Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Νοέμ 2019, 19:00

Οργισμένος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:27
Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:25
Οργισμένος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:23


Οχι τιποτα.
Φιλελευθερισμος.
Και ,σε τρέφει η γυναίκα σου ρε χαμένε;
Ναι.
εγω καθαριζω μαγειρευω παω τα παιδια στο σχολειο και προσφερω ερωτικε υπηρεσιες στην κολόνα του σπιτιου.
Γυναικοκεντρικός κουζινοκαπιταλισμός που λέει κι ο Έθνι :lol:

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 19:03

Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:44
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:18
Gherschaagk έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 18:03

Το καταλαβαίνεις πως μέχρι να γράψεις γίνεται μία αναφορά σου σε ένα ποστ σε ολόκληρο το νήμα; Δεν φαίνεσαι πουθενά αλλού. Δεν ασχολείται κανένας μαζί σου. Δεν σε θυμάται κανείς. Δεν σε σχολιάζει κάνεις.

Αναφορά σου στο νήμα: Naida @ PNTM (Phorum's Next Top Model)


Και από κει και πέρα, ξεκινάει το πανηγύρι.

Αναφορά σου στο νήμα:
Anonymous @ PNTM (Phorum's Next Top Model)

Εννοείται πως δεν μπορώ να πειράξω ΠΟΣΤ που έχει απλά το όνομά σου τη στιγμή που δεν είναι ΝΗΜΑ και δεν δεν αντιβαίνει κανέναν κανονισμό.
Αντιβαινει και το εξηγησα παραπανω,αλλα το παιζεις κινεζα.
Δεν εχετε κανενα δικαιωμα ΝΑ ΜΕ ΘΕΤΕΤΕ ΣΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΛΕΜΕ με το ζορυ.Γινομαι αντικειμενο θεματος ΚΑΙ ΕΓΩ και δεν συναινω.Κοφτε το κεφαλι σας αλλα ετσι ειναι.
Και ζητησα την δευτερη φορα απλα επεξεργασια ποστ,να φυγει το ονομα μου απο τα αποτελεσματα λεμε.
Αν ομως απο την προηγουμενη μερα ειχατε κανει οτι επρεπε,δεν θα φταναμε σε εκεινο το σημειο.

Παρολα αυτα φτασαμε...ζητησα μονο επεξεργασια ποστ και τα υπολοιπα,ΗΤΑΝ ΦΛΕΕΙΜΣ ΚΑΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΦ ΤΟΠΙΚ,αφου πλεον δεν θα ημουν στα αποτελσματα.Μαθε Επιτελους την εθελονΤικη δουλεια σου και καντην σωστα.ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ.
Οφ θα βγαινανε,οπως εχετε κανει και αλλες φορες,δΕΝ ΕΧΕΤΕ ΘΕΜΑ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΟΦ;ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΟΦ ΤΟΣΑ ΠΟΣΤ;ΖΗΤΑΤΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΤΕ;ΟΧΙ,Αλλου λοιπον τα σαπια.Αφου πλεον θα ηταν ακυρα τα ποστ μιας και δεν συμμετειχα στα αποτελεσματα.Ηταν εξαιρετικα απλο,αλλα προτιμησες την αντιπαθια σου σε εμενα.

-Βγαζουμε απο την αρχη ,διοτι εκανα αναφορα αμεσως.το ονομα μου απο το πολλ,συναινει δεν συναινει ο χρηστης,και ξαναανοιγει θεμα χωρις το ονομα μου,ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ.
-Του εστειλε ενας συντονιστης πμ,δεν ιδρωσε το αυτι του αισχρου,εγραψε και εσας και εμενα.
-Επρεπε να αφαιρουσατε το ονομα μου,ηταν πολυ αρχη,ας το ξαναανοιγε χωρις το ονομα μου.Αλλα προτιμησατε να μην δυσαρεστησετε το τρολλ.
-Εστω δεν εγιναν αυτα,Την επομενη μερα ζηταω απλα διαγραφη απο τα αποτελεσματα,μιας και πλεον δεν φαινεται στο πολλ το ονομα μου,αλλα με βαζει στα αποτελεσματα και ετσι ειναι σαν να συμμετεχω,
-Θα επεξεργαζσασταν ενα ποστ,θα σβηνατε ΜΟΝΟ το ονομα μου και οσα ποστ αναφεροντουσαν σε αυτο το αποτελεσμτα και σαν απαντηση στην διαμαρτυρια μου,ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΟΦ ΤΟΠΙΚ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΕΜΑ,το οποιο και εχετε και εχουν βγει τοσα οφ,αφου πλεον οφ τοπικ θα ηταν,τελεια και παυλα,και ουτε γατα ουτε ζημια.,
Ε..τα λαθη πληρωνονται/ :smt023
Δεν σε έθεσα εγώ σε ψηφοφορία.

Εγώ ακολουθώ τον κανονισμό.

Σύμφωνα με τον ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ, έχω δικαίωμα να ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΟΧΙ ΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΩ ΠΟΣΤ ΑΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΗ. ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΒΑΙΝΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΩΣ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ. ΟΧΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΚΑΠΝΙΣΕΙ.

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΈΠΕΤΑΙ ΑΠΟΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΠΟΣΤ ΑΛΛΟΥ.
Νήμαπου αφορά ονομαστικά ή φωτογραφικά σε μέλος του φόρουμ, αν θεωρεί ότι το προσβάλλει ή δεν είναι επιθυμητό για οποιονδήποτε λόγο, θα διαγράφεται κατόπιν σχετικής αναφοράς του θιγόμενου μέλους.
Τι έπρεπε να κάνω λοιπόν;; Να πατήσω επεξεργασία στο ποστ του Χόρχε;; Με ποια δικαιολογία;;
Ναι,με αιτιολογια οτι του ζητηθηκε να με αφαιρεσει απο το πολλ,ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ οφειλετε να διαγραψετε απλα το ονομα μου,διοτι οταν με βαζει στα αποτελεσματα λεμε,ειναισ αν να συμμεετχω σε νημα,το οποιο νημα με θετει σε ψηφοφορια,γινομαι ΚΑΙ εγω αντικειμενο θεματος και δεν γουσταρω φιλτατη.Αυτος παραβιασε ορο χρησης,αφου τον ενημερωσατε και δεν επραξε τα αναλογα ..ΟΧΙ ΕΓΩ!
Αλλα δεν θελατε να δυσαρεστησετε το τρολι και ηθελες καιε συ να μου το παιξεις ΕΞΟΥΣΙΑ.
Ε,,ακουτα.
Ναι,θα επεξεργαζοσουν ποστ,θα αφαιρουσες το ονομα μου ΑΦΟΥ δεν το κανατε να με βγαλετε απο την αρχη ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΄ΛΑΘΟΣ ,και τα υπολοιπα οφ τοπικ,που εχετε ηδη θεμα με οφ τοπικ.
Στο να μην εποεξεργαστεις ποστ τηρεις τους ορους χρησης,στο να τους τηρησεις οσον αφορα πολυ πιο σημαντικο,αλλα αφορα εμενα οχι ναι;
ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΘΕΤΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΣΟΛΙ ΣΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.Εχετε τον αναλογο ορο χρησης,πατησα επανω σε αυτον,ο ορος χρησης δεν λεει οτι πρεπει να ειμαστε ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ σαν αντικειμενο θεματος,μην παιζουμε με τις λεξεις,δηλαση αν ανοιξω εγω θεμα που να λεω σχολιαστε τον χαοτικο και την ναιδα,τουτεστιν 2 χρηστες και οχι ενας,ειναι αντικειμενα θεματος,αν κανει αναφορα ο ενας τι θα του πεις,οτι αφου δεν ειναι ενας αντικειμενο θεματος οπως λενε οι οροι χρησης αλλα δυο,το θεμα θα μεινει; Για κοιταξε λιγο τι λες.Ποσο μαλλον οταν καποιος με θετει σε ψηφοφορια ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ αντικειμενο θεματος,και μαλιστα του χειριστου ειδους,...οφειλατε να του το ξεκαθαρισετε απο την αρχη,το λαθος ειναι δικο σας.
Παρολα αυτα,παλι σας εδωσα λυσεις,τις οποιες βεβαια και δεν μπορουσες να σκεφτεις διοτι δεν σε αφηνε η αντιπαθεια σου για μενα.
Τα πραγματα ηταν απλα.Τωρα λεγε οτι θες.Αλλα ετσι ειναι.
Δεν θα πληρωνω εγω ουτε οι χρηστες ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΛΑΘΗ.
Απο την αρχη εκανα αναφορα,εξηγηστε στον χρηστη,δεν συναινει,διαγραψτε θεμα αφου παραβιαζει ορους χρησης και πειτε του να το ξαναανοιξει.Μπορουσε να ζησει χωρις αυτο,καποια λεπτα.ΟΚ δεν ειμαι και σιγουρη,αλλα τα προβληματα του δεν θα τα λυσω εγω.

Δεν το κανατε.Δεν φταιω εγω.
Στη συνεχεια την επομενη ,αφου με ειχε στα αποτελεσματα και εξακολουθουσε και ακομα εξακολουθει να ψευδεταΙ και να με χλευαζει οτι ειπα να με βγαλει,οταν ειδα τα αποτελεσματα,ενω εγω αποδεδειγμενα εκανα αναφορα πολυ προτου τα βγαλει τα πρωτα,εφοσον παραβιαζε ορο χρησης διοτι ΝΑΙ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕ,ειχα δηλωσει την αρνηση μου να συμμετεχω σαν αντικειμενο της βοθριλας του και της λιγουριας του,και αυτος επεμενε βαζοντας με και στα αποτελεσματα...ναι παραβιαζε ορο,διαγραφη μονο του ονοματος μου, ΜΕ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΣΥΝΑΙΝΕΙ ΧΡΗΣΤΡΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΧΕΙ ΣΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ,τα υπολοιπα ποστ που μιλαγαν και μου απανταγαν επανω σε αυτο ΟΦ ΤΟΠΙΚ,ΟΧΙ ΔΙΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΑΝΥΓΗΡΙ.Αυτος δεν συμμορφωθηκε,εγω επρεπε να την πληρωσω;Και δικα σας λαθη εγινα απο την αρχη,
Και φταιω εγω;
Κοιταξου στον καθρεφτη πληζ.Απλα πραγματακια λεω και συνεχιζεις το παραμυθακι σου.Ειναι ανοητο.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Νοέμ 2019, 19:12

Χριστέ μου ,ολόκληρο "σεντόνι" :o ,έχεις σοβαρό πρόβλημα, να το κοιτάξεις.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 19:15

Πατάω αυτό το κουμπί και δεν γίνεται τίποτα... Για φιγούρα είναι;



Εικόνα
the end

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 19:16

Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:12
Χριστέ μου ,ολόκληρο "σεντόνι" :o ,έχεις σοβαρό πρόβλημα, να το κοιτάξεις.
Αν οταν απαντω στη συντονιστρια η οποια με ρωταει εδω και ποσες ωρες και βεβαια θα απαντησω και θα εξηγησω,το χαρακτηριζεις οτι ΕΓΩ εχω σοβαρο προβλημα,τοτε το προβλημα του φασισμου σου το εχεις εσυ.Οταν με ρωτανε θα απαντω,και θα απαντω εξηγωντας οπως θελω,οχι οπως θες εσυ.Αν δεν σου αρεσει τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια.ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ,ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.Ενδεικτικο της βοθριλας.
Επισης το σεντονι εχει και παραθεσεις.Οπως και να εχει,δεν θα μου αφαιρεσεις ΕΣΥ το δικαιωμα να απαντω οπως θελω,οταν συντονιστρια με ρωταει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 23 Νοέμ 2019, 19:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10521
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 23 Νοέμ 2019, 19:18

Άσχημη περίοδος...
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 19:18

Είμαι αιχμάλωτος!
the end

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Νοέμ 2019, 19:20

Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:16
Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:12
Χριστέ μου ,ολόκληρο "σεντόνι" :o ,έχεις σοβαρό πρόβλημα, να το κοιτάξεις.
Αν οταν απαντω στη συντονιστρια η οποια με ρωταει εδω και ποσες ωρες και βεβαια θα απαντησω και θα εξηγησω,το χαρακτηριζεις οτι ΕΓΩ εχω σοβαρο προβλημα,τοτε το προβλημα του φασισμου το εχεις εσυ.Οταν με ρωτανε θα απαντω,και θα απαντω εξηγωντας οως θελω,οχι οπως θες εσυ.Αν δεν σου αρεσει τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια.δΕΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ,ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.Ενδεικτικο της βοθριλας.
Εντάξει , ευχαριστώ που σε 3 μόνο σειρές με χαρακτήρισες: φασίστα, πλέμπα και βόθρο.

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 23 Νοέμ 2019, 19:20

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:18
Είμαι αιχμάλωτος!

Κανα τσίπουρακι να πίνεις όταν μπαίνεις εδώ και όλα καλα
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 19:21

Πάνας έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:15
Πατάω αυτό το κουμπί και δεν γίνεται τίποτα... Για φιγούρα είναι;



Εικόνα
κάνε διπλό κλικ.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 23 Νοέμ 2019, 19:21

Ρε ψυχή, γιατί έχεις φάει τέτοιο στράβωμα; Θα γυρίσει το Ναιδάκι μας

User_601

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 23 Νοέμ 2019, 19:22

Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:20
Εσθήρ έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:16
Στύγιος έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:12
Χριστέ μου ,ολόκληρο "σεντόνι" :o ,έχεις σοβαρό πρόβλημα, να το κοιτάξεις.
Αν οταν απαντω στη συντονιστρια η οποια με ρωταει εδω και ποσες ωρες και βεβαια θα απαντησω και θα εξηγησω,το χαρακτηριζεις οτι ΕΓΩ εχω σοβαρο προβλημα,τοτε το προβλημα του φασισμου το εχεις εσυ.Οταν με ρωτανε θα απαντω,και θα απαντω εξηγωντας οως θελω,οχι οπως θες εσυ.Αν δεν σου αρεσει τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια.δΕΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ,ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.Ενδεικτικο της βοθριλας.
Εντάξει , ευχαριστώ που σε 3 μόνο σειρές με χαρακτήρισες: φασίστα, πλέμπα και βόθρο.
Δεν ειχα ασχοληθει μαζι σου,ειπες ξεκαθαρα ομως οτι εχω προβλημα,μην το παιζεις κινεζος.Αφου λοιπον επειδη απαντω,λες οτι εχω προβλημα,εχω το καθε δικαιωμα να σου πω αυτα που σου ειπα,διοτι ΕΣΥ τα ειπες.Οχι εγω. :102:
Το καταλαβες;Αμφιβαλω.

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8803
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 23 Νοέμ 2019, 19:23

ΟΥΦ
nothing but heart

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 23 Νοέμ 2019, 19:25

νύχτα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:23
ΟΥΦ

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ρεεεεεεεεε!!! Έφυγε η Naida;;;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2019, 19:25

Ίφιδα έγραψε:
23 Νοέμ 2019, 19:21
Ρε ψυχή, γιατί έχεις φάει τέτοιο στράβωμα; Θα γυρίσει το Ναιδάκι μας
Και το κασπεράκι μας... μα καλά αυτό που έγινε δεν το βλέπεις;

Όχι δεν με ενδιαφέρει πια η κοινότητα. Αν ήταν σωστή θα ήμουν εγώ ο μαλάκας...βέβαια μπορεί και να είμαι υπό την οπτική κάποιων.
the end

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών