Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
challenger
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 19 Φεβ 2019, 00:29

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από challenger » 19 Φεβ 2019, 00:30

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Φεβ 2019, 11:18
Nostalgia έγραψε:
15 Φεβ 2019, 11:16
Τι εννοει αφυλο; Δεν γεννηθηκε με γεννητικα οργανα;
ναι αλλά δε τα λαμβανει υπόψιν της.
ακριβως,στ αρχιδια της ολα

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16394
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 19 Φεβ 2019, 00:42

challenger έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:30
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Φεβ 2019, 11:18
Nostalgia έγραψε:
15 Φεβ 2019, 11:16
Τι εννοει αφυλο; Δεν γεννηθηκε με γεννητικα οργανα;
ναι αλλά δε τα λαμβανει υπόψιν της.
ακριβως,στ αρχιδια της ολα
το χιουμορ σου ειναι για τον πουτσο. μου αρέσει!
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

challenger
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 19 Φεβ 2019, 00:29

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από challenger » 19 Φεβ 2019, 00:47

Yochanan έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:42
challenger έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:30
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Φεβ 2019, 11:18


ναι αλλά δε τα λαμβανει υπόψιν της.
ακριβως,στ αρχιδια της ολα
το χιουμορ σου ειναι για τον πουτσο. μου αρέσει!
ο πουτσος μου μονο να μην σ αρεσει

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16394
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 19 Φεβ 2019, 00:52

challenger έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:47
ο πουτσος μου μονο να μην σ αρεσει
α, δεν ξέρω. δώσε μου ένα μικροσκόπιο κι ένα τσιμπιδάκι και μετά θα μπορώ να έχω γνώμη
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 19 Φεβ 2019, 01:05

Πούτσος... τι λέξη και αυτή; από που να προέρχεται;

Πάντως με την καμία από Ιταλία, είχα γνωρίσει κάτι Ιταλίδες ένα καλοκαίρι στη Σαντορίνη και κάναμε παρέα, εκεί που προχωρούσαμε λοιπόν σε ένα στενό πετάγεται η μία και λέει πουυυυτσα!
Κάγκελο ο Πάνας, με τα πολλά μου είπαν τι σημαίνει (βρωμάει) και τους εξήγησα και γω : )
the end

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24892
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 19 Φεβ 2019, 03:56

challenger έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:30
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Φεβ 2019, 11:18
Nostalgia έγραψε:
15 Φεβ 2019, 11:16
Τι εννοει αφυλο; Δεν γεννηθηκε με γεννητικα οργανα;
ναι αλλά δε τα λαμβανει υπόψιν της.
ακριβως,στ αρχιδια της ολα
:smt038:smt038:smt038

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 19 Φεβ 2019, 10:06

Χαοτικός έγραψε:
18 Φεβ 2019, 13:10
Δεν ισχύει στην κουβέντα που κάνουμε. και δεν έχουμε την ίδια αντίληψη για την αλήθεια. Για μένα υπάρχει σχετικότητα. Σχετικότητα γεγονότων, νοημάτων και πολλά άλλα. Αυτό που εσύ λες "ανήκει" είναι διαφορετικό από το δικό μου αλλά και πολλών άλλων.
"ανηκει" ειναι μια λεξη της ελληνικης γλωσσας με συγκεκριμμενο νοημα. ιδιο για ολους.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 19 Φεβ 2019, 10:09

Χαοτικός έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:16
Μα δεν με νοιάζει αν είναι αντρική γυναικεία. Να μην ιδρώνουν τα παπάρια μου θέλω. Αν στους πρακτικούς λόγους που εισήγαγες περιέχεται και η καταπιεστική εγκράτεια να ανοίξεις τα πόδια σου, το προσπερνάμε επιβάλλοντας νέο ηθικό κανόνα. Ότι δεν έχουμε λόγο να κρύβουμε τίποτα. Θα καθόμαστε στα τρένα με ανοιχτά τα πόδια.
στηριζω.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 19 Φεβ 2019, 12:57

Nostalgia έγραψε:
18 Φεβ 2019, 09:18



Δηλαδη τα @@ ειναι κοινωνικο κατασκευασμα; :smt005:



E,ναι. Σύμφωνα με την συγχρονη 'Θεωρία Φύλου'
είναι λάθος το φύλο αποδίδεται από τους γιατρούς κατά τη γέννηση του βρέφους,
διότι το βρέφος δεν μπορεί να επιλέξει το ίδιο
από τα 100+ διαθέσιμα φύλα από την ίδια την σύγχρονη 'Θεωρία Φύλου'.

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5669
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 19 Φεβ 2019, 16:44

foscilis έγραψε:
17 Φεβ 2019, 12:23
Η πρόσφατη πρακτική δείχνει ότι οι επιτροπές η μία μετά την άλλη όντως αλλάζουν τους κανόνες, αλλά προς την κατεύθυνση της ρητής αποδοχής των τρανς γυναικών στις γυναικείες διοργανώσεις.

https://www.theguardian.com/sport/2016/ ... ut-surgery

Κι αυτό διότι δεν τις ενδιαφέρει το δίκαιο, τις ενδιαφέρουν τα ρεκόρ και αυτό είναι και γαμώ τα παραθυράκια για να βάλεις τα αναβολικά πίσω στο παιχνίδι. Ουσιαστικά ξεκινάς με αντρικό σώμα και το πλακώνεις στα φάρμακα μέχρι να έχει γυναικεία δευτερογενή χαρακτηριστικά αλλά ανδρική μυική μάζα.
Σορρυ για την καθυστερημένη απάντηση, από το πολύ eye rolling έπαθε κράμπα το μάτι και δεν είδα το ποστ. Για το ίδιο θέμα έβαλε και ο πατησιώτης άρθρο πριν, (ίσως το ίδιο ακριβώς).

Του είχα πει ότι αν έχεις τα μέσα να στήσεις τέτοια κομπίνα, δηλαδή να κρύψεις την τεστοστερόνη σου σε επίπεδα υπογοναδισμού για ένα χρόνο όπως λέει ο κανόνας, τότε βασικά δεν έχεις κίνητρο να κατέβεις σαν γυναίκα, αφού ήδη έχεις ανακαλύψει το κόλπο να βαράς αναβολικά κατά βούληση χωρίς να σε παίρνει χαμπάρι κανένας, σπάσε κανένα ανδρικό ρεκόρ, πιο πολλά λεφτά θα βγάλεις και χωρίς να χρειαστεί να βγάλεις βυζιά παρά τη θέλησή σου.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9526
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 19 Φεβ 2019, 18:39

Χουργιατς έγραψε:
19 Φεβ 2019, 12:57
Nostalgia έγραψε:
18 Φεβ 2019, 09:18



Δηλαδη τα @@ ειναι κοινωνικο κατασκευασμα; :smt005:



E,ναι. Σύμφωνα με την συγχρονη 'Θεωρία Φύλου'
είναι λάθος το φύλο αποδίδεται από τους γιατρούς κατά τη γέννηση του βρέφους,
διότι το βρέφος δεν μπορεί να επιλέξει το ίδιο
από τα 100+ διαθέσιμα φύλα από την ίδια την σύγχρονη 'Θεωρία Φύλου'.
Κιεσυ που τα ξερεις ολα αυτα οεο; :P
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 19 Φεβ 2019, 19:52

Πάνας έγραψε:
19 Φεβ 2019, 01:05
Πούτσος... τι λέξη και αυτή; από που να προέρχεται;

Πάντως με την καμία από Ιταλία, είχα γνωρίσει κάτι Ιταλίδες ένα καλοκαίρι στη Σαντορίνη και κάναμε παρέα, εκεί που προχωρούσαμε λοιπόν σε ένα στενό πετάγεται η μία και λέει πουυυυτσα!
Κάγκελο ο Πάνας, με τα πολλά μου είπαν τι σημαίνει (βρωμάει) και τους εξήγησα και γω : )
butsa είναι η προεξοχή στα βουλγάρικα.
Το μουνί πάλι έχω ακούσει ότι είναι από το μνους (θάμνος)
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 19 Φεβ 2019, 19:58

Εμενα η μανουλα μου με μεγαλωσε κανονικα σαν αγορι αλλα θυμαμαι που οταν ημουν στο νηπιο μου αρεσε ενα αλλο αγορακι απο την ιδια ταξη.Βεβαια αυτο ουτε που καταλαβα πως περασε και οταν πηγα πρωτη δημοτικου ερωτευτηκα σφοδρα ενα κοριτσακι απο την ιδια ταξη που ηταν το ομορφοτερο απο ολα.Και καπως ετσι λοιπον διαμορφωθηκε η ταυτοτητα μου και μεχρι σημερα ειμαι ετεροφυλοφιλος.Ολα λοιπον ειναι σχετικα σε αυτη την ζωη.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 19 Φεβ 2019, 20:25

challenger έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:47
Yochanan έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:42
challenger έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:30


ακριβως,στ αρχιδια της ολα
το χιουμορ σου ειναι για τον πουτσο. μου αρέσει!
ο πουτσος μου μονο να μην σ αρεσει
:smt005:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Μάνα μεγαλώνει το 11 μηνων μωρό της ως αφυλο για να το αφησει να διαλεξει μονο του τι θελει να ειναι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 19 Φεβ 2019, 21:51

Nostalgia έγραψε:
19 Φεβ 2019, 18:39
Κιεσυ που τα ξερεις ολα αυτα οεο; :P


δίφω τις σύγχρονες 'Θεωρίες' που εκπηγάζουν από τον φεμινισμό,
που'ναι το παράξενο,
άλλοι κάνουν ναρκωτικά, άλλοι πέφτουν με αλεξίπτωτο.
εγώ ο παραβατικός ανατέμνω το θαύμα που κοινώς αποκαλούμε γυναίκα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών