Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
nemo
Δημοσιεύσεις: 7559
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 03 Οκτ 2023, 01:16

masterridley έγραψε:
03 Οκτ 2023, 01:06
Ο Κασιδιάρης είναι τελειωμένος. Είναι περίπου στην θέση που ήτανε ο Χίτλερ. Για να έχει κάποια ευκαιρία ξανά, θα πρέπει να συμβούν κοσμοϊστορικά γεγονότα, όπως τότε που οι Γάλλοι κατέλαβαν την Ρηνανία για να εφαρμοστεί το μνημόνιο της εποχής!
ο κας ειναι ενας απο τους πολλους που αντιπροσωπευουν την ιδεολογια της πατριωτικης ταξης
και οσο συνεχιζει θα συνεχιζουμε και μεις να τον στηριζουμε ..τιποτα λιγοτερο και τιποτα περισσοτερο

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4573
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 03 Οκτ 2023, 01:38

Δεν πρόκειται να υπάρξει σοβαρή πατριωτική παράταξη στην Ελλάδα για 3 απλούς λόγους.

Α) Για κάποιο πουστη λόγο, η άκρα δεξιά έχει αδελφικες σχέσεις με οοοολες τις γαμημενες τις ψεκ θεωρίες του σύμπαντος (ορατού και μη).
Για όλα φταίνε οι Εβραίοι, οι μασόνοι, οι εβραιομασονοι οι Αμερικανοί, οι Ιλλουμινατοι, η Λέσχη Μπιλντεμπεργκ και οποιοσδήποτε άλλος εκτός από μας.
Εμβόλια, 5G, covid, η Παναγία να εμφανίζεται πάνω από μια φρεγάτα μας, ταυτότητες, χάραγμα και ό,τι άλλη συνωμοσιολογικη μαλακία θες, την αφομοιωνουν αστραπιαία.
Προφανώς δεν πήγαμε φεγγάρι και οι δίδυμοι ήταν inside job.

Β) Δεν συνεννοουνται μεταξύ τους με τίποτα.
Ούτε καν μεταξύ 2 πατριωτων δεν βγαίνει άκρη.

Γ) Προσκολλημενοι στο γαμημενο το ξανθό γένος πως θα μας σώσει και θα μας δώσει - αλίμονο-την Κωνσταντινούπολη.
Δηλαδή θα γίνει ένας υποθετικός πόλεμος Ρωσίας - Τουρκίας, οι Ρώσοι θα μπουν στην Πόλχαχαχαχα, θα χάσουν ξέρω γω κάποιες δεκάδες χιλιάδες φαντάρων και θα πουν "χμμ τι να την κάνουμε τώρα αυτήν; αααα ναι. Ρε Έλληνες, ελάτε δω ρε μαλακες, τι σας έχουμε, τι σας έχουμε;".

Τελείως ασοβαροι, απίστευτα cringe (στα δικά μου τα μάτια τουλάχιστον).

Αν ποτέ εκλείψουν (χαχαχα τι λέω) αυτά τα 3 στοιχεία, τότε θα δείτε πραγματικο πατριωτικο/εθνικιστικό κίνημα στην Ελλάδα.
Δηλαδή ποτέ.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3742
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 03 Οκτ 2023, 15:45

nemo έγραψε:
03 Οκτ 2023, 00:27
Λευκός Λύκος έγραψε:
03 Οκτ 2023, 00:10
Rakomelofronas έγραψε:
02 Οκτ 2023, 02:39




Δεν θέλω να το παίξω ισαποστάκιας αλλά και οι δύο έχετε δίκαιο:

- είναι τελειωμένος ως μελλοντικός ηγέτης κόμματος ή κινήματος, ενώ όλες οι κινήσεις του εντός του 2023 δείχνουν ότι δεν διαθέτει ιδιαίτερο στρατηγικό νου: δεν προετοιμάστηκε για ΟΥΤΕ ΜΙΑ κίνηση των εχθρών του, ακόμα και των δυνητικών συμμάχων του που κάνουν νερά (Στίγκας), ενώ στις δημοτικές εκλογές θέλει να καταγράψει μεγάλο ποσοστό στην Αθήνα για να επαναλάβει τη συνταγή της ΧΑ, στερώντας έτσι δυναμική από εκλέξιμους συνδυασμούς. Δεν υπάρχει το ελαφρυντικό της φυλακής γιατί ο ίδιος ουσιαστικά το αποποιείται παραμένοντας ενεργότατος στα πολιτικά.

- εξακολουθεί να έχει πολύ μεγάλη επιρροή στους εθνικιστές, μακράν του δεύτερου. Τον Μάιο έβαλε στη Βουλή την Πλεύση, στέλνοντας εκεί τόσο κόσμο ώστε να δημιουργήσει δυναμική εισόδου, και τον Ιούνιο τους Σπαρτιάτες, ένα ατομικό μαγαζάκι που ξαφνικά απέκτησε πελατεία εμπορικού κέντρου.

Ποιος θέλει να αποδεχθεί δυαρχια στο κόμμα του; Εδώ ο Στίγκας πουλάει τρέλα για το περίπτερό του. Αυτό είναι το πρόβλημα Κασιδιάρη.
Είναι τελειωμένος και σαν μελλοντικός ηγέτης κόμματος και τελειωμένος πολιτικά. Όχι τώρα,αλλά εδώ και 10 χρόνια.

Όταν τον λέγαμε μίλα στον Μιχαλολιάκο, πρέπει να κάνει στην άκρη και να μπεις μπροστά, σφύριζε κλέφτικα.
Το κατάλαβε όταν έκανε τους Έλληνες,αλλά ήταν αργά. Όλα είχαν τελειώσει.

Το εθνικιστικό κίνημα στην Ελλάδα τελείωσε το 2012 με την είσοδο της ΧΑ στην βουλή.
Δεν μπορεί να ξανά υπάρξει δυνατό εθνικιστικό κίνημα/ κόμμα.
Οι φωτοβολίδες είναι φανταχτερές αλλά σβήνουν γρήγορα.
τι παπαριες γραφεις και σκεφτεσαι ρε παπαρα ;
Παπάρα να πεις τον πατέρα σου.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7559
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 03 Οκτ 2023, 17:17

Λευκός Λύκος έγραψε:
03 Οκτ 2023, 15:45
nemo έγραψε:
03 Οκτ 2023, 00:27
Λευκός Λύκος έγραψε:
03 Οκτ 2023, 00:10


Είναι τελειωμένος και σαν μελλοντικός ηγέτης κόμματος και τελειωμένος πολιτικά. Όχι τώρα,αλλά εδώ και 10 χρόνια.

Όταν τον λέγαμε μίλα στον Μιχαλολιάκο, πρέπει να κάνει στην άκρη και να μπεις μπροστά, σφύριζε κλέφτικα.
Το κατάλαβε όταν έκανε τους Έλληνες,αλλά ήταν αργά. Όλα είχαν τελειώσει.

Το εθνικιστικό κίνημα στην Ελλάδα τελείωσε το 2012 με την είσοδο της ΧΑ στην βουλή.
Δεν μπορεί να ξανά υπάρξει δυνατό εθνικιστικό κίνημα/ κόμμα.
Οι φωτοβολίδες είναι φανταχτερές αλλά σβήνουν γρήγορα.
τι παπαριες γραφεις και σκεφτεσαι ρε παπαρα ;
Παπάρα να πεις τον πατέρα σου.
τον ειπα και αυτον ειπα και στον εαυτο μου και το ειπα και σε σενα ..ακου τωρα να δεις που οδηγει
το σκεπτικο σου : πχ επειδη γνωρισα ενα παπα εναν μητροπολιτη και ενα διακο που δεν μου αρεσαν
δεν θα ασχοληθω ξανα με την ορθοδοξια και γενικα με τον χριστιανισμο
πχ επειδη δεν μου κανουν οι μεταγραφες που εκανε η ομαδα μου δεν θα ασχοληθω ξανα με αυτην
και ουτω καθε εξης ..αμα ηταν φιλε καθε φορα που θα τρωμε στην μαπα μια απογοητευση να λεμε
οτι δεν θα ξανασχοληθουμε τοτε ζητω που καηκαμε και γενικως ειναι ηλιθια σαν σκεψη

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3742
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 03 Οκτ 2023, 19:19

nemo έγραψε:
03 Οκτ 2023, 17:17
Λευκός Λύκος έγραψε:
03 Οκτ 2023, 15:45
nemo έγραψε:
03 Οκτ 2023, 00:27


τι παπαριες γραφεις και σκεφτεσαι ρε παπαρα ;
Παπάρα να πεις τον πατέρα σου.
τον ειπα και αυτον ειπα και στον εαυτο μου και το ειπα και σε σενα ..ακου τωρα να δεις που οδηγει
το σκεπτικο σου : πχ επειδη γνωρισα ενα παπα εναν μητροπολιτη και ενα διακο που δεν μου αρεσαν
δεν θα ασχοληθω ξανα με την ορθοδοξια και γενικα με τον χριστιανισμο
πχ επειδη δεν μου κανουν οι μεταγραφες που εκανε η ομαδα μου δεν θα ασχοληθω ξανα με αυτην
και ουτω καθε εξης ..αμα ηταν φιλε καθε φορα που θα τρωμε στην μαπα μια απογοητευση να λεμε
οτι δεν θα ξανασχοληθουμε τοτε ζητω που καηκαμε και γενικως ειναι ηλιθια σαν σκεψη
Γνωρίζω προσωπικά τον Κασιδιάρη πολλά χρόνια πριν τον μάθεις εσύ και οι υπόλοιποι εδώ μέσα όπως και οι έξω από εδώ.
Οι περισσότεροι που βλέπετε στο πρόσωπο του Κασιδιάρη τον ηγέτη του χώρου είστε βαθιά νυχτωμενοι.
Ο Κασιδιάρης κάηκε στην διετία 2012-2013. Και δεν φταίει μόνο αυτός σε αυτό το πράγμα, φταίει και ο Μιχαλολιάκος.

Οι ιδέες και τα πιστεύω δεν αλλάζουν. Αυτά που πίστευα το 1996 πιστεύω και το 2023. Τα άτομα που βγαίνουν και καλά μπροστά δεν μας κάνουν σήμερα.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7559
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 03 Οκτ 2023, 22:25

Λευκός Λύκος έγραψε:
03 Οκτ 2023, 19:19
nemo έγραψε:
03 Οκτ 2023, 17:17
Λευκός Λύκος έγραψε:
03 Οκτ 2023, 15:45

Παπάρα να πεις τον πατέρα σου.
τον ειπα και αυτον ειπα και στον εαυτο μου και το ειπα και σε σενα ..ακου τωρα να δεις που οδηγει
το σκεπτικο σου : πχ επειδη γνωρισα ενα παπα εναν μητροπολιτη και ενα διακο που δεν μου αρεσαν
δεν θα ασχοληθω ξανα με την ορθοδοξια και γενικα με τον χριστιανισμο
πχ επειδη δεν μου κανουν οι μεταγραφες που εκανε η ομαδα μου δεν θα ασχοληθω ξανα με αυτην
και ουτω καθε εξης ..αμα ηταν φιλε καθε φορα που θα τρωμε στην μαπα μια απογοητευση να λεμε
οτι δεν θα ξανασχοληθουμε τοτε ζητω που καηκαμε και γενικως ειναι ηλιθια σαν σκεψη
Γνωρίζω προσωπικά τον Κασιδιάρη πολλά χρόνια πριν τον μάθεις εσύ και οι υπόλοιποι εδώ μέσα όπως και οι έξω από εδώ.
Οι περισσότεροι που βλέπετε στο πρόσωπο του Κασιδιάρη τον ηγέτη του χώρου είστε βαθιά νυχτωμενοι.
Ο Κασιδιάρης κάηκε στην διετία 2012-2013. Και δεν φταίει μόνο αυτός σε αυτό το πράγμα, φταίει και ο Μιχαλολιάκος.

Οι ιδέες και τα πιστεύω δεν αλλάζουν. Αυτά που πίστευα το 1996 πιστεύω και το 2023. Τα άτομα που βγαίνουν και καλά μπροστά δεν μας κάνουν σήμερα.
εχεις κολλησει στο οτι εγιναν λαθη ...δεν γινοταν αλλιως ή θα το γυριζανε στα κοκκινα γαρυφαλλα
ή θα γινοταν αυτο που εγινε απο την στιγμη που η ν.τ αποφασισε να τους τελειωσει πολιτικα
εγω σε αυτο διαφωνω μαζι σου που δεν καταλαβαινεις τις μεγαλες δυναμεις που πεσανε πανω τους

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3742
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 03 Οκτ 2023, 22:30

nemo έγραψε:
03 Οκτ 2023, 22:25
Λευκός Λύκος έγραψε:
03 Οκτ 2023, 19:19
nemo έγραψε:
03 Οκτ 2023, 17:17

τον ειπα και αυτον ειπα και στον εαυτο μου και το ειπα και σε σενα ..ακου τωρα να δεις που οδηγει
το σκεπτικο σου : πχ επειδη γνωρισα ενα παπα εναν μητροπολιτη και ενα διακο που δεν μου αρεσαν
δεν θα ασχοληθω ξανα με την ορθοδοξια και γενικα με τον χριστιανισμο
πχ επειδη δεν μου κανουν οι μεταγραφες που εκανε η ομαδα μου δεν θα ασχοληθω ξανα με αυτην
και ουτω καθε εξης ..αμα ηταν φιλε καθε φορα που θα τρωμε στην μαπα μια απογοητευση να λεμε
οτι δεν θα ξανασχοληθουμε τοτε ζητω που καηκαμε και γενικως ειναι ηλιθια σαν σκεψη
Γνωρίζω προσωπικά τον Κασιδιάρη πολλά χρόνια πριν τον μάθεις εσύ και οι υπόλοιποι εδώ μέσα όπως και οι έξω από εδώ.
Οι περισσότεροι που βλέπετε στο πρόσωπο του Κασιδιάρη τον ηγέτη του χώρου είστε βαθιά νυχτωμενοι.
Ο Κασιδιάρης κάηκε στην διετία 2012-2013. Και δεν φταίει μόνο αυτός σε αυτό το πράγμα, φταίει και ο Μιχαλολιάκος.

Οι ιδέες και τα πιστεύω δεν αλλάζουν. Αυτά που πίστευα το 1996 πιστεύω και το 2023. Τα άτομα που βγαίνουν και καλά μπροστά δεν μας κάνουν σήμερα.
εχεις κολλησει στο οτι εγιναν λαθη ...δεν γινοταν αλλιως ή θα το γυριζανε στα κοκκινα γαρυφαλλα
ή θα γινοταν αυτο που εγινε απο την στιγμη που η ν.τ αποφασισε να τους τελειωσει πολιτικα
εγω σε αυτο διαφωνω μαζι σου που δεν καταλαβαινεις τις μεγαλες δυναμεις που πεσανε πανω τους
Πολλά θα μπορούσαν να είχαν γλυτώσει,αν δεν είχαν σηκώσει αμανέ όταν μπήκαν στην βουλή.
Όλοι τους.
Μόνοι τους βγάλανε τα μάτια τους,μόνοι τους χαντακωσαν όλη την προσπάθεια,μόνοι τους κατέληξαν στην φυλακή.
Δεν φταίει κανείς άλλος.
Και ποιος μπορεί να σταθεί στο πλευρό του Κασιδιάρη,όταν από αυτά που λέει τα μισά είναι μπούρδες και τα άλλα μισά αφορούν τους ψεκασμενους.
Άσε με να ξέρω κάτι παραπάνω για το τι γινόταν από τον Μάιο του 2012 μέχρι και την ανάληψη της πολιτικής ευθύνης του Μιχαλολιάκου.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 30112
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 26 Δεκ 2023, 19:16

12-26-2023
Αν αναρωτιέστε γιατί ο Κασιδιάρης είναι στη φυλακή, δείτε αυτό το VIDEO:


Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29930
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 29 Δεκ 2023, 13:08

Η χθεσινή ορκομωσία του δημοτικού συμβουλίου Αθηναίων ήταν μια ανιαρή ορκομωσία που συναποτελούνταν απο πολιτικάντηδες, απο αναρχοαριστερούς και διάφορους άλλους, με προπυλακισμούς μάλιστα απο συγκεντρωθέντες με άλλους.

Η σημερινή ορκομωσία του Ηλία Κασιδιάρη ως δημοτικού συμβούλου ήταν ξεχωριστδή, γιατί ορκίστηκε ένας ποιλιτικός κρατούμενος που αγωνίζεται ενάντια στο σύστημα.


Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1840
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 29 Δεκ 2023, 13:27

Που πηγε ο μαγκας που εφτυνε τις καμερες????????

ΥΓ: Ετσι, με βραχιολακια.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29930
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 29 Δεκ 2023, 13:39

Space_Passenger έγραψε:
29 Δεκ 2023, 13:27
Που πηγε ο μαγκας που εφτυνε τις καμερες????????

ΥΓ: Ετσι, με βραχιολακια.
Σε ορκομωσία ήταν, όχι σε σύλληψη με τα ΜΜΕ να τον συκοφαντούν. Γιατί να φτύσει τις κάμερες;

Το ότι το σύστημα τον θέλει ακόμη και στην ορκομωσία με βραχιολάκια, για να τον παρουσιάζει ως τρόπαιο δείχνει πόσο αρρωστημένο είναι.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2900
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 29 Δεκ 2023, 13:41

Golden Age έγραψε:
29 Δεκ 2023, 13:08
Η χθεσινή ορκομωσία του δημοτικού συμβουλίου Αθηναίων ήταν μια ανιαρή ορκομωσία που συναποτελούνταν απο πολιτικάντηδες, απο αναρχοαριστερούς και διάφορους άλλους, με προπυλακισμούς μάλιστα απο συγκεντρωθέντες με άλλους.

Η σημερινή ορκομωσία του Ηλία Κασιδιάρη ως δημοτικού συμβούλου ήταν ξεχωριστδή, γιατί ορκίστηκε ένας ποιλιτικός κρατούμενος που αγωνίζεται ενάντια στο σύστημα.

ευρωεκλογές θα κατέβει;
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29930
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 29 Δεκ 2023, 13:43

Dorian έγραψε:
29 Δεκ 2023, 13:41
Golden Age έγραψε:
29 Δεκ 2023, 13:08
Η χθεσινή ορκομωσία του δημοτικού συμβουλίου Αθηναίων ήταν μια ανιαρή ορκομωσία που συναποτελούνταν απο πολιτικάντηδες, απο αναρχοαριστερούς και διάφορους άλλους, με προπυλακισμούς μάλιστα απο συγκεντρωθέντες με άλλους.

Η σημερινή ορκομωσία του Ηλία Κασιδιάρη ως δημοτικού συμβούλου ήταν ξεχωριστδή, γιατί ορκίστηκε ένας ποιλιτικός κρατούμενος που αγωνίζεται ενάντια στο σύστημα.

ευρωεκλογές θα κατέβει;
Δεν γνωρίζω καθόλου. Δεν ξέρω καν εαν η τροπολογία του αποκλεισμού του αφορά και τις ευρωεκλογές ή εαν δεν τον αφορά εαν θα φέρουν καινούργια κλπ.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15133
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 29 Δεκ 2023, 13:48

αυτό που ακούγεται ότι θα ιδρύσει βουδιστικό κόμμα όταν βγεί ισχύει?

Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1840
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: Γιατί θα ψηφίζω Ηλία Κασιδιάρη till the end!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 29 Δεκ 2023, 13:50

Golden Age έγραψε:
29 Δεκ 2023, 13:39
Σε ορκομωσία ήταν, όχι σε σύλληψη με τα ΜΜΕ να τον συκοφαντούν. Γιατί να φτύσει τις κάμερες;

Το ότι το σύστημα τον θέλει ακόμη και στην ορκομωσία με βραχιολάκια, για να τον παρουσιάζει ως τρόπαιο δείχνει πόσο αρρωστημένο είναι.
Δηλαδη σταματησαν τωρα να τον "συκοφαντουν"?? Γινανε "καλα" τα μεντια τωρα? Τα παλια? Ξεχασμενα? Τοσο μεγαλη καρδια ρε παιδι μου?

Αν δεν του αρεσει ας κανει απεργια πεινας.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών