περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 21 Απρ 2018, 19:29

Στην τουρκια οι κεμαλικοι δεν ακολουθουν το εθιμο της μαντηλας ετσι κι αλλιως

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 21 Απρ 2018, 19:32

blackpaint έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:17
Nandros έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:11
blackpaint έγραψε:
21 Απρ 2018, 15:55
ο Κωλντρον που σερβιρει ξανα και ξανα το ιδιο και το ιδιο ισλαμοφοβικο παραμυθι που αντιγραφει απο αμερικανικα σαιτ, σκεφτεται μονος του.
Ποιες είναι οι δικές σου προσωπικές εμπειρίες με μουσλίμ;
Έχεις μιλήσει μαζί τους, έχεις φίλους, γνωστούς, κάτι τις τέλος πάντων;
Ναι, εχω φιλους αραβες, ειχα γκομενα μουσουλμανα και εχω ταξιδεψει σε αραβικες χωρες. Δεν γνωρισα ουτε εναν φανατικο. Ολοι ηταν πολυ καλα παιδια και πολυ φιλικοι. Ξεκολα Νανδρε, τα ρεμαλια που γνωρισες στο καραβι σου ηταν τοσο ευχαριστοι μαζι σου, οσο φαινεσαι να εισαι εσυ με τους συνομιλητες σου.
Ειπαμε, τηλιο.
Έχω μόνο 48 μήνες συνολική θαλάσσια υπηρεσία. Συναναστράφηκα με 3 Σύριους, εκ των οποίων ο ένας θα ζούσε άνετα στην Ευρώπη, αλλά οι άλλοι δυο ήταν φανατικοί!
Επίσης έχω 19 συναπτά έτη εργασίας με καθημερινή τηλ/κή επικοινωνία με Αιγυπτίους συνεργάτες και μη. Έκτος από τα της δουλειάς συζητούσαμε πολλά άλλα θέματα.
Γι αυτούς εμείς οι infidels είμαστε σκυλιά που πρέπει να προσκυνήσουμε τον προφήτη τους.
Γι αυτούς οι γυναίκες μας, με τον τρόπο που ντύνονται και φέρονται, είναι πόρνες που ψάχνουν για γαμιάδες και αυτοί θεωρούν ότι είναι οι γαμιάδες που θα τις βάλουν στην θέση τους.

Πάγαινε αλλού HALILέγγυε, να πουλήσεις το σανό σου, γιατί εγώ δεν το μασάω!
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7977
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 21 Απρ 2018, 19:37

Γιατί να μου φέρεις ρε λαθρομετανάστες από το Πακιστάν και το Αφγανιστάν δίπλα στο σπίτι μου; Γιατί να πρέπει να φτιάξουμε τζαμιά και να τους ταίζουμε με επιδόματα για να γεννοβολάνε; Υπάρχει κανένας άλλος λόγος εκτός από αυτούς που έχεις στο κεφάλι σου; Ποιος σας έδωσε την εντολή για κάτι τέτοιο; Αν πάω εγώ στο Πακιστάν και ζητήσω Εκκλησία, αρχίσω να μιλάω για την διδασκαλία του Χριστού, τους αρχαίους Έλληνες, ζητήσω να βγάλουν τις μαντίλες και επιδόματα για να γεννοβολήσω θα μου κάνουν την χάρες; Άσε που αυτό καλό θα τους έκανε.

Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 21 Απρ 2018, 19:39

Nandros έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:32

Γι αυτούς οι γυναίκες μας, με τον τρόπο που ντύνονται και φέρονται, είναι πόρνες που ψάχνουν για γαμιάδες και αυτοί θεωρούν ότι είναι οι γαμιάδες που θα τις βάλουν στην θέση τους.


Θυμαμαι παλιοτερα που ειχαν πιασει μια σπειρα μουσουλμανων στην αυστραλια οι οποιοι βιαζαν ΜΟΝΟ χριστιανες.Οταν τους ρωτησαν γιαυτο απαντησαν οτι εχουν καθε δικαιωμα να το κανουν γιατι τους προκαλουν οταν δεν καλυπτουν το σωμα τους.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 21 Απρ 2018, 19:39

Alexander the Great έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:29
Στην τουρκια οι κεμαλικοι δεν ακολουθουν το εθιμο της μαντηλας ετσι κι αλλιως
κι οχι μονο εκει, και στην Ιορδανια ειδα χαλαροτητα, και στο Μαροκο επισης, και καλα, για Ντουμπαι δεν το συζηταω καν, εβλεπες ζευγαρια χερι χερι στο δρομο, να φιλιουνται κλπ. Δεν υποστηριζω πως ειναι προτυπα ελευθεριας αυτες οι χωρες, και μπορουν να σου συμβουν ασχημα πραγματα. απεχουν ομως παρα πολυ απο την σουπερ καταπιεστικη δυστοπια της ΣΑραβιας η του ΙΣΙΣ, οπως και απο την αφηγηση πως ταχαμ θα κουκουλωσουν ολες τις γυναικες. Παρατηρησα πως οι μουσουλμανοι αντρες ηταν σουπερ σεβαστικοι με την γυναικα που συνοδευα, ειχαμε ομως και ψευτικες βερες. Πολυ χαμηλη εγκληματικοτητα επισης. Καποιος μου ειπε μαλιστα πως θα γινομουν καλος μουσουλμανος και βασικα ημουν πιο μουσλιμ κι απ αυτον. Προφανως θα εννοουσε πως ημουν ηθικο ατομο, και το πηρα σαν κομπλιμεντο.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 21 Απρ 2018, 19:41

Nandros έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:32

Έχω μόνο 48 μήνες συνολική θαλάσσια υπηρεσία. Συναναστράφηκα με 3 Σύριους, εκ των οποίων ο ένας θα ζούσε άνετα στην Ευρώπη, αλλά οι άλλοι δυο ήταν φανατικοί!
Επίσης έχω 19 συναπτά έτη εργασίας με καθημερινή τηλ/κή επικοινωνία με Αιγυπτίους συνεργάτες και μη. Έκτος από τα της δουλειάς συζητούσαμε πολλά άλλα θέματα.
Γι αυτούς εμείς οι infidels είμαστε σκυλιά που πρέπει να προσκυνήσουμε τον προφήτη τους.
Γι αυτούς οι γυναίκες μας, με τον τρόπο που ντύνονται και φέρονται, είναι πόρνες που ψάχνουν για γαμιάδες και αυτοί θεωρούν ότι είναι οι γαμιάδες που θα τις βάλουν στην θέση τους.

Πάγαινε αλλού HALILέγγυε, να πουλήσεις το σανό σου, γιατί εγώ δεν το μασάω!
.
Νανδρε ειπαμε εισαι τοσο αξιαγαπητος τυπος που καταλαβαινω απολυτα πως σε αντιμετωπισαν

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 21 Απρ 2018, 19:46

Antares έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:37
Γιατί να μου φέρεις ρε λαθρομετανάστες από το Πακιστάν και το Αφγανιστάν δίπλα στο σπίτι μου; Γιατί να πρέπει να φτιάξουμε τζαμιά και να τους ταίζουμε με επιδόματα για να γεννοβολάνε; Υπάρχει κανένας άλλος λόγος εκτός από αυτούς που έχεις στο κεφάλι σου; Ποιος σας έδωσε την εντολή για κάτι τέτοιο; Αν πάω εγώ στο Πακιστάν και ζητήσω Εκκλησία, αρχίσω να μιλάω για την διδασκαλία του Χριστού, τους αρχαίους Έλληνες, ζητήσω να βγάλουν τις μαντίλες και επιδόματα για να γεννοβολήσω θα μου κάνουν την χάρες; Άσε που αυτό καλό θα τους έκανε.
α ωστε δεν εχει εκκλησιες, χριστιανικα σχολεια και νοσοκομεια, ιεραποστολες και χριστιανους στο Πακισταν ε;

Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 21 Απρ 2018, 19:47

Antares έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:37
Γιατί να μου φέρεις ρε λαθρομετανάστες από το Πακιστάν και το Αφγανιστάν δίπλα στο σπίτι μου; Γιατί να πρέπει να φτιάξουμε τζαμιά και να τους ταίζουμε με επιδόματα για να γεννοβολάνε; Υπάρχει κανένας άλλος λόγος εκτός από αυτούς που έχεις στο κεφάλι σου; Ποιος σας έδωσε την εντολή για κάτι τέτοιο; Αν πάω εγώ στο Πακιστάν και ζητήσω Εκκλησία, αρχίσω να μιλάω για την διδασκαλία του Χριστού, τους αρχαίους Έλληνες, ζητήσω να βγάλουν τις μαντίλες και επιδόματα για να γεννοβολήσω θα μου κάνουν την χάρες; Άσε που αυτό καλό θα τους έκανε.

Γιατι ''ειμαστε ολοι μεταναστες'' βρε συ...

Για να σε μπασω στο κλιμα,οι αναρχες εχουν μια πολυ περιεργη θεωρια μεσα στο κεφαλι τους οτι αν ολοι οι ανθρωποι πανε οπου θελουν ως δια μαγειας θα εξαφανιστουν οι οποιες εθνικες,πολιτικες,θρησκευτικες διαφορες,ολοι θα σεβονται ο ενας τον αλλο κτλ.Αν τους φερεις παραδειγματα απο την πραγματικη ζωη θα σου πουν οτι αυτο ''ετυχε'' κτλ.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 21 Απρ 2018, 19:50

α εγινα και αναρχας τωρα ε;

Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 21 Απρ 2018, 19:51

Αυτο καταλαβα...υπερ των ανοιχτων συνορων εισαι παντως

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 21 Απρ 2018, 19:54

Alexander the Great έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:51
Αυτο καταλαβα...υπερ των ανοιχτων συνορων εισαι παντως
γιατι εσυ δεν εισαι; δεν θες να μπορεις να πηγαινεις οπου θες;

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7977
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 21 Απρ 2018, 19:56

Αν πραγματικά σκέφτονται έτσι και δεν έχουν ιδιοτελείς σκοπούς, είναι εργαλείο για τους πονηρούς που θέλουν να εξαφανίσουν τα παραπάνω για πιο εύκολη χειραγώγηση ενός αμόρφωτου πλήθους.
Εγώ θέλω να ζήσω στις ΗΠΑ. Να μπουκάρω και να μου τα πληρώνουν όλα για αρχή και μετά βλέπουμε γιατί δεν είμαι άχρηστο άτομο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antares την 21 Απρ 2018, 19:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Απρ 2018, 19:57

Καλά κάνανε και τη δείρανε. Γιατί μωρή πουτάνα να αφήνεις την κοτσίδα να φαίνεται και να καυλώνεις τους περαστικούς; Εμείς δεν μπορούμε να το κάνουμε δηλαδή;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 21 Απρ 2018, 20:00

blackpaint έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:54
Alexander the Great έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:51
Αυτο καταλαβα...υπερ των ανοιχτων συνορων εισαι παντως
γιατι εσυ δεν εισαι; δεν θες να μπορεις να πηγαινεις οπου θες;

Σαν επισκεπτης ναι.Σε χωρες με διαφορετικη κουλτουρα οχι.

Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: περσιδα ξυλοκοπειται ,γιατι η μαντηλα της ηταν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 21 Απρ 2018, 20:01

Χαοτικός έγραψε:
21 Απρ 2018, 19:57
Καλά κάνανε και τη δείρανε. Γιατί μωρή πουτάνα να αφήνεις την κοτσίδα να φαίνεται και να καυλώνεις τους περαστικούς; Εμείς δεν μπορούμε να το κάνουμε δηλαδή;

Αφησε να φανει και ο αστραγαλος...α ρε Παγκαλος που σας χρειαζεται

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών