Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24838
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 05 Ιούλ 2023, 11:09

Sol έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 12:38
mao mao έγραψε:
03 Ιούλ 2023, 21:03
μόνο εγώ δε γνωρίζω την Τζεφ Μοντάνα;
ουτε εγω την ξέρω. Οποια κι αν είναι όμως δεν δικαιολογείται
έλεος, ένα πέσιμο ήταν ούτε του έπιασε τον κώλο ούτε σχέση εξουσιαστή είχε ούτε του επέβαλλε κάτι. Αλλά επειδή είναι τρανς προφανώς και θα το κάνει βούκινο σε όλο το Ιντερνετ μαζί με ατελείωτα πουτσιλίκια για το πόσο καταπιεσμέν@ είναι.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14338
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 05 Ιούλ 2023, 11:17

"Πεσιμο στον Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο"

Αυτος ειναι ο σωστός τιτλος. Ουτε αγριο ηταν το πεσιμο, ουτε γυναίκα είναι αυτός ο Τζεφ Μοντανα.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24558
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Ιούλ 2023, 11:24

foscilis έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:09
Sol έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 12:38
mao mao έγραψε:
03 Ιούλ 2023, 21:03
μόνο εγώ δε γνωρίζω την Τζεφ Μοντάνα;
ουτε εγω την ξέρω. Οποια κι αν είναι όμως δεν δικαιολογείται
έλεος, ένα πέσιμο ήταν ούτε του έπιασε τον κώλο ούτε σχέση εξουσιαστή είχε ούτε του επέβαλλε κάτι. Αλλά επειδή είναι τρανς προφανώς και θα το κάνει βούκινο σε όλο το Ιντερνετ μαζί με ατελείωτα πουτσιλίκια για το πόσο καταπιεσμέν@ είναι.
Τωρα διαβασα ολοκληρωμενα το στορυ στο op. Στο μονο που με βρίσκει αντιθετο ο τραβελάγνος μινιστερ, ειναι σε αυτο
Εν συντομία χθες 30/6 μου ξανά στέλνει και με ενημερώνει πως αυτό που θέλει είναι να αναπτύξουμε μια όπως είπε αυτολεξεί σεξουαλική-επαγγελματική σχέση χωρίς να το μάθει η σύζυγος του, ούτε το έθνος φυσικά.

Αναγνωρίζω πως έχει δικαίωμα να ζητήσει υπηρεσίες και ας τις ζήτησε εκεί που δεν προσφέρονται.
Το "σεξουαλική-επαγγελματική σχέση" δεν μ'άρεσε, ουσιαστικά τ@ ζήτησε παροχή πορνοϋπηρεσιών. Ως ατομο που ειμαι κατά της πορνείας, το βρίσκω άσχημο.
Και αυτο την ενοχλησε και αυτην προφανώς, σου λέει "με μια στρέητ γυναικα που συστήνονται και γνωρίζονται πρωτη φορα μεσω της γυναίκας του, το πιθανότερο να μην το εκανε ποτέ αυτο, αλλά αφου με είδε τραβεστι σκέφτηκε α, αυτοι ολοι ετσι ειναι, θελουν σεξ και προσφερουν ντε φακτο τετοιες υπηρεσιες, ας κανω μια πρόταση".

Αν απλά ήταν μια σχέση οπου του γυάλιζε αυτ@ και της γυάλιζε εξίσου κι εκείνος, ηταν αμοιβαια αισθηματα πήδουλου χωρίς να εχει κατι το "επαγγελματικό" όλο αυτο, δεν θα έπρεπε να ασχοληθουμε καθόλου.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25573
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 05 Ιούλ 2023, 11:30

foscilis έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:09
Sol έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 12:38
mao mao έγραψε:
03 Ιούλ 2023, 21:03
μόνο εγώ δε γνωρίζω την Τζεφ Μοντάνα;
ουτε εγω την ξέρω. Οποια κι αν είναι όμως δεν δικαιολογείται
έλεος, ένα πέσιμο ήταν ούτε του έπιασε τον κώλο ούτε σχέση εξουσιαστή είχε ούτε του επέβαλλε κάτι. Αλλά επειδή είναι τρανς προφανώς και θα το κάνει βούκινο σε όλο το Ιντερνετ μαζί με ατελείωτα πουτσιλίκια για το πόσο καταπιεσμέν@ είναι.
Το μόνο μεμπτο είναι οτι μόλις είδε τρανσέξουαλ το πρώτο που είπε ήταν να σου δώσω λεφτά να σε γαμήσω. Αυτό είναι το πόιντ της ανάρτησης. Και είναι σωστό

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 05 Ιούλ 2023, 11:30

Ακου λέει "Τζεφ Μοντάνα".

Λες και κατοικούμε στο Ντάλας ένα πράγμα.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24558
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Ιούλ 2023, 11:53

Υδράργυρος έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:30
foscilis έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:09
Sol έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 12:38


ουτε εγω την ξέρω. Οποια κι αν είναι όμως δεν δικαιολογείται
έλεος, ένα πέσιμο ήταν ούτε του έπιασε τον κώλο ούτε σχέση εξουσιαστή είχε ούτε του επέβαλλε κάτι. Αλλά επειδή είναι τρανς προφανώς και θα το κάνει βούκινο σε όλο το Ιντερνετ μαζί με ατελείωτα πουτσιλίκια για το πόσο καταπιεσμέν@ είναι.
Το μόνο μεμπτο είναι οτι μόλις είδε τρανσέξουαλ το πρώτο που είπε ήταν να σου δώσω λεφτά να σε γαμήσω. Αυτό είναι το πόιντ της ανάρτησης. Και είναι σωστό
Αυτο.
Πράγμα που το πιθανότερο και δεν θα έκανε, αν μιλουσαμε για στρέητ γυναικα που η γυναικα του μόλις του σύστησε ως φίλη της, κι ας ηταν υπερΜΟΥΝΑΡΑ.
Όσο ωραια γυναίκα κι αν δεις πρωτη φορα (πόσο μαλιστα αν σου τη συστήσει και η γυναικα σου), το πρώτο που περνάει απ'το μυαλό ενος νορμάλ ανθρωπου, δεν νομιζω να ειναι οτι στάνταρ ειναι πόρνη και δεχεται πηδημα επι πληρωμή, χμμ, για να τη ρωτησω να δω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 05 Ιούλ 2023, 11:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 44052
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 05 Ιούλ 2023, 11:55

Κατ' εμέ ακόμα και αν ήταν στρέιτ γυναίκα και της την έπεφτε απλα δίνοντας την κάρτα του ποτισμένη με το άρωμα του, τίθεται θέμα απιστίας προς τη γυναίκα του, άρα και το εκλογικό σώμα (που δεν είναι και κανα φοβερό σώμα, οπότε υπάρχουν ανασφάλειες).
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24558
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Ιούλ 2023, 12:16

Dwarven Blacksmith έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:55
Κατ' εμέ ακόμα και αν ήταν στρέιτ γυναίκα και της την έπεφτε απλα δίνοντας την κάρτα του ποτισμένη με το άρωμα του, τίθεται θέμα απιστίας προς τη γυναίκα του, άρα και το εκλογικό σώμα (που δεν είναι και κανα φοβερό σώμα, οπότε υπάρχουν ανασφάλειες).
Οχι ασχημη σαν σκέψη, αλλά πολυ γενικη και αοριστη προσέγγιση.
Δηλαδη καποιος πολιτικός που ειναι μια χαρά μονογαμικός και οικογενειαρχης, δεν υπάρχει περιπτωση να εξαπατήσει το λαό/εκλογικό του σωμα δηλαδη?
Αν κρινω απο τη δικη μου εμπειρια από γνωστους και συνεργάτες που ξερω οι οποίοι κερατώνουν αβερτα τις κοπελες/γυναικες τους, εμενα τουλαχιστον μια χαρά σπαθί μου φέρονται, δεν με εχει εξαπατήσει κανείς τους.

Γενικα το ξενοπήδημα το συναντώ πολύ συχνά απο ατομα στην καθημερινότητά μου.
Μονο εγώ εχω μεινει Ατλας να βαστάω στιβαρώς τον κόσμο της μονογαμίας, κι αυτο με κινδυνο να κοντεύω να χαρακτηριστώ γκέης. :e040:

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14338
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 05 Ιούλ 2023, 12:48

vantono έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 12:16
Dwarven Blacksmith έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:55
Κατ' εμέ ακόμα και αν ήταν στρέιτ γυναίκα και της την έπεφτε απλα δίνοντας την κάρτα του ποτισμένη με το άρωμα του, τίθεται θέμα απιστίας προς τη γυναίκα του, άρα και το εκλογικό σώμα (που δεν είναι και κανα φοβερό σώμα, οπότε υπάρχουν ανασφάλειες).
Οχι ασχημη σαν σκέψη, αλλά πολυ γενικη και αοριστη προσέγγιση.
Δηλαδη καποιος πολιτικός που ειναι μια χαρά μονογαμικός και οικογενειαρχης, δεν υπάρχει περιπτωση να εξαπατήσει το λαό/εκλογικό του σωμα δηλαδη?
Αν κρινω απο τη δικη μου εμπειρια από γνωστους και συνεργάτες που ξερω οι οποίοι κερατώνουν αβερτα τις κοπελες/γυναικες τους, εμενα τουλαχιστον μια χαρά σπαθί μου φέρονται, δεν με εχει εξαπατήσει κανείς τους.
Το επιβεβαιώνω και εγω :sal7:

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24838
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 05 Ιούλ 2023, 12:54

Υδράργυρος έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:30
foscilis έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:09
Sol έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 12:38


ουτε εγω την ξέρω. Οποια κι αν είναι όμως δεν δικαιολογείται
έλεος, ένα πέσιμο ήταν ούτε του έπιασε τον κώλο ούτε σχέση εξουσιαστή είχε ούτε του επέβαλλε κάτι. Αλλά επειδή είναι τρανς προφανώς και θα το κάνει βούκινο σε όλο το Ιντερνετ μαζί με ατελείωτα πουτσιλίκια για το πόσο καταπιεσμέν@ είναι.
Το μόνο μεμπτο είναι οτι μόλις είδε τρανσέξουαλ το πρώτο που είπε ήταν να σου δώσω λεφτά να σε γαμήσω.
Λάθος, είδε "μία" να δηλώνει μοντέλο και μετά μπήκε στο Ινσταγκραμ της που είναι τίγκα στις κλασικές βιζιτολέιο πόζες. Δεν ξέρεις και πώς του παρουσιάστηκε. Εγώ δεν τη θεωρώ τραβηγμένη την εικασία που έκανε.

Από εκεί και πέρα το να είσαι γλίτσας δεν είναι έγκλημα ούτε επίθεση ούτε προσβολή της αξιοπρέπειας κανενός, εκτός από της δικιάς σου.

Επίσης αν δεις το βίντεό "της", λέει ότι κανένα πρόβλημα με τη σεξεργασία, όλα ΟΚ. Εξηγεί ότι αυτό που έγινε ήταν αντίστοιχο του να συναντάς έναν σερβιτόρο έξω με την παρέα του και να του λες "θα μας σερβίρεις;" μόνο που προφανέστατα η αναλογία είναι ηλίθια γιατί την προσέγγισε διακριτικά μια βδομάδα μετά τη γνωριμία και επιπλέον είναι σαφές ότι κάτι τέτοιο δε δικαιολογεί να τον κρεμάς τον άλλον στα μανταλάκια.

Ουσιαστικά έχουμε μια απλή διαπροσωπική αλληλεπίδραση που ένα νορμάλ άτομο θα προσπερνούσε ή έστω θα έβριζε παραμένοντας σε ιδιωτικό επίπεδο, αλλά το non binary άτομο κλασικά είναι ανίκανο να διαχειριστεί σαν οτιδήποτε άλλο από το τεράστιο έγκλημα της ΠΡΟΣΒΟΛΗΣ που δικαιολογεί ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14635
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 05 Ιούλ 2023, 12:55

Πως μπόρεσε να διεγερθει με τον/την τζεφ; :smt017
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24558
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Ιούλ 2023, 13:00

foscilis έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 12:54
Υδράργυρος έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:30
foscilis έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:09


έλεος, ένα πέσιμο ήταν ούτε του έπιασε τον κώλο ούτε σχέση εξουσιαστή είχε ούτε του επέβαλλε κάτι. Αλλά επειδή είναι τρανς προφανώς και θα το κάνει βούκινο σε όλο το Ιντερνετ μαζί με ατελείωτα πουτσιλίκια για το πόσο καταπιεσμέν@ είναι.
Το μόνο μεμπτο είναι οτι μόλις είδε τρανσέξουαλ το πρώτο που είπε ήταν να σου δώσω λεφτά να σε γαμήσω.
Λάθος, είδε "μία" να δηλώνει μοντέλο και μετά μπήκε στο Ινσταγκραμ της που είναι τίγκα στις κλασικές βιζιτολέιο πόζες. Δεν ξέρεις και πώς του παρουσιάστηκε. Εγώ δεν τη θεωρώ τραβηγμένη την εικασία που έκανε.

Από εκεί και πέρα το να είσαι γλίτσας δεν είναι έγκλημα ούτε επίθεση ούτε προσβολή της αξιοπρέπειας κανενός, εκτός από της δικιάς σου.

Επίσης αν δεις το βίντεό "της", λέει ότι κανένα πρόβλημα με τη σεξεργασία, όλα ΟΚ. Εξηγεί ότι αυτό που έγινε ήταν αντίστοιχο του να συναντάς έναν σερβιτόρο έξω με την παρέα του και να του λες "θα μας σερβίρεις;" μόνο που προφανέστατα η αναλογία είναι ηλίθια γιατί την προσέγγισε διακριτικά μια βδομάδα μετά τη γνωριμία και επιπλέον είναι σαφές ότι κάτι τέτοιο δε δικαιολογεί να τον κρεμάς τον άλλον στα μανταλάκια.

Ουσιαστικά έχουμε μια απλή διαπροσωπική αλληλεπίδραση που ένα νορμάλ άτομο θα προσπερνούσε ή έστω θα έβριζε παραμένοντας σε ιδιωτικό επίπεδο, αλλά το non binary άτομο κλασικά είναι ανίκανο να διαχειριστεί σαν οτιδήποτε άλλο από το τεράστιο έγκλημα της ΠΡΟΣΒΟΛΗΣ που δικαιολογεί ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ.
Ετσι ακριβώς την ανεφερε τη λεξη, το σούργελο? Και ειπε οτι δεν εχει προβλημα?
Οκ νταξει, κατάλαβα.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30837
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 05 Ιούλ 2023, 13:02

Υδράργυρος έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:30
foscilis έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:09
Sol έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 12:38


ουτε εγω την ξέρω. Οποια κι αν είναι όμως δεν δικαιολογείται
έλεος, ένα πέσιμο ήταν ούτε του έπιασε τον κώλο ούτε σχέση εξουσιαστή είχε ούτε του επέβαλλε κάτι. Αλλά επειδή είναι τρανς προφανώς και θα το κάνει βούκινο σε όλο το Ιντερνετ μαζί με ατελείωτα πουτσιλίκια για το πόσο καταπιεσμέν@ είναι.
Το μόνο μεμπτο είναι οτι μόλις είδε τρανσέξουαλ το πρώτο που είπε ήταν να σου δώσω λεφτά να σε γαμήσω. Αυτό είναι το πόιντ της ανάρτησης. Και είναι σωστό
Ενώ έπρεπε να σκεφτεί οικογένεια και παιδιά


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15848
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 05 Ιούλ 2023, 13:05

foscilis έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 11:09
Sol έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 12:38
mao mao έγραψε:
03 Ιούλ 2023, 21:03
μόνο εγώ δε γνωρίζω την Τζεφ Μοντάνα;
ουτε εγω την ξέρω. Οποια κι αν είναι όμως δεν δικαιολογείται
έλεος, ένα πέσιμο ήταν ούτε του έπιασε τον κώλο ούτε σχέση εξουσιαστή είχε ούτε του επέβαλλε κάτι. Αλλά επειδή είναι τρανς προφανώς και θα το κάνει βούκινο σε όλο το Ιντερνετ μαζί με ατελείωτα πουτσιλίκια για το πόσο καταπιεσμέν@ είναι.
δεν είναι απλό πέσιμο, είναι ο κλασικός γλίτσας που στέλνει σε τυχαίες γυναίκες στο ινστα και τους ζητάει να γίνει sugar daddy γιατί προυποθέτει ότι είναι έτοιμες να προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες επι πληρωμή. Δε βλέπεις γιατί κάποιος ίσως να προσβληθεί αν του στείλεις προσωπικό μήνυμα ζητώντας να σου δίνει λεφτά για να σε γαμήσει ή για να του στέλνεις άπλυτα εσώρουχα ξερω γω;
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9377
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Αγριο πεσιμο στην Τζεφ Μοντανα απο εν ενεργεια υπουργο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 05 Ιούλ 2023, 13:07

καλά θα ρωτήσουμε τον Αλέξη Γεωργούλη
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών