Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 13 Δεκ 2018, 15:29

Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 15:09
Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 15:04
Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 15:02


Μαζεψουυυ - να βγάλουμε κανα ευρώ - φιφτυ φιφτυ θα πάει και χαρη σου κάνω
Δε μπορώ ρε Άγις, μαζί σου είμαι πολύ δοτική.
ναι ε; - τοτε γιατί έχω την αίσθηση οτι πρέπει να φορέσω σωβρακο τιτανίου ;
Σόρρυ που παρεμβαίνω παιδιά απλά να δώσω ένα hint στον Αγι για την εύλογη απορία του:
Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:56
Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:50
Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:47


Έχω έξοδα αυτό το διάστημα , δε βγαίνω να σου βάλω τα έξοδα
Να τα βάλει το φιλοθεαμον κοινο του φορουμ + πεη περ βιου - σε ζωντανη μετάδοση στο σκαιπ.
Μπα; Και όλα τα έσοδα δικά σου; Εσύ θα πάρεις τα τρία και εγώ τα υπόλοιπα.
Βαρβαρα πράγματα! :-?
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Δεκ 2018, 15:50

Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 15:22


Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 13 Δεκ 2018, 15:55

Αυτό έιναι ο ύμνος του φλερτ.

Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12090
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Δεκ 2018, 16:06

aLiCat έγραψε:
13 Δεκ 2018, 01:23
Sid Vicious έγραψε:
13 Δεκ 2018, 00:32
aLiCat έγραψε:
12 Δεκ 2018, 21:54
Η ιστορία του sys3X, θυμίζει απόσπασμα από το " Έρωτας Στα Χρόνια Της Χολέρας", με την αποπλάνηση του νεαρού Φλορεντίνο μέσα στην καμπίνα του πλοίου.
Dasein ;;;
[img]https://i.postimg.cc/6QL2kVSQ/e-03 ... .gif[/img]
Θα θέλαμε να πούμε πως ξεχάσατε κάτι. Πιστευούμε, κι ας γίνει κατανοητή η πρωτοβουλία μας αυτή, πως πληρέστερο θα ήταν:

θυμίζει απόσπασμα από το " Έρωτας Στα Χρόνια Της Χολέρας" του Κολομμβιανού φοιτητή νομικής Γαβριήλου Γκαρσία Μάρκεζ (1927-2014), με την αποπλάνηση του νεαρού Φλορεντίνο μέσα στην καμπίνα του πλοίου για πρώτη φορά μετά από 51 χρόνια, 9 μήνες και 4 ημέρες.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32980
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 13 Δεκ 2018, 18:00

Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:50
Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:47
Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:44


Μια πηδιά απόσταση είμαστε - θα το δοκιμάσω στο τσαρδί σου .
Έχω έξοδα αυτό το διάστημα , δε βγαίνω να σου βάλω τα έξοδα
Να τα βάλει το φιλοθεαμον κοινο του φορουμ + πεη περ βιου - σε ζωντανη μετάδοση στο σκαιπ.
κανονιζω αιθουσα προβολης για το φιλοθεαμον κοινο. και δωρεαν ποπκορν.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Δεκ 2018, 18:21

Ασέβαστος έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:00
Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:50
Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:47


Έχω έξοδα αυτό το διάστημα , δε βγαίνω να σου βάλω τα έξοδα
Να τα βάλει το φιλοθεαμον κοινο του φορουμ + πεη περ βιου - σε ζωντανη μετάδοση στο σκαιπ.
κανονιζω αιθουσα προβολης για το φιλοθεαμον κοινο. και δωρεαν ποπκορν.
Βάλε παροχή και 3D προβολή βρε τσίπη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38106
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Δεκ 2018, 18:27

Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:21
Ασέβαστος έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:00
Αγις έγραψε:
13 Δεκ 2018, 14:50


Να τα βάλει το φιλοθεαμον κοινο του φορουμ + πεη περ βιου - σε ζωντανη μετάδοση στο σκαιπ.
κανονιζω αιθουσα προβολης για το φιλοθεαμον κοινο. και δωρεαν ποπκορν.
Βάλε παροχή και 3D προβολή βρε τσίπη.
Στα κοντινά το 3δ χοντραίνει, πρέπει να πάρεις την άδεια του Αγις πρώτα, μπορεί να μην θέλει.
Πάντως είναι γκίμικ το 3δ να ξερς.
Προτείνω ιμαχ, πολύ περισσότερη πληροφορία στο πανί και για όσους/ες/α (ασέξουαλ) δεν βρίσκουν ενδιαφέρον το κυρίως θέμα (για κάποιο λόγο) μπορούνε να θαυμάζουν τα τοπία, μπόνους ότι για την προβολή θα έρθετε όλοι αναγκαστικά Σαλόνικα.

Το βρήκα! Αυτό θα είναι το πρώτο άρτχαμπ πρότζεκτ του πχώρουμ, αναλαμβάνω την παραγωγή!*

*Μπαίνει καινούργιος όρος στο άρτχαμπ του πχώρουμ, σε περίπτωση που τεχνικά δεν είναι δυνατόν οι συνεργαζόμενοι καλλιτέχνες να μην γίνεται να μην μπορούν να έρθουν σε φυσική επαφή αυτό θα γίνεται δεκτό αυστηρά σε αυτές και μόνο αυτές τις περιπτώσεις.
Τέλεια. Δεν τον γλιτώνεις τον καφέ τελικά.
:oops:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sys3x την 13 Δεκ 2018, 18:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Δεκ 2018, 18:36

sys3x έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:27
Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:21
Ασέβαστος έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:00


κανονιζω αιθουσα προβολης για το φιλοθεαμον κοινο. και δωρεαν ποπκορν.
Βάλε παροχή και 3D προβολή βρε τσίπη.
Στα κοντινά το 3δ χοντραίνει, πρέπει να πάρεις την άδεια του Αγις πρώτα, μπορεί να μην θέλει.
Πάντως είναι γκίμικ το 3δ να ξερς.
Προτείνω ιμαχ, πολύ περισσότερη πληροφορία στο πανί για όσους/ες/α (ασέξουαλ) δεν βρίσκουν ενδιαφέρον το κυρίως θέμα μπορούνε να θαυμάζουν τα τοπία, μπόνους ότι για την προβολή θα έρθετε όλοι αναγκαστικά Σαλόνικα.
Ασεξουαλ; Τι ασεξουαλ; Φακές με μακαρόνια θα φάει. Τι σεξουαλικό να βρει κάποιος σε αυτό;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38106
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Δεκ 2018, 18:40

Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:36
sys3x έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:27
Naida έγραψε:
13 Δεκ 2018, 18:21


Βάλε παροχή και 3D προβολή βρε τσίπη.
Στα κοντινά το 3δ χοντραίνει, πρέπει να πάρεις την άδεια του Αγις πρώτα, μπορεί να μην θέλει.
Πάντως είναι γκίμικ το 3δ να ξερς.
Προτείνω ιμαχ, πολύ περισσότερη πληροφορία στο πανί για όσους/ες/α (ασέξουαλ) δεν βρίσκουν ενδιαφέρον το κυρίως θέμα μπορούνε να θαυμάζουν τα τοπία, μπόνους ότι για την προβολή θα έρθετε όλοι αναγκαστικά Σαλόνικα.
Ασεξουαλ; Τι ασεξουαλ; Φακές με μακαρόνια θα φάει. Τι σεξουαλικό να βρει κάποιος σε αυτό;
Ναιδα μου προσπαθώ να τα προβλέψω όλα, να μην γίνει κανένα λάθος, ποτέ δεν ξέρεις από που μπορεί να σου ρθει, πρέπει να είμαστε όσο πολίτικαλι κορέκτ γίνεται, δεν υπάρχουν δικαιολογίες.
Δεν ξέρω πως μπορούν να το πάρουν αυτό που λες οι θηλυκότητες+++#, είσαι στα όρια του χέητ σπητς.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38106
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Δεκ 2018, 18:45

Επιτέλους! Έτσι θα γνωρίσω και τον Souvlatzis χωρίς να τον ζητήσω να βγούμε για καφέ και καλά!
Δεν κρατιέμαι!
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24451
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 13 Δεκ 2018, 18:58

Φρέσκα νέα

https://www.protothema.gr/life-style/Go ... vraki-tis/

«Απ’την αρχή! Έλαβα ένα μήνυμα στα direct του Instagram. Ένας άνδρας μετά από ένα like και ένα follow, μου έστειλε μήνυμα..μου έστειλε « Καλημέρα !τι κάνεις εσύ;»…λες και έχει καιρό να ακούσει νέα μου…λες και είμαστε φίλοι ή συνεργάτες ή γνωστοί ή πρώην….η όλα μαζί τα προηγούμενα…Ατύχησε όμως γιατί τίποτα από όλα αυτά δεν είναι- συν ότι αυτή τη φορά δεν διάβασε το μήνυμα κάποια που ίσως και να έσκιζε το βρακί της για κάποιον που κλωτσάει μια μπάλα, διακρίνεται και αμείβεται υψηλά.

Όπως και να ‘χει το θέμα δεν είναι προσωπικό καθώς δεν γνωρίζω λεπτομέρειες για την καριέρα του ανθρώπου αυτού και το σημερινό αποτελεί το γνωστό κερασάκι. Με τον τρόπο που του απάντησα μπορεί να έχασα την ευκαιρία μου να με καλέσει vip στα μπουζούκια την επόμενη Κυριακή ή κάποια άλλη Κυριακή και να γνωριστούμε(εικάζω την έκβαση της γνωριμίας βάσει της εμπειρίας μου σε παρόμοια περιστατικά)…. απεναντίας μου είπε «είσαι άρρωστη που ανέβασες τη συνομιλία μας θα κινηθώ δικαστικώς»…Θα μπορούσε να μου ζητήσει ταπεινά να το κατεβάσω ..όμως όχι ήθελε να με κάνει να φοβηθώ να νιώσω ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΩΡΕΕΕΕ…κοινοποίησα τη συνομιλία οπως πολύ συχνά κάνω σε περιπτώσεις που με εξοργίζουν.Δεν ήθελα να κάνω κάποια διάκριση επειδή είναι επώνυμος. Εχω ξεχειλίσει από ολα αυτά τα καθημερινά.Ίσα ίσα ενας λόγος παραπάνω περίμενα αυτός ο διάσημος να υποπτεύεται τι περνάω κάθε μέρα….Έχω σιχαθεί όλη αυτή την ευκολία και το θράσος μερικών και ότι πω παρακάτω αφορά τους άνδρες που έστω και μια φορά έχουν εκμεταλλευτεί την εκ φύσεως υπεροχή του ανδρικού τους φύλου ως προς τη δυνατότητα του να επιβάλλεται ΣΩΜΑΤΙΚΑ στο γυναικείο. Είμαι μια γυναίκα. Είμαι μια γυναίκα 29 χρόνων που από πάντα δεχόμουν σεξιστικά σχόλια, σεξιστικές απειλές, ματιές με λαγνεία να με ξεβρακώνουν, βρισιές πολλές μια συνεχόμενη απειλή στην ατμόσφαιρα από ανδρικά μόρια γύρω μου. Γυναίκα που πνίγεται καθημερινά από επιθετικές φωτογραφίες με ανδρικά μόρια σε στύση με επικεφαλίδες «Κοίτα τι μου έκανες», «θα σε σκίσω μωρή καρ@@λα», «αν δε σε δω να πεθαίνεις από το γ@ να μη με λένε Βασίλη », «Θέλω να σε γα@@σ@ μωρή που@@να» και διάφορα ξερατά με Καλησπέρες,Καλημέρες και σχόλια από ανώμαλους, προβληματικούς. Στο δρόμο να περπατάω και να ακούω λέξεις και φράσεις κάθε μέρα. Ο Θεός «άνδρες» σας έδωσε παραπάνω μύες για να κυνηγάτε τροφή να δημιουργείτε ηπείρους ,να αντέχετε τις κακουχίες, να νικάτε κινδύνους υπεράνθρωπους, να προστατεύετε γυναίκα και παιδί .
Ήμουν 14 όταν παρενοχλήθηκα σεξουαλικά από τον υπάλληλο του δήμου που δούλευε στο μπαλέτο που πήγαινα. Πριν 7 χρόνια ένας μασέρ μου έβαλε χέρι και όταν τον σταμάτησα μου είπε «Έλα αφού σε όλες αρέσει» και μετά έκλαιγε για να μην το μάθει η γυναίκα του ..ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΟΙΚΕΙΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ; ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΕΣΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΤΟ «ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ» ΕΧΕΙ ΠΡΟΘΕΣΗ που είναι ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΗ και δεν την θέλω έχω σιχαθεί.. κάθε φορά που σχολιάζετε και ξερνάτε τις ορέξεις σας πάνω μας, τραυματιζόμαστε δεν κολακευόμαστε. ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΤΙΛΑ. Μην ξεδιπλώνετε άλλο την τραγική πλευρά σας αγόρια και άνδρες. Ψαχτείτε στους ψυχολόγους και δουλέψτε με την πάρτη σας. Αν η μάνα σας, σας κακομεταχειρίστηκε και έχετε βγει σα σκατά θεραπευτείτε please. Μην διαιωνίζετε το πρόβλημα. Όχι άλλη σκατιλα please.

ΚΑΛΩΣ Ή ΚΑΚΩΣ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΕΣΑ από την ιδιότητα μου ως καλλιτέχνης ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ.ΟΛΟ ΒΟΥΒΑΜΑΡΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ.

Το γεγονός ήταν η αφορμή να μιλήσω. Όλοι το ξέρουν ότι μιλάω ανοιχτά για όλα. Είναι επειδή παρατηρώ και συμπονώ τον άνθρωπο. Θέλω και ελπίζω στην εξέλιξη .Με αγάπη Τραϊάνα Ανανία.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24451
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 13 Δεκ 2018, 19:00

Νομίζω πως από το παραπάνω γίνεται φανερό πως εκτός από την κίνηση αυτή καθεαυτή η ψυχολογική κατάσταση που βρίσκεται ο δέκτης και οι συνδέσεις που θα κάνει με παρελθοντικά περιστατικά έχουν εξίσου μεγάλη σημασία για το πως θα εκλάβει μια πράξη.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70768
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Δεκ 2018, 20:14

ST48410 έγραψε:
13 Δεκ 2018, 19:00
Νομίζω πως από το παραπάνω γίνεται φανερό πως εκτός από την κίνηση αυτή καθεαυτή η ψυχολογική κατάσταση που βρίσκεται ο δέκτης και οι συνδέσεις που θα κάνει με παρελθοντικά περιστατικά έχουν εξίσου μεγάλη σημασία για το πως θα εκλάβει μια πράξη.
:smt023
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 13 Δεκ 2018, 20:23

Ελπίζω να την ξετινάξει στα δικαστήρια.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38106
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η διαφορά μεταξύ φλερτ κ παρενόχλησης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Δεκ 2018, 20:36

ST48410 έγραψε:
13 Δεκ 2018, 19:00
Νομίζω πως από το παραπάνω γίνεται φανερό πως εκτός από την κίνηση αυτή καθεαυτή η ψυχολογική κατάσταση που βρίσκεται ο δέκτης και οι συνδέσεις που θα κάνει με παρελθοντικά περιστατικά έχουν εξίσου μεγάλη σημασία για το πως θα εκλάβει μια πράξη.
ρε συ Στάθη, μήπως έφταιγε το επίθετο του; λέω γω τώρα.
(:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών