Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3969
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 30 Δεκ 2020, 13:43

Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:39
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:37
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:34


Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για ενήλικο που έχει ερωτική επαφή με ανήλικη, πράγμα που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ και πάει για αποπλάνηση ανηλίκου; Νιώθεις; Τί δεν καταλαβαίνεις;
Ότι ο νόμος προβλέπει τα 15 ως όριο και έχει χιλιοαναφερθεί το κατανοείς;
Τι θα πεί όριο; Θεωρείται 15 χρονών από την νομοθεσία ως ανήλικη και πάει για αποπλάνηση, ΝΑΙ ή ΟΧΙ;
Έχει αλλάξει ο νόμος και πλέον η ηλικία της συναίνεσης έχει μειωθεί στα 15.

Μάντεψε τι έχει αυξηθεί. Ναι, κονδυλώματα και λοιπά ΣΜΝ, κατηγορίες για βιασμούς και πορνογραφικό υλικό αβέρτα στο διαδίκτυο, μαζί με τις εκτρώσεις. Ωραίο μιξ.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 13:44

Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:39
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:37
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:34


Άνθρωπέ μου καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για ενήλικο που έχει ερωτική επαφή με ανήλικη, πράγμα που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ και πάει για αποπλάνηση ανηλίκου; Νιώθεις; Τί δεν καταλαβαίνεις;
Ότι ο νόμος προβλέπει τα 15 ως όριο και έχει χιλιοαναφερθεί το κατανοείς;
Τι θα πεί όριο; Θεωρείται 15 χρονών από την νομοθεσία ως ανήλικη και πάει για αποπλάνηση, ΝΑΙ ή ΟΧΙ;
ΟΧΙ
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20357
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Δεκ 2020, 13:46

stella έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:43
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:39
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:37


Ότι ο νόμος προβλέπει τα 15 ως όριο και έχει χιλιοαναφερθεί το κατανοείς;
Τι θα πεί όριο; Θεωρείται 15 χρονών από την νομοθεσία ως ανήλικη και πάει για αποπλάνηση, ΝΑΙ ή ΟΧΙ;
Έχει αλλάξει ο νόμος και πλέον η ηλικία της συναίνεσης έχει μειωθεί στα 15.

Μάντεψε τι έχει αυξηθεί. Ναι, κονδυλώματα και λοιπά ΣΜΝ, κατηγορίες για βιασμούς και πορνογραφικό υλικό αβέρτα στο διαδίκτυο, μαζί με τις εκτρώσεις. Ωραίο μιξ.
Από 15 και κάτω έως 10 έτη κάθειρξη. Μόνο αν και οι 2 είναι ανήλικοι και δεν έχουν διαφορά έως τρία έτη δεν τιμωρείται.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 13:49

Gherschaagk έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:38
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:31
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:28


Ρε μαλάκα σύνελθε, θα μας φέρουν τη ΔΗΕ.

Για ποιο πράγμα; Προωθούμε παιδική πορνογραφία; Τι δεν καταλαβαίνετε ρε και οι τρεις σας (φορουμίτισσες) και το ρίχνετε στην προσωπική κατηγορία ότι στηρίζω την παιδεραστία;
Αναφέρεσαι και σ' εμένα;

Σ' έχω κατηγορήσει πουθενά και δεν το ξέρω;;

Είμαστε καλά εδώ μέσα;;
όχι μωρέ δεν με κατηγγόρησες. Εντελώς σε ρφιλικό στυλ είπες "μαζέψου ρε μλκ θα μας φέρουν τη ΔΗΕ". ΟΚ λίγο επιτηδευμένη υπερβοη για να μου πεις κάτι όπως θα λέγαμε στο φίλο μας.
Η σέσιλυ χτες με είε και παιδόφιλο κι ότι σας πιέχω όλυς να απολογηθείτε και ότι σε αυτό αντιδά ας πούμε.
ε είναι κουραστικό να πρέπει να επαναφέρω την κουβέντα σε ίσιο επίπεδο. ούτε παράνμες πράξεις υποστηρίζω ούτε καν τις σχολιάζω σε σαυτό το νήμα τουλάχιστον. Για το τι είναι παιδεραστία και τις αιτίες της και όλα μπορούμε να μιλήσουμε σε άλλο νήμα και να εαι χρήσιμο βασικά όχι να λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του.

Λοιπόν στο παρόν νήμα τίθεται αν είναι παράνομο να πηδιούνται 5χρονες με 22άρηδες 9το οποίο δεν το έθεσα εγώ. εγώ για τις ηθικές των νέων μιλάω και τις συμπεριφορές τους). Ε δεν είναι. Διαβάστε το νόμο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3969
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 30 Δεκ 2020, 13:52

Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:46
stella έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:43
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:39

Τι θα πεί όριο; Θεωρείται 15 χρονών από την νομοθεσία ως ανήλικη και πάει για αποπλάνηση, ΝΑΙ ή ΟΧΙ;
Έχει αλλάξει ο νόμος και πλέον η ηλικία της συναίνεσης έχει μειωθεί στα 15.

Μάντεψε τι έχει αυξηθεί. Ναι, κονδυλώματα και λοιπά ΣΜΝ, κατηγορίες για βιασμούς και πορνογραφικό υλικό αβέρτα στο διαδίκτυο, μαζί με τις εκτρώσεις. Ωραίο μιξ.
Από 15 και κάτω έως 10 έτη κάθειρξη. Μόνο αν και οι 2 είναι ανήλικοι και δεν έχουν διαφορά έως τρία έτη δεν τιμωρείται.
Ναι εννοείται. Τυπικό φυσικά είναι, γιατί δεν έρχεται η επιφοίτηση σε μια κοπέλα με τα 15α γενέθλιά της ώστε να είναι ώριμη για σεξ.

Εδώ οι περισσότεροι έφηβοι δεν είναι ώριμοι για να συμπληρώσουν ένα μηχανογραφικό, να κρατήσουν στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής ή να βγάλουν μια πρόταση με περισσότερες από 4 λέξεις.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 13:52

Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:46
stella έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:43
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:39

Τι θα πεί όριο; Θεωρείται 15 χρονών από την νομοθεσία ως ανήλικη και πάει για αποπλάνηση, ΝΑΙ ή ΟΧΙ;
Έχει αλλάξει ο νόμος και πλέον η ηλικία της συναίνεσης έχει μειωθεί στα 15.

Μάντεψε τι έχει αυξηθεί. Ναι, κονδυλώματα και λοιπά ΣΜΝ, κατηγορίες για βιασμούς και πορνογραφικό υλικό αβέρτα στο διαδίκτυο, μαζί με τις εκτρώσεις. Ωραίο μιξ.
Από 15 και κάτω έως 10 έτη κάθειρξη. Μόνο αν και οι 2 είναι ανήλικοι και δεν έχουν διαφορά έως τρία έτη δεν τιμωρείται.
Κάτω από 15 είναι αποπλάνηση για το νόμο. μέχρι 10 έτη που λες είναι αν έχει κλείσει τα 12. άρα μέχρι και 14 είναι αποπλάνηση. Η πιο βαριά ποινική μορφή είναι το κάτω από τα 12 όπου εκεί δεν είναι μέχρι 10 χρόνια κάθειρξη. είναι 10 χρόνια το λιγότερο. Νομίζω μέχρι 20 το ανώτερο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 13:53

stella έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:52
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:46
stella έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:43


Έχει αλλάξει ο νόμος και πλέον η ηλικία της συναίνεσης έχει μειωθεί στα 15.

Μάντεψε τι έχει αυξηθεί. Ναι, κονδυλώματα και λοιπά ΣΜΝ, κατηγορίες για βιασμούς και πορνογραφικό υλικό αβέρτα στο διαδίκτυο, μαζί με τις εκτρώσεις. Ωραίο μιξ.
Από 15 και κάτω έως 10 έτη κάθειρξη. Μόνο αν και οι 2 είναι ανήλικοι και δεν έχουν διαφορά έως τρία έτη δεν τιμωρείται.
Ναι εννοείται. Τυπικό φυσικά είναι, γιατί δεν έρχεται η επιφοίτηση σε μια κοπέλα με τα 15α γενέθλιά της ώστε να είναι ώριμη για σεξ.

Εδώ οι περισσότεροι έφηβοι δεν είναι ώριμοι για να συμπληρώσουν ένα μηχανογραφικό, να κρατήσουν στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής ή να βγάλουν μια πρόταση με περισσότερες από 4 λέξεις.

Στα 16 ήταν μάνες. Και δεν ήταν η εξαίρεση.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3969
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 30 Δεκ 2020, 14:00

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:53
stella έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:52
Cecily Anne έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:46

Από 15 και κάτω έως 10 έτη κάθειρξη. Μόνο αν και οι 2 είναι ανήλικοι και δεν έχουν διαφορά έως τρία έτη δεν τιμωρείται.
Ναι εννοείται. Τυπικό φυσικά είναι, γιατί δεν έρχεται η επιφοίτηση σε μια κοπέλα με τα 15α γενέθλιά της ώστε να είναι ώριμη για σεξ.

Εδώ οι περισσότεροι έφηβοι δεν είναι ώριμοι για να συμπληρώσουν ένα μηχανογραφικό, να κρατήσουν στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής ή να βγάλουν μια πρόταση με περισσότερες από 4 λέξεις.

Στα 16 ήταν μάνες. Και δεν ήταν η εξαίρεση.
Μεγάλε, κάνεις ένα θεμελιώδες σφάλμα. Κρίνεις με δεδομένα άλλων εποχών. Ναι και η γιαγιά μου παντρεύτηκε στα 15 τον παππού μου από προξενειό. Γεννήθηκε το 1930. Επίσης έπλενε στην σκάφη, ούτε λόγος για γράμματα πέρα από τη Β Δημοτικού και όλη μέρα πάλευε στο νοικοκυριό. Δεν είχε σεξουαλικές επαφές με άλλον άνδρα, ούτε πριν ούτε μετά το θάνατο του παππού μου. Επίσης, δεν είχε τηλεόραση, ίντερνετ και τόσα πολλά που ισχύουν σήμερα.

Πηγαίνοντας ολοένα σε πιο πρόσφατες χρονολογίες, βλέπεις κι εσύ ότι όντως είναι η εξαίρεση για γυναίκες τέτοιας ηλικίας να γίνονται μάνες και να περιορίζονται στο σπίτι. Όταν μέχρι τα 18 είσαι στο σχολείο μπας και ξεστραβωθείς, πώς είναι δυνατόν να υποστηρίζεις τη μητρότητα ως ανήλικη;

Κι ένα ακόμη δεδομένο που έχει αλλάξει είναι η θνησιμότητα και ο μέσος όρος ζωής. Η ποιότητα της ζωής και η Ιατρική έχουν συνεισφέρει στην αύξηση του μέσου όρου ηλικίας. Πλέον, μια γυναίκα τεκνοποιεί μέχρι τα 45, ίσως και πιο αργά. Έχουν αλλάξει οι εποχές.

Και φυσικά, οι 16χρονες του τότε δεν έχουν σχέση με τις 16χρονες του τώρα. Ούτε από εμπειρίες, ούτε από γνώσεις, ούτε από ερεθίσματα, ούτε από στόχους κτλ.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10114
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 30 Δεκ 2020, 14:04

Στύγιος έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:43
Να υπενθυμίσω ( ξανά) ότι κλήθηκα ως μάρτυρας κατηγορίας ( κι εγώ και άλλοι συνάδελφοι) πριν αρκετά χρόνια σε υπόθεση σεξουαλικής κακοποίησης 15χρονης μαθήτριας από τον πατέρα της.
Και; Που κατέληξε η δίκη;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 14:09

stella έγραψε:
30 Δεκ 2020, 14:00
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:53
stella έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:52


Ναι εννοείται. Τυπικό φυσικά είναι, γιατί δεν έρχεται η επιφοίτηση σε μια κοπέλα με τα 15α γενέθλιά της ώστε να είναι ώριμη για σεξ.

Εδώ οι περισσότεροι έφηβοι δεν είναι ώριμοι για να συμπληρώσουν ένα μηχανογραφικό, να κρατήσουν στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής ή να βγάλουν μια πρόταση με περισσότερες από 4 λέξεις.

Στα 16 ήταν μάνες. Και δεν ήταν η εξαίρεση.
Μεγάλε, κάνεις ένα θεμελιώδες σφάλμα. Κρίνεις με δεδομένα άλλων εποχών. Ναι και η γιαγιά μου παντρεύτηκε στα 15 τον παππού μου από προξενειό. Γεννήθηκε το 1930. Επίσης έπλενε στην σκάφη, ούτε λόγος για γράμματα πέρα από τη Β Δημοτικού και όλη μέρα πάλευε στο νοικοκυριό. Δεν είχε σεξουαλικές επαφές με άλλον άνδρα, ούτε πριν ούτε μετά το θάνατο του παππού μου. Επίσης, δεν είχε τηλεόραση, ίντερνετ και τόσα πολλά που ισχύουν σήμερα.

Πηγαίνοντας ολοένα σε πιο πρόσφατες χρονολογίες, βλέπεις κι εσύ ότι όντως είναι η εξαίρεση για γυναίκες τέτοιας ηλικίας να γίνονται μάνες και να περιορίζονται στο σπίτι. Όταν μέχρι τα 18 είσαι στο σχολείο μπας και ξεστραβωθείς, πώς είναι δυνατόν να υποστηρίζεις τη μητρότητα ως ανήλικη;

Κι ένα ακόμη δεδομένο που έχει αλλάξει είναι η θνησιμότητα και ο μέσος όρος ζωής. Η ποιότητα της ζωής και η Ιατρική έχουν συνεισφέρει στην αύξηση του μέσου όρου ηλικίας. Πλέον, μια γυναίκα τεκνοποιεί μέχρι τα 45, ίσως και πιο αργά. Έχουν αλλάξει οι εποχές.

Και φυσικά, οι 16χρονες του τότε δεν έχουν σχέση με τις 16χρονες του τώρα. Ούτε από εμπειρίες, ούτε από γνώσεις, ούτε από ερεθίσματα, ούτε από στόχους κτλ.

Αυτό ήταν μία περιληπτική περιγραφή των καταστάσεων ιστορικά. Δεν βλέπω γιατί εγώ κάνω θεμελιώδες σφάλμα. Βασικά δεν μίλησα για τη μητρότητα κι ότι πρέπει να την προωθήσουμε στις 15χρονες. Το νήμα είναι ηλικία συναίνεσης αλλά ταυτόχρονα και η βιολογική σεξουαλική ωρίμανση.
Η ένσταση εδώ είναι γιατί ο ενήλικος να γουστάρει μία ανήλικη (όχι βιολογικά αλλά αλλά κοινωνικοπολιτικά. Γιατί η ενηλικίωση δεν είναι ένα πράγμα).
Ότι πρέπει να χαρακτηριστεί από όλους μας μαλάκες κι αν δεν το κάνουμε είμαστε παιδόφιλοι.

Αν τώρα πιάσουμε ένα ένα αυτά που είπες, θα κουραστεί κι εσύ όπως γίνεται με όλους. αμέσως πάντως προκύπτουν ερωτήματα. Το κάνει πιο ηθικό το σεξ η ανυπαρξία του ίντερνετ ας πούμε. Ενώ τώρα που έχουν ίντερνετ οι ανήλικοι κακώς γαμούν ανήλικες (που δεν ψηφίσουν ακόμα).
Τα πάντα μπορούμε να συσχετίσουμε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 30 Δεκ 2020, 14:13

vagabondo έγραψε:
30 Δεκ 2020, 14:04
Στύγιος έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:43
Να υπενθυμίσω ( ξανά) ότι κλήθηκα ως μάρτυρας κατηγορίας ( κι εγώ και άλλοι συνάδελφοι) πριν αρκετά χρόνια σε υπόθεση σεξουαλικής κακοποίησης 15χρονης μαθήτριας από τον πατέρα της.
Και; Που κατέληξε η δίκη;
12 χρόνια στον ανώμαλο αιμομίκτη πατέρα.

the comet the course the tail

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 30 Δεκ 2020, 14:14

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 14:09
χαοτικέ έχω μια απορία. έστω ότι δύο ανήλικα γνωρίζονται και ερωτεύονται κάνουν σεξ κλπ.
αλλά έχουν λίγα χρόνια διαφορά... ας πούμε ο ένας 15 κι ο άλλος 16,5
όταν ενηλικιωθεί ο ένας, αλλά ο άλλος είναι ανήλικος ακόμα, θα μπορούν να συνεχίσουν να έχουν σχέση; :p2:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Δεκ 2020, 14:15

the comet the course the tail έγραψε:
30 Δεκ 2020, 14:14
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 14:09
χαοτικέ έχω μια απορία. έστω ότι δύο ανήλικα γνωρίζονται και ερωτεύονται κάνουν σεξ κλπ.
αλλά έχουν λίγα χρόνια διαφορά... ας πούμε ο ένας 15 κι ο άλλος 16,5
όταν ενηλικιωθεί ο ένας, αλλά ο άλλος είναι ανήλικος ακόμα, θα μπορούν να συνεχίσουν να έχουν σχέση; :p2:
:003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

the comet the course the tail

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 30 Δεκ 2020, 14:15

Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 14:15
the comet the course the tail έγραψε:
30 Δεκ 2020, 14:14
Χαοτικός έγραψε:
30 Δεκ 2020, 14:09
χαοτικέ έχω μια απορία. έστω ότι δύο ανήλικα γνωρίζονται και ερωτεύονται κάνουν σεξ κλπ.
αλλά έχουν λίγα χρόνια διαφορά... ας πούμε ο ένας 15 κι ο άλλος 16,5
όταν ενηλικιωθεί ο ένας, αλλά ο άλλος είναι ανήλικος ακόμα, θα μπορούν να συνεχίσουν να έχουν σχέση; :p2:
:003:
λέγε ρε :102:

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14813
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κι άλλη δεκαπεντάχρονη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 30 Δεκ 2020, 14:19

Στύγιος έγραψε:
30 Δεκ 2020, 13:43
Να υπενθυμίσω ( ξανά) ότι κλήθηκα ως μάρτυρας κατηγορίας ( κι εγώ και άλλοι συνάδελφοι) πριν αρκετά χρόνια σε υπόθεση σεξουαλικής κακοποίησης 15χρονης μαθήτριας από τον πατέρα της.
Τύπε, μήπως είσαι και 1,92, έχεις 4 παιδιά, υπέρταση και έβγαζες κάποτε το πρόγραμμα των καθηγητών;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών