[προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 03 Μάιος 2023, 18:27

student έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:16
neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:28
student έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:23



Μα που ζεις? :)


Cock And Balls: A Photo Study Of Rock Gods’ Packages In Very Tight Trousers
απίστευτο
Δεν πλησιάζει καν ο νους σου. Απλά έχουν ένα τρομερό έμφυτο χάρισμα να τα συζητάνε αυτά χωρίς ούτε αρσενικό κουνούπι να τ ακούσει...νομίζω τελικά έχουν όλες τους ενσωματωμένο σύστημα συναγερμού...πέφτει ρελέ ενστικτώδους μούγκας με την ασυνείδητη υποψία και μόνο ότι κάτι με φρύδια μπαίνει στην ακουστική ακτίνα.

Μόνο εκ των έσω γίνονται αυτά γνωστά. Μόνο από πολύ καψούρα και ολοκληρωμένη (προς ώρας, τίποτα δεν κρατάει για πάντα ντέμη μου) ρουφιάνα του φύλου :lol: Μετά μαθαίνεις και όντας πλέον υποψιασμένος βρίσκεις εύκολα τα κατάλληλα αντίμετρα για ανεμπόδιστες ακροάσεις. Έκτοτε δεν σταματάς να μονολογείς ανά τακτά χρονικά διαστήματα αυτό που αναφώνησες από την πρώτη φορά...απίστευτο!
αυτό το perception is reality ποιος το έχει πει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Μάιος 2023, 18:29

Sid Vicious έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:58
Naida έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:05

Σιδερώνει και μόνος του. Ευτυχώς.
Το σίδερο είναι μια επίπλαστη ανάγκη και περιττή πρακτική του περασμένου αιώνα, ένα εργαλείο καταπίεσης και εγκλωβισμού, η κατάργηση του ήταν ένας δρόμος προς την απελευθέρωση του ανθρώπου
Θα συμφωνήσω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12077
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 03 Μάιος 2023, 18:30

vantono έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:14
Ειναι πολυ πιο ευκολο. Οταν συναντιέστε απο κοντά, μετά απο καμποσο καιρο τσατ, αισθανεστε οτι δεν ειναι πρωτο ραντεβου. Αισθανεστε σαν να γνωριζεστε ήδη, και αυτο ειναι που σπάει κατα πολυ την όποια αμηχανία.
Αισθάνεστε ότι έχετε ήδη κοιμηθει μαζί, έχετε πει και τόσα, τι άλλο να πείτε αυτή η σχέση έχει φτάσει σε ένα αδιέξοδο, όλα σε ένα πρώτο ραντεβού μαζί με χωρισμό, τέχνη
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12077
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 03 Μάιος 2023, 18:34

vantono έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:17
Sid Vicious έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:12
Καρολίνα έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:06


η απίστευτα πρωτότυπη φράση "θέλω να σε σκίσω στα 4" που στέλνει συνήθως άγνωστος κόσμος. :roll:
Εμένα ποτέ δεν με έγραψε καμία "θέλω να σε σκίσω στα 4", που έχεις μπλέξει;
Εμένα μου το εχουν πει face2face χωρίς να μου το γράψουν. Δεν το περιμενα. Καλύτερα να μου το έγραφαν πρωτα, να ημουν υποψιασμενος.
Οχι ρε ουτε face2face, μια φορά σε ενα κλαμπ μια αγνωστη με ρωτησε αν θελω xtc και μια φορά μια αγνωστη σε ενα μπαρ με ρωτησε αν ημουν ψυχοπαθης. Υποπτεύομαι ότι και οι δυο τους πρέπει να ήταν από τον χώρο της Υγείας για να τα ρωτήσουν αυτά
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23685
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 03 Μάιος 2023, 18:39

εμενα μου επιασε μια κουβεντα απο το πουθενα πριν λιγο καιρό στο παρκο. Ακουγα μουσικουλα διαβαζα φόρουμ και αναπολουσα την εποχή που δεν υπηρχε φβ και εβρισκα γκομενες, εκεινη εκοβε βολτες με ενα σκύλο του τον ειχε βγαλει βολτα μαλλον, με εκοψε δυο τρεις φορές, και μετα ηρθε στην ψυχρα και μου λεει, "τον βαντόνο τον ξερεις; Τον θέλω."

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12077
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 03 Μάιος 2023, 18:41

:lol:
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3308
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 03 Μάιος 2023, 18:53

neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:27
student έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:16
neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:28


απίστευτο
Δεν πλησιάζει καν ο νους σου. Απλά έχουν ένα τρομερό έμφυτο χάρισμα να τα συζητάνε αυτά χωρίς ούτε αρσενικό κουνούπι να τ ακούσει...νομίζω τελικά έχουν όλες τους ενσωματωμένο σύστημα συναγερμού...πέφτει ρελέ ενστικτώδους μούγκας με την ασυνείδητη υποψία και μόνο ότι κάτι με φρύδια μπαίνει στην ακουστική ακτίνα.

Μόνο εκ των έσω γίνονται αυτά γνωστά. Μόνο από πολύ καψούρα και ολοκληρωμένη (προς ώρας, τίποτα δεν κρατάει για πάντα ντέμη μου) ρουφιάνα του φύλου :lol: Μετά μαθαίνεις και όντας πλέον υποψιασμένος βρίσκεις εύκολα τα κατάλληλα αντίμετρα για ανεμπόδιστες ακροάσεις. Έκτοτε δεν σταματάς να μονολογείς ανά τακτά χρονικά διαστήματα αυτό που αναφώνησες από την πρώτη φορά...απίστευτο!
αυτό το perception is reality ποιος το έχει πει
Δεν έχω ιδέα αν και δεν νομίζω ότι είναι ρητό. Μου έχει καρφωθεί σαν συμπέρασμα από τότε που σε κάποιο μάθημα κάποιας βαθμίδας (ειλικρινά δεν θυμάμαι) κάποιος δάσκαλος έφερε το κλασσικό φιλοσοφικό παράδειγμα του δένδρου που πέφτει σ ένα δάσος...

"If a tree falls in a forest and no one is around to hear it, does it make a sound?"

Με τελικό και straightforward για εμέ συμπέρασμα ότι η πραγματικότητα είναι τελικά το τί αντιλαμβάνεται ο καθένας σαν πραγματικότητα. Έκτοτε με συντροφεύει σε όλες τις ερμηνευτικές επιχειρήσεις περί συμπεριφορών και πράξεων

ΥΓ. Ρε λες τελικά να το πρωτοείπα εγώ :smt017:lol:
Perception is reality...

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 03 Μάιος 2023, 18:57

student έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:53
neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:27
student έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:16


Δεν πλησιάζει καν ο νους σου. Απλά έχουν ένα τρομερό έμφυτο χάρισμα να τα συζητάνε αυτά χωρίς ούτε αρσενικό κουνούπι να τ ακούσει...νομίζω τελικά έχουν όλες τους ενσωματωμένο σύστημα συναγερμού...πέφτει ρελέ ενστικτώδους μούγκας με την ασυνείδητη υποψία και μόνο ότι κάτι με φρύδια μπαίνει στην ακουστική ακτίνα.

Μόνο εκ των έσω γίνονται αυτά γνωστά. Μόνο από πολύ καψούρα και ολοκληρωμένη (προς ώρας, τίποτα δεν κρατάει για πάντα ντέμη μου) ρουφιάνα του φύλου :lol: Μετά μαθαίνεις και όντας πλέον υποψιασμένος βρίσκεις εύκολα τα κατάλληλα αντίμετρα για ανεμπόδιστες ακροάσεις. Έκτοτε δεν σταματάς να μονολογείς ανά τακτά χρονικά διαστήματα αυτό που αναφώνησες από την πρώτη φορά...απίστευτο!
αυτό το perception is reality ποιος το έχει πει
Δεν έχω ιδέα αν και δεν νομίζω ότι είναι ρητό. Μου έχει καρφωθεί σαν συμπέρασμα από τότε που σε κάποιο μάθημα κάποιας βαθμίδας (ειλικρινά δεν θυμάμαι) κάποιος δάσκαλος έφερε το κλασσικό φιλοσοφικό παράδειγμα του δένδρου που πέφτει σ ένα δάσος...

"If a tree falls in a forest and no one is around to hear it, does it make a sound?"

Με τελικό και straightforward για εμέ συμπέρασμα ότι η πραγματικότητα είναι τελικά το τί αντιλαμβάνεται ο καθένας σαν πραγματικότητα. Έκτοτε με συντροφεύει σε όλες τις ερμηνευτικές επιχειρήσεις περί συμπεριφορών και πράξεων

ΥΓ. Ρε λες τελικά να το πρωτοείπα εγώ :smt017:lol:
ενδιαφέρον

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 03 Μάιος 2023, 19:10

neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:57
student έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:53
neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:27


αυτό το perception is reality ποιος το έχει πει
Δεν έχω ιδέα αν και δεν νομίζω ότι είναι ρητό. Μου έχει καρφωθεί σαν συμπέρασμα από τότε που σε κάποιο μάθημα κάποιας βαθμίδας (ειλικρινά δεν θυμάμαι) κάποιος δάσκαλος έφερε το κλασσικό φιλοσοφικό παράδειγμα του δένδρου που πέφτει σ ένα δάσος...

"If a tree falls in a forest and no one is around to hear it, does it make a sound?"

Με τελικό και straightforward για εμέ συμπέρασμα ότι η πραγματικότητα είναι τελικά το τί αντιλαμβάνεται ο καθένας σαν πραγματικότητα. Έκτοτε με συντροφεύει σε όλες τις ερμηνευτικές επιχειρήσεις περί συμπεριφορών και πράξεων

ΥΓ. Ρε λες τελικά να το πρωτοείπα εγώ :smt017:lol:
ενδιαφέρον
Άμα λέω εγώ ότι το φόρουμ είναι πηγή βαθύτατης γνώσης....κλαίω τα χαμένα χρόνια στο σχολείο και στο πανεπιστήμιο, δεν έμπαινα εδώ καλύτερα να μάθω ΤΑ ΠΑΝΤΑ;

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23056
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 03 Μάιος 2023, 20:00

vantono έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:14
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:08
Sid Vicious έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:05


Οχι ρε ποιο καλα real life και time, αλλο feeling απο το να καθεσαι να γραφεις και να σε πιανει νυστα
Εννοείται αφού έχεις πιάσει το μπλα μπλα, και έχεις δει πως μένει στην ίδια πόλη, μια δυο τρεις, κάνεις πρόταση για καφέ. Αν πει ναι, γίνεται real life, Αν θέλει μονο μπλα μπλα, απλά σιγά σιγά απομάκρυνεσαι, και μένεις στα λαικ και στις καρδούλες.
Σωστο. Και εγω που θεωρούμαι "ωραιος" σε αντιθεση με εσενα που συνεχως αυτοαποκαλείσαι άσχημος (ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ) ή κοινωνικά ατσούμπαλος ή ο,τι αλλο, μέσα απο σοσιαλ κι εγω ξεκινησα να κανω το μεγαλυτερο παιχνίδι της εως τωρα καριέρας μου.
Ειναι πολυ πιο ευκολο. Οταν συναντιέστε απο κοντά, μετά απο καμποσο καιρο τσατ, αισθανεστε οτι δεν ειναι πρωτο ραντεβου. Αισθανεστε σαν να γνωριζεστε ήδη, και αυτο ειναι που σπάει κατα πολυ την όποια αμηχανία.
Καλά, για την θλιβερή χαμένη νιότη ομιλούμε. Μετά τα 30 μια χαρά τα πήγα στα ερωτικά, και τώρα μια χαρά κοπέλες υπάρχουν στο φβ για σχέση. Ούτε με νοιάζει πλέον ιδιαίτερα πως είμαι, ότι ήταν να κάνω στη ζωή μου το έκανα, δεν αγχώνομαι. Απλά φλερτάρω και τύχει τίποτα καλό, οκ είμαστε.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13560
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Μάιος 2023, 21:09

βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:02
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:53


Να του μεταφέρεις αγωνιστικούς χαιρετισμούς και πες του να βάλει το στουπί στο Έρεβος της σπηλιάς του. Μέχρι να μελιτζανιάσει το χρώμα της μάπας του. Είμαι ευγενική..Αν μη τι άλλο. :003:
:o:smt126:sal7:

ορε φίλε
τι ωραία ελληνικά σας μαθαίνουν εκεί στη... Λαϊκή ..!!!!
σεληνιάστηκα
Τα ίδια ''ωραία'' Ελληνικά που μιλάς κι εσύ. Που με έλεγες σαβούρα το μεσημέρι.
Ρε, δεν θέλετε λύπηση. Μόνο απο μπινελίκι καταλαβαίνετε εν τέλει.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9568
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 03 Μάιος 2023, 21:14

enaon έγραψε:
03 Μάιος 2023, 18:39
εμενα μου επιασε μια κουβεντα απο το πουθενα πριν λιγο καιρό στο παρκο. Ακουγα μουσικουλα διαβαζα φόρουμ και αναπολουσα την εποχή που δεν υπηρχε φβ και εβρισκα γκομενες, εκεινη εκοβε βολτες με ενα σκύλο του τον ειχε βγαλει βολτα μαλλον, με εκοψε δυο τρεις φορές, και μετα ηρθε στην ψυχρα και μου λεει, "τον βαντόνο τον ξερεις; Τον θέλω."
:smt005:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 03 Μάιος 2023, 21:51

Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 21:09
βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 17:02
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:53


Να του μεταφέρεις αγωνιστικούς χαιρετισμούς και πες του να βάλει το στουπί στο Έρεβος της σπηλιάς του. Μέχρι να μελιτζανιάσει το χρώμα της μάπας του. Είμαι ευγενική..Αν μη τι άλλο. :003:
:o:smt126:sal7:

ορε φίλε
τι ωραία ελληνικά σας μαθαίνουν εκεί στη... Λαϊκή ..!!!!
σεληνιάστηκα
Τα ίδια ''ωραία'' Ελληνικά που μιλάς κι εσύ. Που με έλεγες σαβούρα το μεσημέρι.
Ρε, δεν θέλετε λύπηση. Μόνο απο μπινελίκι καταλαβαίνετε εν τέλει.
μην αυτοπαραμυθιάζεσαι,
λύπηση χρειάζεται μόνο αυτό που έχεις δημιουργήσει, το ανδρείκελο που παραμυθιάζεις

αμα δεν αντέχεις μην το ξεκινάς
:smt047


Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 03 Μάιος 2023, 22:16

hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:22
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:13
hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:12


Εμένα πάλι μού βγάζει μια κλασική καραμπαμπιά. Επίσης μοιάζει τουλάχιστον 20 χρόνια μεγαλύτερος απ' ό,τι είναι.
Εμένα σαν γυναίκα, μου γουστάρει. Τέρμα.
Καλά, όποιος θέλεις μπορεί να σ' αρέσει. Κι ο δολοφόνος πιλότος δέχεται ερωτικά γράμματα και δεν είναι ο μόνος ψυχοπαθής φυλακισμένος στον οποίον συμβαίνει αυτό.

Κάποιες γυναίκες είναι περίεργες. Υπάρχουν γυναίκες που ανέχονται κακοποιητικές συμπεριφορές, που επιστρέφουν πίσω σε κακοποιητικούς συντρόφους, καθώς και άλλες που το παίζουν φεμινίστριες, ωρύονται για διάφορα θέματα και τελικά κάθονται να υπηρετούν "βαρβάτους" που αράζουν στην πολυθρόνα και δεν κάνουν κόπο να σηκώσουν ούτε το βρακί τους απ' το πάτωμα. Your choice.

Απλά να ξέρεις ότι το "τέρμα" δεν είναι μια εντολή που δέχομαι να υπακούσω και γενικά δεν υπακούω σε εντολές, γιατί προσωπικά δεν μου αρέσει να υπηρετώ κανέναν. Καλά κάνεις και σ' αρέσει και το ίδιο καλά κάνω κι εκφράζω την άποψή μου ελεύθερα, όπως καλά κάνω και κράζω την Naida και μπορώ κι εσένα για το δίπορτο φεμινίστρια-υποταγμένη.

Στην δεύτερη παράγραφο προφανώς φωτογραφίζεις το φεμινάζουλο του φόρουμ (και μπράβο σου) αλλά στην πρώτη παράγραφο είσαι καραφαουλ προς στην Πασιφάη. Άλλο να γελάμε με το γούστο κάποιου στα πλαίσια χαβαλε και άλλο να εξισώνεις έμμεσα και μόνο βάζοντας στην ίδια πρόταση, το γούστο κάποιου με τις θαυμάστριες δολοφονου. Οκ το γούστο και το στυλ έχουν κοινωνιολογικές προεκτάσεις, αλλά μην το γαμαμε κιόλας. Και ξέρεις πόσο σε συμπαθώ (άσχετο) και πόσο συνήθως αντιλαμβάνομαι τον τρόπο σκέψης σου (σχετικό)

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών