Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 19 Ιουν 2023, 10:37

Ουτε είπαμε, ούτε ειπε.

αποδείχτηκε και η ελευθερία λόγου πηδήχτηκε!
Εικόνα

Εικόνα

Ψεκάστηκαν τα νηματα με Exafanizol!
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 19 Ιουν 2023, 10:41

Προσποιητή.

το μισό φόρουμ ειναι μηνύσιμο και άνευ ενδιαφερόμενων. Και guess what? Της δικής σας συνομοταξίας είναι οι δράστες!

Spiros252 @ ΝΟΜΟΣ 4285/2014. Καταπολέμηση ρατσισμού και ξενοφοβίας στο διαδίκτυο


Πάραυτα σας ανεχόμαστε, αλλά ο σπιούνος θίχτηκε για την κουραδομηχανή και άρχισε τις απειλές με αποτέλεσμα να σβηστούν νήματα που δεν πρόσβαλαν κανέναν.
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 19 Ιουν 2023, 10:45

Και που σαι Προσποιητή.

Ξέρεις τι άλλο είναι μηνύσιμο;

Να κλέβεις φωτογραφίες από το CanStock και το shutterstock, όπως κάνει η γιάφκα!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης @ Άλλη μια ξεφτίλα του φαιου αντιαριστερου μετώπου - ψευτικοι δημοσιογράφοι

:smt005:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Ιουν 2023, 10:58

Πρετεντέρης έγραψε:
19 Ιουν 2023, 10:35
taxalata xalasa έγραψε:
19 Ιουν 2023, 07:41
Ο από πάνω είναι σιγανοπαπαδιά και μέγας ρουφιάνος που δεν έχει καν τσίπα να κρύβει την ρουφιανιά του.
Ιεροεξεταστής απόγονος του Τορκεμάδα! Εκτοξεύει απειλές για λογοκρισία και προφανώς οι συντονιστές δεν θέλουν να βρουν τον μπελά τους όταν έχουν έναν τέτοιο χρήστη στο φόρουμ που τους λέει ευθέως πως θα κινηθεί δικομανιακά εναντίον του φόρουμ επειδή θίξανε την κουραδομηχανή αδερφομάνα του ηλίθιου που παριστάνει τον Καραγκιόζη σε ρόλο ΠΘ.

Όσο και να κλαίγεται γύρω-γύρω για το ποιόν του ως συνομιλήτης, δεν είναι κάτι πιότερο από μια φουσκάλα γεμάτη τοξικό πύον.

Ο taxalataxalasa μίλησε και ξέθαψε το τόμαχωκ για να πάρει σκαλπς! Ούγκ! ανοι.
Όλα αυτά που λες στην πρώτη παράγραφο είναι μηνύσιμα από τους ενδιαφερόμενους. Παρά πολύ απλά.
Α, είπε και τέτοια ωραία ο ποιητής; :smt005:

Λοιπόν, να πω εδώ κάτι και θα είναι και το τελευταίο όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα, ήδη ασχολήθηκα πολύ παραπάνω από όσο θα ήθελα (και από όσο θα έπρεπε, ίσως).

Φίλτατε χαρχάλατα (αν με διαβάζεις δηλαδή και δεν μ' έχεις κι εσύ στο ignore όπως εγώ), αν ήμουν εγώ ο δικομανής που αναφέρω, δεν θα έκανα report στο phorum, αλλά απ' ευθείας στις αρχές. Ξέρω ότι σου είναι δύσκολο να το δεχτείς, αλλά είναι απλώς θέμα κοινής λογικής. Αν όντως ήθελα να σε κυνηγήσω νομικά όπως λες (κάτι που δεν θα έκανα σε καμμία περίπτωση και για κανέναν εδώ μέσα, εκτός κι αν έκανε κάτι που να αφορούσε εμένα προσωπικά, την οικογένειά μου ή προσωπικά μου δεδομένα κλπ), τότε γιατί να έκανα καταγγελία στους συντονιστές να κατεβάσουν το νήμα; Δεν το έχεις καν πάρει χαμπάρι, απ' ό,τι καταλαβαίνω από τα γραφόμενά σου, αλλά η κίνησή μου έχει να κάνει με την προστασία του πχόρουμ από πιθανές μηνύσεις κλπ και κατ' επέκτασιν (χωρίς να ήταν αυτός ο σκοπός μου βέβαια, δες το σαν παράπλευρο μπόνους) την δική σου προστασία. Προφανώς έχεις άγνοια κινδύνου με όλα αυτά που λες, γιατί στο παρελθόν έχουν γίνει μηνύσεις κατά του πχόρουμ και των διαχειριστών (και παρά λίγο να μπλέξουν και τους μοντς) για πολύ πιο ήπιους χαρακτηρισμούς.

Το ξέρω ότι υπάρχουν πολλοί τίτλοι και πολλά σχόλια εν δυνάμει μηνύσιμα, αν βρεθεί κάποιος που να θέλει να τα κυνηγήσει νομικά. Όπως και ξέρω επίσης, ότι η πιθανότητα να γίνει κάτι τέτοιο είναι πολύ μικρή, για πολλούς και διάφορους λόγους. Ο τίτλος σου όμως (και οι τίτλοι είναι ακόμα χειρότεροι από επί μέρους ποστς, είτε το καταλαβαίνεις είτε όχι) ξεπερνούσε κάθε λογικό όριο και οι πιθανότητες να γίνει κάποια στραβή πολλαπλασιάζονταν. Και το ξες κι εσύ αυτό, γι' αυτό και μόλις έγινε η καταγγελία μου έτρεξες να αλλάξεις τον τίτλο σε κάτι ελαφρώς λιγότερο υβριστικό, κάτι για το οποίο ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα κάνεις, εξ ου και ο λόγος που κράτησα το screenshot.

Και για να το κλείνουμε, ακόμα και τίποτα απ' όλα αυτά που λέω να μην σου αρέσουν και με τίποτα να μην συμφωνείς, δες το κι έτσι: είδα ένα νήμα σου με απαράδεκτο, υβριστικό και προβοκατόρικο τίτλο, το έκανα ριπόρτ, το σβήσανε και τέλος. Γιατί συνεχίζεις να ασχολείσαι τόσο, να ανοίγεις νήματα επί νημάτων και τα ρέστα; Ένα νήμα ήταν, που κι εσύ ξες πολύ καλά κατά βάθος ότι θα έπρεπε να φύγει.

Τελευταία σημείωση: για όλα όσα μου έχεις σούρει εδώ (ρουφιάνος, τοξικός, φουσκάλα με πύον, φασίστας κλπ κλπ), δεν έχω διαμαρτυρηθεί πουθενά ούτε και έκανα κάποια καταγγελία. Αυτό, συν το γεγονός ότι βγήκα και είπα δημόσια πως κατήγγειλα το νήμα, κάτι θα έπρεπε να σου λέει για το πόσο "ρουφιάνος" είμαι. Αλλά τι λέω τώρα, ε;...
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 19 Ιουν 2023, 11:09

Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 10:27
Ρε παιδιά, ακόμα ασχολείστε με το θέμα;

Είπαμε, είμαι ο έμμισθος ρουφιάνος της ΝΔ που κυνηγάω τον χαρχάλατα επειδή είναι πανέξυπνος, πνευματώδης και του δε πόιντ πάντα και μας κάνει ζημιά με τους υπέροχους λιβελούς του. Τι πιο απλό; Αφού το λέει κι ο Πήζον ότι παίζει μόνος του εναντίον όλων μας και μας γαμάει πατόκορφα, τι να λέμε τώρα;
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Ιουν 2023, 11:11

Ναύτης έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:09
Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 10:27
Ρε παιδιά, ακόμα ασχολείστε με το θέμα;

Είπαμε, είμαι ο έμμισθος ρουφιάνος της ΝΔ που κυνηγάω τον χαρχάλατα επειδή είναι πανέξυπνος, πνευματώδης και του δε πόιντ πάντα και μας κάνει ζημιά με τους υπέροχους λιβελούς του. Τι πιο απλό; Αφού το λέει κι ο Πήζον ότι παίζει μόνος του εναντίον όλων μας και μας γαμάει πατόκορφα, τι να λέμε τώρα;
Εικόνα
:smt005:

Καλό ρε μούτρο (λατρεία). :lol:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 19 Ιουν 2023, 11:13

Ναύτης έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:09
Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 10:27
Ρε παιδιά, ακόμα ασχολείστε με το θέμα;

Είπαμε, είμαι ο έμμισθος ρουφιάνος της ΝΔ που κυνηγάω τον χαρχάλατα επειδή είναι πανέξυπνος, πνευματώδης και του δε πόιντ πάντα και μας κάνει ζημιά με τους υπέροχους λιβελούς του. Τι πιο απλό; Αφού το λέει κι ο Πήζον ότι παίζει μόνος του εναντίον όλων μας και μας γαμάει πατόκορφα, τι να λέμε τώρα;
Εικόνα
Δεν το ξερα πως εισαι καλλιτεχνης ρε ναυτη!

:smt005::smt005::smt005:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71665
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Ιουν 2023, 11:19

Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:11
Ναύτης έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:09
Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 10:27
Ρε παιδιά, ακόμα ασχολείστε με το θέμα;

Είπαμε, είμαι ο έμμισθος ρουφιάνος της ΝΔ που κυνηγάω τον χαρχάλατα επειδή είναι πανέξυπνος, πνευματώδης και του δε πόιντ πάντα και μας κάνει ζημιά με τους υπέροχους λιβελούς του. Τι πιο απλό; Αφού το λέει κι ο Πήζον ότι παίζει μόνος του εναντίον όλων μας και μας γαμάει πατόκορφα, τι να λέμε τώρα;
Εικόνα
:smt005:

Καλό ρε μούτρο (λατρεία). :lol:

Με το που διάβασα τον πρώτο προσδιορισμό παραλίγο να πνιγώ... :011:

Να ειδοποιάτε.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Ιουν 2023, 11:21

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:19
Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:11
Ναύτης έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:09


Εικόνα
:smt005:

Καλό ρε μούτρο (λατρεία). :lol:

Με το που διάβασα τον πρώτο προσδιορισμό παραλίγο να πνιγώ... :011:

Να ειδοποιάτε.
:smt005:

Πετυχημένο πάντως. Έχει εξελιχθεί πολύ ο Σπίντης μας από την εποχή που του λέγαμε για κοκοκόψαρα για να τον τρολάρουμε. Στα συν του, αυτό... :lol:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 19 Ιουν 2023, 11:23

Γατσουλίνια.... θα μάθετε μπαλίτσα απο τον taxalataxalasa.

o taxalataxalasa εν δρασει Εικόνα
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 19 Ιουν 2023, 11:24

Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:21
(...) Πετυχημένο πάντως. Έχει εξελιχθεί πολύ ο Σπίντης μας από την εποχή που του λέγαμε για κοκοκόψαρα για να τον τρολάρουμε. Στα συν του, αυτό... :lol:
Όλο στην κογιόνα με είχατε τότε. Το θυμάμαι και ανεβαίνει ένας λυγμός, παλιόπαιδα. :cry

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71665
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Ιουν 2023, 11:24

Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:19

Με το που διάβασα τον πρώτο προσδιορισμό παραλίγο να πνιγώ... :011:

Να ειδοποιάτε.
:smt005:

Πετυχημένο πάντως. Έχει εξελιχθεί πολύ ο Σπίντης μας από την εποχή που του λέγαμε για κοκοκόψαρα για να τον τρολάρουμε. Στα συν του, αυτό... :lol:
Συμφωνώ. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 12222
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 19 Ιουν 2023, 11:25

taxalata xalasa έγραψε:
19 Ιουν 2023, 10:41
Προσποιητή.

το μισό φόρουμ ειναι μηνύσιμο και άνευ ενδιαφερόμενων. Και guess what? Της δικής σας συνομοταξίας είναι οι δράστες!

Spiros252 @ ΝΟΜΟΣ 4285/2014. Καταπολέμηση ρατσισμού και ξενοφοβίας στο διαδίκτυο


Πάραυτα σας ανεχόμαστε, αλλά ο σπιούνος θίχτηκε για την κουραδομηχανή και άρχισε τις απειλές με αποτέλεσμα να σβηστούν νήματα που δεν πρόσβαλαν κανέναν.
Δε διαφωνώ.

Απλώς, ανησυχώ μη σε χάσουμε από καμιά μηνυσούλα. :c020:
Φευγατ’ από μπρος, φευγάτε από μπρος
Στο Γήπεδο μπαίνει ο Ολυμπιακός
Φτερά στα πόδια, καρδιά μεσ’ στα στήθια
Πού δωσαν θριάμβους σαν παραμύθια
Παίζουν με τέχνη, ατρόμητοι λύκοι
Και τα φτερά της ξανοίγει η Νίκη

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Ιουν 2023, 11:27

Ναύτης έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:24
Isildur έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:21
(...) Πετυχημένο πάντως. Έχει εξελιχθεί πολύ ο Σπίντης μας από την εποχή που του λέγαμε για κοκοκόψαρα για να τον τρολάρουμε. Στα συν του, αυτό... :lol:
Όλο στην κογιόνα με είχατε τότε. Το θυμάμαι και ανεβαίνει ένας λυγμός, παλιόπαιδα. :cry
Γω ακόμα θυμάμαι το τρολάρισμα και τις καζούρες που κάναμε στον Πλμνμνμν στα Διαγραμμένα, όταν και καλά κάναμε "δοκιμές"...

Σήμερα, θα το λέγαμε ακόμα και μπούλινγκ. Αλλά ήμασταν καλά παιδγιά και με αθώα καρδγιά (κι ο Πμνμν ακόμα καλύτερος απ' όλους μας και πολύ δεκτικός στην πλάκα).
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Το φόρουμ έχει ρουφιάνους της ΝΔ που θέλουν να λογοκρίνουν την ελεύθερη έκφραση με απειλές...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 19 Ιουν 2023, 11:29

Πρετεντέρης έγραψε:
19 Ιουν 2023, 11:25
taxalata xalasa έγραψε:
19 Ιουν 2023, 10:41
Προσποιητή.

το μισό φόρουμ ειναι μηνύσιμο και άνευ ενδιαφερόμενων. Και guess what? Της δικής σας συνομοταξίας είναι οι δράστες!

Spiros252 @ ΝΟΜΟΣ 4285/2014. Καταπολέμηση ρατσισμού και ξενοφοβίας στο διαδίκτυο


Πάραυτα σας ανεχόμαστε, αλλά ο σπιούνος θίχτηκε για την κουραδομηχανή και άρχισε τις απειλές με αποτέλεσμα να σβηστούν νήματα που δεν πρόσβαλαν κανέναν.
Δε διαφωνώ.

Απλώς, ανησυχώ μη σε χάσουμε από καμιά μηνυσούλα. :c020:
Μα γιατί;
Είναι παρανομη η λεξη Κουραδομηχανή;
η λέξη Δώρα;
Η φράση Μίζα τά'κανα;
ή μήπως το Μπαοκ Γιάννενα;

Τι παράνοια είναι αυτή μεσιέ Προσποιητή; Με παρεξηγείτε διό,τι κάνετε λάθους συνειρμούς. Δεν φταίω εγώ γι αυτό που εσείς σκέφτεστε. Φταίει το δίδραμο πονηρό μυαλό σας.
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών