Συνέπειες εμβολίων

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
giotis2005
Δημοσιεύσεις: 711
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 05 Μαρ 2024, 11:07

giotis2005 έγραψε:
05 Μαρ 2024, 10:52
Απευθυνόμενος σε όλους αυτούς που ψάχνουν θανάτους από τα εμβόλια και ταυτόχρονα έχουν μία τάση προς τα άκρα δεξιά( το 99%) νομίζω ότι οι νεκροί του πολυτεχνείου ήταν πιο πολλοί από τους νεκρούς των εμβολίων.

giotis2005
Δημοσιεύσεις: 711
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 05 Μαρ 2024, 11:09

taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 11:05
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:48
Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις και ο Οργισμένος αντιεμβολιαστικές. Το μόνο εμβόλιο που τον έχω δει να υποστηρίζει και μάλιστα με θέρμη είναι το κορωνοεμβόλιο, το οποίο το έκανε, αρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση, ξανααρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση. Μιλάμε για εγκεφαλική βλάβη, ξεκάθαρα.
Εγώ που έκανα 3 δόσεις.
Ήρθα κοντά με 2 ή 3 κορονιασμενους σε κλειστό χωριό επί μεγάλο χρονικό διάστημα δεν κολλησα τιποτα και αρρωστησα μόνο μια φορά με κορονοιο ( 1 χρόνο μετά την Τρίτη δόση) ..... γιατί συνέβη αυτό;
Η πιο λογική απάντηση ενός αντιεμβολιαστή και συνομωσιολόγου είναι ότι έκανες Placebo εμβόλιο.
Άρα δεν κόλλησες διότι δεν εμβολιάστηκες.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41017
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μαρ 2024, 12:22

taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 11:05
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:48
Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις και ο Οργισμένος αντιεμβολιαστικές. Το μόνο εμβόλιο που τον έχω δει να υποστηρίζει και μάλιστα με θέρμη είναι το κορωνοεμβόλιο, το οποίο το έκανε, αρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση, ξανααρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση. Μιλάμε για εγκεφαλική βλάβη, ξεκάθαρα.
Εγώ που έκανα 3 δόσεις.
Ήρθα κοντά με 2 ή 3 κορονιασμενους σε κλειστό χωριό επί μεγάλο χρονικό διάστημα δεν κολλησα τιποτα και αρρωστησα μόνο μια φορά με κορονοιο ( 1 χρόνο μετά την Τρίτη δόση) ..... γιατί συνέβη αυτό;
Εγώ ήρθα κοντά κυριολεκτικά με χιλιάδες κορωνιασμένους σε όλο το διάστημα της πανδημίας και κόλλησα στο τέλος της, μετά από 2,5 χρόνια. Γιατί συνέβη αυτό;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 05 Μαρ 2024, 12:39

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:22
taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 11:05
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:48
Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις και ο Οργισμένος αντιεμβολιαστικές. Το μόνο εμβόλιο που τον έχω δει να υποστηρίζει και μάλιστα με θέρμη είναι το κορωνοεμβόλιο, το οποίο το έκανε, αρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση, ξανααρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση. Μιλάμε για εγκεφαλική βλάβη, ξεκάθαρα.
Εγώ που έκανα 3 δόσεις.
Ήρθα κοντά με 2 ή 3 κορονιασμενους σε κλειστό χωριό επί μεγάλο χρονικό διάστημα δεν κολλησα τιποτα και αρρωστησα μόνο μια φορά με κορονοιο ( 1 χρόνο μετά την Τρίτη δόση) ..... γιατί συνέβη αυτό;
Εγώ ήρθα κοντά κυριολεκτικά με χιλιάδες κορωνιασμένους σε όλο το διάστημα της πανδημίας και κόλλησα στο τέλος της, μετά από 2,5 χρόνια. Γιατί συνέβη αυτό;
Kana testaki οταν ειχες εκεινα τα αθωα κρυωματακια με 39 πυρετο , εκανες; Ή προφυλαχθηκες απο το τσιπαρισμα;;;
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12092
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 05 Μαρ 2024, 12:40

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:22
taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 11:05
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:48
Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις και ο Οργισμένος αντιεμβολιαστικές. Το μόνο εμβόλιο που τον έχω δει να υποστηρίζει και μάλιστα με θέρμη είναι το κορωνοεμβόλιο, το οποίο το έκανε, αρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση, ξανααρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση. Μιλάμε για εγκεφαλική βλάβη, ξεκάθαρα.
Εγώ που έκανα 3 δόσεις.
Ήρθα κοντά με 2 ή 3 κορονιασμενους σε κλειστό χωριό επί μεγάλο χρονικό διάστημα δεν κολλησα τιποτα και αρρωστησα μόνο μια φορά με κορονοιο ( 1 χρόνο μετά την Τρίτη δόση) ..... γιατί συνέβη αυτό;
Εγώ ήρθα κοντά κυριολεκτικά με χιλιάδες κορωνιασμένους σε όλο το διάστημα της πανδημίας και κόλλησα στο τέλος της, μετά από 2,5 χρόνια. Γιατί συνέβη αυτό;
Γιατί ήσουν φασκιωμένο μέχρι τα αυτιά με full face και δεν τα μαρτυράς :lol:

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41017
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μαρ 2024, 12:53

taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:40
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:22
taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 11:05


Εγώ που έκανα 3 δόσεις.
Ήρθα κοντά με 2 ή 3 κορονιασμενους σε κλειστό χωριό επί μεγάλο χρονικό διάστημα δεν κολλησα τιποτα και αρρωστησα μόνο μια φορά με κορονοιο ( 1 χρόνο μετά την Τρίτη δόση) ..... γιατί συνέβη αυτό;
Εγώ ήρθα κοντά κυριολεκτικά με χιλιάδες κορωνιασμένους σε όλο το διάστημα της πανδημίας και κόλλησα στο τέλος της, μετά από 2,5 χρόνια. Γιατί συνέβη αυτό;
Γιατί ήσουν φασκιωμένο μέχρι τα αυτιά με full face και δεν τα μαρτυράς :lol:
Ούτε καν. Μάσκα φόρεσα μόνο στον χώρο εργασίας και μόνο όταν έγινε 100% υποχρεωτική. Ακόμη κι αν έπαιζε κάποιον ρόλο, που δεν παίζει, μέχρι τότε είχα εκτεθεί χιλιάδες φορές σε άτομα που είχαν κολλήσει. Σε πολλούς πηγαίναμε ψώνια στο σπίτι τους γιατί ήταν άρρωστοι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41017
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μαρ 2024, 12:56

Οργισμένος έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:39
Kana testaki οταν ειχες εκεινα τα αθωα κρυωματακια με 39 πυρετο , εκανες; Ή προφυλαχθηκες απο το τσιπαρισμα;;;
Εγώ έκανα τεστ έτσι κι αλλιώς λόγω εργασίας, αν και δεν είχα καμμιά νομική υποχρεώση να κάνω τεστ. Αντιθέτως, το καραψεκαριό του σύμπαντος που έκανε το εμβόλιο δεν έκανε κανένα τεστ, με αποτέλεσμα η εξάπλωση του κορωνοϊού να εκατονταπλασιαστεί. Το μεγαλύτερο μέρος των θανάτων από κορωνοϊό οφείλεται στο ότι οι εμβολιασμένοι δεν έκαναν τεστ και ο ιός εξαπλώθηκε με πολλαπλάσιο ρυθμό.

Δηλαδή οφείλεται σε άτομα σαν εσένα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12608
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 12:58

taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:40
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:22
taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 11:05


Εγώ που έκανα 3 δόσεις.
Ήρθα κοντά με 2 ή 3 κορονιασμενους σε κλειστό χωριό επί μεγάλο χρονικό διάστημα δεν κολλησα τιποτα και αρρωστησα μόνο μια φορά με κορονοιο ( 1 χρόνο μετά την Τρίτη δόση) ..... γιατί συνέβη αυτό;
Εγώ ήρθα κοντά κυριολεκτικά με χιλιάδες κορωνιασμένους σε όλο το διάστημα της πανδημίας και κόλλησα στο τέλος της, μετά από 2,5 χρόνια. Γιατί συνέβη αυτό;
Γιατί ήσουν φασκιωμένο μέχρι τα αυτιά με full face και δεν τα μαρτυράς :lol:
Κι εσύ είσαι κατά των γκέι και των εμβολίων και δεν τα μαρτυράς; ;12213
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 05 Μαρ 2024, 13:17

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:56
Οργισμένος έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:39
Kana testaki οταν ειχες εκεινα τα αθωα κρυωματακια με 39 πυρετο , εκανες; Ή προφυλαχθηκες απο το τσιπαρισμα;;;
Εγώ έκανα τεστ έτσι κι αλλιώς λόγω εργασίας, αν και δεν είχα καμμιά νομική υποχρεώση να κάνω τεστ. Αντιθέτως, το καραψεκαριό του σύμπαντος που έκανε το εμβόλιο δεν έκανε κανένα τεστ, με αποτέλεσμα η εξάπλωση του κορωνοϊού να εκατονταπλασιαστεί. Το μεγαλύτερο μέρος των θανάτων από κορωνοϊό οφείλεται στο ότι οι εμβολιασμένοι δεν έκαναν τεστ και ο ιός εξαπλώθηκε με πολλαπλάσιο ρυθμό.

Δηλαδή οφείλεται σε άτομα σαν εσένα.
oti πεις εσυ!!!
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12092
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 05 Μαρ 2024, 13:52

Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:58
taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:40
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:22


Εγώ ήρθα κοντά κυριολεκτικά με χιλιάδες κορωνιασμένους σε όλο το διάστημα της πανδημίας και κόλλησα στο τέλος της, μετά από 2,5 χρόνια. Γιατί συνέβη αυτό;
Γιατί ήσουν φασκιωμένο μέχρι τα αυτιά με full face και δεν τα μαρτυράς :lol:
Κι εσύ είσαι κατά των γκέι και των εμβολίων και δεν τα μαρτυράς; ;12213
:p2:

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10521
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 05 Μαρ 2024, 16:26

taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 13:52
Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:58
taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:40


Γιατί ήσουν φασκιωμένο μέχρι τα αυτιά με full face και δεν τα μαρτυράς :lol:
Κι εσύ είσαι κατά των γκέι και των εμβολίων και δεν τα μαρτυράς; ;12213
:p2:
Κάτι κατάλαβε λάθος :102:
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12608
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 16:34

ksk έγραψε:
05 Μαρ 2024, 16:26
taliban έγραψε:
05 Μαρ 2024, 13:52
Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 12:58


Κι εσύ είσαι κατά των γκέι και των εμβολίων και δεν τα μαρτυράς; ;12213
:p2:
Κάτι κατάλαβε λάθος :102:
Δεν έχετε καθόλου χιουμορ :P
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10104
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 05 Μαρ 2024, 19:11

Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29846
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 05 Μαρ 2024, 21:36

Σάββατο 2 Μαρτίου 2024
ΜΕΛΕΤΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΟΜΕΝΟΙ ΜΕ Covid19 κινδυνεύουν να πεθάνουν περισσότερο από τους ανεμβολίαστους...
https://www.frontiersin.org/journals/im ... 25243/full

Εικόνα

Εξ αρχής λέω ότι αυτές οι μελέτες έχουν δυσκολία σε ακριβή σύγκριση ισότιμων ομάδων ( οι ανεμβολίαδτοι τείνουν να είναι νεώτεροι).


Σε ανεμβολίαστους ασθενείς ηλικίας 19 έως 49 και 50 έως 79 ετών, οι ερευνητές παρατήρησαν παρόμοια αποτελέσματα επιβίωσης - με μείωση της επιβίωσης να παρατηρείται στους ενήλικες άνω των 80 ετών.

Σε ασθενείς ηλικίας 50 ετών και άνω, παρατηρήθηκε αυξημένος κίνδυνος θνησιμότητας σε όσους είχαν εμβολιαστεί σε σύγκριση με όσους δεν είχαν εμβολιαστεί.

Επιπλέον, οι ασθενείς με COVID-19 που έλαβαν πλήρη σειρά εμβολιασμού είχαν υψηλότερη θνησιμότητα από εκείνους που δεν ολοκλήρωσαν τη σειρά εμβολιασμού τους.

Οι εμβολιασμένοι ασθενείς που δεν επέζησαν είχαν "σημαντικά αυξημένο μέσο χρόνο" μεταξύ της λήψης της αρχικής δόσης εμβολίου και της εισαγωγής τους στο νοσοκομείο σε σύγκριση με τους ασθενείς που επέζησαν.

"Αν και ο αριθμός των ασθενών σε αυτή τη μελέτη είναι περιορισμένος, τα αποτελέσματα αυτά υποδηλώνουν ότι μεταξύ των ασθενών που νοσηλεύονται σε νοσοκομεία, ο προηγούμενος εμβολιασμός μπορεί να μην είναι πάντα ενδεικτικός της προστασίας από τη θνησιμότητα", έγραψαν οι συγγραφείς της μελέτης.

Σύμφωνα με τη μελέτη, διάφοροι παράγοντες θα μπορούσαν να εξηγήσουν τα ευρήματα. Για παράδειγμα, οι εμβολιασμένοι ασθενείς έτειναν να είναι λιγότερο υγιείς -ένα εύρημα που υποστηρίζεται από τη μεθοδολογία που χρησιμοποιήθηκε κατά τη διάρκεια της μελέτης. Επιπλέον, τα εμβολιασμένα άτομα ήταν ελαφρώς μεγαλύτερα σε ηλικία.

Ωστόσο, ακόμη και όταν συγκρίθηκαν ασθενείς με παρόμοια χαρακτηριστικά, οι ερευνητές παρατήρησαν και πάλι σημαντικά βελτιωμένη επιβίωση μεταξύ των μη εμβολιασμένων ασθενών.
https://apagoreuetai-group.blogspot.com ... l?spref=fb

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12608
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 21:40

Για παράδειγμα, οι εμβολιασμένοι ασθενείς έτειναν να είναι λιγότερο υγιείς -ένα εύρημα που υποστηρίζεται από τη μεθοδολογία που χρησιμοποιήθηκε κατά τη διάρκεια της μελέτης. Επιπλέον, τα εμβολιασμένα άτομα ήταν ελαφρώς μεγαλύτερα σε ηλικία.
:8)
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών