Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 01 Απρ 2020, 23:05

Niki έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:02
Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:59
Niki έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:58

Έχω εγώ ένα πατέρα με προβλήματα.
Μια μητέρα με προβλήματα.
Υπάρχει επιδημία απαγόρευση κυκλοφορίας με καθημερινές εκπομπές στην τηλεόραση πόσο επικίνδυνος είναι ο ιός.
Έλα εσύ με το ζόρι σπίτι μου.
Θα μαζεύεις σκάγια στον κώλο τόσα που θα πάρει φωτιά ο κώλος σου. :smt005:
Πήραν ντομάτες από το παρτέρι του, δεν μπήκαν στο σαλόνι του.
Ρίξε εσύ τα σκαγια και μετά τράβα για τη φυλακα....
Να έχω εγώ θερμοκήπιο (κλειστός χώρος ) να είμαι με την μητέρα και τον πατέρα μου και να έρθεις εσύ με το ζόρι με πανδημία;
Σου λέω θα πάρει φωτιά ο κώλος σου.Χωρίς υπερβολή.Θα υπερασπιστώ την υγεία του πατέρα μου και της μητέρας μου.
Εντάξει, αυτά θα τα βρεις στο δικαστήριο. Θα πας και θα πεις στον δικαστή ότι τους έριξες με την καραμπίνα, επειδή φοβόσουν ότι θα πιάσει κορονοιο η ντοματιά σου.

karadeniz1
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: 10 Ιαν 2020, 23:35

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karadeniz1 » 01 Απρ 2020, 23:06

σιγα μην ειναι ανηλικα τα ισλαμοπουλοπουλόπουλα....
για να λενε τα αριστερα τομαρια οτι ειναι ανηλικοι ισχυει ακριβως το αντιθετο
α και δραστες ειναι τα λεγομενα ισλαμοπουλοπουλοπουλόπουλα και αμυνομενος ο 48χρονος ελληνας...
δεν θα περασει ο κομουνισμος!!!!!!!!!!!!!
ποτε ξανα σταλινισμος!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17524
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε δύο μαντραχαλάδες λάθρο που δηλώνουν προσφυγόπουλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2020, 23:07

Antigeist έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:00
Juno έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:34
Γιατί είχαν εισέλθει στο θερμοκήπιο του;
Για να δουν την ενδημική χλωρίδα;
Γιατί πεινάνε. Ταΐστε τα μη γίνει κάνα κακό και θρηνήσουμε θύματα 😠
Φίξεδ.

Δεν μπορούμε να ταϊζουμε όλην την Ασία και την Αφρική. Και δεν τους έχουμε καμία υποχρέωση.
Να πάνε πίσω να καλλιεργήσουν χωράφια στην πατρίδα τους. Η κάνναβη είναι πολύ ανθεκτικό φυτό και δίνει καλή απόδοση και το Αφγανιστάν είναι από τις χώρες με την μεγαλύτερη παραγωγή.
Αλλά είναι τεμπέληδες. Τους είπαν πως στην Ευρώπη δίνουν επιδόματα και θα ξύνονται και γι'αυτό έρχονται.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10209
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 01 Απρ 2020, 23:07

Fluffy έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:04
Πραγματικά, πρέπει ο τόπος να εποικιστεί και να αλλοιωθεί αυτός ο πολιτισμός της καραμπίνας και του «ξέρεις ποιος είμαι γω ρε».
Ελάτε να εποικίσετε !!! . μη σκουζετε ομως μετα . :a040::a040::a040:

Νon4me έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:58
Μιλατε σχεδον ολοι λες και καθε μερα αντιμετωπιζετε εισβολεις στο σπιτι σας - μποστανι σας - γουατεωερ - και αυτο με ξεπερνα , δλδ το πιθανοτερο ειναι να δειτε αδεσποτη κοτα στην εισοδο του σπιτιου σας και να αρχισετε να ουρλιαζετε . Δε ξερω τι εκαναν στο χωριο τους στην μεση ανατολη - αφρικη τα :lol: προσφυγοπουλα :lol: ομως στην πολιτισμενη ευρωπη που τοσο θελουν να κατσικωθουν απαγορευεται το να μπαινεις με το ετσι θελεις οπου θελεις , μπορει να τρομαξεις κανεναν που εχει λειοκανο και να στην αναψει . ( και να εχει και το ελαφρυντικο του . π-σ-κ με οποια σειρα )

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 6119
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 01 Απρ 2020, 23:08

Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:05
Niki έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:02
Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:59


Πήραν ντομάτες από το παρτέρι του, δεν μπήκαν στο σαλόνι του.
Ρίξε εσύ τα σκαγια και μετά τράβα για τη φυλακα....
Να έχω εγώ θερμοκήπιο (κλειστός χώρος ) να είμαι με την μητέρα και τον πατέρα μου και να έρθεις εσύ με το ζόρι με πανδημία;
Σου λέω θα πάρει φωτιά ο κώλος σου.Χωρίς υπερβολή.Θα υπερασπιστώ την υγεία του πατέρα μου και της μητέρας μου.
Εντάξει, αυτά θα τα βρεις στο δικαστήριο. Θα πας και θα πεις στον δικαστή ότι τους έριξες με την καραμπίνα, επειδή φοβόσουν ότι θα πιάσει κορονοιο η ντοματιά σου.
Ποια ντοματιά μου τσαμπουνάς σου λέω για τον Πατέρα μου και την Μητέρα μου μια φορά δυό φορές και πάλι μου γράφεις για την ντοματιά.
Είπαμε χέσε την κλοπή .
Άμυνα εναντίον του κορωνοιού.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17524
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε δύο μαντραχαλάδες λάθρο που δηλώνουν προσφυγόπουλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2020, 23:08

Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:05
Niki έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:02
Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:59


Πήραν ντομάτες από το παρτέρι του, δεν μπήκαν στο σαλόνι του.
Ρίξε εσύ τα σκαγια και μετά τράβα για τη φυλακα....
Να έχω εγώ θερμοκήπιο (κλειστός χώρος ) να είμαι με την μητέρα και τον πατέρα μου και να έρθεις εσύ με το ζόρι με πανδημία;
Σου λέω θα πάρει φωτιά ο κώλος σου.Χωρίς υπερβολή.Θα υπερασπιστώ την υγεία του πατέρα μου και της μητέρας μου.
Εντάξει, αυτά θα τα βρεις στο δικαστήριο. Θα πας και θα πεις στον δικαστή ότι τους έριξες με την καραμπίνα, επειδή φοβόσουν ότι θα πιάσει κορονοιο η ντοματιά σου.
Οι γονείς της είπε αρχιψεύταρε.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 01 Απρ 2020, 23:08

karadeniz1 έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:06
σιγα μην ειναι ανηλικα τα ισλαμοπουλοπουλόπουλα....
για να λενε τα αριστερα τομαρια οτι ειναι ανηλικοι ισχυει ακριβως το αντιθετο
α και δραστες ειναι τα λεγομενα ισλαμοπουλοπουλοπουλόπουλα και αμυνομενος ο 48χρονος ελληνας...
δεν θα περασει ο κομουνισμος!!!!!!!!!!!!!
ποτε ξανα σταλινισμος!!!!!!!!
Το να είναι παράνομο να πυροβολείς κόσμο είναι κομουνισμός και σταλινισμός;
Τέτοια θετικά πράγματα για τον κομουνισμό ούτε εγώ δεν τα λέω.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε δύο μαντραχαλάδες λάθρο που δηλώνουν προσφυγόπουλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 01 Απρ 2020, 23:09

Juno έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:08
Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:05
Niki έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:02


Να έχω εγώ θερμοκήπιο (κλειστός χώρος ) να είμαι με την μητέρα και τον πατέρα μου και να έρθεις εσύ με το ζόρι με πανδημία;
Σου λέω θα πάρει φωτιά ο κώλος σου.Χωρίς υπερβολή.Θα υπερασπιστώ την υγεία του πατέρα μου και της μητέρας μου.
Εντάξει, αυτά θα τα βρεις στο δικαστήριο. Θα πας και θα πεις στον δικαστή ότι τους έριξες με την καραμπίνα, επειδή φοβόσουν ότι θα πιάσει κορονοιο η ντοματιά σου.
Οι γονείς της είπε αρχιψεύταρε.
Οι δεκαεξάχρονοι στο θερμοκήπιο πήγαν και πήραν ντομάτες, όχι στους γονείς του δράστη.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17524
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε δύο μαντραχαλάδες λάθρο που δηλώνουν προσφυγόπουλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2020, 23:10

hades έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:01
Το ρεπορτάζ δεν αναφέρει αν στους" ανήλικους " χρεώθηκε το πρόστιμο για έξοδο χωρίς αιτιολογια
:smt005::smt005::smt005:
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21491
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 01 Απρ 2020, 23:11

https://www.protothema.gr/greece/articl ... fugopoula/ και το ΘΕΜΑ για ανήλικα προσφυγόπουλα μιλάει.. χάλασε κι αυτό με τη ΝΔ
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 01 Απρ 2020, 23:12

georgebi έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:11
https://www.protothema.gr/greece/articl ... fugopoula/ και το ΘΕΜΑ για ανήλικα προσφυγόπουλα μιλάει.. χάλασε κι αυτό με τη ΝΔ
Αφού ήταν ανήλικα προσφυγόπουλα τι ήθελες να πει; :smt017

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17524
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε δύο μαντραχαλάδες λάθρο που δηλώνουν προσφυγόπουλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2020, 23:12

Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:09
Juno έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:08
Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:05


Εντάξει, αυτά θα τα βρεις στο δικαστήριο. Θα πας και θα πεις στον δικαστή ότι τους έριξες με την καραμπίνα, επειδή φοβόσουν ότι θα πιάσει κορονοιο η ντοματιά σου.
Οι γονείς της είπε αρχιψεύταρε.
Οι δεκαεξάχρονοι στο θερμοκήπιο πήγαν και πήραν ντομάτες, όχι στους γονείς του δράστη.
Με το σπίτι του εκεί κοντά, ο ιός δεν θα μείνει να τον περιμένει.
Βρε Χαϊλαντερ, πες μου που μένεις να έρθω να κλέψω. Έτσι για να δω πώς θα αντιδράσεις.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 01 Απρ 2020, 23:13

Νon4me έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:07
Fluffy έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:04
Πραγματικά, πρέπει ο τόπος να εποικιστεί και να αλλοιωθεί αυτός ο πολιτισμός της καραμπίνας και του «ξέρεις ποιος είμαι γω ρε».
Ελάτε να εποικίσετε !!! . μη σκουζετε ομως μετα . :a040::a040::a040:

Νon4me έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:58
Μιλατε σχεδον ολοι λες και καθε μερα αντιμετωπιζετε εισβολεις στο σπιτι σας - μποστανι σας - γουατεωερ - και αυτο με ξεπερνα , δλδ το πιθανοτερο ειναι να δειτε αδεσποτη κοτα στην εισοδο του σπιτιου σας και να αρχισετε να ουρλιαζετε . Δε ξερω τι εκαναν στο χωριο τους στην μεση ανατολη - αφρικη τα :lol: προσφυγοπουλα :lol: ομως στην πολιτισμενη ευρωπη που τοσο θελουν να κατσικωθουν απαγορευεται το να μπαινεις με το ετσι θελεις οπου θελεις , μπορει να τρομαξεις κανεναν που εχει λειοκανο και να στην αναψει . ( και να εχει και το ελαφρυντικο του . π-σ-κ με οποια σειρα )
σαματι, πρωτη φορα ειναι; Εσεις το συνονθύλευμα των αλβανοσλαβοαραβων το παιζεται και τιμητες της εποικισης. Σαμπως τα ίδια δε λέγατε και με τους λαζους; τουρκοσπορους τους ανεβαζατε, τουρκοσπορους τους κατεβαζατε. Ε τώρα εντάχθηκαν στον εθνικο κορμό πια.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17524
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε δύο μαντραχαλάδες λάθρο που δηλώνουν προσφυγόπουλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Απρ 2020, 23:14

Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:09
Juno έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:08
Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:05


Εντάξει, αυτά θα τα βρεις στο δικαστήριο. Θα πας και θα πεις στον δικαστή ότι τους έριξες με την καραμπίνα, επειδή φοβόσουν ότι θα πιάσει κορονοιο η ντοματιά σου.
Οι γονείς της είπε αρχιψεύταρε.
Οι δεκαεξάχρονοι στο θερμοκήπιο πήγαν και πήραν ντομάτες, όχι στους γονείς του δράστη.
Επιμένεις πως είναι 16χρονοι. :str8jack::str8jack::str8jack:
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21491
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 01 Απρ 2020, 23:14

Highlander έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:12
georgebi έγραψε:
01 Απρ 2020, 23:11
https://www.protothema.gr/greece/articl ... fugopoula/ και το ΘΕΜΑ για ανήλικα προσφυγόπουλα μιλάει.. χάλασε κι αυτό με τη ΝΔ
Αφού ήταν ανήλικα προσφυγόπουλα τι ήθελες να πει; :smt017
https://www.politischios.gr/horia/khalk ... osphugakia Υπό κράτηση 48χρονος που πυροβόλησε με καραμπίνα ανήλικα προσφυγάκια
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών