Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14213
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 09 Δεκ 2023, 09:19

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
09 Δεκ 2023, 09:14
southern έγραψε:
09 Δεκ 2023, 09:09
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
09 Δεκ 2023, 08:59

Αν ο κουλης έχει φέρει τόσο ρηγκανικο πνεύμα που κάνει θραύση ο Έλλην Patrick Bateman στις φοιτήτριες, πάω πάσο.
Ψυχακιας είσαι και φαίνεσαι
Καλά, για εμφάνιση και στυλ ειπαμε, όχι τα άλλα υπερβολικά.
Έχω το γνώθι σε αυτόν. Θεωρώ ότι ψάχνει χορηγο για περνάει καλά
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20614
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 09 Δεκ 2023, 09:24

Είναι πολύ σπάνιες αυτές που ψάχνουν χορηγό (με την καθαρή έννοια του χρήματος). Με την έννοια της εμπειρίας και 'να μου δείξει τον κόσμο' ναι, το έχουν οι περισσότερες μικρές αλλά αυτό δεν είναι κακό.

Γυφτάκι
Δημοσιεύσεις: 824
Εγγραφή: 10 Ιουν 2023, 16:54

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γυφτάκι » 09 Δεκ 2023, 09:45

Green Dragon έγραψε:
09 Δεκ 2023, 09:24
Είναι πολύ σπάνιες αυτές που ψάχνουν χορηγό (με την καθαρή έννοια του χρήματος). Με την έννοια της εμπειρίας και 'να μου δείξει τον κόσμο' ναι, το έχουν οι περισσότερες μικρές αλλά αυτό δεν είναι κακό.
Έτσι.. :g030: Εμπειρίες ψάχνει σε έναν εμφανίσιμο μεγαλύτερο που μπορεί να διαθέτει χρήμα για να περνάει καλά ενω με τους συνομήλικους της φοιτητές θα μετράνε τα ψιλά τους απο το χαρτζηλίκι να δουν αν βγαίνει να πάνε για ποτό..

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23184
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 09 Δεκ 2023, 09:50

Αυτά αναδεικνύουν γενικά και την παρακμή του φοιτητικού κινήματος και των ριζοσπαστικών προοδευτικών θεωριων, το 2009 θα άραζε η κοπέλα villa amalias. Επίσης η δαπιτισσα του 2005 θα πήγαινε με τον γκόμενο στο luv να καταπίνουν τα εκστασι σαν καραμέλες, άρα δείχνει και το γενικότερο οικονομικό αδιέξοδο της φοιτητικής νεολαίας, που οδηγεί στον εκφυλιστικο σουγκαρνταντισμο.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27299
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 09 Δεκ 2023, 10:40

τελικά τον έβρεξε ο τσαντ σάουθ;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27299
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 09 Δεκ 2023, 10:41

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
09 Δεκ 2023, 09:50
Αυτά αναδεικνύουν γενικά και την παρακμή του φοιτητικού κινήματος και των ριζοσπαστικών προοδευτικών θεωριων, το 2009 θα άραζε η κοπέλα villa amalias. Επίσης η δαπιτισσα του 2005 θα πήγαινε με τον γκόμενο στο luv να καταπίνουν τα εκστασι σαν καραμέλες, άρα δείχνει και το γενικότερο οικονομικό αδιέξοδο της φοιτητικής νεολαίας, που οδηγεί στον εκφυλιστικο σουγκαρνταντισμο.
και τι θες να τα κάνουμε τα νοίκια ρε μάστορα; να τα αφήκουμε στην τράπεζα να τα τρώει ο πληθωρισμός;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71223
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Δεκ 2023, 10:50

Σε κάθε περίπτωση ήταν έκπληξη το κόμινγκ άουτ του "παραδοσιακού" νότιου.

Εκτός αν παίζει κι αυτό ως απόδοση τιμής στις παραδόσεις του τόπου. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ (όχι το χριστιανικό, το άλλο)

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14213
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 09 Δεκ 2023, 11:01

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Δεκ 2023, 10:50
Σε κάθε περίπτωση ήταν έκπληξη το κόμινγκ άουτ του "παραδοσιακού" νότιου.

Εκτός αν παίζει κι αυτό ως απόδοση τιμής στις παραδόσεις του τόπου. :lol:
Ανύπαντρος είμαι, ούτε καν αρραβωνισμενος.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14213
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 09 Δεκ 2023, 11:04

Το 2005 πηγαίναμε στο galea στη Γλυφάδα, στο ακρωτήρι, σε cubanita, mao στου ψυρρη. Villa Mercedes. Κλασσικά στέκια που μάζευαν πολλές trendy κοπέλες
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71223
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Δεκ 2023, 11:07

southern έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:01
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Δεκ 2023, 10:50
Σε κάθε περίπτωση ήταν έκπληξη το κόμινγκ άουτ του "παραδοσιακού" νότιου.

Εκτός αν παίζει κι αυτό ως απόδοση τιμής στις παραδόσεις του τόπου. :lol:
Ανύπαντρος είμαι, ούτε καν αρραβωνισμενος.
Κακώς, κάκιστα.

Έτσι θα βαδίσουμε ως έθνος; Με σούγκαρ ή στέβια ντάντις; Να βρεις ένα καλό κορίτσι για σπίτι και να κάνεις τουλάχιστον τρία παιδιά, όσο προφταίνεις. Για την Ελλάδα ρε γμτ.
Gavalas for President! :grfl:

ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ (όχι το χριστιανικό, το άλλο)

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14213
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 09 Δεκ 2023, 11:08

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:07
southern έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:01
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Δεκ 2023, 10:50
Σε κάθε περίπτωση ήταν έκπληξη το κόμινγκ άουτ του "παραδοσιακού" νότιου.

Εκτός αν παίζει κι αυτό ως απόδοση τιμής στις παραδόσεις του τόπου. :lol:
Ανύπαντρος είμαι, ούτε καν αρραβωνισμενος.
Κακώς, κάκιστα.

Έτσι θα βαδίσουμε ως έθνος; Με σούγκαρ ή στέβια ντάντις; Να βρεις ένα καλό κορίτσι για σπίτι και να κάνεις τουλάχιστον τρία παιδιά, όσο προφταίνεις. Για την Ελλάδα ρε γμτ.
Στο πενταετές.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 09 Δεκ 2023, 11:11

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:07
southern έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:01
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Δεκ 2023, 10:50
Σε κάθε περίπτωση ήταν έκπληξη το κόμινγκ άουτ του "παραδοσιακού" νότιου.

Εκτός αν παίζει κι αυτό ως απόδοση τιμής στις παραδόσεις του τόπου. :lol:
Ανύπαντρος είμαι, ούτε καν αρραβωνισμενος.
Κακώς, κάκιστα.

Έτσι θα βαδίσουμε ως έθνος; Με σούγκαρ ή στέβια ντάντις; Να βρεις ένα καλό κορίτσι για σπίτι και να κάνεις τουλάχιστον τρία παιδιά, όσο προφταίνεις. Για την Ελλάδα ρε γμτ.
προς το παρον εχει ιερα υποχρεωση ως γνησιος Ελλην Ανηρ να ικανοποιησει τις αναγκες της Δεσποινιδος
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20380
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 09 Δεκ 2023, 11:18

southern έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:07
southern έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:01

Ανύπαντρος είμαι, ούτε καν αρραβωνισμενος.
Κακώς, κάκιστα.

Έτσι θα βαδίσουμε ως έθνος; Με σούγκαρ ή στέβια ντάντις; Να βρεις ένα καλό κορίτσι για σπίτι και να κάνεις τουλάχιστον τρία παιδιά, όσο προφταίνεις. Για την Ελλάδα ρε γμτ.
Στο πενταετές.
Ομόλογο είναι? :p2:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 09 Δεκ 2023, 11:21

Cecily Anne έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:18
southern έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Δεκ 2023, 11:07


Κακώς, κάκιστα.

Έτσι θα βαδίσουμε ως έθνος; Με σούγκαρ ή στέβια ντάντις; Να βρεις ένα καλό κορίτσι για σπίτι και να κάνεις τουλάχιστον τρία παιδιά, όσο προφταίνεις. Για την Ελλάδα ρε γμτ.
Στο πενταετές.
Ομόλογο είναι? :p2:
ΕΣΣΔ - υπερκαλυπταν τους στοχους του πλανου στα χαρτια αλλα παρεμεναν στα ιδια κ χειροτερα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3980
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Πεσιμο από 22χρονη. Πειρασμοί και κίνδυνοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 09 Δεκ 2023, 11:30

Τον Φεβρουάριο άλλαξα γραφείο και επί 2 εβδομάδες περίμενα να έρθει κάποιος από ΔΕΔΔΗΕ να συνδέσει το ρεύμα. Επειδή οι μετρητές είναι σε χώρο που δεν έχω πρόσβαση και με το ζόρι κρατούσα μια πορτούλα ανοιχτή, ήμουν συνεχώς έξω στον δρόμο σαν τον γύπα να περιμένω τον τεχνικό που είχε προγραμματισμένο ραντεβού να έρθει. Βλέπω παλικάρι ντυμένο με φόρμα εργασίας στα πορτοκαλί και με βαλιτσούλα εργαλείων και ως ευγενική γυναίκα λέω "Καλημέρα" με χαμόγελο. Με καλημερίζει αλλά δεν έρχεται προς το μέρος μου. Κάθεται απέναντι και με κοιτάει. Η κολλητή μου μέσα από το ανήλιαγο γραφείο μου ψιθύρισε ότι μάλλον δεν είναι αυτός. Το σκέφτομαι κι εγώ, λέω "μαλακία έκανες, παίξτο ευγενική, ότι χαιρετάς όλο τον κόσμο". Χαμογέλασα και μπήκα μέσα, έκλεισα την πόρτα (αν και δεν είχαμε φως), έκλεισε και η πορτούλα, δεν είχε πρόσβαση το γίδι της ΔΕΔΔΗΕ που ήρθε 2 ώρες καθυστερημένο να κάνει την σύνδεση, μου φώναξε που δεν εξασφάλισα πρόσβαση...

Το παλικάρι πάντως ακόμη και σήμερα περνάει και μας λέει καλημέρα στο γραφείο, αν έχουμε κλειστή την πόρτα χτυπάει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών