οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 10:34

Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:21

Το ότι δεν εκδηλώνεται κάτι λόγω συνθηκών, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει. Το "δεν μ' αρέσει εμφανισιακά" είναι σχετικό.

Έχεις ακούσει για πολλούς άνδρες ετεροφυλόφιλους φίλους που συνουσιάστηκαν κάποια φάση της ζωής τους ή ερωτεύτηκαν κάποιον φίλο τους; Αντιθέτως στις φιλίες μεταξύ αντιθέτων φύλων, συμβαίνει συχνά. Το σεξ πάντα πλανάται στον αέρα, μεταξύ ετεροφυλόφιλων. Ο Daje το λέει με αστείο τρόπο, ο Γραφικός και ο fagano, με σοβαρό.

Σε κάθε περίπτωση, προτιμώ να φυλάω τα νώτα μου, παρά να πιστεύω σε επικίνδυνα πράγματα σαν τη φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών.
Ε τι σχετικό; είναι ο κύριος παράγοντας για να υπάρξει φιλία να μη σε ελκύει σεξουαλικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 10:34

the comet the course the tail έγραψε:
18 Μάιος 2019, 09:35
Naida - πχορουμιτης

Εικόνα

:e040:
Όντως μοιάζει με φίλο μου αυτός :smt005::smt005::smt005::smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14797
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Μάιος 2019, 10:37

Το κυριότερο όμως είναι, πως καμμία γυναίκα δεν πρόκειται να καταλάβει έναν άντρα, τόσο καλά όσο ένας άντρας, λόγω της διαφορετικής της φύσεως. Ισχύει και το αντιστροφο, φυσικά.

Δεν διαφέρουμε μόνο στα αναπαραγωγικά μας όργανα και στα εξωτερικά χαρακτηριστικά, αλλά είμαστε διαφορετικές φύσεις.

Οπότε μην επιμένετε στα του χαβαλέ, παρέες, ταξίδια και λοιπά. Σε αυτά λίγο πολύ μπορούμε να συμφωνήσουμε με ένα μεγάλο ποσοστό ανθρώπων. Οι φίλοι όμως, είναι ένα ιδιαίτερο κομμάτι του κοινωνικού μας κύκλου, τουλάχιστον για μένα, το οποίο δεν ταυτίζεται απόλυτα με όποια άτομα κάνω παρέα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14797
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Μάιος 2019, 10:42

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:34
Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:21

Το ότι δεν εκδηλώνεται κάτι λόγω συνθηκών, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει. Το "δεν μ' αρέσει εμφανισιακά" είναι σχετικό.

Έχεις ακούσει για πολλούς άνδρες ετεροφυλόφιλους φίλους που συνουσιάστηκαν κάποια φάση της ζωής τους ή ερωτεύτηκαν κάποιον φίλο τους; Αντιθέτως στις φιλίες μεταξύ αντιθέτων φύλων, συμβαίνει συχνά. Το σεξ πάντα πλανάται στον αέρα, μεταξύ ετεροφυλόφιλων. Ο Daje το λέει με αστείο τρόπο, ο Γραφικός και ο fagano, με σοβαρό.

Σε κάθε περίπτωση, προτιμώ να φυλάω τα νώτα μου, παρά να πιστεύω σε επικίνδυνα πράγματα σαν τη φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών.
Ε τι σχετικό; είναι ο κύριος παράγοντας για να υπάρξει φιλία να μη σε ελκύει σεξουαλικά.
Τα ερωτικά συναισθήματα και η σεξουαλική έλξη είναι ρευστά πράγματα.

Για τελευταία φορά: Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαπλώσω γυμνός με κάποιον φίλο μου και να συνουσιαστούμε. Δεν μπορώ να εγγυηθώ το ίδιο όμως, για καμμία γυναίκα. Όχι, ότι θα το κάνω απαραίτητα, αλλά λόγω φύσεως, δεν μπορώ να το εγγυηθώ.

Δεν θα γαμούσα τον φίλο μου, αν ήμασταν οι τελευταίοι άνθρωποι στον πλανήτη. Μια οποιαδήποτε γυναίκα όμως, ναι!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 10:44

Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:37
Το κυριότερο όμως είναι, πως καμμία γυναίκα δεν πρόκειται να καταλάβει έναν άντρα, τόσο καλά όσο ένας άντρας, λόγω της διαφορετικής της φύσεως. Ισχύει και το αντιστροφο, φυσικά.

Δεν διαφέρουμε μόνο στα αναπαραγωγικά μας όργανα και στα εξωτερικά χαρακτηριστικά, αλλά είμαστε διαφορετικές φύσεις.

Οπότε μην επιμένετε στα του χαβαλέ, παρέες, ταξίδια και λοιπά. Σε αυτά λίγο πολύ μπορούμε να συμφωνήσουμε με ένα μεγάλο ποσοστό ανθρώπων. Οι φίλοι όμως, είναι ένα ιδιαίτερο κομμάτι του κοινωνικού μας κύκλου, τουλάχιστον για μένα, το οποίο δεν ταυτίζεται απόλυτα με όποια άτομα κάνω παρέα.
Κάνεις λάθος, μπορεί να μην σας μιλάμε σαν άντρες αλλά άνετα μπορείτε να μας ανοιχτείτε. Όλοι μου οι φίλοι άνδρες μου έχουν ανοιχτεί. Έχουμε καθίσει με φίλο μου 4 ώρες μέσα στα σκοτάδια, αυτός ξαπλωμένος και εγώ δίπλα του να κάθομαι σταυροπόδι και να μου λέει, να μου λέει, να μου λέει και εγώ να μη μιλάω απλά να τον ακούω. Λίγες ερωτήσεις και οι "σωστές" κουβέντες τον έκαναν και ανοίχτηκε έτσι που έμεινα και εγώ έκπληκτη από το πόσο είχε ανάγκη να μιλήσει. Απλά ανθρώπινα πράγματα. Που απλά σου αγγίζουν την ψυχή. Φιλία :g030:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12594
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 18 Μάιος 2019, 10:46

Ήταν gay σίγουρα.
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 10:49

enterprise-psi έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:46
Ήταν gay σίγουρα.
Σε καμία περίπτωση. Εγγυημένα.
Δεν είμαι του γούστου του, δεν είναι του δικού μου τα βρήκαμε αλλιώς, oπότε φιλία :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 10:50

Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:42
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:34
Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:21

Το ότι δεν εκδηλώνεται κάτι λόγω συνθηκών, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει. Το "δεν μ' αρέσει εμφανισιακά" είναι σχετικό.

Έχεις ακούσει για πολλούς άνδρες ετεροφυλόφιλους φίλους που συνουσιάστηκαν κάποια φάση της ζωής τους ή ερωτεύτηκαν κάποιον φίλο τους; Αντιθέτως στις φιλίες μεταξύ αντιθέτων φύλων, συμβαίνει συχνά. Το σεξ πάντα πλανάται στον αέρα, μεταξύ ετεροφυλόφιλων. Ο Daje το λέει με αστείο τρόπο, ο Γραφικός και ο fagano, με σοβαρό.

Σε κάθε περίπτωση, προτιμώ να φυλάω τα νώτα μου, παρά να πιστεύω σε επικίνδυνα πράγματα σαν τη φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών.
Ε τι σχετικό; είναι ο κύριος παράγοντας για να υπάρξει φιλία να μη σε ελκύει σεξουαλικά.
Τα ερωτικά συναισθήματα και η σεξουαλική έλξη είναι ρευστά πράγματα.

Για τελευταία φορά: Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαπλώσω γυμνός με κάποιον φίλο μου και να συνουσιαστούμε. Δεν μπορώ να εγγυηθώ το ίδιο όμως, για καμμία γυναίκα. Όχι, ότι θα το κάνω απαραίτητα, αλλά λόγω φύσεως, δεν μπορώ να το εγγυηθώ.

Δεν θα γαμούσα τον φίλο μου, αν ήμασταν οι τελευταίοι άνθρωποι στον πλανήτη. Μια οποιαδήποτε γυναίκα όμως, ναι!
Χωρίς να θέλω να πω κάτι που θα σε ενοχλήσει αλλά πρέπει να το πω, ούτε για το φίλο σου μπορείς να ξέρεις εγγυημένα ότι δε θα έκανες κάτι μαζί του.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

fagano3

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 18 Μάιος 2019, 10:52

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:49
enterprise-psi έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:46
Ήταν gay σίγουρα.
Σε καμία περίπτωση. Εγγυημένα.
Δεν είμαι του γούστου του, δεν είναι του δικού μου τα βρήκαμε αλλιώς, oπότε φιλία :102:
Γιατι του το πιασες και σε απωθησε;

Πιαστου το και αμα δεν σου κατσει τοτε ναι ειναι φιλος και μονο φιλος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 10:55

fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:52
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:49
enterprise-psi έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:46
Ήταν gay σίγουρα.
Σε καμία περίπτωση. Εγγυημένα.
Δεν είμαι του γούστου του, δεν είναι του δικού μου τα βρήκαμε αλλιώς, oπότε φιλία :102:
Γιατι του το πιασες και σε απωθησε;

Πιαστου το και αμα δεν σου κατσει τοτε ναι ειναι φιλος και μονο φιλος.
Γιατί εσύ στους φίλους σου τους το πιάνεις για να δεις αν θα σε απωθήσουν;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

fagano3

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 18 Μάιος 2019, 11:07

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:55
fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:52
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:49


Σε καμία περίπτωση. Εγγυημένα.
Δεν είμαι του γούστου του, δεν είναι του δικού μου τα βρήκαμε αλλιώς, oπότε φιλία :102:
Γιατι του το πιασες και σε απωθησε;

Πιαστου το και αμα δεν σου κατσει τοτε ναι ειναι φιλος και μονο φιλος.
Γιατί εσύ στους φίλους σου τους το πιάνεις για να δεις αν θα σε απωθήσουν;
Εγω δεν πιστευω οτι υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων.Εσυ το ισχυριζεσαι και σε σενα πεφτει το βαρος της αποδειξης.

Ο μονος τροπος για να αποδειχθει ο ισχυρισμος σου ως αληθης ειναι να κανεις σεξουαλικη κινηση (εφοσον και οι δυο ειστε ελευθεροι και δεν εισαι 100 κιλα ή με μασελα)

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8808
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 18 Μάιος 2019, 11:15

τα έχουμε πει, κυρίες και κύριοι.
φιλία ενδέχεται να προκύψει αφού πρώτα εκτονωθεί το σεξουαλικό κομμάτι της επαφής

μετά όλα είναι εφικτά
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14797
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Μάιος 2019, 11:16

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:50
Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:42
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:34


Ε τι σχετικό; είναι ο κύριος παράγοντας για να υπάρξει φιλία να μη σε ελκύει σεξουαλικά.
Τα ερωτικά συναισθήματα και η σεξουαλική έλξη είναι ρευστά πράγματα.

Για τελευταία φορά: Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαπλώσω γυμνός με κάποιον φίλο μου και να συνουσιαστούμε. Δεν μπορώ να εγγυηθώ το ίδιο όμως, για καμμία γυναίκα. Όχι, ότι θα το κάνω απαραίτητα, αλλά λόγω φύσεως, δεν μπορώ να το εγγυηθώ.

Δεν θα γαμούσα τον φίλο μου, αν ήμασταν οι τελευταίοι άνθρωποι στον πλανήτη. Μια οποιαδήποτε γυναίκα όμως, ναι!
Χωρίς να θέλω να πω κάτι που θα σε ενοχλήσει αλλά πρέπει να το πω, ούτε για το φίλο σου μπορείς να ξέρεις εγγυημένα ότι δε θα έκανες κάτι μαζί του.
Δεν ενοχλούμαι, αλλά δεν θα συνέβαινε όσο είχα σώας τας φρένας μου.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14797
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Μάιος 2019, 11:19

συννεφιασμένη Κυριακή έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:15
τα έχουμε πει, κυρίες και κύριοι.
φιλία ενδέχεται να προκύψει αφού πρώτα εκτονωθεί το σεξουαλικό κομμάτι της επαφής

μετά όλα είναι εφικτά
Άλλο πάλι κι αυτό. Γαμηθήκαμε κι είμαστε φίλοι.

Γιώργο, από δω ο φίλος μου ο Ιορδάνης που με είχε ξεκωλιάσει μια περίοδο. Ιορδάνη, ο αρραβωνιαστικός μου, ο Γιώργος.
:smt017
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41085
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 18 Μάιος 2019, 11:21

Ασέβαστος έγραψε:
18 Μάιος 2019, 08:20
hellegennes έγραψε:
18 Μάιος 2019, 00:11
Εγώ αναρωτιέμαι όλοι εσείς που δηλώνετε ότι δεν υπάρχει πράγμα που λέγεται φιλία των φύλων, έχετε στις παρέες σας μόνο άντρες; Σοβαρά δηλαδή; Κοινωνικές συναναστροφές με γυναίκες δεν έχετε;
εχουμε στην παρεα γυναικες, αλλα ευχαριστως θα καναμε σεξ με ολες, αν δεν υπηρχαν καποιες κοινωνικες συμβασεις.
Γιατί, ρε μαλάκα; Σεξομανής είσαι;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών