προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49072
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Ιαν 2019, 17:22

run έγραψε:
18 Ιαν 2019, 16:45
https://www.iefimerida.gr/news/472465/p ... analoga-me


Η Ιμκε Βίμπενχορστ ανέλαβε τον Δεκέμβριο του 2018 την ανδρική ποδοσφαιρική ομάδα Κλόπενμπουργκ στην Κάτω Σαξονία, η οποία αγωνίζεται στην 4η κατηγορία. Στόχος της ομάδας να παραμείνει στην κατηγορία. Σε συνέντευξη που παραχώρησε η Βίμπενχορστ, ρωτήθηκε για την παρουσία της και το πως προσαρμόζεται ανάμεσα σε τόσους πολλούς άνδρες στα αποδυτηρια. Οπως πχ αν φοράει κουδούνι στο κεφάλι όταν πρόκειται να μπει στα αποδυτήρια, ώστε οι ποδοσφαιριστές να είναι ντυμένοι και να μην τους πετύχει σε στιγμή που είναι γυμνοί. Ομως η ίδια επέλεξε να δώσει απάντηση-σοκ: «Φυσικά και όχι. Είμαι επαγγελματίας. Τους επιλέγω στην ομάδα μου ανάλογα με το... μέγεθος του πέους τους», ανέφερε η 30χρονη προπονήτρια που έχει κάνει άνω-κάτω το ποδόσφαιρο στο κρατίδιο της Βόρειας Γερμανίας

Πηγή: Προπονήτρια σοκάρει με δήλωσή της: «Επιλέγω τους ποδοσφαιριστές στην ομάδα μου ανάλογα με το... μέγεθος του πέους τους» | iefimerida.gr




αμ τι

ετσι μαρι
Α, ρε χαραμίζομαι. Αν ήμουν Γερμανία θα ήμουν σέντερ φόρ. :smt047
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9526
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 18 Ιαν 2019, 17:23

Cavaliere έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:21
Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:17
Γεγονος, αδερφος του γαμπρου μου ξεβρακωθηκε στην παραλια με το πουλι να κρεμεται μπροστα στη μουρη της 13χρονης κορης του. Πολιτισμος, οχι μαλακιες....
Κι εσένα τι σε πειράζει; Καλά κάνουν. Δεν σε υποχρεώνει κανείς να ξεβρακωθείς.
Ισως επειδη η παραλια δεν ηταν γυμνιστων και επειδη δεν εχω ορεξη να βλεπω τον κωλο του καθενος; Αυτο μετραει καθολου αραγε;
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 18 Ιαν 2019, 17:28

Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:23
Ισως επειδη η παραλια δεν ηταν γυμνιστων και επειδη δεν εχω ορεξη να βλεπω τον κωλο του καθενος; Αυτο μετραει καθολου αραγε;
Αν δεν είναι για γυμνιστές, τότε μπορείς να ζητήσεις από τον υπεύθυνο της παραλίας (Γερμανία είσαι) να του κάνει παρατήρηση και να ντυθεί, ή να φωνάξει έναν αστυνομικό.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49072
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Ιαν 2019, 17:30

Γιωργης έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:06
"Οταν πηγαινεις στους ελληνες, εχε μαζι σου το μαστιγιο"
Αχ, ναι, έχε το, έχε το!!!
:romance-hearteyes:
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9526
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 18 Ιαν 2019, 17:31

Cavaliere έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:28
Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:23
Ισως επειδη η παραλια δεν ηταν γυμνιστων και επειδη δεν εχω ορεξη να βλεπω τον κωλο του καθενος; Αυτο μετραει καθολου αραγε;
Αν δεν είναι για γυμνιστές, τότε μπορείς να ζητήσεις από τον υπεύθυνο της παραλίας (Γερμανία είσαι) να του κάνει παρατήρηση και να ντυθεί, ή να φωνάξει έναν αστυνομικό.
Ελλαδα εγινε η φαση.... Και οτι κι αν μου πεις, να κυκλοφορει ο μπαμπας με την πουτσα εξω μπροστα σε 13χρονη κορη δεν το βρισκω λογικο....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 18 Ιαν 2019, 17:38

Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:31
Ελλαδα εγινε η φαση.... Και οτι κι αν μου πεις, να κυκλοφορει ο μπαμπας με την πουτσα εξω μπροστα σε 13χρονη κορη δεν το βρισκω λογικο....
Γυμνοί στο σπίτι οικογενειακώς μπορεί να γίνει, αν δεν έχει ξένους. Σιγά, είναι άρρωστο να σκέφτεσαι πονηρά με το παιδί σου. Τώρα, σε δημόσια θέα, καλό είναι να υπάρχει σεβασμός και να γυμνίζεις μόνο όπου επιτρέπεται. Προσωπικά δεν κάνω γυμνισμό, έτσι; Αλλά στο σπίτι, μπορώ να περπατάω όπως θέλω, ανάμεσα στην οικογένειά μου.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9526
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 18 Ιαν 2019, 17:41

Cavaliere έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:38
Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:31
Ελλαδα εγινε η φαση.... Και οτι κι αν μου πεις, να κυκλοφορει ο μπαμπας με την πουτσα εξω μπροστα σε 13χρονη κορη δεν το βρισκω λογικο....
Γυμνοί στο σπίτι οικογενειακώς μπορεί να γίνει, αν δεν έχει ξένους. Σιγά, είναι άρρωστο να σκέφτεσαι πονηρά με το παιδί σου. Τώρα, σε δημόσια θέα, καλό είναι να υπάρχει σεβασμός και να γυμνίζεις μόνο όπου επιτρέπεται. Προσωπικά δεν κάνω γυμνισμό, έτσι; Αλλά στο σπίτι, μπορώ να περπατάω όπως θέλω, ανάμεσα στην οικογένειά μου.
Μη σταματα σε παρακαλω.... :fp:
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 18 Ιαν 2019, 17:43

Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:41
Μη σταματα σε παρακαλω.... :fp:
Μανιάτης, είπαμε;
:lol:
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9526
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 18 Ιαν 2019, 17:45

Cavaliere έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:43
Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:41
Μη σταματα σε παρακαλω.... :fp:
Μανιάτης, είπαμε;
:lol:
Κατα 50%, αλλα αρκετα, σταματα τωρα, εισαι μεγαλη συμπαθεια, μην μου το γαμας! :)
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5450
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 18 Ιαν 2019, 17:46

Cavaliere έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:43
Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:41
Μη σταματα σε παρακαλω.... :fp:
Μανιάτης, είπαμε;
:lol:
Για συνέχισε... :p6:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70708
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Ιαν 2019, 17:47

Cavaliere έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:38
Nostalgia έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:31
Ελλαδα εγινε η φαση.... Και οτι κι αν μου πεις, να κυκλοφορει ο μπαμπας με την πουτσα εξω μπροστα σε 13χρονη κορη δεν το βρισκω λογικο....
Γυμνοί στο σπίτι οικογενειακώς μπορεί να γίνει, αν δεν έχει ξένους. Σιγά, είναι άρρωστο να σκέφτεσαι πονηρά με το παιδί σου. Τώρα, σε δημόσια θέα, καλό είναι να υπάρχει σεβασμός και να γυμνίζεις μόνο όπου επιτρέπεται. Προσωπικά δεν κάνω γυμνισμό, έτσι; Αλλά στο σπίτι, μπορώ να περπατάω όπως θέλω, ανάμεσα στην οικογένειά μου.
Διαφωνώ. Δεν είμαι κατά του γυμνού αλλά πιστεύω ότι όλα έχουν το χρόνο τους.
Πιστεύω ότι σ' αυτό το θέμα, έχεις ως οδηγό τις αντιδράσεις του παιδιού.
Και αναφέρομαι σε μικρές ηλικίες. Μετά μαχαίρι.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 18 Ιαν 2019, 17:49

run έγραψε:
18 Ιαν 2019, 16:45
https://www.iefimerida.gr/news/472465/p ... analoga-me


Η Ιμκε Βίμπενχορστ ανέλαβε τον Δεκέμβριο του 2018 την ανδρική ποδοσφαιρική ομάδα Κλόπενμπουργκ στην Κάτω Σαξονία, η οποία αγωνίζεται στην 4η κατηγορία. Στόχος της ομάδας να παραμείνει στην κατηγορία. Σε συνέντευξη που παραχώρησε η Βίμπενχορστ, ρωτήθηκε για την παρουσία της και το πως προσαρμόζεται ανάμεσα σε τόσους πολλούς άνδρες στα αποδυτηρια. Οπως πχ αν φοράει κουδούνι στο κεφάλι όταν πρόκειται να μπει στα αποδυτήρια, ώστε οι ποδοσφαιριστές να είναι ντυμένοι και να μην τους πετύχει σε στιγμή που είναι γυμνοί. Ομως η ίδια επέλεξε να δώσει απάντηση-σοκ: «Φυσικά και όχι. Είμαι επαγγελματίας. Τους επιλέγω στην ομάδα μου ανάλογα με το... μέγεθος του πέους τους», ανέφερε η 30χρονη προπονήτρια που έχει κάνει άνω-κάτω το ποδόσφαιρο στο κρατίδιο της Βόρειας Γερμανίας

Πηγή: Προπονήτρια σοκάρει με δήλωσή της: «Επιλέγω τους ποδοσφαιριστές στην ομάδα μου ανάλογα με το... μέγεθος του πέους τους» | iefimerida.gr

:lol: Αν μασούσε στα τρόλια δε θα ήταν προπονήτρια.

Να μάθετε να τα βαζετε με Γερμανίδες δημοσιοκάφροι :P

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 18 Ιαν 2019, 17:52

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:47
Διαφωνώ. Δεν είμαι κατά του γυμνού αλλά πιστεύω ότι όλα έχουν το χρόνο τους.
Πιστεύω ότι σ' αυτό το θέμα, έχεις ως οδηγό τις αντιδράσεις του παιδιού.
Και αναφέρομαι σε μικρές ηλικίες. Μετά μαχαίρι.
Εξαρτάται πού και πώς θα μεγαλώσει το παιδί. Αν περιφέρεσαι επιδεικτικά, είναι άρρωστο, επειδή ήδη το κάνεις για να το κάνεις. Αλλά το πας από το ένα δωμάτιο στο άλλο γυμνός με τον φόβο να μη σε δει το 13χρονο παιδί σου, είναι ακόμα πιο άρρωστο. Τέλος πάντων, υπάρχουν χιλιάδες οικογένειες που δεν έχουν πρόβλημα, και δεν υπάρχει τίποτα πονηρό, ή ανώμαλο. Αντίθετα, σε άλλα είδη γίνονται διάφορα. Αλλά δεν μπορώ να πολεμήσω ανοησίες, προσωπικά δεν κάνω γυμνισμό, αλλά δεν κάνω και συνειρμούς βλέποντας ένα σώμα.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 18 Ιαν 2019, 17:53

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
18 Ιαν 2019, 17:46
Για συνέχισε... :p6:
Εντάξει, οι Μανιάτες είναι κλειστοί, συντηρητικοί.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: προπονητρια τους επιλεγω αναλογα με το...μεγεθος!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 18 Ιαν 2019, 17:56

Εν τω μεταξύ το δύσκολο δεν είναι να βλέπει κάθε μέρα 22 ψωλές, αλλά να διοικεί αγωνιστικά ένα σύνολο από macho ποδοσφαιρανθρώπους. Αν καταφέρνει και επιβάλει πειθαρχία, οι ψωλές φαίνονται μετά πιο μαζεμένες.
Ordem e Progresso.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών