Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24936
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 15 Ιούλ 2023, 21:33

Καλές ιστορίες φτιάχνει, έχω 2 ιβλια του το ένα είναι η άγκυρα. Το σχέδιο του όμως δεν είναι καλό. Στην Ελλάδα ο rubus έχει πολύ καλό σχέδιο

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24936
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 15 Ιούλ 2023, 21:34

southern έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 17:19
Stalker έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 13:46
Αλιόσα έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 13:14
Πάντως οι πωλήσεις απο μόνες τους δεν σημαίνουν πως ενα βιβλιο η κομικ ειναι και αξιολογα. Ελπιζω το συγκεκριμένο να είναι.
Εν προκειμένω συντηρητικός = ναζιάρης, οπότε το να αποκτήσει clout σαν καλλιτέχνης και μεγαλύτερη πλατφόρμα να λέει τις πίπες του δεν το λες και θετικό για την κοινωνία μας.

Μακάρι να είναι για το πέος με άλλα λόγια, όχι ότι αυτοί που το αγόρασαν για να κάνουν αντίσταση στην wokeαποκάλυψη υπάρχει περίπτωση να το παραδεχτούν.
Δεν είναι εθνικοσοσιαλιστης ο Παππάς. Ούτε έχει πάρε δώσε με εγκλειστους
Τώρα απαντά στον καμμενο τον sjw από τα lidl που έχει γνώμη για τις νουβέλες που δεν έχει διαβάσει ποτε

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Ιούλ 2023, 22:17

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 20:34
Ερμής έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 20:30
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 18:14

Κάτι έπαιζε παλιά, τώρα τίποτα. Όλες θέλουν σοβαρή σχέση. Από λιγούρια πήχτρα το ίντερνετ, μεγάλη προσφορά. Τώρα φόρουμ, τεμπελια και συντροφικοτητα, αυτη είναι η φάση. Καλύτερα, το να έχεις και πάθη, είναι ένα έξτρα βάσανο.
Στις ηλικίες που παίζεις παπαρια προσφορές παίζουν
Ο άνδρας είναι άνδρας. Αν μια γυναίκα δείξει πως είναι διαθέσιμη για σεξ, θα μαζευτούν εκατοντάδες αμέσως. Εδώ πληρώνουν για να οηδανε κάτι μπάζα. Αν το πει ένας άνδρας, μπορεί σε μια δεκαετία κάποια να δείξει ενδιαφέρον. Εσυ γιατί λες πως οι γκει είναι διάσημοι για τη σεξουαλική τους δραστηριότητα σε επίπεδα ρεκορ; επειδή όλοι είναι άνδρες και γουστάρουν να πηδιουνται.
Ρε συ στα 60πλας που παίζεις μπάλα δεν έχουν κοινό, είναι πολύ περιορισμένο. Μέχρι 50 50κατι ναι έχουν πέραση, αλλά τα 60 όχι
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 15 Ιούλ 2023, 22:18

Ερμής έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 22:17
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 20:34
Ερμής έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 20:30

Στις ηλικίες που παίζεις παπαρια προσφορές παίζουν
Ο άνδρας είναι άνδρας. Αν μια γυναίκα δείξει πως είναι διαθέσιμη για σεξ, θα μαζευτούν εκατοντάδες αμέσως. Εδώ πληρώνουν για να οηδανε κάτι μπάζα. Αν το πει ένας άνδρας, μπορεί σε μια δεκαετία κάποια να δείξει ενδιαφέρον. Εσυ γιατί λες πως οι γκει είναι διάσημοι για τη σεξουαλική τους δραστηριότητα σε επίπεδα ρεκορ; επειδή όλοι είναι άνδρες και γουστάρουν να πηδιουνται.
Ρε συ στα 60πλας που παίζεις μπάλα δεν έχουν κοινό, είναι πολύ περιορισμένο. Μέχρι 50 50κατι ναι έχουν πέραση, αλλά τα 60 όχι
60 + είναι ο Ένοπλος; :o
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13724
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 15 Ιούλ 2023, 22:36

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 18:23
(...)
Αυτά θέλουν μονογαμία και εργασία, εγώ δεν είμαι για τα δύο πλέον. Εδώ πριν κάτι μέρες πήγα να τα τιναξω, ξύπνησα το βράδυ 3 η ώρα ταραγμενος και είχα 195/115 πίεση. Πάλι καλά μου είχαν δώσει στο νοσοκομείο που είχα πάει για την πίεση πιο παλιά κάτι υπογλώσσια, και την έβγαλα. Με τσάκισε το εμβόλιο, στα τελευταία μου είμαι. Αλλά έζησα καλά, δεν έχω παράπονο. Ας ξαναγυρισουμε στο θέμα μας όμως.
Εμένα, πριν από καμιά 15αριά χρόνια που είχα πάει να δώσω αίμα για τον πατέρα μου, μού βρήκε ο γιατρός την πίεση 22-14. Ήθελε να με χώσει μέσα στο νοσοκομείο, αλλά εγώ την κοπάνησα. Μέτρησα μια εβδομάδα και αποδείχτηκε ότι αυτή ήταν η πίεσή μου (νευροπίεση).
Έκτοτε παίρνω το χαπάκι μου κάθε πρωί, έχω περιορίσει και τ' αλάτι στο ελάχιστο, και είμαι σταθερά 13,5-8.
Τράβα σε κάναν γιατρό να σου ρυθμίσει την πίεση και θα είσαι μια χαρά.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23104
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 15 Ιούλ 2023, 22:47

Ναύτης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 22:36
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 18:23
(...)
Αυτά θέλουν μονογαμία και εργασία, εγώ δεν είμαι για τα δύο πλέον. Εδώ πριν κάτι μέρες πήγα να τα τιναξω, ξύπνησα το βράδυ 3 η ώρα ταραγμενος και είχα 195/115 πίεση. Πάλι καλά μου είχαν δώσει στο νοσοκομείο που είχα πάει για την πίεση πιο παλιά κάτι υπογλώσσια, και την έβγαλα. Με τσάκισε το εμβόλιο, στα τελευταία μου είμαι. Αλλά έζησα καλά, δεν έχω παράπονο. Ας ξαναγυρισουμε στο θέμα μας όμως.
Εμένα, πριν από καμιά 15αριά χρόνια που είχα πάει να δώσω αίμα για τον πατέρα μου, μού βρήκε ο γιατρός την πίεση 22-14. Ήθελε να με χώσει μέσα στο νοσοκομείο, αλλά εγώ την κοπάνησα. Μέτρησα μια εβδομάδα και αποδείχτηκε ότι αυτή ήταν η πίεσή μου (νευροπίεση).
Έκτοτε παίρνω το χαπάκι μου κάθε πρωί, έχω περιορίσει και τ' αλάτι στο ελάχιστο, και είμαι σταθερά 13,5-8.
Τράβα σε κάναν γιατρό να σου ρυθμίσει την πίεση και θα είσαι μια χαρά.
Παίρνω κάτι αμλοπεν, αλλά δεν κάνουν και πολλά, άσε που τα βράδια δεν μπορείς να κοιμηθείς επειδή βλέπεις πολύ ζωντανά όνειρα. Τα είχα ελαττώσει λόγω καύσωνα, αλλά φαίνεται δεν κάνει και τίποτα η ζέστη. Πριν πάλι είχα μια ψιλοκριση,κάτι σαν πεταρισμα στη καρδιά, έχω 170/100, πήρα ένα υπογλώσσια νιτροειδες, κάτι τέτοιο, με αυτό καταρρέει. Μάλλον πρέπει να ξαναπάω σε καρδιολόγο, και βαριέμαι. Τελοσπαντων. Θα δείξει το μέλλον. Αν υπάρξει. :lol:

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Ιούλ 2023, 22:50

Ωπα ρε μαν μου, πόσο είσαι;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
έργο_μακέτο
Δημοσιεύσεις: 4407
Εγγραφή: 22 Σεπ 2021, 23:19
Phorum.gr user: έργο μακέτο

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από έργο_μακέτο » 15 Ιούλ 2023, 22:50

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 13:00
60 χιλιόμετρα από την Άγκυρα; να φανταστώ θα έχει και δεύτερο μέρος; :003:
Εντωμεταξύ το δεύτερο μέρος της μικρασιατικής εκστρατείας ήταν κι αυτό που χαντάκωσε ολοκληρωτικά το εγχείρημα της Μεγάλης Ιδέας που τόσο θαυμάζουν οι εθνικόφρωνες.

Κάτι αντίστοιχο με την επιχείρηση Μπαρπσρόσα για τους ναζί.
- Have you been to Samos ?
- Yes, I was one of the first.
- No, you have not been to Samos!
- Yes I have!
- Look, you are not here today to insult me.


Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14932
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 15 Ιούλ 2023, 23:30

Γάταρος έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 21:32
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 13:32
Πρώτο στις πωλήσεις στην Τουρκία θα είναι. Δηλαδή κάθεσαι και κάνεις εικονογραφηση έναν επιθετικό πόλεμο που έχασες; μαζωχιστικες τάσεις έχουν τα εθνικια.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 13:49
Είναι σα να βγάλεις κομιξ επειδή νικούσες 1-0 στο ημίχρονο, ενώ στο δεύτερο έφαγες 4.
Καλά εδώ έχουμε κομμουνιστές που μιλάνε για πηγάδες.
:smt023

Βεβαίως από την στιγμη που νομίζουν πως οι Γερμανοί έφυγαν αποκλειστικώς λόγω του ΕΛΑΣ, γιατί να μην πιστέψουν πως η πηγάδα ήταν μιά υπερτατη στιγμη απόδοσης λαικής δικαιοσύνης, ορόσημο στην Ιστορία, και το 49 ήττα στα πεναλτυ μετά από μπαλλάρα και φουλ κόντρα διαιτησία :102:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14932
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 15 Ιούλ 2023, 23:32

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 20:34
Ο άνδρας είναι άνδρας. Αν μια γυναίκα δείξει πως είναι διαθέσιμη για σεξ, θα μαζευτούν εκατοντάδες αμέσως. Εδώ πληρώνουν για να οηδανε κάτι μπάζα. Αν το πει ένας άνδρας, μπορεί σε μια δεκαετία κάποια να δείξει ενδιαφέρον.
Βανδωωωώνε, γιά διάψευσε τον κύριο σε παρακαλώ
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Ιούλ 2023, 23:37

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 23:12
Ερμής έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 22:50
Ωπα ρε μαν μου, πόσο είσαι;
42
Μικρός είσαι. Κοίτα την καρδιά και μην επαναπαύεσαι λεπτό. Έχεις ιστορικό στην οικογένεια;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14932
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 15 Ιούλ 2023, 23:43

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 13:32
Δηλαδή κάθεσαι και κάνεις εικονογραφηση έναν επιθετικό πόλεμο που έχασες; μαζωχιστικες τάσεις έχουν τα εθνικια.
Τεχνη είναι ρε σαχλαμαρα, όπου σε ενδιαφέρει εστιάζεις και διηγείσαι μιά περιπέτεια, ενδιαφέρουσα αν μπορείς ή κολακεύοντας ακροατήριο αν είσαι πιό λαμόγιο :102:

Εδώ οι έλληνες σκηνοθέτες μας τα πρήζουν με τον ΕΛΑΣ χωρίς την παραμικρή νύξη στον κατσαπλιαδισμό και εσένα σε πείραξε η θεματολογία του ? :roll:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
exiledd
Δημοσιεύσεις: 508
Εγγραφή: 19 Ιουν 2018, 00:13
Phorum.gr user: exiledd

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από exiledd » 16 Ιούλ 2023, 00:21

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 23:12
Ερμής έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 22:50
Ωπα ρε μαν μου, πόσο είσαι;
42
Ενοπλάκο, συντρόφι, (ο Χάλαρης/Μικές Κουρουνάκης/Γουρουνάκης δεν είσαι ρέι απ'το παλιό);
Τρεχάλα σε καρδιολόγο, πίεση στα 42, ίσα με μένα είσαι bro, αν δεν είσαι δάσκαλος ξερωγώδεν δικαιολογείται...

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19004
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Σαρώνει στις πωλησεις ο συντηρητικος σκιτσογραφος Κωνσταντινος Παππας που ειχε αποβληθει απο τη ComicDom

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 16 Ιούλ 2023, 01:06

ευχαριστη ειδηση,μπραβο του!
ακου να τον αποκλεισουν
ελεος

μακαρι να ειναι καλα τα κομικ του,εχω μεινει στους 300,που ηταν υπεροχο οντως
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Κόκκορας την 16 Ιούλ 2023, 01:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών