Μπεκατώρου & Μπικοφ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 16 Ιαν 2021, 19:35

alekhine έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:27
ποσο μαλλον αν εισαι εκσυγχρονιστης πασοκος
όχι νδ;

BlastFromThePast
Δημοσιεύσεις: 2481
Εγγραφή: 22 Ιουν 2020, 19:14

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BlastFromThePast » 16 Ιαν 2021, 19:35

Belisarius έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:34
Dwarven Blacksmith έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:14
Άρα αντί να παραδεχθεί την ενοχή του, λες ότι πρέπει να περάσει στην αντεπίθεση. Γιατί δεν θέλεις να την παραδεχθεί;
Αν είναι ένοχος θα πρέπει να παραδεχτεί την ενοχή του, να ζητήσει συγνώμη, να παραιτηθεί κτλ κτλ. Επίσης αν είναι ένοχος με αποδείξεις δεν νομίζω ότι θα σταθεί η κατηγορία της δυσφήμησης.
Αν είναι ένοχος αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί και για καλή του τύχη, δεν έχουν μείνει αποδείξεις 22 χρόνια μετά τι θα πρέπει να γίνει;

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9545
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 16 Ιαν 2021, 19:35

BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:28
Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:26
BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:24


Δεν θα πρεπε;
Αλλοιμονο, τεκμηριο ενοχης το λιγοτερο, αυτο λεω....
Δεν είναι; Τι είναι δλδ; Φλερτ;
Μα το εγραψα, θες να το επαναλαβω;

Απο την αλλη φλερτ σε γυναικες που δεν ξερουμε καλο ειναι να το αποφευγουμε, ποτε δεν ξερουμε ποια εχουμε απεναντι μας, οι εποχες ειναι περιεργες, ας ειμαστε προσεκτικοι....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19428
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2021, 19:36

BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:35
Belisarius έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:34
Dwarven Blacksmith έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:14
Άρα αντί να παραδεχθεί την ενοχή του, λες ότι πρέπει να περάσει στην αντεπίθεση. Γιατί δεν θέλεις να την παραδεχθεί;
Αν είναι ένοχος θα πρέπει να παραδεχτεί την ενοχή του, να ζητήσει συγνώμη, να παραιτηθεί κτλ κτλ. Επίσης αν είναι ένοχος με αποδείξεις δεν νομίζω ότι θα σταθεί η κατηγορία της δυσφήμησης.
Αν είναι ένοχος αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί και για καλή του τύχη, δεν έχουν μείνει αποδείξεις 22 χρόνια μετά τι θα πρέπει να γίνει;
Αθώος ο κατηγορούμενος όπως και κάθε κατηγορούμενος στη θέση του
Χωρίς αποδείξεις ζητάς κάποιος να καταδικαστεί ;

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 16 Ιαν 2021, 19:36

Dwarven Blacksmith έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:34
Belisarius έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:28
BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:02



Θέτοντας σαν μόνα κριτήρια την παραγραφή του αδικήματος και την απουσία αποδείξεων 22 χρόνια μετά, άρα ακόμα στην περίπτωση που έγινε ο βιασμός, λες ότι η καταγγελία του βιασμού είναι επικίνδυνη και η μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση καλή.

Δε ξέρω αν υπάρχουν αποδείξεις για τον βιασμό, υπάρχουν αποδείξεις ότι κάποιος θεότρελος βγήκε και είπε να μην καταγγέλει κανείς βιασμούς αν περάσει ο καιρός αλλά να αφήνει τους βιαστές ανενόχλητους για πάντα να συνεχίζουν το έργο τους. Πού είναι το ΣΔΗΕ;
Τα "μόνα" κριτήρια που θέτω είναι αυτά που θέτει το ελληνικό δίκαιο.
Η κυρία Μπεκατώρου έχει καταθέσει στον εισαγγελέα και λογικά θα έχει κάποιες αποδείξεις, έστω ισχυρές ενδείξεις. Αν ισχύει αυτό είτε θα υπάρξει δίωξη ή έστω ηθική καταδίκη και παραίτηση του κατηγορούμενου. Αν δεν υπάρχουν στοιχεία, ο κατηγορούμενος θα πρέπει να αποκαταστήσει τη φήμη του. Δεν βλέπω που υπάρχει πρόβλημα και γιατί δυσκολεύστε με τη νομοθεσία.

Αυτό "το δεν ξέρω αν υπάρχουν αποδείξεις αλλά αφού το είπε η τάδε αλήθεια είναι" για καμία κοινωνία της Μέσης Ανατολής που ζει με καμήλες και εθιμικό δίκαιο μπορεί και να είναι προοδευτική θέση.
Και ο Αλ Καπόνε για φοροδιαφυγή καταδικάστηκε αλλά δυστυχώς δεν κατάφερε να αποκαταστήσει τη φήμη του και έμεινε στην ιστορία ως μαφιόζος.
Συμβαίνει καμια φορά. :a040:

εδω εχει το θρασος και μιλαει για μεση ανατολη αυτος που θεωρει την προσβολη γεννετησιας αξιοπρεπειας ευκολο να ξεπεραστεί.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19428
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2021, 19:37

Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:35
BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:28
Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:26


Αλλοιμονο, τεκμηριο ενοχης το λιγοτερο, αυτο λεω....
Δεν είναι; Τι είναι δλδ; Φλερτ;
Μα το εγραψα, θες να το επαναλαβω;

Απο την αλλη φλερτ σε γυναικες που δεν ξερουμε καλο ειναι να το αποφευγουμε, ποτε δεν ξερουμε ποια εχουμε απεναντι μας, οι εποχες ειναι περιεργες, ας ειμαστε προσεκτικοι....
Απαγορευεται λοιπόν το φλερτ και το καμάκι γιατί άνετα βρίσκεσαι κατηγορούμενος για σεξουαλική παρενόχληση
Παρακάτω

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Ιαν 2021, 19:38

Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:08
Μαυροβασίλης έγραψε:
16 Ιαν 2021, 18:46
Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 18:42


Ημουν 15 και αυτη ηταν 18, με γυροφερνε καιρο, μεχρι που αρχισε να κανει παρεα και με την αδερφη μου για να με πλησιασει καλυτερα, μια μερα που με πετυχε μονο, μου εκανε στενο μαρκαρισμα και το χερι της το εβαζε συνεχεια στον πουτσο μου μπας και με ερεθισει και την γαμησω, ηταν ομως λιγο χοντρουλα και δεν γουσταρα. ξαναπροσπαθησε μερικες φορες αλλα ετρωγε συνεχεια αρνηση. Τωρα ειμαι στα 43, τι λες να κανω, να τραβηξω μια μηνυση για σεξουαλικη παρενοχληση;
πρέπει να ξεκινήσεις με τίμια αυτοκριτική για το πατριαρχικό μποντυ σεημινγκ που έμμεσα της έκανες και να αναλογισθείς με ποιους τρόπους θα αποκατασταθεί η ζημιά που προκάλεσες μέσω της απόρριψης- έμπρακτη προώθηση των φεμινιστικών αιτημάτων είναι το ελάχιστο για αρχή
Ενοχος το ξερω, να δεις τι εγινε στην δουλεια πριν καμμια 10αρια χρονια, με "ερωτευτηκε" μια εντελως καμμενη, με φωναξε να μου μιλησει εξω απο το γραφειο και μου ελεγε οτι εκει που ηταν στην παραλια το καλοκαιρι σε ενα μερος που δεν εχω παει ποτε στην ζωη μου, με ειδε και ζωγραφισα μια καρδια στην αμμο. Της εξηγησα οτι δεν ημουν εγω μιας και δεν εχω παει ποτε στην Λεσβο, αλλα δεν με πιστευε, πηγε να με φιλησει και την διαολοστειλα. Μετα αρχισε να με ενοχλει μεσω μειλ, μου ελεγε οτι ειμαι αγωγος επικοινωνιας και οτι της μιλαω μεσω τηλεπαθειας, της εξηγησα και μεσω μειλ φυσικα, αρκετες φορες οτι κατι τετοιο δεν συμβαινει. Ενα πρωινο με πηρε τηλεφωνο ο προσισταμενος της και μου ειπε να βιαστω να παω στην δουλεια. Μολις εφτασα ηταν ο προισταμενος της, μια φιλη της απο το τμημα και οι γονεις της, το ειχε σκασει απο το σπιτι της και ηθελε μονο σε μενα να πει που βρισκεται για να παω κοντα της να ζησουμε τον τηλεπαθητικο ερωτα μας.

Με παρακαλεσαν να της μιλησω στο τηλεφωνο για να μαθω που βρισκεται, λυπηθηκα τους γονεις της που ηταν εντελως φρισκαρισμενοι οι ανθρωποι και της μιλησα, μου ειπε που βρισκοταν και οτι με περιμενει. Τους δηλωσα οτι ειναι πρωτη και τελευταια φορα που κανω κατι τετοιο και να μην με ξαναενοχλησουν. Νοσηλευτηκε κανα εξαμηνο και επεστρεψε στην δουλεια, ευτυχως αρκεστηκε στο "καλημερα". Παντως το πιο αισχρο πεσιμο το κανουν τα πουστρακια, μιλαμε για σεξουαλικη παρενοχληση 4Κ, εκτος ενος παπα που ηταν πιο κοσμιο το πεσιμο του. Τελικα ειμαι μαλακας που δεν εχω βγαλει ενα διαμερισμα, αλλα ποτε δεν ειναι αργα, μολις ωριμασει μεσα μου και βρεθω σε οικονομικη δυσκολια ισως το κανω στα 70 μου....
Εμένα πάλι ο διευθυντής κάποτε στην εταιρεία, μου έλεγε πως αν ζεσταίνομαι να βγάλω τα ρούχα μου. Επίσης κάποια στιγμή πήρε τηλέφωνο έναν πρώην συνάδελφό του για να του θυμίσει πως κάποτε γαμούσε μια πρώην υπάλληλο απ' τον κώλο μέσα στην αποθήκη, όταν τα έκανε αυτά φρόντισε να μην υπάρχει άλλος στο γραφείο. Όσο περιέγραφε το περιστατικό φώναζε όσο περισσότερο μπορούσε. Άλλη φορά μου έλεγε μπροστά σε άλλον συνάδελφο πως είναι ωραίος άντρας και δε μπορεί να καταλάβει γιατί δεν κάνω μαζί του. Επίσης μου έλεγε πως θα το μετανιώσω που δεν ξενοπηδιέμαι.

Προσωπικά δεν κατάλαβα ποτέ που έφταιξα.

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

BlastFromThePast
Δημοσιεύσεις: 2481
Εγγραφή: 22 Ιουν 2020, 19:14

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BlastFromThePast » 16 Ιαν 2021, 19:38

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:36
BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:35
Belisarius έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:34


Αν είναι ένοχος θα πρέπει να παραδεχτεί την ενοχή του, να ζητήσει συγνώμη, να παραιτηθεί κτλ κτλ. Επίσης αν είναι ένοχος με αποδείξεις δεν νομίζω ότι θα σταθεί η κατηγορία της δυσφήμησης.
Αν είναι ένοχος αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί και για καλή του τύχη, δεν έχουν μείνει αποδείξεις 22 χρόνια μετά τι θα πρέπει να γίνει;
Αθώος ο κατηγορούμενος όπως και κάθε κατηγορούμενος στη θέση του
Χωρίς αποδείξεις ζητάς κάποιος να καταδικαστεί ;
Θα έπρεπε να είχε γίνει η καταγγελία;

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19428
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2021, 19:39

Fluffy έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:36
Dwarven Blacksmith έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:34
Belisarius έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:28


Τα "μόνα" κριτήρια που θέτω είναι αυτά που θέτει το ελληνικό δίκαιο.
Η κυρία Μπεκατώρου έχει καταθέσει στον εισαγγελέα και λογικά θα έχει κάποιες αποδείξεις, έστω ισχυρές ενδείξεις. Αν ισχύει αυτό είτε θα υπάρξει δίωξη ή έστω ηθική καταδίκη και παραίτηση του κατηγορούμενου. Αν δεν υπάρχουν στοιχεία, ο κατηγορούμενος θα πρέπει να αποκαταστήσει τη φήμη του. Δεν βλέπω που υπάρχει πρόβλημα και γιατί δυσκολεύστε με τη νομοθεσία.

Αυτό "το δεν ξέρω αν υπάρχουν αποδείξεις αλλά αφού το είπε η τάδε αλήθεια είναι" για καμία κοινωνία της Μέσης Ανατολής που ζει με καμήλες και εθιμικό δίκαιο μπορεί και να είναι προοδευτική θέση.
Και ο Αλ Καπόνε για φοροδιαφυγή καταδικάστηκε αλλά δυστυχώς δεν κατάφερε να αποκαταστήσει τη φήμη του και έμεινε στην ιστορία ως μαφιόζος.
Συμβαίνει καμια φορά. :a040:

εδω εχει το θρασος και μιλαει για μεση ανατολη αυτος που θεωρει την προσβολη γεννετησιας αξιοπρεπειας ευκολο να ξεπεραστεί.
..μου έκαναν καμάκι ..και είναι δύσκολο να ξεπεραστεί

:a040:

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11833
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 16 Ιαν 2021, 19:39

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:16
τον λευκο ανδρα
:smt005:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19428
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2021, 19:40

BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:38
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:36
BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:35


Αν είναι ένοχος αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί και για καλή του τύχη, δεν έχουν μείνει αποδείξεις 22 χρόνια μετά τι θα πρέπει να γίνει;
Αθώος ο κατηγορούμενος όπως και κάθε κατηγορούμενος στη θέση του
Χωρίς αποδείξεις ζητάς κάποιος να καταδικαστεί ;
Θα έπρεπε να είχε γίνει η καταγγελία;
Έχεις δικαίωμα να κάνεις καταγγελία το δικαστήριο έχει όλο το δικαίωμα να δικάσει βαφή του νόμου και ο αντίδικος έχει το δικαίωμα να σου κάνει κι αυτός μήνυση

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43795
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 16 Ιαν 2021, 19:41

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:40
το δικαστήριο έχει όλο το δικαίωμα να δικάσει βαφή του νόμου
Εικόνα
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 16 Ιαν 2021, 19:43

BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:31
Belisarius έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:28

Η κυρία Μπεκατώρου έχει καταθέσει στον εισαγγελέα και λογικά θα έχει κάποιες αποδείξεις,
Ναι, φύλαξε το σπέρμα στην κατάψυξη.
Θέλεις καταδίκη ποινική ή/και κοινωνική χωρίς αποδείξεις; Μόνο με ισχυρισμούς; Είσαι σοβαρός άνθρωπε μου;

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Ιαν 2021, 19:43

η ιδια η μπεκατωρου ισχυριζεται οτι θα ειχε προβλημα να συνεχισει ως επαγγελματιας αθλητης

εντελως τυχαια επελεξε αυτον τον χρονο που επικεινται αλλαγες στις ομοσπονδιες

εφοσον η ιδια ηθελε να δωσει βαρυτητα στο περιεχομενο της σεξουαλικης παρενοχλησης/αποπειρας βιασμου θα το κατηγγειλε στον χρονο που επρεπε προκειμενου να μην υπηρχε η υπονοια δολου

αρα προφανως με την σταση της κατεδειξε οτι δεν ηταν τοσο σημαντικη η αποπειρα βιασμου σε σχεση με την επαγγελματικη της εξελιξη
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 16 Ιαν 2021, 19:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9545
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 16 Ιαν 2021, 19:43

BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:35
Belisarius έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:34
Dwarven Blacksmith έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:14
Άρα αντί να παραδεχθεί την ενοχή του, λες ότι πρέπει να περάσει στην αντεπίθεση. Γιατί δεν θέλεις να την παραδεχθεί;
Αν είναι ένοχος θα πρέπει να παραδεχτεί την ενοχή του, να ζητήσει συγνώμη, να παραιτηθεί κτλ κτλ. Επίσης αν είναι ένοχος με αποδείξεις δεν νομίζω ότι θα σταθεί η κατηγορία της δυσφήμησης.
Αν είναι ένοχος αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί και για καλή του τύχη, δεν έχουν μείνει αποδείξεις 22 χρόνια μετά τι θα πρέπει να γίνει;
Φυσικες αποδειξεις μετα απο 22 χρονια; Ας ειμαστε σοβαροι. Θα πρεπει να ψηφιστει ενας νομος ετσι ωστε σε καθε καταγγελια που γινεται απο γυναικα, ανεξαρτητου χρονικου οριζοντα να θεωρειται θεσφατο. Σε κατηγγειλε γυναικα οτι την παρενοχλησες μετα απο 35 χρονια; Την γαμησες. Βεβαια αυτα μονο σε ανεπτυγμενες κοινωνιες, αμα εισαι υποβαλκανιος νεο-οθωμανος, απογονος του Χασαν του 4ου, τι περιμενεις....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών