οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8803
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 18 Μάιος 2019, 11:23

Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:19
συννεφιασμένη Κυριακή έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:15
τα έχουμε πει, κυρίες και κύριοι.
φιλία ενδέχεται να προκύψει αφού πρώτα εκτονωθεί το σεξουαλικό κομμάτι της επαφής

μετά όλα είναι εφικτά
Άλλο πάλι κι αυτό. Γαμηθήκαμε κι είμαστε φίλοι.

Γιώργο, από δω ο φίλος μου ο Ιορδάνης που με είχε ξεκωλιάσει μια περίοδο. Ιορδάνη, ο αρραβωνιαστικός μου, ο Γιώργος.
:smt017
δεν τον αφορά τον Γιώργο, αγαπητέ μου

χιχι, "αρραβωνιαστικός", γελάω λίγο :D
nothing but heart

fagano3

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 18 Μάιος 2019, 11:23

Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:19
συννεφιασμένη Κυριακή έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:15
τα έχουμε πει, κυρίες και κύριοι.
φιλία ενδέχεται να προκύψει αφού πρώτα εκτονωθεί το σεξουαλικό κομμάτι της επαφής

μετά όλα είναι εφικτά
Άλλο πάλι κι αυτό. Γαμηθήκαμε κι είμαστε φίλοι.

Γιώργο, από δω ο φίλος μου ο Ιορδάνης που με είχε ξεκωλιάσει μια περίοδο. Ιορδάνη, ο αρραβωνιαστικός μου, ο Γιώργος.
:smt017
Aυτος ο συλλογισμος ειναι πιο κουτοπονηρος και απο οτι υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων.

Οποιος ανδρας δεχεται φιλια ανδρων γυναικων ειναι αφελης και θυμα καληνυχτακιας.

Οποιος δεχεται οτι μπορει να υπαρξει φιλια της δικιας του με πρωην γαμια της ειναι το απολυτο θυμα.

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8803
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 18 Μάιος 2019, 11:27

το πιάσαμε γκάιζ, δεν θα έχουμε ούτε φίλους ούτε γαμιαδες

μόνο όμορφες φιλενάδες :D
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14788
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Μάιος 2019, 11:27

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:44
Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:37
Το κυριότερο όμως είναι, πως καμμία γυναίκα δεν πρόκειται να καταλάβει έναν άντρα, τόσο καλά όσο ένας άντρας, λόγω της διαφορετικής της φύσεως. Ισχύει και το αντιστροφο, φυσικά.

Δεν διαφέρουμε μόνο στα αναπαραγωγικά μας όργανα και στα εξωτερικά χαρακτηριστικά, αλλά είμαστε διαφορετικές φύσεις.

Οπότε μην επιμένετε στα του χαβαλέ, παρέες, ταξίδια και λοιπά. Σε αυτά λίγο πολύ μπορούμε να συμφωνήσουμε με ένα μεγάλο ποσοστό ανθρώπων. Οι φίλοι όμως, είναι ένα ιδιαίτερο κομμάτι του κοινωνικού μας κύκλου, τουλάχιστον για μένα, το οποίο δεν ταυτίζεται απόλυτα με όποια άτομα κάνω παρέα.
Κάνεις λάθος, μπορεί να μην σας μιλάμε σαν άντρες αλλά άνετα μπορείτε να μας ανοιχτείτε. Όλοι μου οι φίλοι άνδρες μου έχουν ανοιχτεί. Έχουμε καθίσει με φίλο μου 4 ώρες μέσα στα σκοτάδια, αυτός ξαπλωμένος και εγώ δίπλα του να κάθομαι σταυροπόδι και να μου λέει, να μου λέει, να μου λέει και εγώ να μη μιλάω απλά να τον ακούω. Λίγες ερωτήσεις και οι "σωστές" κουβέντες τον έκαναν και ανοίχτηκε έτσι που έμεινα και εγώ έκπληκτη από το πόσο είχε ανάγκη να μιλήσει. Απλά ανθρώπινα πράγματα. Που απλά σου αγγίζουν την ψυχή. Φιλία :g030:
Φιλία δεν είναι μόνο να κλαφτώ κάπου για ένα πρόβλημα που έχω.

Φιλία είναι

Εικόνα
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23898
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 18 Μάιος 2019, 11:27

Πάντως το πρόβλημα με τις γυναίκες και τους χαζορομαντισμούς τους, ειναι οτι εμείς είμαστε χειρότεροι. :011:

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14788
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Μάιος 2019, 11:28

fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:23
Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:19
συννεφιασμένη Κυριακή έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:15
τα έχουμε πει, κυρίες και κύριοι.
φιλία ενδέχεται να προκύψει αφού πρώτα εκτονωθεί το σεξουαλικό κομμάτι της επαφής

μετά όλα είναι εφικτά
Άλλο πάλι κι αυτό. Γαμηθήκαμε κι είμαστε φίλοι.

Γιώργο, από δω ο φίλος μου ο Ιορδάνης που με είχε ξεκωλιάσει μια περίοδο. Ιορδάνη, ο αρραβωνιαστικός μου, ο Γιώργος.
:smt017
Aυτος ο συλλογισμος ειναι πιο κουτοπονηρος και απο οτι υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων.

Οποιος ανδρας δεχεται φιλια ανδρων γυναικων ειναι αφελης και θυμα καληνυχτακιας.

Οποιος δεχεται οτι μπορει να υπαρξει φιλια της δικιας του με πρωην γαμια της ειναι το απολυτο θυμα.
Ζωγραφίζεις τύπε!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14788
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Μάιος 2019, 11:30

συννεφιασμένη Κυριακή έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:27
το πιάσαμε γκάιζ, δεν θα έχουμε ούτε φίλους ούτε γαμιαδες

μόνο όμορφες φιλενάδες :D
Να έχετε ότι θέλετε, απλά μην έχετε αυταπάτες. Θα προσγειωθείτε απότομα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41010
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 18 Μάιος 2019, 11:30

Ασέβαστος έγραψε:
18 Μάιος 2019, 09:57
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 09:24

Οκ εγώ θα σε ρωτήσω, αν μια γυναίκα πχ είναι γυναίκα του φίλου σου και κάνετε όλοι μαζί παρέα και δεν είναι καν του γούστου σου εμφανισιακά αλλά περνάτε πολύ καλά, όπως περνάς με τον φίλο σου και συζητάτε και αναλύετε και κάνετε χαβαλέ κτλ αλλά επαναλαμβάνω δεν είναι καθόλου του γούστου σου, θα την δεις ερωτικά;
θα πατε το καλοκαιρι για μπανιο, θα βγαλει οξω τα βυζα, και η πουτσα θα σκλυρηνει αυτονομα, απο μονη της, χωρις εντολη απο τον εγκεφαλο.

ισως δεν πεις κατι, δεν κανεις τιποτα, δεν προσπαθησεις καν, επειδη κοινωνικες συμβασεις, γυναικα φιλου κλπ. αλλα το μυαλο ειναι αδυναμο να σταματησει τη φυση, που δινει σημα εμπ1.
Μαλακίες3. Δεν συμβαίνει τέτοιο πράγμα, όπως δεν θα συνέβαινε ποτέ με την αδερφή σου. Μην λέτε γελοιότητες. Ο εγκέφαλος δεν λειτουργεί μόνο μέσω της όρασης, λειτουργεί με βάση τον χαρακτήρα, την εικόνα που έχεις ήδη στο μυαλό σου για κάτι. Αν μια γυναίκα δεν την βλέπεις ερωτικά, όσο όμορφη κι αν είναι δεν θα σου σηκωθεί επειδή έβγαλε έξω τα βυζιά. Δηλαδή, κοινή λογική. Δεν μπορώ να αντιληφθώ γιατί υποκρίνεστε ότι συμβαίνει.
fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:17
Δεν νομιζω οτι θα αρεσε κατι τετοιο σε μια γυναικα, γιατι για να μην ελκυεται ενας αντρας εξωτερικα απο μια γυναικα σημαινει οτι η γυναικα ειναι χαλι μαυρο
Παπαριές. Κανείς δεν έχει τόσο ευρύ σεξουαλικό πρότυπο στον εγκέφαλό του. Και δεν διαφέρουν καθόλου οι γυναίκες από τους άντρες, σ' αυτό. Με τον ίδιο τρόπο σκεφτόμαστε το σεξ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23898
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 18 Μάιος 2019, 11:31

όποιος δεν καταλαβαίνει οτι φυσικά υπάρχει φιλία και ας βγάζανε ή θέλουν να βγάλουν ακόμα τα μάτια τους, είναι ακόμα στο δημοτικό, και οκ, ζωγραφίζει. :lol:

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 18 Μάιος 2019, 11:34

Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 11:38

fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:07
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:55
fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:52


Γιατι του το πιασες και σε απωθησε;

Πιαστου το και αμα δεν σου κατσει τοτε ναι ειναι φιλος και μονο φιλος.
Γιατί εσύ στους φίλους σου τους το πιάνεις για να δεις αν θα σε απωθήσουν;
Εγω δεν πιστευω οτι υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων.Εσυ το ισχυριζεσαι και σε σενα πεφτει το βαρος της αποδειξης.

Ο μονος τροπος για να αποδειχθει ο ισχυρισμος σου ως αληθης ειναι να κανεις σεξουαλικη κινηση (εφοσον και οι δυο ειστε ελευθεροι και δεν εισαι 100 κιλα ή με μασελα)
Αποφεύγεις να απαντήσεις. Εσύ μια που είναι 100 κιλά και με μασέλα που είναι εκτός τελείως του γούστου σου,δεν έμπαινες με τίποτα αλλά κάνετε παρέα σαν να κάνεις με τον κολλητό σου δεν σημαίνει ότι έχετε μια γαμημένη φιλία ρε φίλε;

Εγώ έτσι είμαι, με παραπάνω κιλά, αρκετά παραπάνω από το κανονικό μου θα έλεγα :lol: οπότε όπως είπα και πριν ότι δεν είμαι του γούστου του δεν είναι του γούστου μου άρα αυτό που έχουμε είναι φιλία, αφού δεν υπάρχει έλξη ερωτική είναι φιλία.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14788
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 18 Μάιος 2019, 11:40

Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:34
Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;
Όχι, είναι το νήμα που δεν κοροϊδεύουμε τον κόσμο.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

fagano3

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 18 Μάιος 2019, 11:41

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:38
fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:07
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 10:55


Γιατί εσύ στους φίλους σου τους το πιάνεις για να δεις αν θα σε απωθήσουν;
Εγω δεν πιστευω οτι υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων.Εσυ το ισχυριζεσαι και σε σενα πεφτει το βαρος της αποδειξης.

Ο μονος τροπος για να αποδειχθει ο ισχυρισμος σου ως αληθης ειναι να κανεις σεξουαλικη κινηση (εφοσον και οι δυο ειστε ελευθεροι και δεν εισαι 100 κιλα ή με μασελα)
Αποφεύγεις να απαντήσεις. Εσύ μια που είναι 100 κιλά και με μασέλα που είναι εκτός τελείως του γούστου σου,δεν έμπαινες με τίποτα αλλά κάνετε παρέα σαν να κάνεις με τον κολλητό σου δεν σημαίνει ότι έχετε μια γαμημένη φιλία ρε φίλε;

Εγώ έτσι είμαι, με παραπάνω κιλά, αρκετά παραπάνω από το κανονικό μου θα έλεγα :lol: οπότε όπως είπα και πριν ότι δεν είμαι του γούστου του δεν είναι του γούστου μου άρα αυτό που έχουμε είναι φιλία, αφού δεν υπάρχει έλξη ερωτική είναι φιλία.
Μα δεν αποφευγω.Το εγραψα δυο φορες ηδη.

Ναι σε αυτην την περιπτωση ειναι φιλια.

Οπως ειπα οτι εχω και κοινωνικες σχεσεις με γυναικες που μου αρεσουν γιατι ξερω να σεβομαι τις κοινωνικες συμβασεις.

Φυσικα αυτες τις θεωρω κοινωνικες συναστροφες και οχι φιλια.

fagano3

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 18 Μάιος 2019, 11:43

συννεφιασμένη Κυριακή έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:27
το πιάσαμε γκάιζ, δεν θα έχουμε ούτε φίλους ούτε γαμιαδες

μόνο όμορφες φιλενάδες :D
Θες να γινουμε φιλοι ; :003:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 11:43

Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:19
συννεφιασμένη Κυριακή έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:15
τα έχουμε πει, κυρίες και κύριοι.
φιλία ενδέχεται να προκύψει αφού πρώτα εκτονωθεί το σεξουαλικό κομμάτι της επαφής

μετά όλα είναι εφικτά
Άλλο πάλι κι αυτό. Γαμηθήκαμε κι είμαστε φίλοι.

Γιώργο, από δω ο φίλος μου ο Ιορδάνης που με είχε ξεκωλιάσει μια περίοδο. Ιορδάνη, ο αρραβωνιαστικός μου, ο Γιώργος.
:smt017
Και αυτό μπορεί να συμβεί. Πιο δύσκολο κατά τη γνώμη μου αλλά μπορεί να συμβεί. Βέβαια εσύ το θέτεις στο πλαίσιο πως θα τον παρουσιάσουμε στον νυν αλλά όπως καταλαβαίνεις αυτό είναι αδιάφορο, γιατί το θέμα είναι η φιλία και όχι πως θα το πάρει ο νυν μας. Οι νυν μπορεί να γίνουν πρώην σε ένα βραδυ μέσα. Η φιλία όμως είναι φιλία.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών