγαριού προσαρμόζεται βάσει των αναγκών του γονιού. Γιατί στην τελική, είτε είναι στο διπλανό δωμάτιο είτε στο κάτω διαμέρισμα, δεν προσδίδει κάποια ελευθερία, είναι σα να ζεις σε μαιζονέτα.

Γι' αυτό σου λέω, κάνε ό,τι θέλει η ψυχούλα σου αλλά κράτησε για κάποιους μήνες και το δικό σου σπίτι. Καταλαβαίνω ότι είναι ελκυστική η ιδέα του να στήνετε μαζί τη φωλίτσα σας αλλά μην θεωρείς σίγουρο ότι θα είναι φωλιά ΣΑΣ. Συγκατοίκηση όλων θα είναι. Μπορεί να πάει καλά, μπορεί να πάει κατά διαόλου και στο τέλος και να φορτωθείς με ενοχές που δεν σου αντιστοιχούν. Πρόσεχε.
Δεν με πειράζει να μπω σε αυτό ειλικρινά το λέω. Βέβαια μιλάω εκ του ασφαλούς χωρίς να έχω άμεση εμπλοκή για καιρό σε μια τέτοια κατάσταση. Με προβληματίζει αλλά με ξέρω ότι δεν θα έχω θέμα. Το σπίτι θα το κρατήσω ναι. Τουλάχιστον για κανένα 6μηνο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71013
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Απρ 2023, 18:04

Naida έγραψε:
07 Απρ 2023, 18:00
Με προβληματίζει αλλά με ξέρω ότι δεν θα έχω θέμα. Το σπίτι θα το κρατήσω ναι. Τουλάχιστον για κανένα 6μηνο.
:smt023
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Απρ 2023, 20:42

Casp έγραψε:
07 Απρ 2023, 00:42
ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Απρ 2023, 18:23
Ασέβαστος έγραψε:
06 Απρ 2023, 17:44


θα σου κατι εντελως σοβαρα και δεν θα σου αρεσει.

αν καποιος σηκωσει χερι πανω σου, το πρωτο που κανεις, αμεσα, ειναι να πας στην αστυνομια. πολυ περισσοτερο αν ειναι ο πατερας σου.

και μετα δεν θα μπορει να πλησιασει καν στο σπιτι που θα μεινεις.
Το δικό μου στομάχι ανακατεύτηκε μόνον και μόνον με τον χαρακτηρισμό ότι η Casp... έχει ξεφύγει.

Γιατί ειλικρινά δεν κατάλαβα ποιο ακριβώς είναι το σημείο που ξέφυγε.
Που τόλμησα να πάω να μείνω σε ξενοδοχείο με κάποιον που δεν γνωρίζω καλά καλά. Αυτό είπε της μάνας μου. Εμένα μου είπε θυμωμένος απλά ότι ξέφυγα και ότι θα τα πούμε σπίτι.
:cry

Όλα καλά;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12594
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 08 Απρ 2023, 08:57

Γσμω τα ΚΤΕΟ μου 😡
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 08 Απρ 2023, 10:11

enterprise-psi έγραψε:
08 Απρ 2023, 08:57
Γσμω τα ΚΤΕΟ μου 😡
:o

Πες μου τώρα ότι πήγες σε κανένα κρατικό, να πηδηχτώ απ' το παράθυρο!
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Απρ 2023, 10:37

Στέλνεις ένα προτιμολόγιο της παραγγελίας. Σου απαντάει μετά από μέρες ο πωλητής πρόσθεσε και εκείνο τον κωδικό και ξαναστείλ' το. Πως το γράφει; στο θέμα του mail; διορθωμένο προτιμολόγιο δεν μου πάει, ανανεωμένο προτιμολόγιο επίσης δεν μου πάει,.ουτε τροποποιημενο μου πάει. Τι λέξη ταιριάζει;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9646
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 08 Απρ 2023, 10:38

Naida έγραψε:
08 Απρ 2023, 10:37
Στέλνεις ένα προτιμολόγιο της παραγγελίας. Σου απαντάει μετά από μέρες ο πωλητής πρόσθεσε και εκείνο τον κωδικό και ξαναστείλ' το. Πως το γράφει; στο θέμα του mail; διορθωμένο προτιμολόγιο δεν μου πάει, ανανεωμένο προτιμολόγιο επίσης δεν μου πάει,.ουτε τροποποιημενο μου πάει. Τι λέξη ταιριάζει;
Προτιμολογιο/Τροποποιηση
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Απρ 2023, 10:45

Bazoomba έγραψε:
08 Απρ 2023, 10:38
Naida έγραψε:
08 Απρ 2023, 10:37
Στέλνεις ένα προτιμολόγιο της παραγγελίας. Σου απαντάει μετά από μέρες ο πωλητής πρόσθεσε και εκείνο τον κωδικό και ξαναστείλ' το. Πως το γράφει; στο θέμα του mail; διορθωμένο προτιμολόγιο δεν μου πάει, ανανεωμένο προτιμολόγιο επίσης δεν μου πάει,.ουτε τροποποιημενο μου πάει. Τι λέξη ταιριάζει;
Προτιμολογιο/Τροποποιηση
Δεν πάει μωρέ. Στο θέμα του mail τροποποιημένο προτιμολόγιο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14594
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 08 Απρ 2023, 10:49

Κωσταλέξι.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 08 Απρ 2023, 11:07

Naida έγραψε:
08 Απρ 2023, 10:45
Bazoomba έγραψε:
08 Απρ 2023, 10:38
Naida έγραψε:
08 Απρ 2023, 10:37
Στέλνεις ένα προτιμολόγιο της παραγγελίας. Σου απαντάει μετά από μέρες ο πωλητής πρόσθεσε και εκείνο τον κωδικό και ξαναστείλ' το. Πως το γράφει; στο θέμα του mail; διορθωμένο προτιμολόγιο δεν μου πάει, ανανεωμένο προτιμολόγιο επίσης δεν μου πάει,.ουτε τροποποιημενο μου πάει. Τι λέξη ταιριάζει;
Προτιμολογιο/Τροποποιηση
Δεν πάει μωρέ. Στο θέμα του mail τροποποιημένο προτιμολόγιο.
Προτιμολόγιο - επανάληψη
Προτιμολόγιο - τροποποίηση (αυτό που σου είπε κι ο Μπαζούμπας, νομίζω το καλύτερο)
Προτιμολόγιο - νέο
Προτιμολόγιο - διόρθωση
Προτιμολόγιο - νέα στοιχεία
Προτιμολόγιο - τελικό, μαλάκα Θανάση, κανόνισε να μου στείλεις κι άλλους κωδικούς, θα γίνουμε μπίλιες

Εναλλακτικά, αν το προηγούμενο προτιμολόγιό σου είχε πχ αριθμό 45637, βάλε απλά τον αριθμό του νέου
Προτιμολόγιο 45674 (ακυρώνει το 45637)
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Απρ 2023, 11:15

Bic έγραψε:
08 Απρ 2023, 11:07
Naida έγραψε:
08 Απρ 2023, 10:45
Bazoomba έγραψε:
08 Απρ 2023, 10:38

Προτιμολογιο/Τροποποιηση
Δεν πάει μωρέ. Στο θέμα του mail τροποποιημένο προτιμολόγιο.
Προτιμολόγιο - επανάληψη
Προτιμολόγιο - τροποποίηση (αυτό που σου είπε κι ο Μπαζούμπας, νομίζω το καλύτερο)
Προτιμολόγιο - νέο
Προτιμολόγιο - διόρθωση
Προτιμολόγιο - νέα στοιχεία
Προτιμολόγιο - τελικό, μαλάκα Θανάση, κανόνισε να μου στείλεις κι άλλους κωδικούς, θα γίνουμε μπίλιες

Εναλλακτικά, αν το προηγούμενο προτιμολόγιό σου είχε πχ αριθμό 45637, βάλε απλά τον αριθμό του νέου
Προτιμολόγιο 45674 (ακυρώνει το 45637)
:smt005:


Οχιιι θέλω στο θέμα να γράψω από πριν τι αφορά το mail με δύο λέξεις. Διορθωμένο δεν είναι γιατί παραπέμπει σε λάθος. Το "Τροποποιημένο Προτιμολόγιο " ναι μεν είναι σωστό σαν έννοια αλλά δεν μου κάθεται καλά. Ίσως επειδή είναι πολλά τα τ και τα π. Δεν ξέρω.
Τι άλλη λέξη θα ταίριαζε να χρησιμοποιήσω;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών