Θάνος Τζήμερος

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 16 Απρ 2021, 15:22

exiledd έγραψε:
16 Απρ 2021, 14:45
lafkiotis έγραψε:
16 Απρ 2021, 13:53
exiledd έγραψε:
16 Απρ 2021, 13:43
Γαλή που το είδες αυτό που λες;
Δεν παίζει να είσαι ΔΕ και να κατέχεις μισθολογική θέση ΠΕ.
Lafkiotis,ο Αλιέχιν σου έβαλαε το δημοσίευμα το ΠΘ,με screenshot βιογραφικού του Τζήμερου όπου δηλώνει ότι σπούδασε στην ΑΣΟΕΕ,(βέβαια το κάνει πονηρά,λέει "Σπούδασε",και όχι "αποφοίτησε",για να φυλάξει τον κ@λ@ του).
Μήνυση στο ΠΘ δεν είδαμε...
Το "πονηρα" ειναι δικη σου εφευρεση φυσικα. Σπουδασε ΑΣΟΕΕ. Τελεια και παυλα.

Τα υπολοιπα ειναι η γνωστη λασπολογια του ΚΚΕ, επειδη τους ξευτιλιζει οπου τους βρισκει.

Αν δεν μπορεις να καταλαβεις αυτα που διαβαζεις, τοτε το προβλημα δεν ειναι τι ειπε ο Τζημερος :smt005::smt005:
Αποτελεί πονηράδα γιατί έτσι που αναφέρεται μάλλον σε βιογραφικό υποψηφίου για εκλογές,όπου κανείς δε θα ζητήσει διευκρινήσεις,αφήνεται να εννοηθεί πως τελείωσε...
Φυσικά έχει κάθε δικαίωμα να το αναφέρει,ειδικά σε βιογραφικό για πολιτική καριέρα,αφού όντως μπήκε,αλλά δε βγήκε,από επιλογή του,όπως λέει,απλά το καταδεικνύω...
Μια χαρά καταλαβαίνω τι διαβάζω κι εσύ είσαι ο τελευταίος που θα (μπορεί να,έχει τον τρόπο να) κρίνει το επίπεδο αντίληψής μου.

Αμύνομαι προκαλώντας όποιον βρει μία δήλωσή μου η μία γραπτή φράση μου σε οποιοδήποτε κείμενο, τυπωμένο ή ηλεκτρονικό, στην οποία να αναφέρω ή έστω να υπονοώ ότι είμαι πτυχιούχος ή απόφοιτος της ΑΣΟΕΕ
...αφήνεται να εννοηθεί πως τελείωσε...

:smt005::smt005:

Μαλακα μου αναπνεεις?
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
exiledd
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: 19 Ιουν 2018, 00:13
Phorum.gr user: exiledd

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από exiledd » 16 Απρ 2021, 15:37

Έλα τώρα ρε groopie που κάνεις και τον ηλίθιο...
Για την κυρα-Μαρία που θα δει το ψηφοδέλτιο (ή για groopies σαν κι ελόγου σου,for what matters),εύκολα μπορεί να γίνει ή παρανόηση.Αλλιώς για πιο λογό να αναφέρεις ότι απλά σπούδασες στην ΑΣΟΕΕ;
Και απο που συνάγεται ότι αποφοίτησε;
Αφού και στις 2 περιπτώσεις ο Τζήμ θα είχε σπουδάσει...

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2451
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 16 Απρ 2021, 15:38

Εγώ δηλώνω Τζημερικός, δέχομαι ανεπιφύλακτα το 98% από όσα λέει, έχω μάθει πολλά πράγματα περί οικονομίας κοινωνίας τα οποία είχα επεξεργαστεί με το μυαλό μου, ανυποψίαστος, δεν μπορούσα να τα αποκωδικοποιήσω σωστά. Μέχρι το 1989 ήμουν κκε μετά τίποτα και την δεκαετία του 2000 ως το 2007-8 ήμουν σύριζα. Το 2010 έμεινα άνεργος για 2 χρόνια, τα είδα όλα, έψαξα διάβασα. Κατάλαβα το είναι τα δάνεια που παίρνουν τα κράτη τι καθορίζει τα επιτόκια, ως τότε είχα ενημερωθεί από Μιράντα Ξαφά που έβγαινε και τα έλεγε απλά. Το 12 μόλις είχε βγει κάποιος Τζήμερος που δεν τον ήξερα, ψήφισα Στέφανο Μάνο και στις 2 εκλογές του 2012. Τον Τζήμερο τον είδα τυχαία σε ένα youtube πριν τέσσερα χρόνια.
Εκεί βρήκα μια όαση ορθολογισμού και σοβαρότητας.

Προσπάθησα να βρω στους αντιπάλους του στοιχεία που θα μείωναν την περσόνα του. Όλα όσα βρήκα είναι παλαβάδες τραβηγμένες απ τα μαλλιά.
Αυτό που παίζει πιο πολύ είναι ότι δεν τελείωσε την ασοε. Υπάρχει μια διαφορά στο ότι παρατάω μια σχολή διότι δεν μου αρέσει και παρατάω
μια σχολή επειδή δεν μπορώ να περάσω μερικά μαθήματα διότι είμαι μπουμπούνας. Άλλωστε έχω γνωρίσει τελειόφοιτους που είναι τελειόφητα.
Εντελώς ανορθόγραφοι και με πολλές ενδείξεις ότι κάτι δεν πάει καλά γενικώς.

Το να κατηγορούν το ΘΤ για την ασοέ είναι επειδή δεν μπορούν να βρουν κάτι ουσιαστικό.

Παράδειγμα, ο Τσίπρας δεν ξέρει ελληνικά, είναι τόσο αγράμματος που δεν κατανοεί την σημασία της λέξης στηλιτεύω και αποχαυνωμένος.
Δεν πάτησε ποτέ του το πόδι του σε τάξη, βρείτε μου τέτοιες συγκεκριμένες κατηγορίες για τον ΘΤ και τα ξαναλέμε.
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 16 Απρ 2021, 16:08

Esperos έγραψε:
16 Απρ 2021, 15:38
Εγώ δηλώνω Τζημερικός, δέχομαι ανεπιφύλακτα το 98% από όσα λέει, έχω μάθει πολλά πράγματα περί οικονομίας κοινωνίας τα οποία είχα επεξεργαστεί με το μυαλό μου, ανυποψίαστος, δεν μπορούσα να τα αποκωδικοποιήσω σωστά. Μέχρι το 1989 ήμουν κκε μετά τίποτα και την δεκαετία του 2000 ως το 2007-8 ήμουν σύριζα. Το 2010 έμεινα άνεργος για 2 χρόνια, τα είδα όλα, έψαξα διάβασα. Κατάλαβα το είναι τα δάνεια που παίρνουν τα κράτη τι καθορίζει τα επιτόκια, ως τότε είχα ενημερωθεί από Μιράντα Ξαφά που έβγαινε και τα έλεγε απλά. Το 12 μόλις είχε βγει κάποιος Τζήμερος που δεν τον ήξερα, ψήφισα Στέφανο Μάνο και στις 2 εκλογές του 2012. Τον Τζήμερο τον είδα τυχαία σε ένα youtube πριν τέσσερα χρόνια.
Εκεί βρήκα μια όαση ορθολογισμού και σοβαρότητας.

Προσπάθησα να βρω στους αντιπάλους του στοιχεία που θα μείωναν την περσόνα του. Όλα όσα βρήκα είναι παλαβάδες τραβηγμένες απ τα μαλλιά.
Αυτό που παίζει πιο πολύ είναι ότι δεν τελείωσε την ασοε. Υπάρχει μια διαφορά στο ότι παρατάω μια σχολή διότι δεν μου αρέσει και παρατάω
μια σχολή επειδή δεν μπορώ να περάσω μερικά μαθήματα διότι είμαι μπουμπούνας. Άλλωστε έχω γνωρίσει τελειόφοιτους που είναι τελειόφητα.
Εντελώς ανορθόγραφοι και με πολλές ενδείξεις ότι κάτι δεν πάει καλά γενικώς.

Το να κατηγορούν το ΘΤ για την ασοέ είναι επειδή δεν μπορούν να βρουν κάτι ουσιαστικό.

Παράδειγμα, ο Τσίπρας δεν ξέρει ελληνικά, είναι τόσο αγράμματος που δεν κατανοεί την σημασία της λέξης στηλιτεύω και αποχαυνωμένος.
Δεν πάτησε ποτέ του το πόδι του σε τάξη, βρείτε μου τέτοιες συγκεκριμένες κατηγορίες για τον ΘΤ και τα ξαναλέμε.
Ενδιαφέρουσα εξέλιξη και κάπου συνέπεσαν οι πορείες με εξαίρεση Συνασπισμό και μετέπειτα ΣΥΡΙΖΑ που ποτέ δεν μου άρεσε.

Ο Τζήμερος κάνει εύστοχες επισημάνσεις σε θέματα γραφειοκρατίας και ανάπτυξης.
Ωστόσο και αυτός το πάει στο άλλο άκρο σε αρκετά ζητήματα ιδίως στο πως μία οικονομία δεν ταυτίζεται με το νοικοκυριό ή τη δουλειά μας.
Άλλο μακροοικονομία και άλλο μικροοικονομία.
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2451
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 16 Απρ 2021, 16:25

Αρχέλαος έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:08

Ενδιαφέρουσα εξέλιξη και κάπου συνέπεσαν οι πορείες με εξαίρεση Συνασπισμό και μετέπειτα ΣΥΡΙΖΑ που ποτέ δεν μου άρεσε.

Ο Τζήμερος κάνει εύστοχες επισημάνσεις σε θέματα γραφειοκρατίας και ανάπτυξης.
Ωστόσο και αυτός το πάει στο άλλο άκρο σε αρκετά ζητήματα ιδίως στο πως μία οικονομία δεν ταυτίζεται με το νοικοκυριό ή τη δουλειά μας.
Άλλο μακροοικονομία και άλλο μικροοικονομία.
Τι εννοείς, μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
Όταν στην οικονομία ΔΕΝ μπαίνουν νέες επενδύσεις και ταυτόχτονα φεύγουν οι παλιές (βλέπε πίτσος) αυτό δεν είναι μια οικονομική αποτύπωση που καθορίζει το άμεσα το μέλλον 500 νοικοκυριών και έμμεσα άλλα 1000 νοικοκυριά;
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Απρ 2021, 17:57

exiledd έγραψε:
16 Απρ 2021, 13:43

Lafkiotis,ο Αλιέχιν σου έβαλαε το δημοσίευμα το ΠΘ,με screenshot βιογραφικού του Τζήμερου όπου δηλώνει ότι σπούδασε στην ΑΣΟΕΕ,(βέβαια το κάνει πονηρά,λέει "Σπούδασε",και όχι "αποφοίτησε",για να φυλάξει τον κ@λ@ του).
αν αυτο ειναι το ατοπημα του, τυπικα εχει δικιο.

πολυ σωστα εγραψε στο βιογραφικο του. τι να εγραφε; αποφοιτος λυκειου; δεν επρεπε να το αναφερει οτι περασε και απο ασοεε;

οκ, το απολυτως τιμιο θα ηταν να εγραφε και ποσα χρονια εκατσε εκει, και μεχρι ποιο σημειο εφτασε, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι ζητημα ουσιας.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21235
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Απρ 2021, 18:05


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Απρ 2021, 18:07

Esperos έγραψε:
16 Απρ 2021, 15:38
Παράδειγμα, ο Τσίπρας δεν ξέρει ελληνικά, είναι τόσο αγράμματος που δεν κατανοεί την σημασία της λέξης στηλιτεύω και αποχαυνωμένος.
Δεν πάτησε ποτέ του το πόδι του σε τάξη, βρείτε μου τέτοιες συγκεκριμένες κατηγορίες για τον ΘΤ και τα ξαναλέμε.
κι αυτο ειναι ενα point.

συμφωνα με τα προηγουμενα που συζητησαμε, ζαιος απαγορευεται να λεει για τον τζ. :lol:

δεν γινεται να υποστηριζεις πρακτικα αγραμματο πρωθυπουργο και να στηλιτευεις τον αλλο οτι δεν εβγαλε το πανεπιστημιο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Απρ 2021, 18:09

georgebi έγραψε:
16 Απρ 2021, 18:05

Εικόνα

να κι αλλο ενα πολιτικο χαρακτηριστικο που μου αρεσει σε δαυτονε.

κανενας πουστης, απο τερμα αριστερα μεχρι τερμα δεξια, δεν ειπε ποτε "μπραβο" σε οποιον αλλο πολιτικο.
ε, δε γαμιεστε, ολοι καπου θα εχουν κανει και κατι σωστο, δε θα σας πεσει ο κωλος να το παραδεχτειτε.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21235
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Απρ 2021, 18:18

Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2021, 18:09
georgebi έγραψε:
16 Απρ 2021, 18:05

Εικόνα

να κι αλλο ενα πολιτικο χαρακτηριστικο που μου αρεσει σε δαυτονε.

κανενας πουστης, απο τερμα αριστερα μεχρι τερμα δεξια, δεν ειπε ποτε "μπραβο" σε οποιον αλλο πολιτικο.
ε, δε γαμιεστε, ολοι καπου θα εχουν κανει και κατι σωστο, δε θα σας πεσει ο κωλος να το παραδεχτειτε.
:+1:
αλλά ακόμα και όταν ξεφεύγει....και το κάνει αρκετά συχνά...
αλλά ακόμα και τότε, τα γράφει ωραία ο κερατάς....
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21603
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 16 Απρ 2021, 18:18

Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2021, 18:09
georgebi έγραψε:
16 Απρ 2021, 18:05

Εικόνα

να κι αλλο ενα πολιτικο χαρακτηριστικο που μου αρεσει σε δαυτονε.

κανενας πουστης, απο τερμα αριστερα μεχρι τερμα δεξια, δεν ειπε ποτε "μπραβο" σε οποιον αλλο πολιτικο.
ε, δε γαμιεστε, ολοι καπου θα εχουν κανει και κατι σωστο, δε θα σας πεσει ο κωλος να το παραδεχτειτε.
:+1:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Απρ 2021, 18:36

georgebi έγραψε:
16 Απρ 2021, 18:18


:+1:
αλλά ακόμα και όταν ξεφεύγει....και το κάνει αρκετά συχνά...
αλλά ακόμα και τότε, τα γράφει ωραία ο κερατάς....
οχι. οταν ξεφευγει δειχνει ξεκαθαρα οτι δεν κανει για πολιτικος.
εχει δεκαδες σοβαρα προβληματα η χωρα, κι αυτος ασχολειται με το κκε.

για μελος του πχορουμ, μια χαρα. για αρχηγος κομματος, γελοιος.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21235
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Απρ 2021, 18:57

Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2021, 18:36
georgebi έγραψε:
16 Απρ 2021, 18:18


:+1:
αλλά ακόμα και όταν ξεφεύγει....και το κάνει αρκετά συχνά...
αλλά ακόμα και τότε, τα γράφει ωραία ο κερατάς....
οχι. οταν ξεφευγει δειχνει ξεκαθαρα οτι δεν κανει για πολιτικος.
εχει δεκαδες σοβαρα προβληματα η χωρα, κι αυτος ασχολειται με το κκε.

για μελος του πχορουμ, μια χαρα. για αρχηγος κομματος, γελοιος.
Όταν ξεφεύγει κάνεις συχνά όπως είπα ...... και χωρίς τις ευθύνες τις εξουσίας θα πρόσθετα...
σίγουρα δεν κάνει για αρχηγός κόμματος εξουσίας...
ίσως ούτε και για πολιτικός....
χωρίς όμως αυτό να τον κάνει και γελοίο απαραίτητα...

αλλά ακόμα και τότε...όταν ξεκάθαρα ο Τζημ ξεφεύγει.. είπα πως τα γράφει ωραία και εγω χαίρομαι να τον διαβάζω.....
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 20 Απρ 2021, 01:49

Esperos έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:25
Αρχέλαος έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:08

Ενδιαφέρουσα εξέλιξη και κάπου συνέπεσαν οι πορείες με εξαίρεση Συνασπισμό και μετέπειτα ΣΥΡΙΖΑ που ποτέ δεν μου άρεσε.

Ο Τζήμερος κάνει εύστοχες επισημάνσεις σε θέματα γραφειοκρατίας και ανάπτυξης.
Ωστόσο και αυτός το πάει στο άλλο άκρο σε αρκετά ζητήματα ιδίως στο πως μία οικονομία δεν ταυτίζεται με το νοικοκυριό ή τη δουλειά μας.
Άλλο μακροοικονομία και άλλο μικροοικονομία.
Τι εννοείς, μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
Όταν στην οικονομία ΔΕΝ μπαίνουν νέες επενδύσεις και ταυτόχτονα φεύγουν οι παλιές (βλέπε πίτσος) αυτό δεν είναι μια οικονομική αποτύπωση που καθορίζει το άμεσα το μέλλον 500 νοικοκυριών και έμμεσα άλλα 1000 νοικοκυριά;
Όχι δεν αφορούσε την Πίτσος.

Αναφέρομαι στα δημόσια οικονομικά και σε θέματα που ο Τζήμερος θολική ρύθμιση να πάμε σε απορρύθμιση.
Δεν καθορίζονται όλα απλώς από την προσφορά και τη ζήτηση αλλά επενεργούν και άλλα ζητήματα.
Άλλωστε οι εργαζόμενοι είναι και οι καταναλωτές μας.
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2451
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Θάνος Τζήμερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 20 Απρ 2021, 11:32

Αρχέλαος έγραψε:
20 Απρ 2021, 01:49
Άλλωστε οι εργαζόμενοι είναι και οι καταναλωτές μας.
Ναι, ένα ποσοστό από αυτούς τους εργαζόμενους είναι διορισμένοι αργόσχολοι αργόσμισθοι σε Δ.Τ. και το μισθολογικό τους κόστος βαρύνει
το σύνολο των φορολογουμένων. Ναι, είναι και καταναλωτές και αν εξυγιανθεί ο Δ.Τ. (δηλαδή κλείσουν ότι άχρηστο υπάρχει) τότε αυτοί οι
καταναλωτές θα καταναλώνουν άλλα πράγματα.
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών