Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
User_601

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 16 Ιαν 2019, 22:36

μίστερ μαξ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:34
Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:31
Οχι ρε μαξ,μην τους χαλας το αφηγημα/Τα μονα επιχειρηματα που εχουν ειναι οτι οι φεμινιστριες ειναι ασχημες,αξουριστες κλπ.
....Μα εχουν αποδείξεις! Να μια φωτογραφια με μια ασχημη φεμινιστρια....αραααααα....ολες οι φεμινιστριες ειναι ασχημες! Μιλάμε τα 3χρονα εχουν περισσότερο μυαλό! :lol:
Θα σε μαλωσω.Τα τριχρονα ειναι απλα μωρα.Δεν ειναι χαζα.Μην τα προσβαλουμε ναι; :102:

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19450
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2019, 22:36

Και αν μια γυναικα δεν θέλει να την παρενοχλούν στον δρόμο ας μην ντύνεται προκλητικά και άσεμνα
Αλλιως και εγώ παρενοχλουμαι απο την εμφάνιση της

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 16 Ιαν 2019, 22:36

Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:36
μίστερ μαξ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:34
Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:31
Οχι ρε μαξ,μην τους χαλας το αφηγημα/Τα μονα επιχειρηματα που εχουν ειναι οτι οι φεμινιστριες ειναι ασχημες,αξουριστες κλπ.
....Μα εχουν αποδείξεις! Να μια φωτογραφια με μια ασχημη φεμινιστρια....αραααααα....ολες οι φεμινιστριες ειναι ασχημες! Μιλάμε τα 3χρονα εχουν περισσότερο μυαλό! :lol:
Θα σε μαλωσω.Τα τριχρονα ειναι απλα μωρα.Δεν ειναι χαζα.Μην τα προσβαλουμε ναι; :102:
Σωστό....Παραδέχομαι οταν κανω λάθη. :smt023
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2019, 22:37

Otto Weininger έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:25


Δεν φταίω εγώ μαντάμ. Ο φεμινισμός είναι ασθένεια.
Ακόμα και ωραία να είναι κάποια, καταντάει ξοανο.
Κοίτα εδώ τα αποτελέσματα του φεμινισμού σε όμορφα κορίτσια.Αριστερα το πριν και δεξιά το μετά:


Εικόνα
Είπαμε κύριε, δεν κινδυνεύετε. Οι όμορφες δεν γίνονται φεμινίστριες(κατά τα λεγόμενά σας) και αν γίνουν μπαζεύουν. Δεν θα σας πλησιάσουν τα ξόανα. Για καλό και για κακό βέβαια βάλτε μια πλεξούδα σκόρδο στο λαιμό να σας αναγνωρίζουμε. Δε θα σας πιάνει και το μάτι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

User_601

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 16 Ιαν 2019, 22:38

μίστερ μαξ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:36
Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:36
μίστερ μαξ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:34


....Μα εχουν αποδείξεις! Να μια φωτογραφια με μια ασχημη φεμινιστρια....αραααααα....ολες οι φεμινιστριες ειναι ασχημες! Μιλάμε τα 3χρονα εχουν περισσότερο μυαλό! :lol:
Θα σε μαλωσω.Τα τριχρονα ειναι απλα μωρα.Δεν ειναι χαζα.Μην τα προσβαλουμε ναι; :102:
Σωστό....Παραδέχομαι οταν κανω λάθη. :smt023
Δεν θα το ελεγα ακριβως λαθος,Ειπες οτι εχουν περισσοτερο μυαλο.Το οποιο ειναι και σωστο.Και ειναι κατανοητο τι ηθελες να πεις.Απλα,εγω το κανω ακομα πιο κατανοητο. :smt005:

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 16 Ιαν 2019, 22:38

Naida έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:29
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:22
Και οποια γυναίκα δεν θέλει να την παρενοχλούν στον δρόμο ας μαθει να ντύνεται σεμνά
Οπως οι γυναίκες πριν την ερωτικη χαλαρότητα στα ήθη απί την δεκαετία του εβδομήντα και μετά
Τάξις και ηθική !!!!
Σώπα ρε μάγκα, σώπα. Θα μας πεις και πως θα ντυθούμε μη τυχόν και προκαλέσουμε; Άντε ρε που το δες γραμμένο;
ακου να σου πω κοριτσακι,
εαν δεν υπηρχαν οι σχετικοι νομοι να σας συμμαζεψουν ολες εσας τις γυναικες,
τωρα θα κυκλοφορουσατε ολες σας εξω στους δρομους
μονο με την κυλοτα η ακομα και χωρις την κιλοτα και κολλημενη την σερβιετα με ταινια διπλης οψεως :003:

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17372
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 16 Ιαν 2019, 22:38

Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
Juno έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:12
Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:02
Δεν εχει νοημα να μην σε καμακωνουν και να συμφωνεις με τον νομο,εχει νοημα οταν ΣΕ ΚΑΜΑΚΩΝΟΥΝ και αντισοτιχα οταν δεν σε καμακωνουν,να μην το θες. :lol: Μπας και χαρεις λιγο και εσυ και φοβασαι μην σου κοψουν την χαρα.
Και να ξαναπώ πως εξαρτάται πού βγαίνεις και τι άνθρωποι υπάρχουν εκεί.
Αν σε καμακώνουν κάποιες και αξιοπρεπώς ξέροντας τα όριά τους, γιατί αν θέλεις αν το χάσεις.
Αν πάλι μένεις σε κάναν Μπίθουλα και η έξοδός σου είναι πλατεία Αμερικής ή οπουδήποτε, όποιος προσφερθεί να κεράσει, πρέπει οπωσδήποτε να ****σει, αλλιώς θα σου ζητήσει τα λεφτά από το ποτό πίσω, ακόμα και αν είναι σφηνάκι, ναι, ο νόμος αυτός είναι η σωτηρία σου.

(Εδώ είναι το σημείο που μου τα χώνεις λέγοντας πως όταν δεν είσαι στο Μόντε Κάρλο ή το Γκστάαντ, είσαι ή στο Κεφαλάρι ή σε χλιδάτο εστιατόριο Νοτίων Προαστίων :smt005: ).
(Γιατί πάντα προσπαθείς να πεις κάτι παραπάνω και το πας στα άκρα).
Το καμακι αγαπουλα,ειναι καμακι οπου και να στο κανουν.
Σωστή! Το ίδιο ένα κουκλί σε ένα ωραίο μέρος, ευγενικά και με στυλ και το ίδιο να σου φωνάζει ο γύφτος από το Ντάτσουν μωρή τσούπρα σε γουστάρω ή ο παρακμιακός να σε κερνάει φτηνιάρικο σφηνάκι και επειδή δεν του κάθεσαι, να σου ζητάει τα λεφτά πίσω. (True story :o συνέβη παλιά σε συμφοιτήτρια και ήταν μέσα στα νεύρα).Το είπα και πιο πριν, είναι αλλού το πρόβλημα.


Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
Εγω αναγκη επιβεβαιωσης απο καμακι δν εχω,διοτι ειμαι με αυτον που γουσταρω
Καλά μην καμαρώνεις πολύ γιατί γούστα είναι αυτά. Από τις απόψεις που έχεις αραδιάσει εδώ μέσα και τον τρόπο που μιλάς ("αγαπούλα"!!!), αυτός που γουστάρεις μου μοιάζει με αυτούς που ήξερα παλιά και τώρα κάνω πως δεν τους είδα.
Μπορεί πάλι να κάνω λάθος, δεν επιμένω.


Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
και επισης ειχα παρα πολυ στην ζωη μου σε σημειο να λεω αη στο διαολο πια.Δεν ειμαι υποχρεωμενη τον καθε λιγουρη να τον ανεχομαι οταν πηγαινω στην δουλεια μου,η οταν ψωνιζω.
Τωρα αν εσενα σου αρεσει,σημαινει πολλα.ΘΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ....Σου αρεσει δεν σου αρεσει ετσι ειναι.
Θα σε λυπήσω, μου αρέσει γιατί δεν είναι "ο κάθε λιγούρης" που την πέφτει σε εσένα, όπως λες. Είναι πιο εκλεπτυσμένες καταστάσεις.
Και, ναι, δεν γίνεται κάθε μέρα, στη δουλειά, όταν ψωνίζω κλπ, όπως λες ότι γίνεται σε εσένα. Εδώ πάει η ερώτηση τι φοράς και γίνεται όλη την ώρα. Sorry, είναι ο πρώτος συνειρμός.


Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
Τα υπολοιπα ειναι απλα κομπλεξ.
Πισω απο το πλξκρολογιο φατσα δεν μπορεις να δεις,προσπαθεις να υποβιβασεις τον αλλον λεγοντας του οτι αφου διαφωνεις μαζι μου εισια ασχημη,αυτο και μονο δειχνει πολλα για τον εγκεφαλο σου. :102:
Βασικά είπα ότι η ηρωίδα σου είναι η άσχημη στις "Εκκλησιάζουσες", όχι ότι εσύ είσαι άσχημη, πως να ξέρω πώς είσαι;
Και αυτό που είπα αντικατοπτρίζει τις απόψεις σου, όχι την εμφάνισή σου. Αλλά όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται. Καρφώθηκες.


Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
Μαθε να εχεις επιχειρηματα,και ασε τις προσβολες για κατι που ουδωλλως εισαι σε θεση να γνωριζεις.
Αλλα ειπαμε,μην μου φοβασαι κουτουτσικο,εδω ακομα δεν ισχυει,.Ελπιδες εχεις,αφου το θες τοσο. :smt005:
Όπως είπα και πιο πριν, όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 16 Ιαν 2019, 22:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Ιαν 2019, 22:38

Otto Weininger έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:34
Μου αρέσει που βάζετε ως παράδειγμα φεμινίστριας χολυγουντιανες σταρ.

Αυτές το παιχνιδάκι του συστήματος παίζουν και καλά κάνουν. Σιγά μην αφήσουν την καριέρα τους να πάει στο διάολο.
και σε χαμηλοτερο επιπεδο τα ιδια κανουν

Εικόνα

https://www.espressonews.gr/showbiz/201 ... no-vizites


:g030:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 16 Ιαν 2019, 22:40, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19450
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2019, 22:39

Naida έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:29
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:22
Και οποια γυναίκα δεν θέλει να την παρενοχλούν στον δρόμο ας μαθει να ντύνεται σεμνά
Οπως οι γυναίκες πριν την ερωτικη χαλαρότητα στα ήθη απί την δεκαετία του εβδομήντα και μετά
Τάξις και ηθική !!!!
Σώπα ρε μάγκα, σώπα. Θα μας πεις και πως θα ντυθούμε μη τυχόν και προκαλέσουμε; Άντε ρε που το δες γραμμένο;
Ναι , θα το απαοτησω κσι θα σε θεωρήσω ως ασεμνη και θα σε καταγγειλω , έτσι όπως ηταν τα ήθη κσι τα έθιμα ορο τξς ερωτικής απελευθέρωσης τα οπία θέλεις να επαναφέρεις
Υπάρχει και ένας νόμος περί προσβολής της δημόσιας αιδούς ξέρεις ...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2019, 22:39

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:36
Και αν μια γυναικα δεν θέλει να την παρενοχλούν στον δρόμο ας μην ντύνεται προκλητικά και άσεμνα
Αλλιως και εγώ παρενοχλουμαι απο την εμφάνιση της
Μήπως παραβλέπεις τις ελευθερίες του ανθρώπου;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 16 Ιαν 2019, 22:40

Naida έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:37
Otto Weininger έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:25


Δεν φταίω εγώ μαντάμ. Ο φεμινισμός είναι ασθένεια.
Ακόμα και ωραία να είναι κάποια, καταντάει ξοανο.
Κοίτα εδώ τα αποτελέσματα του φεμινισμού σε όμορφα κορίτσια.Αριστερα το πριν και δεξιά το μετά:


Εικόνα
Είπαμε κύριε, δεν κινδυνεύετε. Οι όμορφες δεν γίνονται φεμινίστριες(κατά τα λεγόμενά σας) και αν γίνουν μπαζεύουν. Δεν θα σας πλησιάσουν τα ξόανα. Για καλό και για κακό βέβαια βάλτε μια πλεξούδα σκόρδο στο λαιμό να σας αναγνωρίζουμε. Δε θα σας πιάνει και το μάτι.
Η αισθητική μου μαντάμ. Προσβάλλουν την αισθητική μου.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17372
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 16 Ιαν 2019, 22:41

lolek1 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:38
Naida έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:29
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:22
Και οποια γυναίκα δεν θέλει να την παρενοχλούν στον δρόμο ας μαθει να ντύνεται σεμνά
Οπως οι γυναίκες πριν την ερωτικη χαλαρότητα στα ήθη απί την δεκαετία του εβδομήντα και μετά
Τάξις και ηθική !!!!
Σώπα ρε μάγκα, σώπα. Θα μας πεις και πως θα ντυθούμε μη τυχόν και προκαλέσουμε; Άντε ρε που το δες γραμμένο;
SpoilerShow
ακου να σου πω κοριτσακι,
εαν δεν υπηρχαν οι σχετικοι νομοι να σας συμμαζεψουν ολες εσας τις γυναικες,
τωρα θα κυκλοφορουσατε ολες σας εξω στους δρομους
μονο με την κυλοτα η ακομα και χωρις την κιλοτα και κολλημενη την σερβιετα με ταινια διπλης οψεως :003:
Εντάξει lolek1, ακόμα και αν το λες σαρκαστικά, ξεπέρασες τα όρια.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

User_601

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 16 Ιαν 2019, 22:44

Juno έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:38
Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
Juno έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:12

Και να ξαναπώ πως εξαρτάται πού βγαίνεις και τι άνθρωποι υπάρχουν εκεί.
Αν σε καμακώνουν κάποιες και αξιοπρεπώς ξέροντας τα όριά τους, γιατί αν θέλεις αν το χάσεις.
Αν πάλι μένεις σε κάναν Μπίθουλα και η έξοδός σου είναι πλατεία Αμερικής ή οπουδήποτε, όποιος προσφερθεί να κεράσει, πρέπει οπωσδήποτε να ****σει, αλλιώς θα σου ζητήσει τα λεφτά από το ποτό πίσω, ακόμα και αν είναι σφηνάκι, ναι, ο νόμος αυτός είναι η σωτηρία σου.

(Εδώ είναι το σημείο που μου τα χώνεις λέγοντας πως όταν δεν είσαι στο Μόντε Κάρλο ή το Γκστάαντ, είσαι ή στο Κεφαλάρι ή σε χλιδάτο εστιατόριο Νοτίων Προαστίων :smt005: ).
(Γιατί πάντα προσπαθείς να πεις κάτι παραπάνω και το πας στα άκρα).
Το καμακι αγαπουλα,ειναι καμακι οπου και να στο κανουν.
Σωστή! Το ίδιο ένα κουκλί σε ένα ωραίο μέρος, ευγενικά και με στυλ και το ίδιο να σου φωνάζει ο γύφτος από το Ντάτσουν μωρή τσούπρα σε γουστάρω ή ο παρακμιακός να σε κερνάει φτηνιάρικο σφηνάκι και επειδή δεν του κάθεσαι, να σου ζητάει τα λεφτά πίσω. (True story :o συνέβη παλιά σε συμφοιτήτρια και ήταν μέσα στα νεύρα).Το είπα και πιο πριν, είναι αλλού το πρόβλημα.


Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
Εγω αναγκη επιβεβαιωσης απο καμακι δν εχω,διοτι ειμαι με αυτον που γουσταρω
Καλά μην καμαρώνεις πολύ γιατί γούστα είναι αυτά. Από τις απόψεις που έχεις αραδιάσει εδώ μέσα και τον τρόπο που μιλάς ("αγαπούλα"!!!), αυτός που γουστάρεις μου μοιάζει με αυτούς που ήξερα παλιά και τώρα κάνω πως δεν τους είδα.
Μπορεί πάλι να κάνω λάθος, δεν επιμένω.


Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
και επισης ειχα παρα πολυ στην ζωη μου σε σημειο να λεω αη στο διαολο πια.Δεν ειμαι υποχρεωμενη τον καθε λιγουρη να τον ανεχομαι οταν πηγαινω στην δουλεια μου,η οταν ψωνιζω.
Τωρα αν εσενα σου αρεσει,σημαινει πολλα.ΘΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ....Σου αρεσει δεν σου αρεσει ετσι ειναι.
Θα σε λυπήσω, μου αρέσει γιατί δεν είναι "ο κάθε λιγούρης" που την πέφτει σε εσένα, όπως λες. Είναι πιο εκλεπτυσμένες καταστάσεις.
Και, ναι, δεν γίνεται κάθε μέρα, στη δουλειά, όταν ψωνίζω κλπ, όπως λες ότι γίνεται σε εσένα. Εδώ πάει η ερώτηση τι φοράς και γίνεται όλη την ώρα. Sorry, είναι ο πρώτος συνειρμός.


Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
Τα υπολοιπα ειναι απλα κομπλεξ.
Πισω απο το πλξκρολογιο φατσα δεν μπορεις να δεις,προσπαθεις να υποβιβασεις τον αλλον λεγοντας του οτι αφου διαφωνεις μαζι μου εισια ασχημη,αυτο και μονο δειχνει πολλα για τον εγκεφαλο σου. :102:
Βασικά είπα ότι η ηρωίδα σου είναι η άσχημη στις "Εκκλησιάζουσες", όχι ότι εσύ είσαι άσχημη, πως να ξέρω πώς είσαι;
Και αυτό που είπα αντικατοπτρίζει τις απόψεις σου, όχι την εμφάνισή σου. Αλλά όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται. Καρφώθηκες.


Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:17
Μαθε να εχεις επιχειρηματα,και ασε τις προσβολες για κατι που ουδωλλως εισαι σε θεση να γνωριζεις.
Αλλα ειπαμε,μην μου φοβασαι κουτουτσικο,εδω ακομα δεν ισχυει,.Ελπιδες εχεις,αφου το θες τοσο. :smt005:
Όπως είπα και πιο πριν, όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται.
= Λεω οτι μπουρδα μου κατεβαζει το'' μυαλο'' (;). :smt005:
Βρε κοριτσακι μου,εχεις βγαλει συμπερασματα οτι εγω κυκλοφορω σε κοκκινια ενα πραμα.,οτι ειμαι ασχημη διοτι μυγιαστικα,εχεις βγαλει τα χιλια δυο συμπερασματα και ολα αυτα επειδη δεν εχεις ενα λογικο επιχειρημα να σωσεις αυτα που υποστηριζεις. :102:
Τη καταντια σου μπορεις να την αντιληφθεις;
Ρε φιλεναδα,ασ το δικαιωμα σε καποιες γυναικες και οχι γυναικουλες,να εχουν πια αηδιασει απο το καμακι και να συμφωνουν με τον νομο αυτο/.
Αυτο τις κανει ασχημες;Η οτι κυκλοφορουν στον μπυθουλα ενα πραγμα;
Κατα τα αλλα,σου ξαναλεω,μην μου αγχωνεσαι,εδω ο νομος δεν ισχυει,αρα καμακι εχεις ακομα ελπιδες να σου κανουν! :003:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 16 Ιαν 2019, 22:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 16 Ιαν 2019, 22:44

Juno έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:41
lolek1 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:38
Naida έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:29


Σώπα ρε μάγκα, σώπα. Θα μας πεις και πως θα ντυθούμε μη τυχόν και προκαλέσουμε; Άντε ρε που το δες γραμμένο;
SpoilerShow
ακου να σου πω κοριτσακι,
εαν δεν υπηρχαν οι σχετικοι νομοι να σας συμμαζεψουν ολες εσας τις γυναικες,
τωρα θα κυκλοφορουσατε ολες σας εξω στους δρομους
μονο με την κυλοτα η ακομα και χωρις την κιλοτα και κολλημενη την σερβιετα με ταινια διπλης οψεως :003:
Εντάξει lolek1, ακόμα και αν το λες σαρκαστικά, ξεπέρασες τα όρια.
:D μπα;
γιατι;
εχεις δει πολλους αντρες τον χειμωνα να κυκλοφορουν με κοντομανικο και βερμουδα οπως το κανουν το καλοκαιρι;
ομως ολοι μας εχουμε δει γυναικες να ξιλιαζουν με τα χιονια και τον αερα φοροντας οσο πιο λιγα ρουχα επιτρεπουν οι σχετικοι νομοι

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17372
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 16 Ιαν 2019, 22:45

Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:23
ΟΚ αν εσυ περιμενεις να εκδηλωθει ο τυπος στην σταση του λεωφορειου,χαχαχαχαχαχα...μην φοβασαι.....εδω δεν ισχυει ο νομος,θα σου εκδηλωθει. :smt005: Ελα..ελπιδες εχεις ακομα. :smt023
Ελα,θα μεινει κατι και για σενα. :e045:
Περιγράφεις τα βιώματά σου; Γιατί εσύ λες για "τον κάθε λιγούρη" και "όλη την ώρα, όταν πας στη δουλειά, για ψώνια" κλπ :wink
Εγώ άλλο είπα. :c020:

Α και δεν παίρνω λεωφορείο.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών