Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23742
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 08 Ιουν 2019, 17:54

Awesomatic έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:40
Έχετε την ταυτότητα μαζί; :-?

Δεν μου έχει τύχει ποτέ να μου κάνουν εξακρίβωση και ποτέ δεν την έχω μαζί μου εκτός αν πηγαίνω σε δημόσια υπηρεσία ή ταξίδι. Αν θέλουν να την έχω μαζί να βγάλουν σε ανθρώπινες διαστάσεις όπως έχουν αλλού στην ΕΕ, όχι αυτό το τέρας που δεν παρέχει καν ασφάλεια.
εγώ την έχω μαζί, γιατί καταφέρνει και χωράει στο πορτοφόλι μου. Εδω και τοσα χρονια, πριν βρω ενα καλό πορτοφόλι με αρκετές θηκες και ικανοποιητικών διαστάσεων, δεν μπορουσα να την κουβαλάω. Και το πορτοφόλι απλά ετυχε και το αγόρασα, και συμπτωματικά είδα ότι χωρουσε και την ταυτότητα μέσα. Αλλά η ανάγκη ταυτότητας σε μέγεθος πιστωτικής/πάσο κτλ, ειναι πλέον πιο επιτακτική από ποτέ. Αυτό το πρόβειο πράγμα σε μέγεθος χάρακα, με το πλαστικοποιημένο χαρτί,εχει καταντησει αηδία.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 08 Ιουν 2019, 17:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14652
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 08 Ιουν 2019, 17:55

Εγω θελω να μου κανει εξακριβωση στοιχειων καποια απο εκεινες τις μουναρες τις μπατσινες που κυκλοφορουν στο κεντρο.
Θελω να μου κανουν σωματικη ανακριση.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Uppercut

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 08 Ιουν 2019, 17:56

Πάλι καλά που υπάρχει κι ο Daje σ' αυτό το πχώρουμ.

Ορέστης 35

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 08 Ιουν 2019, 17:57

wooded glade έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:52
Ορέστης 35 έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:40
Uppercut έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:28
Α, μάλιστα. Αφού κατάλαβε ότι δεν είναι ο Μπακογιάννης δήμαρχος, τώρα το γυρίσαμε στην ηγεμονία που ανατέλλει.
Ενταξει. Συμπτωση. Εγω απλα ανεφερα ενα περιστατικο. Το μελλον θα δειξει πως θα εξελιχθουν τα πραγματα. Την καβλα των δεξιων για ρεβανσισμο τη μυριζεις στον αερα;
wooded glade έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:28
Με τι εμφάνιση σε τσάκωσε ο μπατσίου ;
Πως με φανταζεσαι;
Για να σε πιάσουν οι μπατσίου μέρα μεσημέρι, τουλάχιστον σαν τον Χριστό καμπόη.
Εκτός αν έπεσες σε μπλόκο της 17 Νοέμβρη. Άλλη ιστορία αυτό..
Λαθος κανεις αρα πες μου τι συμπερασμα βγαινει απο το σταματημα ενος κανονικης εμφανισης ανθρωπου, Ελληνος, μερα μεσημερι, εξω απο το Δημαρχειο Αθηνων.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23470
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 08 Ιουν 2019, 17:57

Ταυτοτητα στο δρόμο ούτε μια φορά δε μου εχουν ζητήσει τόσα χρόνια.
Να με σταματάνε με το αυτοκινητο, κάθε τρεις και λίγο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Uppercut

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 08 Ιουν 2019, 17:59

Ρε Ορέστη δεν θέλω να σε θίξω, αλλά αυτό με την κανονική εμφάνιση παίζει και να μην είναι ακριβώς έτσι. Πιο πιθανό είναι αυτό απ' το να είναι η επίδραση της σκιάς του Μπακογιάννη.

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 08 Ιουν 2019, 18:01

Uppercut έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:59
Ρε Ορέστη δεν θέλω να σε θίξω, αλλά αυτό με την κανονική εμφάνιση παίζει και να μην είναι ακριβώς έτσι. Πιο πιθανό είναι αυτό απ' το να είναι η επίδραση της σκιάς του Μπακογιάννη.
Δύσκολο να θίξει αλλον ανθρωπο δαπιτης καγκουρας, τυπε και δη τον γλυκο και ανεπανάληπτο Ορέστη μας
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Uppercut

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 08 Ιουν 2019, 18:03

ενωσηΚ έγραψε:
08 Ιουν 2019, 18:01
Uppercut έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:59
Ρε Ορέστη δεν θέλω να σε θίξω, αλλά αυτό με την κανονική εμφάνιση παίζει και να μην είναι ακριβώς έτσι. Πιο πιθανό είναι αυτό απ' το να είναι η επίδραση της σκιάς του Μπακογιάννη.
Δύσκολο να θίξει αλλον ανθρωπο δαπιτης καγκουρας, τυπε και δη τον γλυκο και ανεπανάληπτο Ορέστη μας
Δαπίτης είσαι και φαίνεσαι.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 08 Ιουν 2019, 18:03

μίστερ μαξ έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:43
Οταν ειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους γυφτους
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους ΛΟΑΤ
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους πρόσφυγες
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στα πρεζάκια
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους ζητιάνους

Θα τους κλασει μια μαντρα ολους αυτους τους παρακμιες. Ειναι χρησιμοι στους νεοφιλ για λογους κοινωνικου αυτοματισμου.
Δεξια σημαινει Ελληνικη γενοκτονια. Η παρτιδα κσι πατριδα σωζετα ακομα βεβαια!

Ορέστης 35

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 08 Ιουν 2019, 18:06

Uppercut έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:59
Ρε Ορέστη δεν θέλω να σε θίξω, αλλά αυτό με την κανονική εμφάνιση παίζει και να μην είναι ακριβώς έτσι. Πιο πιθανό είναι αυτό απ' το να είναι η επίδραση της σκιάς του Μπακογιάννη.
Κατσε ρε φιλε φωτογραφια θελεις τωρα; Εχεις αισθηση τι περναει καθε μερα απ την Ομονοια; Και να ηθελα δε μπορω να τους ξεπερασω.

Uppercut

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 08 Ιουν 2019, 18:08

Ορέστης 35 έγραψε:
08 Ιουν 2019, 18:06
Uppercut έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:59
Ρε Ορέστη δεν θέλω να σε θίξω, αλλά αυτό με την κανονική εμφάνιση παίζει και να μην είναι ακριβώς έτσι. Πιο πιθανό είναι αυτό απ' το να είναι η επίδραση της σκιάς του Μπακογιάννη.
Κατσε ρε φιλε φωτογραφια θελεις τωρα; Εχεις αισθηση τι περναει καθε μερα απ την Ομονοια; Και να ηθελα δε μπορω να τους ξεπερασω.
Μου κάνει εντύπωση γιατί δεν έχω δει να σταματάνε πεζό ποτέ εκεί, άμα δεν είναι μετανάστης ή πρεζάκι. Ή άλλη εξήγηση είναι ότι μοιάζεις με σαραντάχρονο, αιώνιο φοιτητή, ρουβίκωνα.

Ορέστης 35

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 08 Ιουν 2019, 18:08

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
08 Ιουν 2019, 18:03
μίστερ μαξ έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:43
Οταν ειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους γυφτους
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους ΛΟΑΤ
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους πρόσφυγες
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στα πρεζάκια
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους ζητιάνους

Θα τους κλασει μια μαντρα ολους αυτους τους παρακμιες. Ειναι χρησιμοι στους νεοφιλ για λογους κοινωνικου αυτοματισμου.
Δεξια σημαινει Ελληνικη γενοκτονια. Η παρτιδα κσι πατριδα σωζετα ακομα βεβαια!
Τους πιο ευκολους στοχους θα κυνηγησουν. Εξιλαστηρια θυματα θελουν για να ξεκαβλωσουν, αδυναμους, αθωους και ακινδυνους.

Ορέστης 35

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 08 Ιουν 2019, 18:11

Uppercut έγραψε:
08 Ιουν 2019, 18:08
Ορέστης 35 έγραψε:
08 Ιουν 2019, 18:06
Uppercut έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:59
Ρε Ορέστη δεν θέλω να σε θίξω, αλλά αυτό με την κανονική εμφάνιση παίζει και να μην είναι ακριβώς έτσι. Πιο πιθανό είναι αυτό απ' το να είναι η επίδραση της σκιάς του Μπακογιάννη.
Κατσε ρε φιλε φωτογραφια θελεις τωρα; Εχεις αισθηση τι περναει καθε μερα απ την Ομονοια; Και να ηθελα δε μπορω να τους ξεπερασω.
Μου κάνει εντύπωση γιατί δεν έχω δει να σταματάνε πεζό ποτέ εκεί, άμα δεν είναι μετανάστης ή πρεζάκι. Ή άλλη εξήγηση είναι ότι μοιάζεις με σαραντάχρονο, αιώνιο φοιτητή, ρουβίκωνα.
Και εμενα μου εκανε εντυπωση για τον ιδιο λογο, και επειδη απεχω παρασαγγας απο αυτο που περιεγραψες, αναγκαστηκα να αντιληφθω την επερχομενη προελαση της δεξιας μεγαφαλλικης στυσης!

Ανοιχτε τα ματια σας.

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 08 Ιουν 2019, 18:12

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
08 Ιουν 2019, 18:03
μίστερ μαξ έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:43
Οταν ειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους γυφτους
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους ΛΟΑΤ
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους πρόσφυγες
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στα πρεζάκια
Οταν ξαναειπε ο Μπακογιαννης οτι θα καθαρίσει την Αθήνα, χαμογέλασες γιατι νομιζες πως αναφερόταν στους ζητιάνους

Θα τους κλασει μια μαντρα ολους αυτους τους παρακμιες. Ειναι χρησιμοι στους νεοφιλ για λογους κοινωνικου αυτοματισμου.
Δεξια σημαινει Ελληνικη γενοκτονια. Η παρτιδα κσι πατριδα σωζετα ακομα βεβαια!
Δεν σώζεται με τίποτα. Ο Κουλης παει για φουλ αυτοδυναμία. Οι πρεζέμπορες θα κάνουν πάρτυ και τα νουδουλικα θα θελουν να βλέπουν κάνα τζέρτζελο στα εξάρχεια. Αρτος και Θεάματα.
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
mnimes_istorikes
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 26 Μαρ 2019, 13:40
Phorum.gr user: mnimes_istorikes

Re: Δεν ξεκινησε καλα ο Μπακογιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mnimes_istorikes » 08 Ιουν 2019, 18:14

Ορέστης 35 έγραψε:
08 Ιουν 2019, 17:12
Ειχα βγει βολτα, περναω εξω απ το Δημαρχειο, γεια σας μου λεει ενας αστυνομικος. Γεια σας του λεω κι εγω, παω να φυγω, χαρτια, μου λεει. Τι χαρτια, ρωταω. Εξακριβωση στοιχειων μου απανταει!

Αντι να μαζεψουνε το αλλοδαπομανι που μαχαιρωνει, κυνηγανε τον ευκολο στοχο, τον Ελληνα, που βγηκε εναν περιπατο μονος του. Φανταζεστε να μην ειχα ταυτοτητα και να με πηγαιναν με χειροπεδες στο τμημα να ακουω σειρηνες και δεν ξερω τι αλλο...

Μετα για να μην πεσω σε δευτερο ελεγχο εστριψα Ζηνωνος και Κεραμεικου που γινεται το αλισβερισι.

Δηλαδη αμα γινει κυβερνηση η ΝΔ σε ενα μηνα θα πρεπει να βαφτω με φουμο και να κραταω μια αρμαθια βραχιολια για να μη με ενοχλησουν οι αστυνομικοι.


Διαισθανομαι οτι οι δεξιοι ειναι πολυ καβλωμενοι για να παρουν τη ρεβανς. Θελουν να τριψουν μουρες στο χωμα. Δεν ξερω ποιους αναγνωριζουν για δικους τους, μαλλον τους κατοικους των Βορειων Προαστιων. Τους υπολοιπους θα μας βαφτισουν αναρχικους ή χρυσαυγιτες, κατα πως βολευει, και θα μας παρουν στο κυνηγι.

Ο κοσμος ψηφιζει ΝΔ γιατι νομιζει οτι θα ασχοληθει με τα προβληματα, αλλα οι δεξιοι δεν σκεφτονται ετσι, τους τυφλωνει η εκδικητικοτητα, θελουν να επιβληθουν στους αλλους Ελληνες.
Φτηνά τη γλύτωσες.Σε ενα άλλο φόρουμ έγραψε κάποιος οτι τον πήγανε στο υπόγειο και του έκαναν κλύσμα ...
Μνημόνια μεχρι να σβήσει ο ήλιος....

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών