Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10410
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 20 Ιουν 2020, 17:10

Σταθαρας έγραψε:
20 Ιουν 2020, 17:01
Θελω να πω ο γκαλης ειναι Ελληνας και εμαθε αμερικη ο Γιαννης νιγβριανος και εμαθε Ελλαδα. Αυτο που εχει σημασια ειναι οτι ολη βγενουν κςρδισμςνη δε θα σωσει τη χωρα ενας μπασκεμπολιστας.
Αυτό είναι το βασικό για μένα, ότι ο Γιάννης έμαθε μπάσκετ στην Ελλάδα και είναι διαφήμιση για τις ελληνικές ακαδημίες. Τι είναι εθνικά χέστηκα, ας είναι βεδουίνος. Αλλά μπάσκετ έμαθε στην Ελλάδα και φαίνεται ακόμα και σήμερα. Έχει το σπαστικό στρατιωτικοποιημένο του έλληνα προπονητή, ότι αν πας αριστερά θα πας με το αριστερό χέρι, θα ξεκινήσεις το μπάσιμο με το αριστερό πόδι και θα τελειώσεις με αριστερό λέϊ απ. Αν έχεις ανοιχτό παίχτη θα του δώσεις τη μπάλα, τέλος, δεν παει να είσαι 8 φορές καλύτερος, πριν σουτάρεις θα γυρίσεις τη μπάλα 2-3 φορές κλπ. Αυτά είναι κάργα έλληνας προπονητής δεκαετίας 80.

Ο Γκάλης μπασκετικά έφερε στην Ελλάδα πράγματα που δεν είχαν καμμία σχέση με Ελληνικό μπάσκετ τότε και εξακολουθούν να μην έχουν σήμερα. Μόνο μαύροι στην Αμερική κάνουν τέτοια πράγματα που έκανε.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9792
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 20 Ιουν 2020, 17:14

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Ιουν 2020, 17:05
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
20 Ιουν 2020, 16:44
omg kai 3 lol έγραψε:
20 Ιουν 2020, 16:19



αν οι γονεις του ειχαν μεταναστευσει στη Ισπανια θα λεγοταν "spanish freak" so what?

οπως ξαναειπα ο ανθρωπος προσκολλαται βασανιζοντας τη νοημοσυνη του και τη ψυχη του σε ανουσια πραγματα ή αν θες δε δινει ισοποσα το ιδιο βαρος σε αλλες εκφανσεις της ζωης γυρω του (σα το ναρκισσο που κοιταζεται ολη την ωρα στο καθρεφτη) καταληγοντας σε αυτοκαταστροφικες τασεις
Ο ναρκισσισμός είναι χαρακτηριστικό των διασημοτήτων που έχουν λάβει το μήνυμα ότι τα χρήματα είναι η υπέρτατη ένδειξη αναγνώρισης. Χωρίς να έχουν κάνει τίποτα αξιομνημόνευτο ή χρήσιμο έξω από το να είναι μέρος ενός εθιστικού ναρκωτικού που επιβάλλεται στις μάζες από το σύστημα. Πιστεύουν ότι πρέπει να ενδιαφερθούμε για τις ανησυχίες τους. Πιστεύουν ότι η γνώμη τους μετράει.
Μιλάμε για ανθρώπους απαίδευτους χωρίς πραγματική βαρύτητα έξω από ένα γήπεδο ή ένα πλατό. Έτσι ξεκινάει ο εκφυλισμός της διανόησης. Έτσι δημιουργείται ένα ανακόλουθο και ασυνεπές μοντέλο ρηχής φιλοσοφίας.
Συμφωνώ. Προσωπικώς πάντως, δεν νομίζω ότι ο Αντενοκούμπο έχει τέτοιες ναρκισσιστικές εξάρσεις ανεξαρτήτως αν το αθλητικό του μέγεθος απέκτησε διεθνή αναγνωρισιμότητα. Απλώς απαντά στις συνεντεύξεις, προσπαθώντας -και σωστά- να κρατήσει τις ισορροπίες. Δεν πουλάει πολιτικαλικορεκτισμό για να είναι είναι τρέντυ, απλώς έχει πλήρη επίγνωση των ισορροπιών που πρέπει να κρατήσει ως επαγγελματίας. Και πολύ καλά κάνει. Γενικώς, πιστεύω ότι είναι σεμνός άνθρωπος με απολύτως υγιές σκεπτικό.
Μακάρι οι περισσότεροι διάσημοι σε γενικό επίπεδο και οι Έλληνες σελέμπριτις σε πιο στενό, να έμοιαζαν στον Αντενοκούμπο.
Όχι δεν συμφωνείς. Για εμένα δεν έχει σημασία τι λέει ο Ατεντοκούμπο γιατί η γνώμη του δεν έχει κύρος. Μου είναι αδιάφορο πως αυτοπροσδιορίζεται είτε το κάνει στα πλαίσια κάποιας επαγγελματικής διαχείρησης είτε αυθόρμητα. Πιστεύω στην πραγματικότητα ότι είναι πιόνι ενός διαστροφικού συστήματος.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9647
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 20 Ιουν 2020, 17:17

:lol:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4538
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 20 Ιουν 2020, 17:20

Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:28
Σενέκας έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:27
Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:25
Ποιο ακριβως ειναι το φεικ νιους; Οτι δηλωνει Αφρικανος και οτι στο σπιτι του δεν υπηρχε τιποτε που να θυμιζει Ελλαδα;
Ναι, ακριβώς αυτά
“I grew up in a Nigerian home,” Antetokounmpo said. “Obviously, I was born in Greece and went to school in Greece. But at the end of the day when I go home, there is no Greek culture. It’s straight-up Nigerian culture. It’s about discipline, it’s about respecting your elders, having morals.”
Το obviously δεν σημαίνει δυστυχώς.
Πιθηκα μου μην σ' αγχώνει
Το μαύρο το τρομπονι




Εικόνα
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10360
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 20 Ιουν 2020, 17:21

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
20 Ιουν 2020, 17:14
Πιστεύω στην πραγματικότητα ότι είναι πιόνι ενός διαστροφικού συστήματος.
σε ποιο σύστημα αναφέρεσαι; στο πάσα στον ψηλό;
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9792
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 20 Ιουν 2020, 17:26

Ενός συστήματος που προωθεί την ελαφρότητα. Την απουσία πνεύματος, κριτικής σκέψης, μεγάλων στιγμών. Ένα ατέρμονο τίποτα.

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10360
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 20 Ιουν 2020, 17:30

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
20 Ιουν 2020, 17:26
Ενός συστήματος που προωθεί την ελαφρότητα. Την απουσία πνεύματος, κριτικής σκέψης, μεγάλων στιγμών. Ένα ατέρμονο τίποτα.
εντάξει, δεν τα ξέρω τόσο καλά, έχει εξελιχθεί και το παιχνίδι. Εμείς παλιά παίζαμε γιούρια κι όποιον πάρει ο Χάρος και ο ψηλός για ρημπάουντ
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27284
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 20 Ιουν 2020, 17:30

Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 13:55
Δυσκολα τα πραγματα μπατριωτες..

https://inklook.com/2470/amp/?fbclid=Iw ... FdP6jU0Qps
(1) Αντετοκούνμπο: Δεν ειμαι Έλληνας, δεν είμαι ο «Greek Freak», είμαι Αφρικανός και δεν έχω καμία σχέση με την Ελλάδα!

Συνέντευξη στον δημοσιογράφο Μαρκ Τζέι Σπίαρνς και στην ιστοσελίδα των ΗΠΑ theundefeated.com, που ανήκει στο ESPN, παραχώρησε ο Αντετοκούνμπο, αναφέροντας τις αφρικανικές ρίζες του και την καταγωγή του από τη Νιγηρία. «Προφανώς πολλοί δεν γνωρίζουν από πού κατάγομαι. Πολλοί άνθρωποι πιστεύουν ότι η μητέρα μου ή ο πατέρας μου προέρχονται από την Ελλάδα, όμως όχι. Οι δύο γονείς μου είναι μαύροι. Και οι δύο γονείς μου κατάγονται από τη Νιγηρία», ανέφερε ο Αντετοκούνμπο.

[sociallocker id=”2548″] «Ο Τσαρλς και η Βερόνικα Αντετοκούνμπο μετακόμισαν από το Λάγκος στην Ελλάδα το 1991 με την ελπίδα για ένα καλύτερο μέλλον για τον εαυτό τους και την οικογένειά τους και αγωνίστηκαν για να βρουν δουλειά. Ο μεγαλύτερος γιος τους, Φράνσις, έμεινε πίσω στο Λάγκος για να μεγαλώσει με τους παππούδες του. Ο Τσαρλς Αντετοκούνμπο εργάστηκε ως βοηθός σε διάφορες χειρωνακτικές εργασίες και η γυναίκα του, Βερόνικα, φρόντιζε παιδιά, για να ζήσουν την οικογένειά τους, η οποία ήταν η μόνη μαύρη στην περιοχή, σύμφωνα με τους New York Times.

Οι Αντετοκούνμπο έχουν ακόμη τέσσερις γιους, που γεννήθηκαν στην Ελλάδα, συμπεριλαμβανομένου του Γιάννη, στις 6 Δεκεμβρίου 1994», σημειώνει η ιστοσελίδα. «Δεν υπήρχε ελληνική κουλτούρα στο σπίτι μου» «Ο Γιάννης μεγάλωσε με την ελληνική κουλτούρα, μαθαίνοντας τη γλώσσα, πηγαίνοντας στο σχολείο και τελικά άρχισε να παίζει μπάσκετ στην ηλικία των 7 ετών. Αλλά όταν ήταν σπίτι με την οικογένειά του, μάθαινε να ζει με τον νιγηριανό τρόπο», προσθέτει.

«Μεγάλωσα σε ένα σπίτι νιγηριανό», είπε ο Αντετοκούνμπο.
«(2) Δυστυχώς γεννήθηκα στην Ελλάδα και πήγα στο σχολείο στην Ελλάδα. Στο τέλος της ημέρας όμως, όταν πήγαινα σπίτι, δεν υπήρχε ελληνική κουλτούρα και τίποτα που να θυμίζει Ελλάδα.


Η Βερόνικα Αντετοκούνμπο μιλούσε στους γιους της στη νιγηριανή γλώσσα του Igbo, η οποία είναι μία από τις τέσσερις επίσημες νιγηριανές γλώσσες και ομιλείται από περίπου 18 εκατομμύρια άτομα στη Νιγηρία και την Ισημερινή Γουινέα, σύμφωνα με αρκετές ιστοσελίδες και είχαν μόνο την Αφρικάνικη κουλτούρα.[/sociallocker]
(1) Giannis Antetokounmpo says he is not just “The Greek Freak.” “A lot of people think my mom or my dad are from Greece, but no. Both of my parents are black. Both of my parents are Nigerian.”

(2) “I grew up in a Nigerian home,” Antetokounmpo said. “Obviously, I was born in Greece and went to school in Greece. But at the end of the day when I go home, there is no Greek culture. It’s straight-up Nigerian culture. It’s about discipline, it’s about respecting your elders, having morals.”

https://theundefeated.com/features/buck ... ian-roots/

To Obviously "μεταφράστηκε" σε Δυστυχώς.

Έτσι ο Νάνδρος ξεκ .... ιάζει τους φανατικούς μισ/ανθέλληνες, ΗΟΑΞάκηδες και FAKEατζήδες, που ολημερίς κι ολονυκτίς ασχολούνται με το πώς θα προσβάλουν την χώρα που γεννήθηκαν και τον λαό της.

Αυτόν που έγραψε αυτό:
Προπαγανδιστής του Ισλάμ έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 23:53
Γι'αυτο σου λέω ότι δεν δικαιούστε τίποτε καλύτερο από το να γεμίσει η χώρα μαύρους από την Αφρική και μεσανατολίτες. Αυτή η φάρα μόνο έτσι στρώνει.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9792
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 20 Ιουν 2020, 17:30

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
20 Ιουν 2020, 17:30
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
20 Ιουν 2020, 17:26
Ενός συστήματος που προωθεί την ελαφρότητα. Την απουσία πνεύματος, κριτικής σκέψης, μεγάλων στιγμών. Ένα ατέρμονο τίποτα.
εντάξει, δεν τα ξέρω τόσο καλά, έχει εξελιχθεί και το παιχνίδι. Εμείς παλιά παίζαμε γιούρια κι όποιον πάρει ο Χάρος και ο ψηλός για ρημπάουντ
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27284
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 20 Ιουν 2020, 17:41

Ηράκλειτος έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:30
Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 13:55
Αντετοκούνμπο: Δεν ειμαι Έλληνας, δεν είμαι ο «Greek Freak», είμαι Αφρικανός και δεν έχω καμία σχέση με την Ελλάδα!
5. Στο τρίτο ψέμα πέφτει ban.
To τρίτο ψέμα ήδη υπάρχει. :g030:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27284
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 20 Ιουν 2020, 17:42

Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:32
elchav έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:30
Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:29


Ποιο ειναι το παραποιημενο; Το "δυστυχως; Αυτο κανει ολο0 το κειμενο φεικ νιους; Πολλοι χρησιμοποιουνε ελευθερη μεταφραση στα κειμενα..
Δε λέγεται ελεύθερη μετάφραση , η προσθήκη λέξεων που αλλάζουν νοηματικά τις προτασεις, αγράμματε
Μαθε πρωτα τι ειναι ελευθερη μεταφραση και μετα τα ξαναλεμε αμορφωτε.
Δεν ντρέπεσαι καθόλου έτσι;
Σε πληρώνουν καλά;
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 20 Ιουν 2020, 17:45

Nandros έγραψε:
20 Ιουν 2020, 17:30


Αυτόν που έγραψε αυτό:
Προπαγανδιστής του Ισλάμ έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 23:53
Γι'αυτο σου λέω ότι δεν δικαιούστε τίποτε καλύτερο από το να γεμίσει η χώρα μαύρους από την Αφρική και μεσανατολίτες. Αυτή η φάρα μόνο έτσι στρώνει.
Αυτή είναι η πιο ρατσιστική δήλωση που έχει γραφτεί ποτέ σε αυτό το φόρουμ. Ο πίθηκας είναι ο μεγαλύτερος ρατσιστής.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27284
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 20 Ιουν 2020, 17:48

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:32
Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:30
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:27

Τελικά δεν ενσωματώνονται οι μετανάστες;
Για την Ελλαδα τα ειπε ο Δημας...Οσο δεν τον γνωριζανε οι ΕΛ, τον θεωρουσανε "Αλβανο", μετα που εγινε διασημος και εφερε μεταλλια, εγινε Ελληναρας..
Όποτε αφού δεν ενσωματώνεται ούτε ο Δημας, που είναι και Έλληνας, τι μας τσαμπουνάς για την μελλοντική ενσωμάτωση εκατομμυρίων Πακιστανών;
Να ποιος είναι ο απώτερος σκοπός του:
Προπαγανδιστής του Ισλάμ έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 23:53
Γι'αυτο σου λέω ότι δεν δικαιούστε τίποτε καλύτερο από το να γεμίσει η χώρα μαύρους από την Αφρική και μεσανατολίτες. Αυτή η φάρα μόνο έτσι στρώνει.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27284
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 20 Ιουν 2020, 17:51

Δημοκράτης έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:37
Λοιπόν έχουμε έναν μαύρο που πήγε σχολείο τζάμπα στην Ελλάδα, του έδωσε ιθαγένεια ο ίδιος ο πρωθυπουργός της χώρας για να έχει την ευκαιρία να παίξει στο NBA, τα μίντια του έκαναν Μπραντ το greek freak, τα αδέλφια του παίζουμε νλμε μέσο αυτόν στην εθνική και δηλώνει ότι δυστυχώς γεννήθηκε στην Ελλάδα και όχι στην αφρικη
Τι συμπέρασμα βγάζουμε από όλο αυτό;
Το δυστυχώς δεν υπάρχει, είναι αλητεία του ΟΡ
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27284
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Αντετοκούνμπο: οι γονείς μου είναι από Νιγηρια όχι την Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 20 Ιουν 2020, 17:53

Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:40
elchav έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:38
Northern Spirit έγραψε:
20 Ιουν 2020, 14:34


Οι "αλοι" ειναι μερικοι τενεκεδες που βλεπουνε το δεντρο και χανουνε το δασος..Ειναι γραμμενοι εδω και καιρο καταλληλως τουβλο.
Οι άλλοι αμόρφωτε ανορθόγραφε είναι το 95% των σχολιαστών του νήματος και γενικά του πχορουμ.

Εις εξ'αυτών και συντονιστής που σου κάνει παρατήρηση

Μείωσε τα κόμπλεξ σου με τους Ελ, δε φταίνε αυτοί που είσαι κλεισμένος στο Γιουκέι ενώ αράζουν παραλία
Oι αλλοι ειναι 5-6 παπαρες κοπομπλεξικοι μερικοι φιλαρακια σου που μπαινουνε συνη8θως να κανουνε φθηνα σχολιακια και ψευτοειρωνιουλες. Σορυ αλλα δεν εκπροσωπειτε κανεναν εκτος απο την μουρη σας.
Και συ είσαι αποδεδειγμένα ξεφωνημένος και καρακραγμένος προπαγανδιστής του ισλάμ και πετσετοκεφαλολάγνος.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών