Διάλογοι με μια πρώην μου

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 28 Ιουν 2020, 19:18

Γιάννης έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:12
Naida έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:04
Εντάξει χαλαρώστε λίγο 5-6 διαλόγους έβαλε που ειχε με τη σχέση του στα πλαίσια του πειραγματος πάνω στη συζήτηση. Οκ φαίνεται να είναι ολίγον απότομος αλλα λογικά οι κοπελες που είναι μαζι του γουστάρουν αυτό το στιλ. τα θέλει ο κώλος τους.
Fixed.
Μα δεν ξέρετε πως είναι γενικά στις σχέσεις του, τι δίνει, τι ζητάει κτλ κτλ το είπε τόσες φορές οτι μας παραθέτει κομμάτια από διαλόγους που βρίσκει χιουμοριστικούς. Εμένα ο Χελης μου θυμίζει λίγο τον Σέλντον ο οποίος ήταν αξιαγάπητος :g030:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41189
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 28 Ιουν 2020, 23:32

Naida έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:04
Εντάξει χαλαρώστε λίγο 5-6 διαλόγους έβαλε που ειχε με τη σχέση του στα πλαίσια του πειραγματος πάνω στη συζήτηση. Οκ φαίνεται να είναι ολίγον απότομος αλλα λογικά οι κοπελες που είναι μαζι του γουστάρουν αυτό το στιλ.
Το γουστάρουν, αλλιώς δεν θα ήταν μαζί μου. Είναι έτσι το στυλ μου, όντως. Στο φόρουμ είμαι συγκρατημένος.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41189
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 28 Ιουν 2020, 23:42

Ερμής έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:15
omg kai 3 lol έγραψε:
28 Ιουν 2020, 18:57
Ερμής έγραψε:
28 Ιουν 2020, 13:29


Το ότι οι περισσότερες σχέσεις σου ήταν έτσι δε σε τιμά καθόλου όμως


ειναι σα να λες στον Ταμτακο οτι ντυνεται λιγο κιτς
Εύστοχη παρομοίωση και με το πρώτο ποστ του ΟΡ
Έχεις χάσει τελείως το δάσος με το πρώτο ποστ. Το ζήτημα εκεί δεν ήταν ότι η μπλούζα ήταν κιτς ή αταίριαστη, αλλά ότι την είχα φορέσει πρόσφατα με την ίδια παρέα και δεν έπρεπε να με περνάνε για «καημένο» που δεν έχει λεφτά να πάρει άλλες μπλούζες. Πρώτα απ' όλα, έτσι σκέφτονται μόνο οι γυναίκες. Αλλά και που σκέφτονται έτσι, στ' αρχίδια μου. Δεν θα ρυθμίζω την ζωή μου με βάση τι παράλογες και μανταμσουσουδικές σκέψεις κάνει ο καθένας. Η μπλούζα ήταν μια ωραιότατη Burton.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 29 Ιουν 2020, 00:03

Πρωην:Το ψυγειο εχει αδειασει μα καλα δεν το ειδες να πας να ψωνισεις;
Αριστος:Δεν φταιω εγω δεν εβγαλε εγκαιρα ανακοινωση ο ΠΟΥ οτι αδειασε
Πρωην:Kαλα βγαζω ανακοινωση εγω.Πανε παρε υλικα απο το μαρκετ θελω να κανω παπια πεκινου με κινεζικο λαχανο
Αριστος:Δεν πας καλα.Οι Κινεζοι εφτιαξαν στα εργαστηρια τους ιο και θα τον μεταδωσουν σε ολο τον κοσμο με τα προιοντα τους.Δεν αγοραζουμε τετοιες μαλακιες.Εν τω μεταξυ τι φαση τι σε επιασε και θες τωρα τετοιο φαγητο ξαφνικα;
Πρωην:Εχω καθυστερηση και λιγουρες.Ρε λες να ειμαι εγκυος;
Αριστος.Αποκλειεται ειμαι 65 χρονων και εχασα τον εναν ορχι στο Συνταγμα απο μολοτωφ που πεταξε κατα λαθος συντροφος αγανακτισμενος της κατω πλατειας.
Πρωην:Δικιο εχεις.Να σου πω και κατι δυσαρεστο.Ο γιατρος μου ειπε οτι εχω κονδυλωματα και οτι σιγουρα θα εχεις κολλησει και εσυ.Ισως χασεις και τον αλλο σου ορχι
Αριστος: O Mοντιε με κατεστρεψες μα καλα δεν προσεχεις καθολου;
Πρωην:Βασικα ηθελα παλαιοτερα να κανω το εμβολιο αλλα διαβασα ενα αρθρο σου για τα εμβολια του Μπιλ Γκειτς στην Ινδια και δεν το κανα.Καλα δεν εκανα;
Αριστος:Καλα εκανες.Μπορει να χασω και τον δευτερο ορχι αλλα δικαιωθηκα
Πρωην:Eχω γινει 21 χρονων.Πρεπει να παρω σοβαρες αποφασεις για την ζωη μου.Πρεπει να μιλησουμε για το μελλον μας
Αριστος.Ποιο μελλον μας;Ανα πασα στιγμη πορει να γινουμε καπνος.Ενα μπαμ στο Ακουγιου,μια οργανωμενη προβοκατσια τωβ μεταναστων στην χωρα μας, η πεινα και οι θανατοι που θα φερει το λοκνταουν για ποιο μελλον μιλας δεν υπαρχει μελλον.Τι ειμαστε;Ενα πουφ ειμαστε.Ας απολαυσουμε το παρων
Πρωην:Μηπως με αποφευγεις;Δεσμευσου τουλαχιστον για το παρων
Αριστος.Οκ.Βλεπεις αυτα τα ζαρια;Αν φερω εξαρες δεν θα μου ξαναμιλησεις για δεσμευση.Αν φερω οτιδηποτε αλλο τοτε ναι θα δεσμευτω.Παει το στοιχημα;
Πρωην:Παει
Αριστος:(η πρωην δεν ξερει οτι ο Αριστος αυθυποβαλει το ζαρι) Εξαρες.Ρουφα το τρομπονι σου και ασε με ησυχο
Πρωην:Oκ.Αυριο θα πας δουλεια;
Aριστος:Oχι φυσικα:Ανηκω στς ευπαθεις ομαδες και συμφωνα με το σχεδιο μου θα ειμαι σε πολυμηνη καραντινα.Θα δουλευεις ομως εσυ για να αποκτησουμε ανοσια αγελης και θα μου φερνεις την εισπραξη
Πρωην:Oκ θα το κανω γιατι θελω να ειμαστε μαζι
Αριστος.Μα δεν θα ειμαστε μαζι.Θα αφηνεις τον μισθο σου στην πορτα θα τον απολυμαινω και θα το παιρνω.Εσυ θα μενεις αλλου γιατι συμφωνα με το σχεδιο μου οι νεοι δεν πρεπει να εχουν επαφες με τις ευπαθεις ομαδες
Πρωην.Ρε αντε γαμησου ψεκασμενε παω στον Γιαννοπουλο να βγαλω γουστα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ την 29 Ιουν 2020, 00:06, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Χρυσολωράς
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: 11 Ιουν 2020, 22:04

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χρυσολωράς » 29 Ιουν 2020, 00:03

Απ' τα ποιήματα καλύτεροι οι διάλογοι.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Ιουν 2020, 00:14

hellegennes έγραψε:
28 Ιουν 2020, 23:32
Naida έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:04
Εντάξει χαλαρώστε λίγο 5-6 διαλόγους έβαλε που ειχε με τη σχέση του στα πλαίσια του πειραγματος πάνω στη συζήτηση. Οκ φαίνεται να είναι ολίγον απότομος αλλα λογικά οι κοπελες που είναι μαζι του γουστάρουν αυτό το στιλ.
Το γουστάρουν, αλλιώς δεν θα ήταν μαζί μου. Είναι έτσι το στυλ μου, όντως. Στο φόρουμ είμαι συγκρατημένος.
Εγω το καταλαβαίνω τι λες :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15590
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 29 Ιουν 2020, 00:20

Naida έγραψε:
29 Ιουν 2020, 00:14
hellegennes έγραψε:
28 Ιουν 2020, 23:32
Naida έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:04
Εντάξει χαλαρώστε λίγο 5-6 διαλόγους έβαλε που ειχε με τη σχέση του στα πλαίσια του πειραγματος πάνω στη συζήτηση. Οκ φαίνεται να είναι ολίγον απότομος αλλα λογικά οι κοπελες που είναι μαζι του γουστάρουν αυτό το στιλ.
Το γουστάρουν, αλλιώς δεν θα ήταν μαζί μου. Είναι έτσι το στυλ μου, όντως. Στο φόρουμ είμαι συγκρατημένος.
Εγω το καταλαβαίνω τι λες :D
Εικόνα
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Ιουν 2020, 00:22

Σενέκας έγραψε:
29 Ιουν 2020, 00:20


Εικόνα
:smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5875
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 29 Ιουν 2020, 00:29

hellegennes έγραψε:
28 Ιουν 2020, 23:42
Ερμής έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:15
omg kai 3 lol έγραψε:
28 Ιουν 2020, 18:57




ειναι σα να λες στον Ταμτακο οτι ντυνεται λιγο κιτς
Εύστοχη παρομοίωση και με το πρώτο ποστ του ΟΡ
Έχεις χάσει τελείως το δάσος με το πρώτο ποστ. Το ζήτημα εκεί δεν ήταν ότι η μπλούζα ήταν κιτς ή αταίριαστη, αλλά ότι την είχα φορέσει πρόσφατα με την ίδια παρέα και δεν έπρεπε να με περνάνε για «καημένο» που δεν έχει λεφτά να πάρει άλλες μπλούζες. Πρώτα απ' όλα, έτσι σκέφτονται μόνο οι γυναίκες. Αλλά και που σκέφτονται έτσι, στ' αρχίδια μου. Δεν θα ρυθμίζω την ζωή μου με βάση τι παράλογες και μανταμσουσουδικές σκέψεις κάνει ο καθένας. Η μπλούζα ήταν μια ωραιότατη Burton.


εκτος απο εκφυλοφατσα εισαι και μεγαλη προστυχαντζα,

ο χρηστης ναιδας παιζει και να εκσπερματισε μαυτα που γραφεις

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Ιουν 2020, 00:36

omg kai 3 lol έγραψε:
29 Ιουν 2020, 00:29
hellegennes έγραψε:
28 Ιουν 2020, 23:42
Ερμής έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:15


Εύστοχη παρομοίωση και με το πρώτο ποστ του ΟΡ
Έχεις χάσει τελείως το δάσος με το πρώτο ποστ. Το ζήτημα εκεί δεν ήταν ότι η μπλούζα ήταν κιτς ή αταίριαστη, αλλά ότι την είχα φορέσει πρόσφατα με την ίδια παρέα και δεν έπρεπε να με περνάνε για «καημένο» που δεν έχει λεφτά να πάρει άλλες μπλούζες. Πρώτα απ' όλα, έτσι σκέφτονται μόνο οι γυναίκες. Αλλά και που σκέφτονται έτσι, στ' αρχίδια μου. Δεν θα ρυθμίζω την ζωή μου με βάση τι παράλογες και μανταμσουσουδικές σκέψεις κάνει ο καθένας. Η μπλούζα ήταν μια ωραιότατη Burton.


εκτος απο εκφυλοφατσα εισαι και μεγαλη προστυχαντζα,

ο χρηστης ναιδας παιζει και να εκσπερματισε μαυτα που γραφεις
Εχμ κοριτσάκι είμαι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20384
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 29 Ιουν 2020, 00:48

Γενικά Χέλη μου, εφόσον τις βαριέσαι ξεκάθαρα τις γκόμενες, πάρτο απόφαση και βρες μια κοντά στο στυλ που ψάχνεις, να ξεμπερδεύεις, αλλιώς κάτσε μόνος. Οι συζητήσεις που περιγράφεις πραγματικά είναι energy drain.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41189
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Ιουν 2020, 01:06

Cecily Anne έγραψε:
29 Ιουν 2020, 00:48
Γενικά Χέλη μου, εφόσον τις βαριέσαι ξεκάθαρα τις γκόμενες, πάρτο απόφαση και βρες μια κοντά στο στυλ που ψάχνεις, να ξεμπερδεύεις, αλλιώς κάτσε μόνος. Οι συζητήσεις που περιγράφεις πραγματικά είναι energy drain.
Γι' αυτές μπορεί, για μένα όχι. Ποιος είπε ότι βαριέμαι τις γκόμενες; Δηλαδή υπάρχουν πράγματα που βαριέμαι, όπως κάθε άντρας βαριέται κάποια πράγματα στις γυναίκες και το αντίστοιχο συμβαίνει και με τις γυναίκες: υπάρχουν πράγματα που κάνουμε και βαριούνται. Άλλοι βλέπουν μπάλα, άλλοι παίζουν παιχνίδια, άλλοι βλέπουν μπάλα και μετά παίζουν παιχνίδια, άλλοι είναι επιστημονέρντουλες, άλλοι είναι μηχανονέρντουλες και τα λοιπά. Ε, υπάρχουν πράγματα που τα βαριέσαι αλλά δεν σε ενοχλούν και τόσο, πράγματα που σε ενοχλούν αλλά συμβιβάζεσαι και πράγματα που σε ενοχλούν και δεν τα ανέχεσαι. Εγώ μέχρι στιγμής αφηγούμαι διαλόγους που έχουν να κάνουν κυρίως με την πρώτη κατάσταση.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 29 Ιουν 2020, 01:13

omg kai 3 lol έγραψε:
29 Ιουν 2020, 00:29
hellegennes έγραψε:
28 Ιουν 2020, 23:42
Ερμής έγραψε:
28 Ιουν 2020, 19:15


Εύστοχη παρομοίωση και με το πρώτο ποστ του ΟΡ
Έχεις χάσει τελείως το δάσος με το πρώτο ποστ. Το ζήτημα εκεί δεν ήταν ότι η μπλούζα ήταν κιτς ή αταίριαστη, αλλά ότι την είχα φορέσει πρόσφατα με την ίδια παρέα και δεν έπρεπε να με περνάνε για «καημένο» που δεν έχει λεφτά να πάρει άλλες μπλούζες. Πρώτα απ' όλα, έτσι σκέφτονται μόνο οι γυναίκες. Αλλά και που σκέφτονται έτσι, στ' αρχίδια μου. Δεν θα ρυθμίζω την ζωή μου με βάση τι παράλογες και μανταμσουσουδικές σκέψεις κάνει ο καθένας. Η μπλούζα ήταν μια ωραιότατη Burton.


εκτος απο εκφυλοφατσα εισαι και μεγαλη προστυχαντζα,

ο χρηστης ναιδας παιζει και να εκσπερματισε μαυτα που γραφεις
That escalated quickly. :o
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Ιουν 2020, 01:25

Gherschaagk έγραψε:
29 Ιουν 2020, 01:13
omg kai 3 lol έγραψε:
29 Ιουν 2020, 00:29
hellegennes έγραψε:
28 Ιουν 2020, 23:42


Έχεις χάσει τελείως το δάσος με το πρώτο ποστ. Το ζήτημα εκεί δεν ήταν ότι η μπλούζα ήταν κιτς ή αταίριαστη, αλλά ότι την είχα φορέσει πρόσφατα με την ίδια παρέα και δεν έπρεπε να με περνάνε για «καημένο» που δεν έχει λεφτά να πάρει άλλες μπλούζες. Πρώτα απ' όλα, έτσι σκέφτονται μόνο οι γυναίκες. Αλλά και που σκέφτονται έτσι, στ' αρχίδια μου. Δεν θα ρυθμίζω την ζωή μου με βάση τι παράλογες και μανταμσουσουδικές σκέψεις κάνει ο καθένας. Η μπλούζα ήταν μια ωραιότατη Burton.


εκτος απο εκφυλοφατσα εισαι και μεγαλη προστυχαντζα,

ο χρηστης ναιδας παιζει και να εκσπερματισε μαυτα που γραφεις
That escalated quickly. :o

Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Διάλογοι με μια πρώην μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 29 Ιουν 2020, 01:34

Naida έγραψε:
29 Ιουν 2020, 01:25
Gherschaagk έγραψε:
29 Ιουν 2020, 01:13
omg kai 3 lol έγραψε:
29 Ιουν 2020, 00:29




εκτος απο εκφυλοφατσα εισαι και μεγαλη προστυχαντζα,

ο χρηστης ναιδας παιζει και να εκσπερματισε μαυτα που γραφεις
That escalated quickly. :o

Εικόνα
Περίμενε λίγο. Μπορεί σύμφωνα με τον χρήστη ομγ και 3 λολ να είμαι κι εγώ χρήστης. Μπορεί να υπάρχουν μόνο χρήστες στο δικό του πχορουμ. Αν ισχύει, δεν θα ξαναξυρίσω το μούσι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών