Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Μάιος 2021, 23:51

Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:49
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:44
Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:37


Google it. Απαγορεύεται από τους όρους χρήσης να το ανεβάσω. Δεν είναι δύσκολο να το βρεις, ούτε να καταλάβεις αυτά που σου γράφω.
Από όσα διαβάζω γιατί βίντεο δεν θα δω, είναι ένα βίντεο που την τραβάει κάποιος άλλος όταν κάνουνε σεξ ενώ είναι μέσα στο αυτοκίνητο;
Τόση ώρα μου ζητάς να ανεβάσω ένα βίντεο που δεν θέλεις να δεις; Είσαι καλά κοπέλα μου;
πόσες φορές σου είπα δεν θέλω το βιντεο αλλά την είδηση; για απάντησε μου να σε δω τι μάγκας είσαι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 07 Μάιος 2021, 23:52

Το σημαντικό είναι οτι φοράει μάσκα στο πρόσωπο.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 23:53

Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:49
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:45
hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:34
Ή είναι κατεβασμένο φερμουάρ ή είναι βερμούδα με λάστιχο και την έχει βγάλει από πάνω. Βασικά και χωρίς λάστιχο, αν δεν του είναι τελείως σφιχτή στην μέση. Μόνο από μπροστά χρειάζεται λίγο χώρο. Φαίνεται όμως πολύ καθαρά πως είναι κάτι ελαστικό αυτό που κουνιέται, όχι άκαμπτο σαν κομμάτι υφασμάτινης ή δερμάτινης ζώνης.
Έχω μια ζώνη με κρίκους σε μια βερμούδα η οποία είναι ιμάντας και μάλιστα μαλακός και επειδή δεν είναι πολύ μεγάλη βγαίνει από τον θύλακα της βερμούδας και πάλλεται κατά αυτόν τον τρόπο σε αυτό το ύψος.

Αύριο το πρωί θα την πετάξω. Τι αύριο... σήμερα. Γιαυτό προβάλω τις αντηρίσεις μου και για τον λόγο που δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την είχε έξω σε τόσο μεγάλη απόσταση που τους χώριζε.
Όχι βρε μην πετάξεις τη ζώνη σου. Εκτός κι αν μοιάζει με τσουτσού και παίρνεις στο κατόπι γυναίκες νύχτα και πας να μπεις στην πολυκατοικία τους.
Θα την πετάξω... στο σκοτάδι ακριβώς έτσι φαίνεται. Επίσης γιατί την είχε έξω πεσμένη... τι να ζηλέψει η κοπέλα; Εμένα αν είναι η τσουτσού του μου βγάζει γέλιο τελικά. :lol:
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 23:54

Οι ανώμαλοι συνήθως ερεθίζονται με τέτοιες καταστάσεις.... γιαυτό το κάνουν.
the end

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15232
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 07 Μάιος 2021, 23:55

Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:50
Ρε κόψε το κρασί και γράψε κανονικά. Άιντε. Που ξέχασες τι ρώτησες...
πιάσε την αρχική ερώτηση και απάντα ρε τρόμπα που παιζεις την κολοκυθιά μισή ώρα γιατί δεν έχεις τι να πεις

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41256
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 07 Μάιος 2021, 23:55

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:24
Η ίδια είπε ότι δεν διέκρινε κάτι στο δρόμο και ότι το πρόσεξε μετά στην κάμερα.
Πού να το δει, τόσο μικρό που είναι;
netmaggas21 έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:24
hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:21
Πάνα, χρειάζεσαι γυαλιά. Είναι 100% καθαρό ότι είναι το πουλί του και είναι και μικρό.
Και εσυ που παλιότερα έχεις τονίσει το δικό σου μέγεθος - μην χάσεις να σχολιάσεις. :smt017:smt017
Είμαι χαιρέκακο μουνί.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Μάιος 2021, 23:59

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:53
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:49
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:45


Έχω μια ζώνη με κρίκους σε μια βερμούδα η οποία είναι ιμάντας και μάλιστα μαλακός και επειδή δεν είναι πολύ μεγάλη βγαίνει από τον θύλακα της βερμούδας και πάλλεται κατά αυτόν τον τρόπο σε αυτό το ύψος.

Αύριο το πρωί θα την πετάξω. Τι αύριο... σήμερα. Γιαυτό προβάλω τις αντηρίσεις μου και για τον λόγο που δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την είχε έξω σε τόσο μεγάλη απόσταση που τους χώριζε.
Όχι βρε μην πετάξεις τη ζώνη σου. Εκτός κι αν μοιάζει με τσουτσού και παίρνεις στο κατόπι γυναίκες νύχτα και πας να μπεις στην πολυκατοικία τους.
Θα την πετάξω... στο σκοτάδι ακριβώς έτσι φαίνεται. Επίσης γιατί την είχε έξω πεσμένη... τι να ζηλέψει η κοπέλα; Εμένα αν είναι η τσουτσού του μου βγάζει γέλιο τελικά. :lol:
Υποθέτω έτσι γέλιο θα βγαίνει και στις γυναίκες όταν βλέπουν έναν επίδοξο βιαστή να πλησιάζει. Μπράβο Πάνα :smt038
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 08 Μάιος 2021, 00:01

Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:59
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:53
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:49


Όχι βρε μην πετάξεις τη ζώνη σου. Εκτός κι αν μοιάζει με τσουτσού και παίρνεις στο κατόπι γυναίκες νύχτα και πας να μπεις στην πολυκατοικία τους.
Θα την πετάξω... στο σκοτάδι ακριβώς έτσι φαίνεται. Επίσης γιατί την είχε έξω πεσμένη... τι να ζηλέψει η κοπέλα; Εμένα αν είναι η τσουτσού του μου βγάζει γέλιο τελικά. :lol:
Υποθέτω έτσι γέλιο θα βγαίνει και στις γυναίκες όταν βλέπουν έναν επίδοξο βιαστή να πλησιάζει. Μπράβο Πάνα :smt038
Με πεσμένη τσουτσού θα την βίαζε; Είπα οι βιαστές ερεθίζονται με τέτοιες καταστάσεις. Αυτός είναι ο λόγος που το κάνουν... ερεθισμένοι πάνε στα θύματά τους, δεν περιμένουν να τους σηκωθεί εκείνη την στιγμή.
the end

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Μάιος 2021, 00:05

Πάνας έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:01
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:59
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:53


Θα την πετάξω... στο σκοτάδι ακριβώς έτσι φαίνεται. Επίσης γιατί την είχε έξω πεσμένη... τι να ζηλέψει η κοπέλα; Εμένα αν είναι η τσουτσού του μου βγάζει γέλιο τελικά. :lol:
Υποθέτω έτσι γέλιο θα βγαίνει και στις γυναίκες όταν βλέπουν έναν επίδοξο βιαστή να πλησιάζει. Μπράβο Πάνα :smt038
Με πεσμένη τσουτσού θα την βίαζε; Είπα οι βιαστές ερεθίζονται με τέτοιες καταστάσεις. Αυτός είναι ο λόγος που το κάνουν... ερεθισμένοι πάνε στα θύματά τους, δεν περιμένουν να τους σηκωθεί εκείνη την στιγμή.
Σωστά, απλά πήγε να μπει στην πολυκατοικία μαζί της απλά για να βεβαιωθεί ότι έφτασε ασφαλής στο διαμέρισμα της. Καθότι τζεντλεμαν και γοητευμένος.

Ενοχλούνται κατα τ άλλα όταν λέμε για την κουλτούρα βιασμού στην ελλαδιτσα μας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21466
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 08 Μάιος 2021, 00:06

nowhere έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:55
Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:50
Ρε κόψε το κρασί και γράψε κανονικά. Άιντε. Που ξέχασες τι ρώτησες...
πιάσε την αρχική ερώτηση και απάντα ρε τρόμπα που παιζεις την κολοκυθιά μισή ώρα γιατί δεν έχεις τι να πεις
Γιατί δεν την πιάνεις εσύ; Δεν είμαι εγώ αυτός που παίζει την κολοκυθιά...

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15232
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 08 Μάιος 2021, 00:07

είσαι καραγκιόζης δεν ασχολούμαι άλλο

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Μάιος 2021, 00:11

Ψιτ Πάνα και εδώ έπαιζε με τη ζώνη του και τον κατήγγειλε
https://www.newsit.gr/egklhma/n-smyrni- ... o/3278916/
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 08 Μάιος 2021, 00:11

Naida έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:05
Πάνας έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:01
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:59


Υποθέτω έτσι γέλιο θα βγαίνει και στις γυναίκες όταν βλέπουν έναν επίδοξο βιαστή να πλησιάζει. Μπράβο Πάνα :smt038
Με πεσμένη τσουτσού θα την βίαζε; Είπα οι βιαστές ερεθίζονται με τέτοιες καταστάσεις. Αυτός είναι ο λόγος που το κάνουν... ερεθισμένοι πάνε στα θύματά τους, δεν περιμένουν να τους σηκωθεί εκείνη την στιγμή.
Σωστά, απλά πήγε να μπει στην πολυκατοικία μαζί της απλά για να βεβαιωθεί ότι έφτασε ασφαλής στο διαμέρισμα της. Καθότι τζεντλεμαν και γοητευμένος.

Ενοχλούνται κατα τ άλλα όταν λέμε για την κουλτούρα βιασμού στην ελλαδιτσα μας.
Υπάρχει ένα λογικό κενό... δεν ξέρω αν το καταλαβαίνεις, ως προς τον βιασμό. Εγώ που είμαι αγοράκι το καταλαβαίνω. Το τι ήθελε να κάνει δεν το ξέρω αλλά μου φαίνεται εντελώς παράλογο να κυνηγάει θύμα και να μην είναι ήδη ερεθισμένος.
Η μόνη περίπτωση είναι να ερεθίζεται με την αντίσταση, κουλό αλλά ίσως να μπορεί να συμβεί, δεν ξέρω...
the end

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Μάιος 2021, 00:12

Πάνας έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:11
Naida έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:05
Πάνας έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:01


Με πεσμένη τσουτσού θα την βίαζε; Είπα οι βιαστές ερεθίζονται με τέτοιες καταστάσεις. Αυτός είναι ο λόγος που το κάνουν... ερεθισμένοι πάνε στα θύματά τους, δεν περιμένουν να τους σηκωθεί εκείνη την στιγμή.
Σωστά, απλά πήγε να μπει στην πολυκατοικία μαζί της απλά για να βεβαιωθεί ότι έφτασε ασφαλής στο διαμέρισμα της. Καθότι τζεντλεμαν και γοητευμένος.

Ενοχλούνται κατα τ άλλα όταν λέμε για την κουλτούρα βιασμού στην ελλαδιτσα μας.
Υπάρχει ένα λογικό κενό... δεν ξέρω αν το καταλαβαίνεις, ως προς τον βιασμό. Εγώ που είμαι αγοράκι το καταλαβαίνω. Το τι ήθελε να κάνει δεν το ξέρω αλλά μου φαίνεται εντελώς παράλογο να κυνηγάει θύμα και να μην είναι ήδη ερεθισμένος.
Η μόνη περίπτωση είναι να ερεθίζεται με την αντίσταση, κουλό αλλά ίσως να μπορεί να συμβεί, δεν ξέρω...
Πλάκα μας κάνεις; ο βιαστής από το θεωρείς έλκεται; ο επιδειξίας;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 08 Μάιος 2021, 00:13

Naida έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:12
Πλάκα μας κάνεις; ο βιαστής από το θεωρείς έλκεται; ο επιδειξίας;
:102: Αν βρεθώ σε αυτή την θέση θα σου πω.
the end

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών