[προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40859
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Μάιος 2023, 15:12

Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 13:11
Ερμής έγραψε:
03 Μάιος 2023, 13:02
μου βγάζει μια αίσθηση πως μονιμα βρωμοκοπάει τσιπουρο
Έλα μαλακίες.. :lol:

Εμένα μου βγάζει μιαν εσάνς βαρβατίλας, απ'την καλή. Όχι εκείνη του μαλάκα γαμιά νεοέλληνα, που ''όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει.''
Εμένα πάλι μού βγάζει μια κλασική καραμπαμπιά. Επίσης μοιάζει τουλάχιστον 20 χρόνια μεγαλύτερος απ' ό,τι είναι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13560
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Μάιος 2023, 15:13

hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:12
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 13:11
Ερμής έγραψε:
03 Μάιος 2023, 13:02
μου βγάζει μια αίσθηση πως μονιμα βρωμοκοπάει τσιπουρο
Έλα μαλακίες.. :lol:

Εμένα μου βγάζει μιαν εσάνς βαρβατίλας, απ'την καλή. Όχι εκείνη του μαλάκα γαμιά νεοέλληνα, που ''όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει.''
Εμένα πάλι μού βγάζει μια κλασική καραμπαμπιά. Επίσης μοιάζει τουλάχιστον 20 χρόνια μεγαλύτερος απ' ό,τι είναι.
Εμένα σαν γυναίκα, μου γουστάρει. Τέρμα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison


Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13560
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Μάιος 2023, 15:17

βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:09
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:02
βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 14:58


Ωπα ωπα

μανταμίτσα πόρτο αλλιώς γιατί βρήκες

μπερδεύεις την ποιότητα με την ποσότητα κάθε φορά;
Σε έβαλα νταβατζή στα γούστα μου και δεν το πήρα χαμπάρι; Για πάρτο εσύ αλλιώτικα, που θα μου υποδείξεις πως θα καυλώνω με έναν άντρα. :lol:
στου γιαλού τα βοτσαλάκια κλαίγονται δυο καβουράκια
ποιος νοιάζεται για την δυστυχία σου;

εσύ να κάνεις κάνα τρισάγιο μάλλον
μπας και βρεις καμιά.... σέλα

γιατί σαν τη πλαστικά δεν σε κόβω να καβατζώνεσαι
:smt047
Έχω σέλα να κουνιέμαι μαλάκα. Και γαμάτη. Πολλά χρόνια τώρα.
Πάνε παραδίπλα να τραβήξεις καμιά μαλακία με τις πίπες που λες. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13560
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Μάιος 2023, 15:19

nowhere έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:15
είσαι καλόγουστη προφανώς
Υποκειμενικό το νταλαβέρι και άμα δεν σ'αρέσει, τη βόλτα σου λεβέντη μου. :wave:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40859
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Μάιος 2023, 15:22

Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:13
hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:12
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 13:11


Έλα μαλακίες.. :lol:

Εμένα μου βγάζει μιαν εσάνς βαρβατίλας, απ'την καλή. Όχι εκείνη του μαλάκα γαμιά νεοέλληνα, που ''όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει.''
Εμένα πάλι μού βγάζει μια κλασική καραμπαμπιά. Επίσης μοιάζει τουλάχιστον 20 χρόνια μεγαλύτερος απ' ό,τι είναι.
Εμένα σαν γυναίκα, μου γουστάρει. Τέρμα.
Καλά, όποιος θέλεις μπορεί να σ' αρέσει. Κι ο δολοφόνος πιλότος δέχεται ερωτικά γράμματα και δεν είναι ο μόνος ψυχοπαθής φυλακισμένος στον οποίον συμβαίνει αυτό.

Κάποιες γυναίκες είναι περίεργες. Υπάρχουν γυναίκες που ανέχονται κακοποιητικές συμπεριφορές, που επιστρέφουν πίσω σε κακοποιητικούς συντρόφους, καθώς και άλλες που το παίζουν φεμινίστριες, ωρύονται για διάφορα θέματα και τελικά κάθονται να υπηρετούν "βαρβάτους" που αράζουν στην πολυθρόνα και δεν κάνουν κόπο να σηκώσουν ούτε το βρακί τους απ' το πάτωμα. Your choice.

Απλά να ξέρεις ότι το "τέρμα" δεν είναι μια εντολή που δέχομαι να υπακούσω και γενικά δεν υπακούω σε εντολές, γιατί προσωπικά δεν μου αρέσει να υπηρετώ κανέναν. Καλά κάνεις και σ' αρέσει και το ίδιο καλά κάνω κι εκφράζω την άποψή μου ελεύθερα, όπως καλά κάνω και κράζω την Naida και μπορώ κι εσένα για το δίπορτο φεμινίστρια-υποταγμένη.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14737
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 03 Μάιος 2023, 15:25

Ερμής έγραψε:
03 Μάιος 2023, 13:02
μου βγάζει μια αίσθηση πως μονιμα βρωμοκοπάει τσιπουρο
Ε αφού όλη την ώρα κυκλοφορεί με ένα άθλιο μαύρο t-shirt ρε τύπε, τι αίσθηση να σου δημιουργήσει;

Μηδέν στυλ, μόνιμα τσιγάρο στο στόμα, ατημέλητος και αγύμναστος. Ιδανικός, ακίνδυνος τύπος για βόλεμα και κοπροσκύλιασμα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir


Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13560
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Μάιος 2023, 16:02

βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:59
Άστο. Ραν Ταν Πλαν δεν γίνεσαι. Που να βαράς τον κώλο σου χάμω. Απομίμηση της κακιάς συμφοράς. Πες του να έρθει να μας τα πει ο ίδιος. :003:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 03 Μάιος 2023, 16:05

Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:02
βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:59
Άλλο βασικό χαρακτηριστικό του γυναικείου χωντροκολισμού είναι το σόου που παρουσιάζει κάθε φορά όταν ...ξεμπροστιάζεται
θα χρησιμοποιήσει όλες τις ύπουλες μεθόδους, θα φωνάξει θα κλάψει θα σιχτηρίσει θα κάνει τον καραγκιόζη , αλλά εκεί , θα μένει προσηλωμένη στο στόχο της.
Είναι ο ψυχαναγκαστικός στόχος της τέτοιος που απαιτεί αυστηρή προσήλωση στον κανόνα,
πες ότι θες , κάνε ότι θέλεις, αρκεί να επιβληθείς στο θύμα
πιες του το αίμα με το καλαμάκι και μην σκέφτεσαι τίποτε άλλο από τον εαυτό σου

ο τελικός στόχος είναι το κλασικό άδειασμα των καρτών του θύματος
και η μετατροπή του θύματος σε ζόμπι άντρα που κάθεται σούζα στο πρόσταγμα του αρπακτικού

:003:
Άστο. Ραν Ταν Πλαν δεν γίνεσαι. Που να βαράς τον κώλο σου χάμω. Απομίμηση της κακιάς συμφοράς. Πες του να έρθει να μας τα πει ο ίδιος. :003:
μη μιλάς για το δάσκαλο, ερασιτέχνη της κακιάς ώρας
εδώ μεταλαμπαδεύουμε γνώση

διαδίδουμε τη γνώση στους ανυποψίαστους
Είναι ιερό καθήκον να αφυπνίσουμε τους άντρες ενάντια στη γυναικεία χοντροκωλίαση

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28546
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 03 Μάιος 2023, 16:07

Τι κακο εχει η καιζερ; :102:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 03 Μάιος 2023, 16:08

ο ιερός δρόμος είναι σπαρμένος με γαιδουράγκαθα,
αλλά εμείς θα συνεχίσουμε

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13560
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Μάιος 2023, 16:09

βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:05
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:02
βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:59
Άλλο βασικό χαρακτηριστικό του γυναικείου χωντροκολισμού είναι το σόου που παρουσιάζει κάθε φορά όταν ...ξεμπροστιάζεται
θα χρησιμοποιήσει όλες τις ύπουλες μεθόδους, θα φωνάξει θα κλάψει θα σιχτηρίσει θα κάνει τον καραγκιόζη , αλλά εκεί , θα μένει προσηλωμένη στο στόχο της.
Είναι ο ψυχαναγκαστικός στόχος της τέτοιος που απαιτεί αυστηρή προσήλωση στον κανόνα,
πες ότι θες , κάνε ότι θέλεις, αρκεί να επιβληθείς στο θύμα
πιες του το αίμα με το καλαμάκι και μην σκέφτεσαι τίποτε άλλο από τον εαυτό σου

ο τελικός στόχος είναι το κλασικό άδειασμα των καρτών του θύματος
και η μετατροπή του θύματος σε ζόμπι άντρα που κάθεται σούζα στο πρόσταγμα του αρπακτικού

:003:
Άστο. Ραν Ταν Πλαν δεν γίνεσαι. Που να βαράς τον κώλο σου χάμω. Απομίμηση της κακιάς συμφοράς. Πες του να έρθει να μας τα πει ο ίδιος. :003:
μη μιλάς για το δάσκαλο, ερασιτέχνη της κακιάς ώρας
εδώ μεταλαμπαδεύουμε γνώση

διαδίδουμε τη γνώση στους ανυποψίαστους
Είναι ιερό καθήκον να αφυπνίσουμε τους άντρες ενάντια στη γυναικεία χοντροκωλίαση
Δεν πιάνετε θρούμπι ρε κακομοιριασμένοι. Φέρτε τον εδώ να κάνουμε τουλάχιστον μιαν αξιοπρεπή συζήτηση, Καλαματιανή ντελιβερασιόνες. Εσύ τι να κλάσεις. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40859
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Μάιος 2023, 16:15

Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:54
Άσε μας ρε Χέλη. Ουδέποτε ήμουν υποταγμένη, ή γυναικούλα.
Αυτό είναι το μοναδικό κομμάτι που δεν με αφορά. Δικαίωμά σου να είσαι.

Κατά τα άλλα, θίχτηκες επειδή είπα καράμπαμπα τον τσομπάνο μπάρμπα που γουστάρεις. Αυτό δεν είναι δικαίωμά σου. Ή μάλλον δικαίωμά σου είναι να μην σ' αρέσει που τον χαρακτήρισα, δεν είναι όμως δικαίωμά σου να μου πεις ποιον θα χαρακτηρίσω και πώς.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 03 Μάιος 2023, 16:16

Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:09
βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:05
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:02


Άστο. Ραν Ταν Πλαν δεν γίνεσαι. Που να βαράς τον κώλο σου χάμω. Απομίμηση της κακιάς συμφοράς. Πες του να έρθει να μας τα πει ο ίδιος. :003:
μη μιλάς για το δάσκαλο, ερασιτέχνη της κακιάς ώρας
εδώ μεταλαμπαδεύουμε γνώση

διαδίδουμε τη γνώση στους ανυποψίαστους
Είναι ιερό καθήκον να αφυπνίσουμε τους άντρες ενάντια στη γυναικεία χοντροκωλίαση
Δεν πιάνετε θρούμπι ρε κακομοιριασμένοι. Φέρτε τον εδώ να κάνουμε τουλάχιστον μιαν αξιοπρεπή συζήτηση, Καλαματιανή ντελιβερασιόνες. Εσύ τι να κλάσεις. :lol:
είμαι ο απεσταλμένος του δάσκαλου, καθώς ο ποντίφικας τελεί σε ιερή απομόνωση

μου μήνυσε ότι σου επιβάλλει εξαγνισμό , χοντροκώλικο αρπακτικό
πάρε στουπί λαστιχωτό και βάρα το μέχρι να ασπρίσει

:smt047

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών