Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Γυφτάκι
Δημοσιεύσεις: 795
Εγγραφή: 10 Ιουν 2023, 16:54

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γυφτάκι » 06 Απρ 2024, 12:02

Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:29
Arisvilla έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:25
Τι βλακείες διαβάζω εδώ μέσα πραγματικά. Η κοπέλα έφταιγε που τα έφτιαξε με κακό παιδί με τατουάζ. Βέβαια η κοπέλα είχε χωρίσει εδώ και μήνες. Από την άλλη κακοποιητικές συμπεριφορές υπάρχουν και από άνδρες με κουστούμια και από "οικογενειάρχες" που πηγαίνουν στην Εκκλησία. Το ζήτημα με τη βια κατά των γυναικών δεν είναι θέμα ούτε τατού, ούτε εμφάνισης. Εχει να κάνει με τα οικογενειακά πρότυπα και κυρίως με την μη αποδοχή της απόρριψης από πολλούς άνδρες. Ο συγκεκριμένος είχε και ψυχικά θέματα από οτι φαίνεται βέβαια. Τα οποία ψυχικά θέματα κυρίως μετά τον covid και τον εγκλεισμό των 2 ετών έχουν πολλαπλασιαστεί.

Αυτό ακριβώς. Το αντρικό Εγω που δεν δέχεται την απόρριψη. Δεν είναι τυχαίο που σχεδόν όλες οι δολοφονίες έχουν το ίδιο μοτιβο.
Και που να δεις οι γυναίκες πόσο ζημιάρες γίνονται όταν φάνε απόρριψη :003: Οκ ,δε σκοτώνουν , κάνουν όλα τα άλλα όμως

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15441
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 06 Απρ 2024, 12:04

Στύξ έγραψε:
06 Απρ 2024, 10:42
Lord Brum έγραψε:
05 Απρ 2024, 20:03
Στύξ έγραψε:
05 Απρ 2024, 20:01


Να περάσει από ΕΔΕ ο διευθυντής ,αν ήταν στο ωράριο του σχολείου και το ανέχτηκε. Αν είναι όμως δεξιός , κο,κο,κο; :lol:
ΕΔΕ και απόλυση όσοι έπρεπε να τους κάνουν μάθημα και πήγαν για καφέ για να κάνουν τα τσογλάνια την επαναστατική τους γυμναστική.
Γω σε ανάλογη περίπτωση (αποχή και πορεία), "έχωσα" απουσίες 3 ωρών σε όλα τα τμήματα για να είμαι νομικά καλυμμένος (κι ας με βρίζανε μετά).Που ξέρω εγώ τι θα έκανε ή θα πάθαινε μαθητής ή μαθήτρια εκτός σχολείου σε ωράριο σχολείου. Ο εισαγγελέας μετά εμένα θα εγκαλούσε.
Προφανώς και καλα έκανες. Οι υπόλοιποι καθηγητές ήταν τόσο ηλίθιωδως αισιόδοξοι που δεν ανησυχούσαν τι θα μπορούσε να πάει στραβά?
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2404
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Απρ 2024, 12:04

Γυφτάκι έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:02
Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:29
Arisvilla έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:25
Τι βλακείες διαβάζω εδώ μέσα πραγματικά. Η κοπέλα έφταιγε που τα έφτιαξε με κακό παιδί με τατουάζ. Βέβαια η κοπέλα είχε χωρίσει εδώ και μήνες. Από την άλλη κακοποιητικές συμπεριφορές υπάρχουν και από άνδρες με κουστούμια και από "οικογενειάρχες" που πηγαίνουν στην Εκκλησία. Το ζήτημα με τη βια κατά των γυναικών δεν είναι θέμα ούτε τατού, ούτε εμφάνισης. Εχει να κάνει με τα οικογενειακά πρότυπα και κυρίως με την μη αποδοχή της απόρριψης από πολλούς άνδρες. Ο συγκεκριμένος είχε και ψυχικά θέματα από οτι φαίνεται βέβαια. Τα οποία ψυχικά θέματα κυρίως μετά τον covid και τον εγκλεισμό των 2 ετών έχουν πολλαπλασιαστεί.

Αυτό ακριβώς. Το αντρικό Εγω που δεν δέχεται την απόρριψη. Δεν είναι τυχαίο που σχεδόν όλες οι δολοφονίες έχουν το ίδιο μοτιβο.
Και που να δεις οι γυναίκες πόσο ζημιάρες γίνονται όταν φάνε απόρριψη :003: Οκ ,δε σκοτώνουν , κάνουν όλα τα άλλα όμως
Ο φόνος είναι ο τερματικός σταθμός αν δεν το έχεις αντιληφθεί.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9168
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Απρ 2024, 12:06

Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:48
Σέλευκας έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:33
Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:29



Αυτό ακριβώς. Το αντρικό Εγω που δεν δέχεται την απόρριψη. Δεν είναι τυχαίο που σχεδόν όλες οι δολοφονίες έχουν το ίδιο μοτιβο.
Μην ξεχνάς όμως ότι το φουσκωμένο αντρικό εγώ είναι ο μεγαλύτερος δείκτης αντρισμου στο μυαλό των γυναικών. Δεν είναι τυχαίο ότι τέτοιους διαλέγουν.
Όταν λες διαλέγουν τέτοιες;ποιες διαλεγουν ποιους;
Σίγουρα αυτές που το έπαθαν. Αλλά γενικά οι γυναίκες τέτοιους θέλουν, εκ πείρας. Αυτος που οι γυναίκες λένε άντρα τέτοιος είναι. Και μετά αφού περάσει η ορμονική επιλογή τραγουδάνε το τραγούδι της Λειντι Κάνε στην άκρη να περάσω απόψε θα σε ξεπεράσω.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2404
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Απρ 2024, 12:07

Otto Weininger έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:57
Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:21
Και πόσες γυναίκες κακοποιουνται και δεν ακούγεται κιχ, δεν καταγγελονται ποτέ κτλ. Και ειδικότερα οι πιο μεγάλες σε ηλικία γυναίκες τι έχουν τραβήξει από άντρες παλαιάς κοπής.
Μην αρχίσουμε τώρα για κακοππιητικες συμπεριφορές γυναικών, γιατί θα τελειώσουμε αύριο.

Και επειδή δεν μπορούν να ρίξουν καμία σφαλιάρα (πρόσεξε, δε μπορούν οχι δε θέλουν) κάνουν τρισχειροτερα.
Σαφέστατα και οι γυναίκες μπορούν να είναι κάργα κακοποιητικές. Δεν το αμφισβήτησα ποτέ αυτό. Αυτό που λέω είναι ότι δε φτάνουν στη δολοφονία το ίδιο συχνά με τους άντρες. Δηλαδή καμία σχέση τα ποσοστά. Υπάρχει αιτία για αυτό.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2404
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Απρ 2024, 12:08

Σέλευκας έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:06
Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:48
Σέλευκας έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:33

Μην ξεχνάς όμως ότι το φουσκωμένο αντρικό εγώ είναι ο μεγαλύτερος δείκτης αντρισμου στο μυαλό των γυναικών. Δεν είναι τυχαίο ότι τέτοιους διαλέγουν.
Όταν λες διαλέγουν τέτοιες;ποιες διαλεγουν ποιους;
Σίγουρα αυτές που το έπαθαν. Αλλά γενικά οι γυναίκες τέτοιους θέλουν, εκ πείρας. Αυτος που οι γυναίκες λένε άντρα τέτοιος είναι. Και μετά αφού περάσει η ορμονική επιλογή τραγουδάνε το τραγούδι της Λειντι Κάνε στην άκρη να περάσω απόψε θα σε ξεπεράσω.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15441
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 06 Απρ 2024, 12:12

Γυφτάκι έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:02
Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:29
Arisvilla έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:25
Τι βλακείες διαβάζω εδώ μέσα πραγματικά. Η κοπέλα έφταιγε που τα έφτιαξε με κακό παιδί με τατουάζ. Βέβαια η κοπέλα είχε χωρίσει εδώ και μήνες. Από την άλλη κακοποιητικές συμπεριφορές υπάρχουν και από άνδρες με κουστούμια και από "οικογενειάρχες" που πηγαίνουν στην Εκκλησία. Το ζήτημα με τη βια κατά των γυναικών δεν είναι θέμα ούτε τατού, ούτε εμφάνισης. Εχει να κάνει με τα οικογενειακά πρότυπα και κυρίως με την μη αποδοχή της απόρριψης από πολλούς άνδρες. Ο συγκεκριμένος είχε και ψυχικά θέματα από οτι φαίνεται βέβαια. Τα οποία ψυχικά θέματα κυρίως μετά τον covid και τον εγκλεισμό των 2 ετών έχουν πολλαπλασιαστεί.

Αυτό ακριβώς. Το αντρικό Εγω που δεν δέχεται την απόρριψη. Δεν είναι τυχαίο που σχεδόν όλες οι δολοφονίες έχουν το ίδιο μοτιβο.
Και που να δεις οι γυναίκες πόσο ζημιάρες γίνονται όταν φάνε απόρριψη :003: Οκ ,δε σκοτώνουν , κάνουν όλα τα άλλα όμως
Το μοτιβο του ψυχακια ναρκομανή που γινεται δολοφονος?
Αλήθεια η ανδροκτονια πριν λίγους μήνες με εκείνη την καργια που έσφαξε τον φιλο του άντρρα της μολις βγήκε από το σπιτι του της επειδή δεν της καθοταν την ξεχάσαμε ή είναι στατιστικά ασήμαντη? Μήπως δεν.ειναι το ανδρικο ή το γυναικειο Εγω αλλα οι ψυχασθενεις που ζουν αναμεσα μας επειδη ειμαστς πολυ συμπεριληπτικοι και θελουμε αποιδρυματοποιηση?
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Στύξ
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: 27 Μαρ 2024, 16:59
Phorum.gr user: Πάλαι ποτέ Στύγιος
Τοποθεσία: Ζαχαρίας

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύξ » 06 Απρ 2024, 12:13

Lord Brum έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:04
Στύξ έγραψε:
06 Απρ 2024, 10:42
Lord Brum έγραψε:
05 Απρ 2024, 20:03


ΕΔΕ και απόλυση όσοι έπρεπε να τους κάνουν μάθημα και πήγαν για καφέ για να κάνουν τα τσογλάνια την επαναστατική τους γυμναστική.
Γω σε ανάλογη περίπτωση (αποχή και πορεία), "έχωσα" απουσίες 3 ωρών σε όλα τα τμήματα για να είμαι νομικά καλυμμένος (κι ας με βρίζανε μετά).Που ξέρω εγώ τι θα έκανε ή θα πάθαινε μαθητής ή μαθήτρια εκτός σχολείου σε ωράριο σχολείου. Ο εισαγγελέας μετά εμένα θα εγκαλούσε.
Προφανώς και καλα έκανες. Οι υπόλοιποι καθηγητές ήταν τόσο ηλίθιωδως αισιόδοξοι που δεν ανησυχούσαν τι θα μπορούσε να πάει στραβά?
Άγνοια κινδύνου ,ωχαδερφισμός κι "έλα μωρέ σε μένα θα κάτσει;" Έλα ντε όμως που νομοτελειακά 1 γμημένη φορά θα κάτσει η "στραβή" :-?
Ποινικό αδίκημα οι προπηλακισμοί σε βάρος εκπαιδευτικών.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9168
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Απρ 2024, 12:13

Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:08
Σέλευκας έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:06
Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:48


Όταν λες διαλέγουν τέτοιες;ποιες διαλεγουν ποιους;
Σίγουρα αυτές που το έπαθαν. Αλλά γενικά οι γυναίκες τέτοιους θέλουν, εκ πείρας. Αυτος που οι γυναίκες λένε άντρα τέτοιος είναι. Και μετά αφού περάσει η ορμονική επιλογή τραγουδάνε το τραγούδι της Λειντι Κάνε στην άκρη να περάσω απόψε θα σε ξεπεράσω.

Εικόνα
Νομίζω ότι όταν κάνουμε μια σχέση έχουμε ευθύνη και για την επιλογή αλλά και απέναντι σαυτόν που δένεται μαζί μας. Δεν μπορούμε να τον χρησιμοποιούμε για όσο μας κάνει κέφι και να μην τον υπολογίζουμε
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21508
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 06 Απρ 2024, 12:17

georgebi έγραψε:
05 Απρ 2024, 18:59
sharp έγραψε:
05 Απρ 2024, 18:31


οι περισσότεροι καλοί που έπαιζαν έχουν εξαφανιστεί πια.

Όπως κι εγώ τελευταία :003:

Εξαίρεση μοναδική ο Πατησιώτης, του οποίου τα γραπτά είναι τα μόνα που με κάνουν να ρίχνω πού και πού καμμιά ματιά.
Εγώ.... εγώ τίποτα ; :cry μεχρι και αφιέρωμα στο Νικο Συλλα έκανα :a040:

georgebi @ Ολυμπιακοι Αγωνες




***οκ.... στα άλλα νήματα οι δημοσιεύσεις μου δεν διεκδικούν δάφνες πρωτοτυπίας :roll:
Έχεις δίκιο αγαπητέ στιβοφίλ :oops: . Αλλά αυτά είναι καλοκαιρινές αθλοπαιδιές (ο κλειστός ποτέ δεν με τράβαγε, ειδικά από την τιβι)
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2404
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 06 Απρ 2024, 12:17

Σέλευκας έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:13
Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:08
Σέλευκας έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:06

Σίγουρα αυτές που το έπαθαν. Αλλά γενικά οι γυναίκες τέτοιους θέλουν, εκ πείρας. Αυτος που οι γυναίκες λένε άντρα τέτοιος είναι. Και μετά αφού περάσει η ορμονική επιλογή τραγουδάνε το τραγούδι της Λειντι Κάνε στην άκρη να περάσω απόψε θα σε ξεπεράσω.

Εικόνα
Νομίζω ότι όταν κάνουμε μια σχέση έχουμε ευθύνη και για την επιλογή αλλά και απέναντι σαυτόν που δένεται μαζί μας. Δεν μπορούμε να τον χρησιμοποιούμε για όσο μας κάνει κέφι και να μην τον υπολογίζουμε
Δηλαδή πως την έχεις καταλάβει ρενσυ; γνωρίζουμε έναν τύπο και μας λεει άκου, εγώ θα σε δέρνω και μπορεί και να σε σκοτώσω και λέμε αχ τι ωραία, αυτός είναι αντρας;
ή μήπως ο συγκεκριμένος φαίνονταν όλα αυτα που αποδείχθηκε στη συνέχεια ότι ήτα;
μια μαϊμούτσα με τατουάζ ηταν.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25468
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 06 Απρ 2024, 12:19

micmic έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:01


Εντελώς αυθαίρετο και αναπόδεικτο συμπέρασμα. Αλλά και πάλι, από ΚΑΠΟΥ πρέπει να ξεκινήσουμε. Όπως δεν θα έχει την ίδια ποινή το να δώσεις ένα χαστούκι με το να στείλεις τον άλλον στην εντατική, έτσι δεν θα έχει και την ίδια ποινή η κατάληψη με το οργανωμένο έγκλημα. Ας υπήρχε λοιπόν φυλάκιση για ΟΛΑ, με διαφοροποίηση ανάλογα με το είδος και την βαρύτητα της βίας.

Εϊναι εντελώς γελοίο να λες ότι είμαστε το καραμπουρδέλο που είμαστε στην αντιμετώπιση της βίας επειδή... ΠΑΜΕ και καταλήψεις.
οκ, η οργανωμενη καταληψη προφανως και ειναι βαρυτερη απο ενα χαστουκακι, ναι;
Αλλιως ναι, εννοειται οτι η ανοχη στην βια των καταληψιων, των μαθητων, των ΠΑΜιτων κλπ οδηγει στην ανοχη της βιας γενικοτερα

παιδες, θετε αστυνομια α'λα καρτ. Να τιμωρει αυτους που δε γουσταρετε αλλα να αφηνει ελευθερους αυτους που γουσταρετε.

Αυτα μονο αν ειστε βασιλιαδες σε τιποτα μεσαιωνικα βασιλεια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος talaipwros την 06 Απρ 2024, 12:20, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9168
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Απρ 2024, 12:19

Εδώ βλέπουμε μια κουλτούρα γυναικείας απελευθέρωσης και αυτοδιάθεσης σε πρωτόγονη μορφή. Βλέπουμε από την άλλη κάποιοι που δεν εντάσσονται καν σε συγκεκριμένο φίλο να προσπαθούν να θεσμοθετηθεί επίσημα σαν γάμος η σχέση τους. Τώρα πως κολλάνε ταυτόχρονα στην κοινωνία και τα δύο δεν καταλαβαίνω. Η γράφεις την δέσμευση στα τέτοια σου ή όχι .
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9168
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Απρ 2024, 12:20

Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:17
Σέλευκας έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:13
Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:08



Εικόνα
Νομίζω ότι όταν κάνουμε μια σχέση έχουμε ευθύνη και για την επιλογή αλλά και απέναντι σαυτόν που δένεται μαζί μας. Δεν μπορούμε να τον χρησιμοποιούμε για όσο μας κάνει κέφι και να μην τον υπολογίζουμε
Δηλαδή πως την έχεις καταλάβει ρενσυ; γνωρίζουμε έναν τύπο και μας λεει άκου, εγώ θα σε δέρνω και μπορεί και να σε σκοτώσω και λέμε αχ τι ωραία, αυτός είναι αντρας;
ή μήπως ο συγκεκριμένος φαίνονταν όλα αυτα που αποδείχθηκε στη συνέχεια ότι ήτα;
μια μαϊμούτσα με τατουάζ ηταν.
Αυτός όμως εκπέμπει ορμόνες που σε ερεθίζουν ερωτικά, ο άλλος δεν σου κάνει το κλικ :lol:
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70708
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Οι άχρηστοι αργοσχολοι μπάτσοι του Κούλη τα κατάφεραν παλι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 06 Απρ 2024, 12:21

Fata_Morgana έγραψε:
06 Απρ 2024, 12:17
μια μαϊμούτσα με τατουάζ ηταν.
Παίζει και αυτό ως ψυχολογική ένδειξη. Δεν είναι απόλυτο αλλά όπου βλέπεις πολλά τατού, κράτα πάντα μικρό καλάθι. Ισχύει για άντρες και γυναίκες, που την είδαν καμβάδες ζωγραφικής.
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών