Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20420
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 19 Ιουν 2021, 16:34

Gherschaagk έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:29
Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:25
Otto Weininger έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:22


Ε αφού έτσι είναι, τι να κάνουμε.
Hebephilia is defined as individuals with a primary or exclusive sexual interest in 11- to 14-year-old pubescents
H ηβηφιλία είναι ΠΑΡΑΦΙΛΙΑ και ΠΑΙΔΟΦΙΛΙΑ.

Δεν ξέρω αν σου μάθανε στο δημοτικό την ήβη. Τότε τα κοριτσάκια αποκτούν περίοδο. :smt005: Ήμαρτον.
Θα κάνεις κορίτσι και θα τα μάθει όλα. Να δεις για πότε θα πάει στα 20 η συναίνεση.
Τί δουλειά θα έχει το κορίτσι στα 14 να βγαίνει ραντεβού με 28χρονα; Πού τα γνώρισε; Πού τα συναναστράφηκε; Τί έκανα εγώ όταν έβγαινε για ραντεβουδάκια με τον 27άρη; Έλα τώρα, μη με τσιτώνεις κι εσύ. Εγώ ξαναείπα ότι αν έφτανα σε αυτό το σημείο, δε θα είχα κανένα πρόβλημα να πληρώσω τη γναθοπλαστική του, την πλαστική μύτης και το γενικό ρεκτιφιέ μάπας και σε δεύτερη φάση βλέπουμε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24491
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 19 Ιουν 2021, 16:35

Jack Shephard έγραψε:
19 Ιουν 2021, 10:26
Της επιτέθηκε ενώ κοιμόταν, όπως φαίνεται από το παρακάτω. Και πάλευε περίπου 5 λεπτά για τη ζωή της:

Εικόνα
Μπορεί κάποιος με τις σχετικές γνώσεις να επιβεβαιώσει αν αυτή η διακύμανση παλμών 60 -> 87 -> 75 μπορεί να αποδείξει πνιγμό; Δεν θα μπορούσε να είναι ας πούμε αποτέλεσμα ενός τσακωμού, ενός λεκτικού καυγά; Επίσης ένας πνιγμός δεν είναι εξαιρετικά αγωνιώδης κατάσταση; Οι σφυγμοί σε κατάσταση ασφυξίας θα έφταναν μόνο στο 87;

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20420
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 19 Ιουν 2021, 16:37

ST48410 έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:35
Jack Shephard έγραψε:
19 Ιουν 2021, 10:26
Της επιτέθηκε ενώ κοιμόταν, όπως φαίνεται από το παρακάτω. Και πάλευε περίπου 5 λεπτά για τη ζωή της:

Εικόνα
Μπορεί κάποιος με τις σχετικές γνώσεις να επιβεβαιώσει αν αυτή η διακύμανση παλμών 60 -> 87 -> 75 μπορεί να αποδείξει πνιγμό; Δεν θα μπορούσε να είναι ας πούμε αποτέλεσμα ενός τσακωμού, ενός λεκτικού καυγά; Επίσης ένας πνιγμός δεν είναι εξαιρετικά αγωνιώδης κατάσταση; Οι σφυγμοί σε κατάσταση ασφυξίας θα έφταναν μόνο στο 87;
Έχω ανεβάσει το ρεπορτάζ με την ιατροδικαστική εξέταση. Την έπνιγε 7 λεπτά. Σημάδια πνιγμού στη μούρη, μάτια (σπασμένα τα αγγεία κλπ.) και γενικά η γιαγιά μου για να μας κάνει κόκκορα κρασάτο, τον στραγγάλιζε πιο γρήγορα , για να μην υποφέρει.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24491
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 19 Ιουν 2021, 16:40

Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:37
Έχω ανεβάσει το ρεπορτάζ με την ιατροδικαστική εξέταση. Την έπνιγε 7 λεπτά. Σημάδια πνιγμού στη μούρη, μάτια (σπασμένα τα αγγεία κλπ.) και γενικά η γιαγιά μου για να μας κάνει κόκκορα κρασάτο, τον στραγγάλιζε πιο γρήγορα , για να μην υποφέρει.
Αυτό το 87 είναι λογικό νούμερο; Λίγο δεν είναι; Γιατί πάνω σε αυτό το στοιχείο φαίνεται ότι προσδιορίζεται χρονικά ο φόνος.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9550
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 19 Ιουν 2021, 16:40

under έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:27
under έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:16


Μονο που ολα αυτα δεν δικαιολογουν τοσο γρηγορο και βιαιο escalation.Υπηρχαν θεματα λογικα που ενταθηκαν μετα τη γεννα.
Υπήρχε και προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν ευοδώθηκε και ήδη κάποια θέματα φάνηκαν και σε αυτήν.
Αλλά χαμπάρι ο Μπάμπης, έτσι;
Προχώρησε ακάθεκτος στη δεύτερη, χωρίς να λυθούν τα προβλήματα της πρώτης.
Ωραια αφου συμφωνουμε οτι υπηρχαν θεματα γιατι ψαχνουμε σε κοινωνικα αιτια το προβλημα ;
Οσο για το μπαμπη που δεν πηρε χαμπαρι,μαλλον πηρανε χαμπαρι και οι δυο μαζι και ετρεξαν να ζητησουν βοηθεια.Προφανως το εκαναν για να σωσουν τη σχεση τους διαφορετικα δεν θα υπηρχε λογος να πανε μαζι σε ειδικο.
Το κοριτσι θα μπορουσε να ειχε σωθει απο το μουνοπανο εαν ειχε φυγει. Ο λογος που δεν εφυγε προφανως και ειναι κοινωνικο αιτιο που εχουν ταυτισει την ευτυχια με την επιτυχια και το χρημα και την καλοπεραση, που το δηθεν "status" εχει γινει αναποσπαστο κομματι της ζωης μας. Η Καρολαιν ειναι θυμα οχι μονο του μουνοπανου αλλα και την κοινωνιας μας που βαφτιζει ως αδιεξοδο τα λιγοτερα.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 19 Ιουν 2021, 16:41

Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:34
Gherschaagk έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:29
Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:25


Hebephilia is defined as individuals with a primary or exclusive sexual interest in 11- to 14-year-old pubescents
H ηβηφιλία είναι ΠΑΡΑΦΙΛΙΑ και ΠΑΙΔΟΦΙΛΙΑ.

Δεν ξέρω αν σου μάθανε στο δημοτικό την ήβη. Τότε τα κοριτσάκια αποκτούν περίοδο. :smt005: Ήμαρτον.
Θα κάνεις κορίτσι και θα τα μάθει όλα. Να δεις για πότε θα πάει στα 20 η συναίνεση.
Τί δουλειά θα έχει το κορίτσι στα 14 να βγαίνει ραντεβού με 28χρονα; Πού τα γνώρισε; Πού τα συναναστράφηκε; Τί έκανα εγώ όταν έβγαινε για ραντεβουδάκια με τον 27άρη; Έλα τώρα, μη με τσιτώνεις κι εσύ. Εγώ ξαναείπα ότι αν έφτανα σε αυτό το σημείο, δε θα είχα κανένα πρόβλημα να πληρώσω τη γναθοπλαστική του, την πλαστική μύτης και το γενικό ρεκτιφιέ μάπας και σε δεύτερη φάση βλέπουμε.
Δυστυχώς συμβαίνει.

Αν ο 28χρονος είναι μια φορά μλκας, ο 50χρονος πατέρας του θύματος είναι 2 φορές.

Την μισή ευθύνη που κατέληξε παντρεμένη μαζί του τη φέρουν οι γονείς της και την άλλη μισή ο άντρας της. Για την δυστυχία που βίωσε στον γάμο της και για την δολοφονία της ευθύνεται εξ ολοκλήρου ο παιδεράς - σύζυγος.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20420
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 19 Ιουν 2021, 16:42

ST48410 έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:40
Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:37
Έχω ανεβάσει το ρεπορτάζ με την ιατροδικαστική εξέταση. Την έπνιγε 7 λεπτά. Σημάδια πνιγμού στη μούρη, μάτια (σπασμένα τα αγγεία κλπ.) και γενικά η γιαγιά μου για να μας κάνει κόκκορα κρασάτο, τον στραγγάλιζε πιο γρήγορα , για να μην υποφέρει.
Αυτό το 87 είναι λογικό νούμερο; Λίγο δεν είναι; Γιατί πάνω σε αυτό το στοιχείο φαίνεται ότι προσδιορίζεται χρονικά ο φόνος.
Θα πρέπει να δεις το baseline των μετρήσεων, για να δεις τη διαφορά από το μέσο όρο και να το διαπιστώσεις. Ναι, αν είχε κανονικό όργανο μέτρησης θα έπιανε μεγάλα νούμερα. Εδώ μιλάμε για σμαρτγουωτς, οπότε οι μετρήσεις πάνε συγκριτικά με το baseline του smartwatch. Δεν έχω δει τιμές και ώρα θανάτου και δεν ξέρω τι παλμούς έπιανε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20420
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 19 Ιουν 2021, 16:43

Nostalgia έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:40
under έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:27


Υπήρχε και προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν ευοδώθηκε και ήδη κάποια θέματα φάνηκαν και σε αυτήν.
Αλλά χαμπάρι ο Μπάμπης, έτσι;
Προχώρησε ακάθεκτος στη δεύτερη, χωρίς να λυθούν τα προβλήματα της πρώτης.
Ωραια αφου συμφωνουμε οτι υπηρχαν θεματα γιατι ψαχνουμε σε κοινωνικα αιτια το προβλημα ;
Οσο για το μπαμπη που δεν πηρε χαμπαρι,μαλλον πηρανε χαμπαρι και οι δυο μαζι και ετρεξαν να ζητησουν βοηθεια.Προφανως το εκαναν για να σωσουν τη σχεση τους διαφορετικα δεν θα υπηρχε λογος να πανε μαζι σε ειδικο.
Το κοριτσι θα μπορουσε να ειχε σωθει απο το μουνοπανο εαν ειχε φυγει. Ο λογος που δεν εφυγε προφανως και ειναι κοινωνικο αιτιο που εχουν ταυτισει την ευτυχια με την επιτυχια και το χρημα και την καλοπεραση, που το δηθεν "status" εχει γινει αναποσπαστο κομματι της ζωης μας. Η Καρολαιν ειναι θυμα οχι μονο του μουνοπανου αλλα και την κοινωνιας μας που βαφτιζει ως αδιεξοδο τα λιγοτερα.
Κάπου το έχεις χάσει. Το κορίτσι ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ και την έφαγε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71466
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Ιουν 2021, 16:43

Nostalgia έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:23
under έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:10


Εγω δε νομιζω οτι τα προβληματα δημιουργηθηκαν απο τη διαφορα ηλικιας αλλα απο ψυχολογικα θεματα που ενταθηκαν μετα τη γεννα.Πιθανοτατα,λογω της διαφορας ηλικιας, αυτη η σχεση να μην κρατουσε ετσι κι αλλιως στο μελλον αλλα εδω εχουμε ενα πολυ γρηγορο escalation.Σε βαθμο που τους αναγκασε να ζητησουν εξωτερικη βοηθεια.
Θα επαναλάβω ότι δεν έχει να κάνει με τη διαφορά ηλικίας, γενικώς και αορίστως αλλά με τη συγκεκριμένη ηλικία του κοριτσιού, που εκ των πραγμάτων αποδείχθηκε ότι δεν είχε το μυαλό και όχι την ηλικία για γάμο.

Ήταν μια σύγχρονη έφηβη και πρέπει να αντιμετωπίζεται με τα δεδομένα των σύγχρονων εφήβων και όχι με το τι έκαναν οι μανάδες, οι γιαγιάδες και προγιαγιάδες της.

Σκεφθείτε όλοι το άγχος που έχουν όλοι οι γονείς που τα παιδιά τους φεύγουν για να σπουδάσουν σε άλλες πόλεις ή το πως τα αντιμετωπίζουν κατά τη διάρκεια της φοίτησης και αποφοίτησης, σκεφθείτε τις ηλικίες για τις οποίες χρησιμοποιούμε ακόμη τον όρο "παιδιά" και τον παιδοκεντρισμό της ελληνικής κοινωνίας γενικότερα και μετά ζητήστε εξηγήσεις για την υπευθυνότητα της μικρής.

Γενικώς, ξεκολλήστε.
Δηλαδη Γαλη οι συγχρονοι εφηβοι που γαμιουνται απο τα 14-15 ολη τους την εφηβική αδυναμια/αγχος την βγαζουν σε ενα χωρισμο; Εαν αυτο δεν ειναι ταμαμ παιδοκεντρισμος ελληνικης κοινωνιας οπως λες τι ειναι;
Όχι, δεν λέω αυτό.
Αυτό που λέω είναι ότι και στο γαμήσι είναι απαραίτητες οι εμπειρίες, είτε ξεκινήσεις στα 15 είτε στα 25.
Το θέμα είναι να έχεις επίγνωση του τι κάνεις και γιατί το κάνεις.
Για τους έφηβους, το πράγμα είναι πολύ πιο απλό. Ξέρουν τι θέλουν (πέρα από τις ρομαντικές εξάρσεις της ηλικίας).
Οι έφηβες όχι, συνήθως μιμούνται κάτι, είναι πιο δεκτικές στα πρότυπα.
Και η Καρολάιν παρέμεινε στη φάση της μίμησης από την αρχή της σχέσης μέχρι το τέλος.
Ένοιωθε ανεπαρκής και αυτό τη διέλυσε.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21440
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 19 Ιουν 2021, 16:44

Πάτρα τώρα :roll:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24491
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 19 Ιουν 2021, 16:44

Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:42
ST48410 έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:40
Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:37
Έχω ανεβάσει το ρεπορτάζ με την ιατροδικαστική εξέταση. Την έπνιγε 7 λεπτά. Σημάδια πνιγμού στη μούρη, μάτια (σπασμένα τα αγγεία κλπ.) και γενικά η γιαγιά μου για να μας κάνει κόκκορα κρασάτο, τον στραγγάλιζε πιο γρήγορα , για να μην υποφέρει.
Αυτό το 87 είναι λογικό νούμερο; Λίγο δεν είναι; Γιατί πάνω σε αυτό το στοιχείο φαίνεται ότι προσδιορίζεται χρονικά ο φόνος.
Θα πρέπει να δεις το baseline των μετρήσεων, για να δεις τη διαφορά από το μέσο όρο και να το διαπιστώσεις. Ναι, αν είχε κανονικό όργανο μέτρησης θα έπιανε μεγάλα νούμερα. Εδώ μιλάμε για σμαρτγουωτς, οπότε οι μετρήσεις πάνε συγκριτικά με το baseline του smartwatch. Δεν έχω δει τιμές και ώρα θανάτου και δεν ξέρω τι παλμούς έπιανε.
Άρα λοιπόν δεν είναι απαραίτητο να έγινε ο φόνος τότε ή τουλάχιστον συμφωνούμε ότι δεν αποδεικνύεται ξεκάθαρα κάτι τέτοιο από τα νούμερα αυτά και μόνο.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 19 Ιουν 2021, 16:45

Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 15:27
Που'σαι Naida να διαβάσεις αυτά που διαβάζω. Ξαφνικά το φόρουμ συμφώνησε ότι είναι καρανωμαλοι παιδεραστές όσοι πάνε με ανήλικα. Έπρεπε να φτάσουμε να τις πνίγουν σαν τα κουνέλια.
Πρώτον δε συμφώνησε όλο το φόρουμ.

Δεύτερον δεν μπορείς να προσβάλεις κατά αυτόν τον τρόπο λαούς 500 εκατομμυρίων, όπως ισχυρίστηκε νωρίτερα ο Φος
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20420
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 19 Ιουν 2021, 16:45

ST48410 έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:44
Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:42
ST48410 έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:40


Αυτό το 87 είναι λογικό νούμερο; Λίγο δεν είναι; Γιατί πάνω σε αυτό το στοιχείο φαίνεται ότι προσδιορίζεται χρονικά ο φόνος.
Θα πρέπει να δεις το baseline των μετρήσεων, για να δεις τη διαφορά από το μέσο όρο και να το διαπιστώσεις. Ναι, αν είχε κανονικό όργανο μέτρησης θα έπιανε μεγάλα νούμερα. Εδώ μιλάμε για σμαρτγουωτς, οπότε οι μετρήσεις πάνε συγκριτικά με το baseline του smartwatch. Δεν έχω δει τιμές και ώρα θανάτου και δεν ξέρω τι παλμούς έπιανε.
Άρα λοιπόν δεν είναι απαραίτητο να έγινε ο φόνος τότε ή τουλάχιστον συμφωνούμε ότι δεν αποδεικνύεται ξεκάθαρα κάτι τέτοιο από τα νούμερα αυτά και μόνο.
Φυσικά και αποδεικνύεται μωρέ, έχεις ανέβασμα σε σχέση με το μπειζλαιν και μετά κατέβασμα και τέλος, γιατί δεν έχει πια παλμούς.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20420
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 19 Ιουν 2021, 16:46

Prepon έγραψε:
19 Ιουν 2021, 16:45
Cecily Anne έγραψε:
19 Ιουν 2021, 15:27
Που'σαι Naida να διαβάσεις αυτά που διαβάζω. Ξαφνικά το φόρουμ συμφώνησε ότι είναι καρανωμαλοι παιδεραστές όσοι πάνε με ανήλικα. Έπρεπε να φτάσουμε να τις πνίγουν σαν τα κουνέλια.
Πρώτον δε συμφώνησε όλο το φόρουμ.

Δεύτερον δεν μπορείς να προσβάλεις κατά αυτόν τον τρόπο λαούς 500 εκατομμυρίων, όπως ισχυρίστηκε νωρίτερα ο Φος
Φυσικά και μπορώ. Έχω πολλά επίθετα. Γύφτοι, ανώμαλοι, παιδέρες, ισλαμοταλιμπαν, γίδια και τέτοια. Βαριέμαι να βγάζω τη λίστα των κοσμητικών, αλλά πιάνεις το νόημα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27864
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 19 Ιουν 2021, 16:47

Η γυναικοκτονια είναι κάτι διαφορετικό από την ανθρωποκτονια?

Έτσι όπως το θέτουν είναι σαν να υποβαθμιζουν τη γυναίκα σε κάτι διαφορετικό από άνθρωπο.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών