Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41817
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 16:49

Nemo εχεις μηνυμα.

Στον eaon μονο δεν θα το πω γιατι απεδειχθη καρφι.

.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10148
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 25 Οκτ 2023, 16:49

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:19
Αμα θες να αδειασεις ενα φορουμ απο μελη και να τα οδηγησεις σε αλλο ναι ειναι, αν στειλεις προσκλησεις σε 4-5 ανθρωπους που εκτιμας και μετα απο φαση που ειχες φαει αδικο μπαν δεν ειναι.
Τα μέλη του ελέφτερου, ήταν αυτά που υπήρχαν πριν πέσει το πχώρουμ. Εμείς ήμασταν περαστικοί εκεί και ενημερώναμε τα δικά μας μέλη για το άνοιγμα του νέου πχώρουμ. :xena:
Και στην τελική, δεν προήλθε από παρθενογένεση το ελέφτερο. :roll:
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:24
Στο φιναλε δεν εχεις παρα να ρωτησεις ενα βασικο συντονιστη του ελευθερου εκεινη την περιοδο που παραλληλα ειναι (ιδιαιτερα αγαπητο) μελος του πχορουμ να σου πει τη γνωμη του.
Θα μας πει πως διαγράφηκαν επειδή δεν έκαναν λογκιν για 6 μήνες. :lol:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Οκτ 2023, 16:50

nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:47
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:42
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:06




Αν ανεβαινε νημα εδω μεσα που προετρεπε τα μελη του πχορουμ να το εγκαταλειψουν για αλλο φορουμ σε ποσα δευτερολεπτα θα κατεβαινε;

Στο ελευθερο παρεμεινε καποιες μερες, αυτο ηταν το λαθος τους, αρχικα το παιξαν πολυ ελευθεροι και μετα αναγκαστηκαν να παρουν αυστηρα μετρα και εκει καποιοι το παρακαναν.

.
Παλιά σου τέχνη κόσκινο η παραπληροφόρηση.
Κανένα νήμα δεν ανέβηκε.
Σου ειπα πως έγινε.
Τα υπόλοιπα είναι του μυαλού σου.
ερμη δεν εχεις δικιο και μην επιμένεις
Τι δεν έχω δικιο, ο πρώτος που μπαναριστηκα ήμουν εγώ και τον τρόπο τον είπα παραπάνω.
Όχι απλά μπαναρίστηκα, μου διέγραψαν το όνομα και μετά δε μπορούσα να κάνω επανεγγραφή.
Τωρα αν ανεβηκε νήμα και τέτοια, ίσως έγινε μετά τα μπαναρίσματα, τις διαγραφές, το κλείσιμο πμ και τις εγκρίσεις ποστ.
Εν τω μεταξύ διέδιδαν λέει πως ένα μέλος έστελνε λινκ με ιό κια έκλεισαν τα πμ για να προστατέψουν τους χρήστες. :lol:
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24380
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 16:51

υπηρξε νημα, το εσβησαν μετα βεβαια, κι ήταν δικαιοι γενικά, μας ειχαν αφήσει ενα διαστημα να κλαψουμε και μετα ειχανε πει οτι αναφορές στο πχωρουμ θα σβηνονται χωρις δευτερη κουβεντα, αν θελουμε να μεινουμε πρεπει να ενσωματωθουμε κλπ, οτι λεμε και εμεις στους λαθρο τωρα.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41817
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 16:51

nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:47
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:42
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:06




Αν ανεβαινε νημα εδω μεσα που προετρεπε τα μελη του πχορουμ να το εγκαταλειψουν για αλλο φορουμ σε ποσα δευτερολεπτα θα κατεβαινε;

Στο ελευθερο παρεμεινε καποιες μερες, αυτο ηταν το λαθος τους, αρχικα το παιξαν πολυ ελευθεροι και μετα αναγκαστηκαν να παρουν αυστηρα μετρα και εκει καποιοι το παρακαναν.

.
Παλιά σου τέχνη κόσκινο η παραπληροφόρηση.
Κανένα νήμα δεν ανέβηκε.
Σου ειπα πως έγινε.
Τα υπόλοιπα είναι του μυαλού σου.
ερμη δεν εχεις δικιο και μην επιμένεις


Προσκλησεις για το πχορουμ γινοντουσαν σε δυο νηματα.

α) στο νημα υποδοχης των ναυαγων.

β) στο νημα που ανακοινωθηκε το λινκ του νεου πχορουμ.

Ε οταν καποιοι πετυχαν να δημιουργησουν ενα κλιμα παμε να φυγουμε απο εδω all together...

αρχισαν οι μαζικες διαγραφες.

.

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12610
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 25 Οκτ 2023, 16:53

Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:15
Bazoomba έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:10
Γιατί το αποκαλείτε Κωλντρονάδικο;
Έτσι το 'λεγε ο Πόντικας που έχει κόλλημα με 'μενα γιατί με ποθεί, και έχουν κολλήσει μερικοί που γενικώς έχουν κόλλημα μαζί μου.

Scouser.
Όλοι σε ποθούμε :003:
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24380
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 16:53

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:49
Nemo εχεις μηνυμα.

Στον eaon μονο δεν θα το πω γιατι απεδειχθη καρφι.

.
ντροπή σου, καρφί θα ημουν αν το ελεγα τότε, εχουν περάσει και 10 χρόνια σχεδόν. :lol:

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Οκτ 2023, 16:54

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:51
nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:47
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:42


Παλιά σου τέχνη κόσκινο η παραπληροφόρηση.
Κανένα νήμα δεν ανέβηκε.
Σου ειπα πως έγινε.
Τα υπόλοιπα είναι του μυαλού σου.
ερμη δεν εχεις δικιο και μην επιμένεις


Προσκλησεις για το πχορουμ γινοντουσαν σε δυο νηματα.

α) στο νημα υποδοχης των ναυαγων.

β) στο νημα που ανακοινωθηκε το λινκ του νεου πχορουμ.

Ε οταν καποιοι πετυχαν να δημιουργησουν ενα κλιμα παμε να φυγουμε απο εδω all together...

αρχισαν οι μαζικες διαγραφες.

.
Μα στο ειπαν και παραπάνω τα παιδιά οτι αυτό έγινε μετά τα πμ. Τα πράγματα ειπαμε πως έγιναν
Τελοσπάντων σιγά το γεγονός, απλά η παραπληροφόρηση σου στο τέλος θα φτάσει ακόμη και στα επίπεδα αν έξω ειναι μέσα η νύχτα.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21789
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 25 Οκτ 2023, 16:54

enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:42
nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:38
τον διαδοχο εννοεις γιατι
μα ειπε οτι ειναι και εδώ και τον αγαπαμε πολυ και τρώει μπαν συνεχεια και εχει γ και σ στο ονομα.


Αν ειναι απο τα λιντλ ο γρίφος, περμαμπαν. :lol:
διαδογχος;
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

nemo
Δημοσιεύσεις: 7580
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 25 Οκτ 2023, 16:54

Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:50
nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:47
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:42


Παλιά σου τέχνη κόσκινο η παραπληροφόρηση.
Κανένα νήμα δεν ανέβηκε.
Σου ειπα πως έγινε.
Τα υπόλοιπα είναι του μυαλού σου.
ερμη δεν εχεις δικιο και μην επιμένεις
Τι δεν έχω δικιο, ο πρώτος που μπαναριστηκα ήμουν εγώ και τον τρόπο τον είπα παραπάνω.
Όχι απλά μπαναρίστηκα, μου διέγραψαν το όνομα και μετά δε μπορούσα να κάνω επανεγγραφή.
Τωρα αν ανεβηκε νήμα και τέτοια, ίσως έγινε μετά τα μπαναρίσματα, τις διαγραφές, το κλείσιμο πμ και τις εγκρίσεις ποστ.
Εν τω μεταξύ διέδιδαν λέει πως ένα μέλος έστελνε λινκ με ιό κια έκλεισαν τα πμ για να προστατέψουν τους χρήστες. :lol:
αυτο με τα μηνυματα δεν το ξερω γιατι δεν ανακατευομαι γενικως αλλα στα υπολοιπα που λεω εχω δικιο
για την συμπεριφορα ορισμενων που προκαλουσαν επιτηδες

nemo
Δημοσιεύσεις: 7580
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 25 Οκτ 2023, 16:57

enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:53
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:49
Nemo εχεις μηνυμα.

Στον eaon μονο δεν θα το πω γιατι απεδειχθη καρφι.

.
ντροπή σου, καρφί θα ημουν αν το ελεγα τότε, εχουν περάσει και 10 χρόνια σχεδόν. :lol:
:smt005: και εκατο να περασουν καρφι θα λεγεσαι παλι!!! :102:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49579
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Οκτ 2023, 16:57

enterprise-psi έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:53
Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:15
Bazoomba έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:10
Γιατί το αποκαλείτε Κωλντρονάδικο;
Έτσι το 'λεγε ο Πόντικας που έχει κόλλημα με 'μενα γιατί με ποθεί, και έχουν κολλήσει μερικοί που γενικώς έχουν κόλλημα μαζί μου.

Scouser.
Όλοι σε ποθούμε :003:
Είναι ωραίο να είναι κανείς ποθητός, αλλά ακόμα πιο ωραίο θα ήταν να γινόταν κάτι για να σταματήσει κάποιος εδώ μέσα να προσπαθεί να με συνδέσει ως υπεύθυνο ενός χώρου με τον οποίο έχω ν' ασχοληθώ χρόνια.
Είναι σα να προσπαθώ να συνδέσω εγώ εσένα με τις βρωμιές που γίνονταν στο παλιό (και μόνο το οτι ήταν συντονιστής ο ταλαίπωρος, τα λέει όλα).
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Οκτ 2023, 16:57

nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:54
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:50
nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:47


ερμη δεν εχεις δικιο και μην επιμένεις
Τι δεν έχω δικιο, ο πρώτος που μπαναριστηκα ήμουν εγώ και τον τρόπο τον είπα παραπάνω.
Όχι απλά μπαναρίστηκα, μου διέγραψαν το όνομα και μετά δε μπορούσα να κάνω επανεγγραφή.
Τωρα αν ανεβηκε νήμα και τέτοια, ίσως έγινε μετά τα μπαναρίσματα, τις διαγραφές, το κλείσιμο πμ και τις εγκρίσεις ποστ.
Εν τω μεταξύ διέδιδαν λέει πως ένα μέλος έστελνε λινκ με ιό κια έκλεισαν τα πμ για να προστατέψουν τους χρήστες. :lol:
αυτο με τα μηνυματα δεν το ξερω γιατι δεν ανακατευομαι γενικως αλλα στα υπολοιπα που λεω εχω δικιο
για την συμπεριφορα ορισμενων που προκαλουσαν επιτηδες
τα υπόλοιπα έγιναν πιο μετά.
Ένα νημα υπήρχε αυτό και καλά με την υποδοχή, το οποίο το κλείδωσαν κιόλας μετά απο μια δυο μέρες, αντε λιγο παραπάνω.
Μετά έκλεισαν τα πμ και τα υπόλοιπα είναι γνωστά.
Εκείνη τη μέρα παίζει να έστειλα πάνω απο 30πμ.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41817
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 16:58

Παρεπιπτοντως ο Σαλιβερος ανεβασε τοτε στο ελευθερο ενα ποστ (το εχω κρατημενο) οτι εχει φακελωσει διαφορα ποστ σαν και τα δικα μου πιχι απο το πχορουμ.

Και γενικοτερα υπηρξαν και πολλα ξεκατινιασματα για τη δραση διαφορων συντονιστων.

Εννοειται οτι σε αυτα αρχικα υπηρξε ανοχη, μετα αρχισαν να πεφτουν διαγραφες, γιατι στο ελευθερο θα βρισκαν και το μπελα τους με οσα γραφοντουσαν.

.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24380
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 17:00

nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:57
:smt005: και εκατο να περασουν καρφι θα λεγεσαι παλι!!! :102:
δηλαδη ειμαι καρφί που το θυμισα οτι αυτα που λεει οτι αξιζουν περμαμπαν τα εκανε και εκεινος, μηπως θελει να το ξανασκεφτεί; Επρεπε να τον αφήσω να γραφει σαχλαμαρες, θα ηταν πιο σωστό;

Σου ειπε; :003:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών