"Κάνε μου heil hitler"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26443
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 26 Ιουν 2018, 14:50

Το βίντεο είναι στην καλύτερη εμετικό - χρήσιμο όμως να το βλέπουν όσοι τους ψηφίζουν - μηπως και ξυπνήσουν.
Ιστορικά δεν μάθαμε τπτ και αφήνουμε δημοκρατικά και αφελέστατα να αλωνίζουν δηλητηριώδεις ιδεολογίες με την κάλυψη της '' Πολιτικής '' μέχρι να βρούν ευκαιρία να προσπαθήσουν μας καθήσουν στο σβέρκο.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ιωάννης Ειρηναίος
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 25 Ιουν 2018, 00:07
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιωάννης Ειρηναίος » 26 Ιουν 2018, 14:50

Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:49

Αυτές οι μπούρδες πηγάζουν απευθείας απο τη σχολή σκέψεως του σταλινισμού της δεκαετίας του '30. Ο Στάλιν στη δεκαετία του '30 έκανε τέτοιες δαιμονοποιήσεις. Όσοι σκέφτονται έτσι είναι κοινωνικά επικίνδυνοι.
Άντε βρε σαχλαμάρα κοιτάξου στον καθρέφτη. Υποστηρίζεις μία ναζιστική εγκληματική οργάνωση και θα με πεις κοινωνικά επικίνδυνο; Κούφιο ταγάρι...
Ο παλαιός των ημερών...

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6845
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 26 Ιουν 2018, 14:50

Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:37
Ρε δεν πηγαίνετε να σας δει κανένας γιατρός λέω εγώ; Που κάνετε θέμα επειδή δεν σας αρέσουν πολιτικά αυτά που λέει ο άλλος στο παιδί του;
ξεκόλλα ρε golden .Δεν είναι φυσιολογικό τώρα αυτό .Είναι άρρωστο
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 26 Ιουν 2018, 14:54

Uppercut έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:50
Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:47
Uppercut έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:40


Μα, τι λέει; Αφού εσείς δε στηρίζετε Χίτλερ, αλλά τους ηττημένους του 45, εθνικοσοσιαλιστές, φασίστες που δεν έχουν καμία σχέση. Δε σε σοκάρει που λέει τέτοια πράγματα;
Τί να με σοκάρει ρε άνθρωπέ μου; Η γλοιώδης προσπάθεια να σώσετε το σύστημά σας δημιουργώντας "θέματα" εκεί που δεν υπάρχουν;
Εμείς κάνουμε γλοιώδη προσπάθεια κι όλα αυτά. Εσύ θα μας πει για το βίντεο και πως εκφράζει τέτοιες ξένες προς εσάς απόψεις;
Τί να σου πω ρε μάστορα; Το ότι το καθεστώς που προωθεί εδαφικό ακροτηριασμό της χώρας διαρέει προσωπικά βίντεο απο την ιδιοτική ζωή κάποιων, τα οποία δεν έχουνε τίποτα το μεμπτό;

Uppercut

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 26 Ιουν 2018, 14:55

Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:54
Uppercut έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:50
Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:47


Τί να με σοκάρει ρε άνθρωπέ μου; Η γλοιώδης προσπάθεια να σώσετε το σύστημά σας δημιουργώντας "θέματα" εκεί που δεν υπάρχουν;
Εμείς κάνουμε γλοιώδη προσπάθεια κι όλα αυτά. Εσύ θα μας πει για το βίντεο και πως εκφράζει τέτοιες ξένες προς εσάς απόψεις;
Τί να σου πω ρε μάστορα; Το ότι το καθεστώς που προωθεί εδαφικό ακροτηριασμό της χώρας διαρέει προσωπικά βίντεο απο την ιδιοτική ζωή κάποιων, τα οποία δεν έχουνε τίποτα το μεμπτό;
Άρα δεν έχεις απάντηση στο απλό ερώτημα, μικρό αυγό.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 26 Ιουν 2018, 14:56

Ιωάννης Ειρηναίος έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:50
Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:49

Αυτές οι μπούρδες πηγάζουν απευθείας απο τη σχολή σκέψεως του σταλινισμού της δεκαετίας του '30. Ο Στάλιν στη δεκαετία του '30 έκανε τέτοιες δαιμονοποιήσεις. Όσοι σκέφτονται έτσι είναι κοινωνικά επικίνδυνοι.
Άντε βρε σαχλαμάρα κοιτάξου στον καθρέφτη. Υποστηρίζεις μία ναζιστική εγκληματική οργάνωση και θα με πεις κοινωνικά επικίνδυνο; Κούφιο ταγάρι...
Βρίσε όσο θέλεις. Εγώ αυτό που λέω είναι η αλήθεια. Δαιμονοποιείς και στοχοποιείς ένα παιδάκι, το οποίο ούτε καν το γνωρίζεις. Το σκεπτικό σου πηγάζει απευθείας απο το σταλινισμό της δεκαετίας του '30.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16500
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 26 Ιουν 2018, 14:57

Golden, επειδή προβλέπω υπερωρίες σήμερα θα πρότεινα τα εξης:

1. ντουζακι αρχικα να ξεξυπνήσεις
2. ελαφρύ γεύμα για να μην βαρύνεις
3. προμήθεια καφέ - φραπε κατα προτίμηση που 'ναι κι ελληνικος
4. μακριά απο ρεντμπουλ κλπ και προφανώς αλκοολ
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Ιωάννης Ειρηναίος
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 25 Ιουν 2018, 00:07
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιωάννης Ειρηναίος » 26 Ιουν 2018, 14:59

Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:56

Βρίσε όσο θέλεις. Εγώ αυτό που λέω είναι η αλήθεια. Δαιμονοποιείς και στοχοποιείς ένα παιδάκι, το οποίο ούτε καν το γνωρίζεις. Το σκεπτικό σου πηγάζει απευθείας απο το σταλινισμό της δεκαετίας του '30.
Από την απλή λογική πηγάζει το σκεπτικό μου. Και στην τελική, από όπου κι αν πηγάζει το σκεπτικό μου, αυτό δεν αναιρεί το ότι η Χ.Α. είναι εγκληματική οργάνωση την οποία υποστηρίζεις. Υποστηρίζεις μια εγκληματική οργάνωση, μην έχεις το θράσος να κάνεις και υποδείξεις.
Ο παλαιός των ημερών...

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 26 Ιουν 2018, 15:01

Nero έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:48
Όπως βλέπουμε ούτε καν ο age έχει κάτι να πει εδώ παρόλα αυτά σκούζει ακατάληπτα. Θα πρέπει να συμπεράνουμε ότι πληρώνεται με τη λέξη λοιπόν
Τις περισσότερες φορές που κάνεις κάποιο πσοτ στην πολτική, για κάποιο ανεξήγητο λόγο, μου 'ρχεται στο μυαλό μια εικόνα του Σταύρου Θεοδωράκη να τρώει κόπρανα επειδή κάποιος του είπε ότι αυτά θα τον βοηθήσουν στην πολιτική του καρριέρα. Δεν ξέρω γιατί.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 26 Ιουν 2018, 15:02

Ιωάννης Ειρηναίος έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:59
Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:56

Βρίσε όσο θέλεις. Εγώ αυτό που λέω είναι η αλήθεια. Δαιμονοποιείς και στοχοποιείς ένα παιδάκι, το οποίο ούτε καν το γνωρίζεις. Το σκεπτικό σου πηγάζει απευθείας απο το σταλινισμό της δεκαετίας του '30.
Από την απλή λογική πηγάζει το σκεπτικό μου. Και στην τελική, από όπου κι αν πηγάζει το σκεπτικό μου, αυτό δεν αναιρεί το ότι η Χ.Α. είναι εγκληματική οργάνωση την οποία υποστηρίζεις. Υποστηρίζεις μια εγκληματική οργάνωση, μην έχεις το θράσος να κάνεις και υποδείξεις.
Δεν πηγάζει απο καμμία απολύτως λογική. Αυτό φαίνεται και απο την εμμονή που έχεις με τα περι "εγκληματικής οργάνωσης".

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6845
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 26 Ιουν 2018, 15:02

Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:54
Uppercut έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:50
Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:47


Τί να με σοκάρει ρε άνθρωπέ μου; Η γλοιώδης προσπάθεια να σώσετε το σύστημά σας δημιουργώντας "θέματα" εκεί που δεν υπάρχουν;
Εμείς κάνουμε γλοιώδη προσπάθεια κι όλα αυτά. Εσύ θα μας πει για το βίντεο και πως εκφράζει τέτοιες ξένες προς εσάς απόψεις;
Τί να σου πω ρε μάστορα; Το ότι το καθεστώς που προωθεί εδαφικό ακροτηριασμό της χώρας διαρέει προσωπικά βίντεο απο την ιδιοτική ζωή κάποιων, τα οποία δεν έχουνε τίποτα το μεμπτό;

Να συμφωνήσω ρε golden ¨οτι αυτό γίνεται για αυτό το λόγο. Για να τον διαπομπεύσουν γιατί τρώνε και γιούχα για το σκοπιανό .

Το θεωρείς εσύ φυσιολογικό να βάζεις το μικρό σου παιδί να φωνάζει ζήτω ο Χίτλερ; Παράνομο δεν είναι αλλά δνε είναι φυσιολογικό .Αυτό σου λένε
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 26 Ιουν 2018, 15:04

hades έγραψε:
26 Ιουν 2018, 15:02
Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:54
Uppercut έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:50


Εμείς κάνουμε γλοιώδη προσπάθεια κι όλα αυτά. Εσύ θα μας πει για το βίντεο και πως εκφράζει τέτοιες ξένες προς εσάς απόψεις;
Τί να σου πω ρε μάστορα; Το ότι το καθεστώς που προωθεί εδαφικό ακροτηριασμό της χώρας διαρέει προσωπικά βίντεο απο την ιδιοτική ζωή κάποιων, τα οποία δεν έχουνε τίποτα το μεμπτό;

Να συμφωνήσω ρε golden ¨οτι αυτό γίνεται για αυτό το λόγο. Για να τον διαπομπεύσουν γιατί τρώνε και γιούχα για το σκοπιανό .

Το θεωρείς εσύ φυσιολογικό να βάζεις το μικρό σου παιδί να φωνάζει ζήτω ο Χίτλερ; Παράνομο δεν είναι αλλά δνε είναι φυσιολογικό .Αυτό σου λένε
Δεν είναι κάτι το αφύσικο. Μπορεί σε κάποιον να μην αρέσει ιδεολογικά αυτό. Αυτό είναι άλλο θέμα. Όχι όμως ότι είναι κάτι το "αφύσικο" μια πολιτική ατάκα (γιατί αυτό είναι και τίποτε παραπάνω).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Golden Age την 26 Ιουν 2018, 15:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16500
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 26 Ιουν 2018, 15:05

Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 15:01
Τις περισσότερες φορές που κάνεις κάποιο πσοτ στην πολτική, για κάποιο ανεξήγητο λόγο, μου 'ρχεται στο μυαλό μια εικόνα του Σταύρου Θεοδωράκη να τρώει κόπρανα επειδή κάποιος του είπε ότι αυτά θα τον βοηθήσουν στην πολιτική του καρριέρα. Δεν ξέρω γιατί.
Γιατί είσαι κοπρολάγνος ίσως; Αλλά ξέρω τι κάνεις πονηρε eπάλληλε. Αρχισες τις προσωπικες επιθεσεις για να κλειδώσει το νήμα. Χάνεις την ψυχραιμία σου....ναζιστάκο.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 26 Ιουν 2018, 15:06

Yochanan έγραψε:
26 Ιουν 2018, 15:05
Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 15:01
Τις περισσότερες φορές που κάνεις κάποιο πσοτ στην πολτική, για κάποιο ανεξήγητο λόγο, μου 'ρχεται στο μυαλό μια εικόνα του Σταύρου Θεοδωράκη να τρώει κόπρανα επειδή κάποιος του είπε ότι αυτά θα τον βοηθήσουν στην πολιτική του καρριέρα. Δεν ξέρω γιατί.
Γιατί είσαι κοπρολάγνος ίσως; Αλλά ξέρω τι κάνεις πονηρε eπάλληλε. Αρχισες τις προσωπικες επιθεσεις για να κλειδώσει το νήμα. Χάνεις την ψυχραιμία σου....ναζιστάκο.
Ο έταιρος "Nero". Όχι μόνο δεν έκανα προσωπική επίθεση, αλλά απάντησα σε προσωπική επίθεση με πολιτικό σχόλιο. Αλλά τέτοιοι είστε, τέτοια θα λέτε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Golden Age την 26 Ιουν 2018, 15:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Nero

Re: "Κάνε μου heil hitler"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 26 Ιουν 2018, 15:07

Golden Age έγραψε:
26 Ιουν 2018, 15:01
Nero έγραψε:
26 Ιουν 2018, 14:48
Όπως βλέπουμε ούτε καν ο age έχει κάτι να πει εδώ παρόλα αυτά σκούζει ακατάληπτα. Θα πρέπει να συμπεράνουμε ότι πληρώνεται με τη λέξη λοιπόν
Τις περισσότερες φορές που κάνεις κάποιο πσοτ στην πολτική, για κάποιο ανεξήγητο λόγο, μου 'ρχεται στο μυαλό μια εικόνα του Σταύρου Θεοδωράκη να τρώει κόπρανα επειδή κάποιος του είπε ότι αυτά θα τον βοηθήσουν στην πολιτική του καρριέρα. Δεν ξέρω γιατί.
to the point και τίμιο. Καθίκι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών