Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Γραφικός

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Σεπ 2019, 01:27

Ορέστης 35 έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:24
Το επετρεψε αλλα μου ειπε bye mr i'm sorry my english is not good

Αυτος που την απομακρυνε ηταν ενας απο μια παρεα που ειχε γνωρισει πριν λιγο και ηθελαν να την πεισουν για παρτουζα. Αλλα αυτη την κοπανησε και ρωτησε εμενα για ταξι. Εκ των υστερων ανησυχησα λιγο, αλλα τελικα επεστρεψε ασφαλης. Ειναι η περιφημη ιστορια με τις Γαλλιδες που δεν εχω εξιστορησει ολοκληρωμενα.

Μετα εψαχνα κι εγω για ταξι και με βοηθησε ενα παλικαρι, να ναι καλα, που νομιζε οτι ειχα καποια αναπηρια γιατι φοραγα ωτασπιδες.
Σκέψου πώς θα έπραττες αν μπορούσες να γυρίσεις τον χρόνο πίσω και την επόμενη φορά πράξε ανάλογα.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 11 Σεπ 2019, 01:28

Ορέστης 35 έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:24
Γραφικός έγραψε:
11 Σεπ 2019, 00:56
Ορέστης 35 έγραψε:
11 Σεπ 2019, 00:55
Μια μου μιλησε και την απομακρυναν απο κοντα μου σπρωχνοντας. Θα μπορουσα ομως να το ειχα αποτρεψει αν ειχα πυγμη και ανδρισμο.
Ποιος την απομάκρυνε; Αυτή το επέτρεψε;
Το επετρεψε αλλα μου ειπε bye mr i'm sorry my english is not good

Αυτος που την απομακρυνε ηταν ενας απο μια παρεα που ειχε γνωρισει πριν λιγο και ηθελαν να την πεισουν για παρτουζα. Αλλα αυτη την κοπανησε και ρωτησε εμενα για ταξι. Εκ των υστερων ανησυχησα λιγο, αλλα τελικα επεστρεψε ασφαλης. Ειναι η περιφημη ιστορια με τις Γαλλιδες που δεν εχω εξιστορησει ολοκληρωμενα.

Μετα εψαχνα κι εγω για ταξι και με βοηθησε ενα παλικαρι, να ναι καλα, που νομιζε οτι ειχα καποια αναπηρια γιατι φοραγα ωτασπιδες.
Πες μας την ιστορια ντε!

Οσο ησουν διακοπες εγραφες περισσοτερο.. :102:
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24119
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Σεπ 2019, 01:31

Γραφικός έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:22
Εσού και του εαυτού του συμπεριλαμβανομένων;
όχι δεν μπερδεύτηκες τόσο. :lol:


ωραία πάντως, πλάκα έχει.

Ορέστης 35

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 11 Σεπ 2019, 01:33

Γραφικός έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:27
Ορέστης 35 έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:24
Το επετρεψε αλλα μου ειπε bye mr i'm sorry my english is not good

Αυτος που την απομακρυνε ηταν ενας απο μια παρεα που ειχε γνωρισει πριν λιγο και ηθελαν να την πεισουν για παρτουζα. Αλλα αυτη την κοπανησε και ρωτησε εμενα για ταξι. Εκ των υστερων ανησυχησα λιγο, αλλα τελικα επεστρεψε ασφαλης. Ειναι η περιφημη ιστορια με τις Γαλλιδες που δεν εχω εξιστορησει ολοκληρωμενα.

Μετα εψαχνα κι εγω για ταξι και με βοηθησε ενα παλικαρι, να ναι καλα, που νομιζε οτι ειχα καποια αναπηρια γιατι φοραγα ωτασπιδες.
Σκέψου πώς θα έπραττες αν μπορούσες να γυρίσεις τον χρόνο πίσω και την επόμενη φορά πράξε ανάλογα.
Ε προφανως ειναι ακοινωνησια οταν σου μιλανε να μη μιλας οπως πρεπει. Ακομα χειροτερα να μην εμποδιζεις τον εαυτο σου να μιλαει με ανθρωπους που ειναι κακεντρεχεις και δυσαρεστοι σαν συνομιλητες και να τον εμποδιζεις να κανει μια ευχαριστη κουβεντα με μια ομορφη κοπελα. Δεν ειναι πεσιμο να πεις δυο κουβεντες και σου αφηνει μια ωραια διαθεση μετα που σε βοηθαει σε αλλα πραγματα.

Ορέστης 35

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 11 Σεπ 2019, 01:34

Pedro έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:28
Ορέστης 35 έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:24
Γραφικός έγραψε:
11 Σεπ 2019, 00:56


Ποιος την απομάκρυνε; Αυτή το επέτρεψε;
Το επετρεψε αλλα μου ειπε bye mr i'm sorry my english is not good

Αυτος που την απομακρυνε ηταν ενας απο μια παρεα που ειχε γνωρισει πριν λιγο και ηθελαν να την πεισουν για παρτουζα. Αλλα αυτη την κοπανησε και ρωτησε εμενα για ταξι. Εκ των υστερων ανησυχησα λιγο, αλλα τελικα επεστρεψε ασφαλης. Ειναι η περιφημη ιστορια με τις Γαλλιδες που δεν εχω εξιστορησει ολοκληρωμενα.

Μετα εψαχνα κι εγω για ταξι και με βοηθησε ενα παλικαρι, να ναι καλα, που νομιζε οτι ειχα καποια αναπηρια γιατι φοραγα ωτασπιδες.
Πες μας την ιστορια ντε!

Οσο ησουν διακοπες εγραφες περισσοτερο.. :102:
Θα την γραψω αλλη μερα. Μερικοι εφεραν αντιρρησεις για αυτα που εγραφα και σταματησα.

Γραφικός

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Σεπ 2019, 01:36

Ορέστης 35 έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:33
Ε προφανως ειναι ακοινωνησια οταν σου μιλανε να μη μιλας οπως πρεπει. Ακομα χειροτερα να μην εμποδιζεις τον εαυτο σου να μιλαει με ανθρωπους που ειναι κακεντρεχεις και δυσαρεστοι σαν συνομιλητες και να τον εμποδιζεις να κανει μια ευχαριστη κουβεντα με μια ομορφη κοπελα. Δεν ειναι πεσιμο να πεις δυο κουβεντες και σου αφηνει μια ωραια διαθεση μετα που σε βοηθαει σε αλλα πραγματα.
Αν του έλεγες "κάτσε ρε φίλε, μιλάμε" παίζει να έπεφτε ξύλο;

Ορέστης 35

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 11 Σεπ 2019, 01:49

Γραφικός έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:36
Ορέστης 35 έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:33
Ε προφανως ειναι ακοινωνησια οταν σου μιλανε να μη μιλας οπως πρεπει. Ακομα χειροτερα να μην εμποδιζεις τον εαυτο σου να μιλαει με ανθρωπους που ειναι κακεντρεχεις και δυσαρεστοι σαν συνομιλητες και να τον εμποδιζεις να κανει μια ευχαριστη κουβεντα με μια ομορφη κοπελα. Δεν ειναι πεσιμο να πεις δυο κουβεντες και σου αφηνει μια ωραια διαθεση μετα που σε βοηθαει σε αλλα πραγματα.
Αν του έλεγες "κάτσε ρε φίλε, μιλάμε" παίζει να έπεφτε ξύλο;
Μπα...Επρεπε να της φωναξω ενα ταξι και μετα να με θυμαται σαν τον συμπαθητικο κυριουλη που τη βοηθησε. Το παιδι που σου λεω που βοηθησε εμενα μετα πηγε μαζι μου σε ενα εστιατοριο να ρωτησει, του ειπαν ειναι γραμμενα τα τηλεφωνα στον τοιχο, παιρνω, μου λεει θες να μιλησω εγω για σενα, του λεω οχι δεν ειναι αναγκη. Μου λεει θα περιμενεις εδω για να σε δει ο ταξιτζης και οταν ηρθε του εκανε σημα. Φοβερη προθυμια να βοηθησει. Συνηθως οσοι παρατηρουν να φοραω ωτασπιδες σχολιαζουν αρνητικα και ξινιζουν.

Άβαταρ μέλους
Souvlatzis
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2018, 17:30
Phorum.gr user: Souvlatzis

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Souvlatzis » 11 Σεπ 2019, 01:52

Άμα έχει ωραιο κωλαράκι, σε φιλοξενώ σπίτι μου ;)

Γραφικός

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Σεπ 2019, 01:52

Ορέστης 35 έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:49
Μπα...Επρεπε να της φωναξω ενα ταξι και μετα να με θυμαται σαν τον συμπαθητικο κυριουλη που τη βοηθησε. Το παιδι που σου λεω που βοηθησε εμενα μετα πηγε μαζι μου σε ενα εστιατοριο να ρωτησει, του ειπαν ειναι γραμμενα τα τηλεφωνα στον τοιχο, παιρνω, μου λεει θες να μιλησω εγω για σενα, του λεω οχι δεν ειναι αναγκη. Μου λεει θα περιμενεις εδω για να σε δει ο ταξιτζης και οταν ηρθε του εκανε σημα. Φοβερη προθυμια να βοηθησει. Συνηθως οσοι παρατηρουν να φοραω ωτασπιδες σχολιαζουν αρνητικα και ξινιζουν.
Θες να μοιραστείς τον λόγο που φοράς ωτοασπίδες;

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21714
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 11 Σεπ 2019, 01:56

Γραφικός έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:22
enaon έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:16
τα έλεγε ο Ντάρνακας, όλοι γυναίκες είναι εδώ μέσα.
Εσού και του εαυτού του συμπεριλαμβανομένων;
Ο Γραφικός είναι Γραφική;
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Γραφικός

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Σεπ 2019, 01:59

sharp έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:56
Ο Γραφικός είναι Γραφική;
Ε, όχι και "Γραφική". "Γραφικιά" μπορεί...

Γραφικός

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Σεπ 2019, 02:00

Souvlatzis έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:52
Άμα έχει ωραιο κωλαράκι, σε φιλοξενώ σπίτι μου ;)
:e040:
θ' απογοητευτείς.

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21714
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 11 Σεπ 2019, 02:00

Γραφικός έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:59
sharp έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:56
Ο Γραφικός είναι Γραφική;
Ε, όχι και "Γραφική". "Γραφικιά" μπορεί...
Γραφικούλα; :)
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24119
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Σεπ 2019, 02:01

sharp έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:56
Ο Γραφικός είναι Γραφική;
να δεις που θα μάθουμε ότι ούτε οι μονόκεροι υπάρχουν. :011:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 11 Σεπ 2019, 02:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Γραφικός

Re: Ξενοδοχείο στην Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Σεπ 2019, 02:01

sharp έγραψε:
11 Σεπ 2019, 02:00
Γραφικός έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:59
sharp έγραψε:
11 Σεπ 2019, 01:56
Ο Γραφικός είναι Γραφική;
Ε, όχι και "Γραφική". "Γραφικιά" μπορεί...
Γραφικούλα; :)
Γραφικωλαρού.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών